| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B1 | 大阪 | 17 | 73 | 15 | 6 | 16 | 37.5 | 0 | 0 | - | 3 | 5 | 60.0 | 6 | 14 | 20 | 5 | 3 | 3 | 2 | 10 | -10 |
| 2016-17 | 27 | B2 | 東京Z | 32 | 440 | 128 | 55 | 117 | 47.0 | 0 | 2 | 0.0 | 18 | 43 | 41.9 | 40 | 70 | 110 | 13 | 25 | 11 | 11 | 58 | -80 |
| 2019-20 | 30 | B2 | 西宮 | 8 | 122 | 68 | 27 | 54 | 50.0 | 0 | 0 | - | 14 | 29 | 48.3 | 11 | 26 | 37 | 6 | 6 | 3 | 3 | 19 | +42 |
| 2020-21 | 31 | B2 | 西宮 | 41 | 315 | 88 | 33 | 63 | 52.4 | 0 | 1 | 0.0 | 22 | 31 | 71.0 | 25 | 36 | 61 | 13 | 24 | 7 | 12 | 57 | -59 |
| 2021-22 | 32 | B2 | 西宮 | 21 | 124 | 26 | 11 | 21 | 52.4 | 0 | 0 | - | 4 | 8 | 50.0 | 8 | 12 | 20 | 9 | 5 | 2 | 5 | 24 | +12 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B1 | 大阪 | 17 | 4.3 | 0.9 | 0.4 | 0.9 | 37.5 | 0.0 | 0.0 | - | 0.2 | 0.3 | 60.0 | 0.4 | 0.8 | 1.2 | 0.3 | 0.2 | 0.2 | 0.1 | 0.6 | -0.6 |
| 2016-17 | 27 | B2 | 東京Z | 32 | 13.8 | 4.0 | 1.7 | 3.7 | 47.0 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.6 | 1.3 | 41.9 | 1.2 | 2.2 | 3.4 | 0.4 | 0.8 | 0.3 | 0.3 | 1.8 | -2.5 |
| 2019-20 | 30 | B2 | 西宮 | 8 | 15.2 | 8.5 | 3.4 | 6.8 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | - | 1.8 | 3.6 | 48.3 | 1.4 | 3.2 | 4.6 | 0.8 | 0.8 | 0.4 | 0.4 | 2.4 | +5.2 |
| 2020-21 | 31 | B2 | 西宮 | 41 | 7.7 | 2.1 | 0.8 | 1.5 | 52.4 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 0.8 | 71.0 | 0.6 | 0.9 | 1.5 | 0.3 | 0.6 | 0.2 | 0.3 | 1.4 | -1.4 |
| 2021-22 | 32 | B2 | 西宮 | 21 | 5.9 | 1.2 | 0.5 | 1.0 | 52.4 | 0.0 | 0.0 | - | 0.2 | 0.4 | 50.0 | 0.4 | 0.6 | 1.0 | 0.4 | 0.2 | 0.1 | 0.2 | 1.1 | +0.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B1 | 大阪 | 17 | 7.4 | 3.0 | 7.9 | 37.5 | 0.0 | 0.0 | - | 1.5 | 2.5 | 60.0 | 3.0 | 6.9 | 9.9 | 2.5 | 1.5 | 1.5 | 1.0 | 5.0 | -5.0 |
| 2016-17 | 27 | B2 | 東京Z | 32 | 10.5 | 4.5 | 9.6 | 47.0 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 1.5 | 3.5 | 41.9 | 3.3 | 5.7 | 9.0 | 1.1 | 2.0 | 0.9 | 0.9 | 4.7 | -6.5 |
| 2019-20 | 30 | B2 | 西宮 | 8 | 20.1 | 8.0 | 15.9 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | - | 4.1 | 8.6 | 48.3 | 3.2 | 7.7 | 10.9 | 1.8 | 1.8 | 0.9 | 0.9 | 5.6 | +12.4 |
| 2020-21 | 31 | B2 | 西宮 | 41 | 10.1 | 3.8 | 7.2 | 52.4 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 2.5 | 3.5 | 71.0 | 2.9 | 4.1 | 7.0 | 1.5 | 2.7 | 0.8 | 1.4 | 6.5 | -6.7 |
| 2021-22 | 32 | B2 | 西宮 | 21 | 7.5 | 3.2 | 6.1 | 52.4 | 0.0 | 0.0 | - | 1.2 | 2.3 | 50.0 | 2.3 | 3.5 | 5.8 | 2.6 | 1.5 | 0.6 | 1.5 | 7.0 | +3.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B1 | 大阪 | 17 | 7.7 | 2.9 | 12.5 | 23.1 | 0.0 | 0.0 | - | 1.9 | 2.9 | 66.7 | 5.8 | 9.6 | 15.4 | 3.8 | 2.9 | 1.0 | 1.0 | 8.7 | -6.7 |
| 2016-17 | 27 | B2 | 東京Z | 32 | 16.0 | 6.9 | 14.4 | 48.1 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 2.2 | 5.0 | 43.2 | 4.9 | 9.1 | 14.0 | 1.6 | 3.4 | 1.2 | 1.2 | 7.2 | -9.2 |
| 2019-20 | 30 | B2 | 西宮 | 8 | 30.2 | 12.0 | 24.0 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | - | 6.2 | 12.9 | 48.3 | 4.4 | 11.6 | 16.0 | 2.7 | 2.7 | 1.3 | 1.3 | 8.0 | +18.7 |
| 2020-21 | 31 | B2 | 西宮 | 39 | 16.0 | 6.1 | 10.7 | 57.4 | 0.0 | 0.0 | - | 3.7 | 5.3 | 70.4 | 3.9 | 5.7 | 9.7 | 2.4 | 3.9 | 1.2 | 1.6 | 10.5 | -9.5 |
| 2021-22 | 32 | B2 | 西宮 | 20 | 11.8 | 4.8 | 9.1 | 52.9 | 0.0 | 0.0 | - | 2.1 | 4.3 | 50.0 | 4.3 | 5.3 | 9.6 | 4.8 | 2.1 | 1.1 | 1.6 | 10.7 | +8.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B1 | 大阪 | 17 | 73 | 23.1 | 0.571 | 0.0 | 0.2 | 13.4 | 2.4 | 10.0 | 1.33 | 0.75 | 9.4 | 22.2 | 1.4 | 1.7 |
| 2016-17 | 27 | B2 | 東京Z | 32 | 440 | 48.1 | 0.959 | 0.0 | 0.3 | 17.4 | 2.9 | 5.1 | 0.48 | 0.29 | 9.6 | 19.0 | 2.1 | 2.2 |
| 2019-20 | 30 | B2 | 西宮 | 8 | 122 | 50.0 | 1.015 | 0.0 | 0.5 | 28.4 | 2.3 | 8.3 | 1.00 | 0.29 | 10.0 | 21.5 | 2.1 | 2.3 |
| 2020-21 | 31 | B2 | 西宮 | 39 | 315 | 57.4 | 1.246 | 0.0 | 0.5 | 14.9 | 3.5 | 5.9 | 0.60 | 0.40 | 9.4 | 14.1 | 2.2 | 2.6 |
| 2021-22 | 32 | B2 | 西宮 | 20 | 124 | 52.9 | 1.048 | 0.0 | 0.5 | 11.7 | 1.9 | 10.6 | 2.25 | 0.91 | 10.3 | 10.9 | 2.2 | 2.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B1 | 大阪 | 17 | 73 | -0.10 | -0.07 | -0.03 | -0.008 | -0.003 | +0.005 | +0.70 | +0.50 | -0.20 | -0.08 | 0.00 | -0.08 |
| 2016-17 | 27 | B2 | 東京Z | 32 | 440 | -1.19 | -0.96 | -0.24 | -0.017 | -0.010 | +0.006 | +0.87 | +0.38 | -0.49 | -0.20 | +0.14 | -0.05 |
| 2019-20 | 30 | B2 | 西宮 | 8 | 122 | +0.91 | -0.47 | +1.38 | +0.027 | -0.006 | -0.033 | +0.85 | +0.22 | -0.63 | +0.14 | +0.07 | +0.21 |
| 2020-21 | 31 | B2 | 西宮 | 39 | 315 | -1.20 | +0.20 | -1.39 | -0.012 | +0.006 | +0.018 | -0.01 | -0.20 | -0.19 | -0.63 | +0.14 | -0.50 |
| 2021-22 | 32 | B2 | 西宮 | 20 | 124 | +0.10 | +0.35 | -0.25 | +0.009 | +0.002 | -0.007 | -0.24 | +0.36 | +0.60 | +0.10 | 0.00 | +0.09 |