| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 23 | B3 | 埼玉 | 7 | 27 | 2 | 1 | 8 | 12.5 | 0 | 3 | 0.0 | 0 | 4 | 0.0 | 2 | 5 | 7 | 0 | 1 | 4 | 0 | 8 | 0 |
| 2022-23 | 24 | B3 | 東京U | 50 | 720 | 243 | 98 | 215 | 45.6 | 9 | 35 | 25.7 | 38 | 60 | 63.3 | 55 | 125 | 180 | 32 | 45 | 31 | 8 | 84 | 0 |
| 2023-24 | 25 | B3 | 東京U | 42 | 633 | 224 | 89 | 211 | 42.2 | 13 | 48 | 27.1 | 33 | 53 | 62.3 | 74 | 97 | 171 | 31 | 42 | 19 | 5 | 78 | 0 |
| 2024-25 | 26 | B3 | 東京U | 36 | 609 | 217 | 85 | 190 | 44.7 | 15 | 49 | 30.6 | 32 | 45 | 71.1 | 60 | 83 | 143 | 26 | 36 | 25 | 2 | 65 | 0 |
| 2025-26 | 27 | B3 | 東京U | 22 | 450 | 178 | 70 | 153 | 45.8 | 9 | 28 | 32.1 | 29 | 48 | 60.4 | 45 | 66 | 111 | 17 | 24 | 18 | 2 | 43 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 23 | B3 | 埼玉 | 7 | 3.8 | 0.3 | 0.1 | 1.1 | 12.5 | 0.0 | 0.4 | 0.0 | 0.0 | 0.6 | 0.0 | 0.3 | 0.7 | 1.0 | 0.0 | 0.1 | 0.6 | 0.0 | 1.1 | 0.0 |
| 2022-23 | 24 | B3 | 東京U | 50 | 14.4 | 4.9 | 2.0 | 4.3 | 45.6 | 0.2 | 0.7 | 25.7 | 0.8 | 1.2 | 63.3 | 1.1 | 2.5 | 3.6 | 0.6 | 0.9 | 0.6 | 0.2 | 1.7 | 0.0 |
| 2023-24 | 25 | B3 | 東京U | 42 | 15.1 | 5.3 | 2.1 | 5.0 | 42.2 | 0.3 | 1.1 | 27.1 | 0.8 | 1.3 | 62.3 | 1.8 | 2.3 | 4.1 | 0.7 | 1.0 | 0.5 | 0.1 | 1.9 | 0.0 |
| 2024-25 | 26 | B3 | 東京U | 36 | 16.9 | 6.0 | 2.4 | 5.3 | 44.7 | 0.4 | 1.4 | 30.6 | 0.9 | 1.2 | 71.1 | 1.7 | 2.3 | 4.0 | 0.7 | 1.0 | 0.7 | 0.1 | 1.8 | 0.0 |
| 2025-26 | 27 | B3 | 東京U | 22 | 20.4 | 8.1 | 3.2 | 7.0 | 45.8 | 0.4 | 1.3 | 32.1 | 1.3 | 2.2 | 60.4 | 2.0 | 3.0 | 5.0 | 0.8 | 1.1 | 0.8 | 0.1 | 2.0 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 23 | B3 | 埼玉 | 7 | 2.7 | 1.3 | 10.7 | 12.5 | 0.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 5.4 | 0.0 | 2.7 | 6.7 | 9.4 | 0.0 | 1.3 | 5.4 | 0.0 | 10.7 | 0.0 |
| 2022-23 | 24 | B3 | 東京U | 50 | 12.1 | 4.9 | 10.7 | 45.6 | 0.4 | 1.7 | 25.7 | 1.9 | 3.0 | 63.3 | 2.7 | 6.2 | 9.0 | 1.6 | 2.2 | 1.5 | 0.4 | 4.2 | 0.0 |
| 2023-24 | 25 | B3 | 東京U | 42 | 12.7 | 5.1 | 12.0 | 42.2 | 0.7 | 2.7 | 27.1 | 1.9 | 3.0 | 62.3 | 4.2 | 5.5 | 9.7 | 1.8 | 2.4 | 1.1 | 0.3 | 4.4 | 0.0 |
| 2024-25 | 26 | B3 | 東京U | 36 | 12.8 | 5.0 | 11.2 | 44.7 | 0.9 | 2.9 | 30.6 | 1.9 | 2.7 | 71.1 | 3.5 | 4.9 | 8.5 | 1.5 | 2.1 | 1.5 | 0.1 | 3.8 | 0.0 |
| 2025-26 | 27 | B3 | 東京U | 22 | 14.2 | 5.6 | 12.2 | 45.8 | 0.7 | 2.2 | 32.1 | 2.3 | 3.8 | 60.4 | 3.6 | 5.3 | 8.9 | 1.4 | 1.9 | 1.4 | 0.2 | 3.4 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 23 | B3 | 埼玉 | 7 | 5.9 | 2.9 | 11.8 | 25.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 11.8 | 0.0 | 2.9 | 5.9 | 8.8 | 0.0 | 2.9 | 5.9 | 0.0 | 17.6 | +26.5 |
| 2022-23 | 24 | B3 | 東京U | 50 | 18.1 | 7.3 | 16.0 | 45.4 | 0.7 | 2.5 | 28.1 | 2.9 | 4.6 | 62.7 | 4.1 | 9.6 | 13.7 | 2.4 | 3.4 | 2.2 | 0.6 | 5.9 | -0.1 |
| 2023-24 | 25 | B3 | 東京U | 42 | 19.0 | 7.6 | 18.3 | 41.7 | 1.2 | 4.3 | 27.1 | 2.6 | 4.2 | 61.7 | 6.0 | 8.3 | 14.3 | 2.6 | 3.7 | 1.6 | 0.4 | 5.9 | -1.1 |
| 2024-25 | 26 | B3 | 東京U | 36 | 18.9 | 7.5 | 16.7 | 44.6 | 1.3 | 4.4 | 30.6 | 2.6 | 3.7 | 70.7 | 5.2 | 7.3 | 12.5 | 2.2 | 3.1 | 2.2 | 0.2 | 5.3 | +8.4 |
| 2025-26 | 27 | B3 | 東京U | 22 | 21.3 | 8.3 | 18.1 | 45.9 | 1.1 | 3.2 | 34.6 | 3.5 | 5.9 | 60.4 | 5.5 | 8.1 | 13.6 | 2.1 | 2.8 | 2.1 | 0.2 | 4.5 | -6.7 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 23 | B3 | 埼玉 | 7 | 27 | 25.0 | 0.333 | 0.0 | 1.0 | 16.7 | 2.4 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 5.6 | 18.2 | 6.2 | 0.0 |
| 2022-23 | 24 | B3 | 東京U | 50 | 720 | 47.6 | 1.013 | 0.2 | 0.3 | 18.8 | 3.0 | 7.3 | 0.70 | 0.39 | 8.7 | 20.8 | 3.3 | 1.2 |
| 2023-24 | 25 | B3 | 東京U | 42 | 633 | 44.9 | 0.951 | 0.2 | 0.2 | 20.3 | 3.2 | 7.5 | 0.69 | 0.37 | 12.2 | 17.9 | 2.8 | 0.7 |
| 2024-25 | 26 | B3 | 東京U | 36 | 609 | 48.7 | 1.029 | 0.3 | 0.2 | 18.1 | 2.6 | 6.4 | 0.71 | 0.35 | 10.0 | 16.6 | 4.1 | 0.4 |
| 2025-26 | 27 | B3 | 東京U | 22 | 450 | 49.0 | 1.024 | 0.2 | 0.3 | 19.7 | 2.4 | 6.3 | 0.74 | 0.32 | 10.6 | 17.8 | 4.0 | 0.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 23 | B3 | 埼玉 | 7 | 27 | +0.20 | -0.24 | +0.44 | -0.001 | -0.002 | -0.001 | +0.41 | +0.14 | -0.27 | +0.51 | +0.04 | +0.55 |
| 2022-23 | 24 | B3 | 東京U | 50 | 720 | -0.86 | -2.42 | +1.56 | -0.011 | -0.021 | -0.010 | -0.10 | -0.41 | -0.31 | +0.60 | +0.32 | +0.92 |
| 2023-24 | 25 | B3 | 東京U | 42 | 633 | -0.29 | -1.51 | +1.22 | -0.002 | -0.022 | -0.020 | +1.78 | +1.93 | +0.15 | -0.25 | +0.37 | +0.12 |
| 2024-25 | 26 | B3 | 東京U | 36 | 609 | +0.04 | -0.71 | +0.75 | -0.018 | -0.012 | +0.006 | +0.36 | +0.53 | +0.18 | +0.82 | -0.03 | +0.79 |
| 2025-26 | 27 | B3 | 東京U | 22 | 450 | -2.09 | -1.33 | -0.76 | -0.042 | -0.020 | +0.021 | +0.59 | +1.00 | +0.41 | -0.18 | +0.13 | -0.06 |