| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 27 | B1 | 島根 | 44 | 1145 | 650 | 244 | 510 | 47.8 | 38 | 114 | 33.3 | 124 | 167 | 74.3 | 60 | 236 | 296 | 188 | 97 | 46 | 45 | 79 | +88 |
| 2021-22 | 28 | B1 | 島根 | 50 | 1525 | 991 | 360 | 749 | 48.1 | 71 | 195 | 36.4 | 200 | 256 | 78.1 | 68 | 324 | 392 | 301 | 124 | 69 | 42 | 112 | +339 |
| 2022-23 | 29 | B1 | 島根 | 58 | 2051 | 1302 | 468 | 992 | 47.2 | 73 | 208 | 35.1 | 293 | 376 | 77.9 | 68 | 483 | 551 | 456 | 177 | 88 | 52 | 126 | +451 |
| 2023-24 | 30 | B1 | 島根 | 52 | 1790 | 1173 | 440 | 929 | 47.4 | 39 | 154 | 25.3 | 254 | 322 | 78.9 | 82 | 412 | 494 | 385 | 157 | 93 | 68 | 101 | +161 |
| 2024-25 | 31 | B2 | 信州 | 44 | 1420 | 848 | 319 | 693 | 46.0 | 29 | 119 | 24.4 | 181 | 248 | 73.0 | 53 | 354 | 407 | 311 | 137 | 61 | 37 | 76 | +188 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 27 | B1 | 島根 | 44 | 26.0 | 14.8 | 5.5 | 11.6 | 47.8 | 0.9 | 2.6 | 33.3 | 2.8 | 3.8 | 74.3 | 1.4 | 5.4 | 6.7 | 4.3 | 2.2 | 1.0 | 1.0 | 1.8 | +2.0 |
| 2021-22 | 28 | B1 | 島根 | 50 | 30.5 | 19.8 | 7.2 | 15.0 | 48.1 | 1.4 | 3.9 | 36.4 | 4.0 | 5.1 | 78.1 | 1.4 | 6.5 | 7.8 | 6.0 | 2.5 | 1.4 | 0.8 | 2.2 | +6.8 |
| 2022-23 | 29 | B1 | 島根 | 58 | 35.4 | 22.4 | 8.1 | 17.1 | 47.2 | 1.3 | 3.6 | 35.1 | 5.1 | 6.5 | 77.9 | 1.2 | 8.3 | 9.5 | 7.9 | 3.1 | 1.5 | 0.9 | 2.2 | +7.8 |
| 2023-24 | 30 | B1 | 島根 | 52 | 34.4 | 22.6 | 8.5 | 17.9 | 47.4 | 0.8 | 3.0 | 25.3 | 4.9 | 6.2 | 78.9 | 1.6 | 7.9 | 9.5 | 7.4 | 3.0 | 1.8 | 1.3 | 1.9 | +3.1 |
| 2024-25 | 31 | B2 | 信州 | 44 | 32.3 | 19.3 | 7.2 | 15.8 | 46.0 | 0.7 | 2.7 | 24.4 | 4.1 | 5.6 | 73.0 | 1.2 | 8.0 | 9.2 | 7.1 | 3.1 | 1.4 | 0.8 | 1.7 | +4.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 27 | B1 | 島根 | 44 | 20.4 | 7.7 | 16.0 | 47.8 | 1.2 | 3.6 | 33.3 | 3.9 | 5.2 | 74.3 | 1.9 | 7.4 | 9.3 | 5.9 | 3.0 | 1.4 | 1.4 | 2.5 | +2.8 |
| 2021-22 | 28 | B1 | 島根 | 50 | 23.4 | 8.5 | 17.7 | 48.1 | 1.7 | 4.6 | 36.4 | 4.7 | 6.0 | 78.1 | 1.6 | 7.7 | 9.3 | 7.1 | 2.9 | 1.6 | 1.0 | 2.6 | +8.0 |
| 2022-23 | 29 | B1 | 島根 | 58 | 22.9 | 8.2 | 17.4 | 47.2 | 1.3 | 3.7 | 35.1 | 5.1 | 6.6 | 77.9 | 1.2 | 8.5 | 9.7 | 8.0 | 3.1 | 1.5 | 0.9 | 2.2 | +7.9 |
| 2023-24 | 30 | B1 | 島根 | 52 | 23.6 | 8.9 | 18.7 | 47.4 | 0.8 | 3.1 | 25.3 | 5.1 | 6.5 | 78.9 | 1.6 | 8.3 | 9.9 | 7.7 | 3.2 | 1.9 | 1.4 | 2.0 | +3.2 |
| 2024-25 | 31 | B2 | 信州 | 44 | 21.5 | 8.1 | 17.6 | 46.0 | 0.7 | 3.0 | 24.4 | 4.6 | 6.3 | 73.0 | 1.3 | 9.0 | 10.3 | 7.9 | 3.5 | 1.5 | 0.9 | 1.9 | +4.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 27 | B1 | 島根 | 44 | 30.9 | 11.6 | 24.2 | 47.9 | 1.8 | 5.4 | 33.9 | 5.9 | 8.0 | 74.7 | 2.9 | 11.2 | 14.0 | 8.9 | 4.5 | 2.1 | 2.2 | 3.6 | +4.5 |
| 2021-22 | 28 | B1 | 島根 | 50 | 35.9 | 13.0 | 27.2 | 47.9 | 2.6 | 7.1 | 36.4 | 7.3 | 9.3 | 78.4 | 2.4 | 11.7 | 14.1 | 10.9 | 4.4 | 2.4 | 1.5 | 3.6 | +12.0 |
| 2022-23 | 29 | B1 | 島根 | 58 | 35.3 | 12.7 | 26.8 | 47.2 | 2.0 | 5.6 | 35.3 | 8.0 | 10.2 | 77.9 | 1.8 | 13.1 | 14.9 | 12.4 | 4.8 | 2.4 | 1.4 | 3.0 | +12.4 |
| 2023-24 | 30 | B1 | 島根 | 52 | 36.7 | 13.7 | 29.1 | 47.3 | 1.2 | 4.8 | 25.7 | 8.0 | 10.1 | 78.8 | 2.5 | 12.9 | 15.4 | 12.2 | 4.9 | 2.9 | 2.2 | 2.8 | +5.3 |
| 2024-25 | 31 | B2 | 信州 | 44 | 31.6 | 11.9 | 25.9 | 46.1 | 1.1 | 4.5 | 24.4 | 6.6 | 9.1 | 72.4 | 2.0 | 13.2 | 15.2 | 11.6 | 5.1 | 2.3 | 1.4 | 2.6 | +7.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 27 | B1 | 島根 | 44 | 1145 | 51.7 | 1.116 | 0.2 | 0.3 | 27.4 | 3.9 | 23.9 | 1.95 | 0.87 | 6.5 | 24.0 | 3.8 | 4.2 |
| 2021-22 | 28 | B1 | 島根 | 50 | 1525 | 52.7 | 1.150 | 0.3 | 0.3 | 30.5 | 3.8 | 31.1 | 2.45 | 1.02 | 5.0 | 25.7 | 3.9 | 2.7 |
| 2022-23 | 29 | B1 | 島根 | 58 | 2051 | 50.9 | 1.136 | 0.2 | 0.4 | 31.2 | 4.2 | 36.7 | 2.59 | 1.18 | 3.8 | 25.8 | 3.6 | 2.4 |
| 2023-24 | 30 | B1 | 島根 | 52 | 1790 | 49.4 | 1.108 | 0.2 | 0.3 | 32.5 | 4.2 | 37.8 | 2.48 | 1.16 | 4.9 | 25.2 | 4.3 | 3.8 |
| 2024-25 | 31 | B2 | 信州 | 44 | 1420 | 48.2 | 1.063 | 0.2 | 0.4 | 30.5 | 4.4 | 36.2 | 2.29 | 1.19 | 4.2 | 25.8 | 3.6 | 2.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 27 | B1 | 島根 | 44 | 1145 | +3.36 | +2.94 | +0.42 | +0.040 | +0.019 | -0.021 | +2.07 | +2.54 | +0.47 | +0.06 | -0.15 | -0.10 |
| 2021-22 | 28 | B1 | 島根 | 50 | 1525 | +2.47 | +1.59 | +0.88 | +0.013 | +0.005 | -0.007 | +1.72 | +1.15 | -0.57 | +0.53 | -0.27 | +0.26 |
| 2022-23 | 29 | B1 | 島根 | 58 | 2051 | +3.18 | +2.17 | +1.01 | +0.036 | +0.016 | -0.020 | -1.30 | -1.08 | +0.22 | +0.73 | -0.76 | -0.03 |
| 2023-24 | 30 | B1 | 島根 | 52 | 1790 | +2.38 | +2.29 | +0.09 | +0.041 | +0.014 | -0.027 | -2.23 | -0.64 | +1.59 | +0.55 | -0.74 | -0.19 |
| 2024-25 | 31 | B2 | 信州 | 44 | 1420 | +1.89 | +0.60 | +1.29 | +0.006 | -0.006 | -0.012 | +0.14 | -0.53 | -0.67 | +1.05 | -1.12 | -0.07 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 27 | B1 | 島根 | 3.7 | 44 | 1145 | +0.95 | +1.29 | +2.24 | +4.16 | +1.26 | +5.42 | +5.32 |
| 2021-22 | 28 | B1 | 島根 | 3.4 | 50 | 1525 | +2.71 | +1.44 | +4.15 | +3.15 | +1.59 | +4.75 | +6.59 |
| 2022-23 | 29 | B1 | 島根 | 3.1 | 58 | 2051 | +2.72 | +1.55 | +4.27 | +3.79 | +2.36 | +6.15 | +10.42 |
| 2023-24 | 30 | B1 | 島根 | 2.9 | 52 | 1790 | +2.61 | +2.21 | +4.82 | +4.06 | +1.61 | +5.67 | +8.65 |
| 2024-25 | 31 | B2 | 信州 | 2.8 | 44 | 1420 | +1.28 | +0.77 | +2.05 | +1.80 | +1.82 | +3.62 | +5.39 |