| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 24 | B3 | 品川 | 52 | 986 | 302 | 99 | 278 | 35.6 | 36 | 134 | 26.9 | 68 | 80 | 85.0 | 21 | 93 | 114 | 91 | 43 | 52 | 6 | 91 | 0 |
| 2023-24 | 25 | B3 | 品川 | 52 | 1679 | 810 | 261 | 650 | 40.2 | 92 | 287 | 32.1 | 196 | 234 | 83.8 | 40 | 139 | 179 | 156 | 131 | 84 | 9 | 117 | 0 |
| 2024-25 | 26 | B3 | 香川 | 48 | 895 | 335 | 111 | 270 | 41.1 | 37 | 117 | 31.6 | 76 | 90 | 84.4 | 26 | 44 | 70 | 85 | 60 | 41 | 2 | 105 | 0 |
| 2025-26 | 27 | B3 | 香川 | 51 | 771 | 285 | 99 | 247 | 40.1 | 31 | 103 | 30.1 | 56 | 70 | 80.0 | 34 | 47 | 81 | 58 | 33 | 31 | 4 | 79 | 0 |
| 2026-27 | 28 | B.ONE | 福井 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2 | 50.0 | 0 | 1 | 0.0 | 4 | 4 | 100.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 24 | B3 | 品川 | 52 | 19.0 | 5.8 | 1.9 | 5.3 | 35.6 | 0.7 | 2.6 | 26.9 | 1.3 | 1.5 | 85.0 | 0.4 | 1.8 | 2.2 | 1.8 | 0.8 | 1.0 | 0.1 | 1.8 | 0.0 |
| 2023-24 | 25 | B3 | 品川 | 52 | 32.3 | 15.6 | 5.0 | 12.5 | 40.2 | 1.8 | 5.5 | 32.1 | 3.8 | 4.5 | 83.8 | 0.8 | 2.7 | 3.4 | 3.0 | 2.5 | 1.6 | 0.2 | 2.2 | 0.0 |
| 2024-25 | 26 | B3 | 香川 | 48 | 18.6 | 7.0 | 2.3 | 5.6 | 41.1 | 0.8 | 2.4 | 31.6 | 1.6 | 1.9 | 84.4 | 0.5 | 0.9 | 1.5 | 1.8 | 1.2 | 0.9 | 0.0 | 2.2 | 0.0 |
| 2025-26 | 27 | B3 | 香川 | 51 | 15.1 | 5.6 | 1.9 | 4.8 | 40.1 | 0.6 | 2.0 | 30.1 | 1.1 | 1.4 | 80.0 | 0.7 | 0.9 | 1.6 | 1.1 | 0.6 | 0.6 | 0.1 | 1.5 | 0.0 |
| 2026-27 | 28 | B.ONE | 福井 | 2 | 3.7 | 3.0 | 0.5 | 1.0 | 50.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 2.0 | 2.0 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | -1.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 24 | B3 | 品川 | 52 | 11.0 | 3.6 | 10.1 | 35.6 | 1.3 | 4.9 | 26.9 | 2.5 | 2.9 | 85.0 | 0.8 | 3.4 | 4.2 | 3.3 | 1.6 | 1.9 | 0.2 | 3.3 | 0.0 |
| 2023-24 | 25 | B3 | 品川 | 52 | 17.4 | 5.6 | 13.9 | 40.2 | 2.0 | 6.2 | 32.1 | 4.2 | 5.0 | 83.8 | 0.9 | 3.0 | 3.8 | 3.3 | 2.8 | 1.8 | 0.2 | 2.5 | 0.0 |
| 2024-25 | 26 | B3 | 香川 | 48 | 13.5 | 4.5 | 10.9 | 41.1 | 1.5 | 4.7 | 31.6 | 3.1 | 3.6 | 84.4 | 1.0 | 1.8 | 2.8 | 3.4 | 2.4 | 1.6 | 0.1 | 4.2 | 0.0 |
| 2025-26 | 27 | B3 | 香川 | 51 | 13.3 | 4.6 | 11.5 | 40.1 | 1.4 | 4.8 | 30.1 | 2.6 | 3.3 | 80.0 | 1.6 | 2.2 | 3.8 | 2.7 | 1.5 | 1.4 | 0.2 | 3.7 | 0.0 |
| 2026-27 | 28 | B.ONE | 福井 | 2 | 29.5 | 4.9 | 9.8 | 50.0 | 0.0 | 4.9 | 0.0 | 19.6 | 19.6 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.9 | 0.0 | 4.9 | 0.0 | 0.0 | -9.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 24 | B3 | 品川 | 52 | 425.4 | 139.4 | 387.3 | 36.0 | 50.7 | 184.5 | 27.5 | 95.8 | 112.7 | 85.0 | 29.6 | 131.0 | 160.6 | 128.2 | 60.6 | 73.2 | 8.5 | 116.9 | -31.0 |
| 2023-24 | 25 | B3 | 品川 | 52 | 26.1 | 8.4 | 20.8 | 40.4 | 3.0 | 9.2 | 32.4 | 6.3 | 7.6 | 83.8 | 1.3 | 4.4 | 5.7 | 5.0 | 4.2 | 2.7 | 0.3 | 3.2 | -5.1 |
| 2024-25 | 26 | B3 | 香川 | 48 | 20.4 | 6.8 | 16.6 | 40.8 | 2.2 | 7.1 | 31.2 | 4.6 | 5.3 | 85.7 | 1.6 | 2.7 | 4.4 | 5.3 | 3.7 | 2.5 | 0.1 | 6.1 | +14.7 |
| 2025-26 | 27 | B3 | 香川 | 51 | 19.8 | 6.8 | 17.4 | 38.8 | 2.0 | 7.3 | 27.7 | 4.2 | 5.2 | 80.6 | 2.4 | 3.5 | 5.9 | 3.8 | 2.4 | 2.2 | 0.3 | 5.5 | +19.2 |
| 2026-27 | 28 | B.ONE | 福井 | 2 | 40.0 | 6.7 | 13.3 | 50.0 | 0.0 | 6.7 | 0.0 | 26.7 | 26.7 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.7 | 0.0 | 6.7 | 0.0 | 0.0 | -13.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 24 | B3 | 品川 | 52 | 986 | 42.5 | 0.962 | 0.5 | 0.3 | 446.3 | 53.8 | - | 2.12 | - | 70.0 | 197.9 | 126.8 | 13.3 |
| 2023-24 | 25 | B3 | 品川 | 52 | 1679 | 47.5 | 1.082 | 0.4 | 0.4 | 24.6 | 3.7 | 14.8 | 1.19 | 0.60 | 2.8 | 8.6 | 3.9 | 0.6 |
| 2024-25 | 26 | B3 | 香川 | 48 | 895 | 47.5 | 1.077 | 0.4 | 0.3 | 19.2 | 3.2 | 14.7 | 1.41 | 0.77 | 3.6 | 5.3 | 4.2 | 0.2 |
| 2025-26 | 27 | B3 | 香川 | 51 | 771 | 44.6 | 1.000 | 0.4 | 0.3 | 18.5 | 2.0 | 9.7 | 1.58 | 0.52 | 5.4 | 7.2 | 3.7 | 0.6 |
| 2026-27 | 28 | B.ONE | 福井 | 2 | 7 | 50.0 | 1.500 | 0.5 | 2.0 | 22.2 | 0.0 | 25.0 | - | 1.13 | 0.0 | 0.0 | 12.5 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 24 | B3 | 品川 | 52 | 986 | -0.12 | -0.02 | -0.10 | +0.009 | +0.003 | -0.006 | -0.47 | -0.06 | +0.41 | -0.18 | +0.12 | -0.06 |
| 2023-24 | 25 | B3 | 品川 | 52 | 1679 | -0.31 | -1.02 | +0.70 | +0.031 | +0.003 | -0.028 | -1.98 | -1.21 | +0.77 | +0.11 | +0.16 | +0.26 |
| 2024-25 | 26 | B3 | 香川 | 48 | 895 | +1.03 | +0.09 | +0.94 | +0.025 | +0.005 | -0.021 | +0.37 | +0.36 | -0.01 | +0.72 | +0.21 | +0.93 |
| 2025-26 | 27 | B3 | 香川 | 51 | 771 | +2.25 | -0.48 | +2.74 | +0.016 | -0.009 | -0.025 | +1.02 | +0.20 | -0.81 | +1.26 | +0.21 | +1.47 |
| 2026-27 | 28 | B.ONE | 福井 | 2 | 7 | -0.08 | -0.11 | +0.03 | -0.003 | 0.000 | +0.004 | -0.10 | -0.07 | +0.03 | +0.20 | +0.02 | +0.23 |