| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 33 | B2 | 群馬 | 58 | 1701 | 609 | 234 | 567 | 41.3 | 56 | 169 | 33.1 | 85 | 101 | 84.2 | 61 | 188 | 249 | 142 | 72 | 86 | 10 | 104 | +276 |
| 2017-18 | 34 | B2 | 群馬 | 57 | 1360 | 469 | 177 | 402 | 44.0 | 36 | 97 | 37.1 | 79 | 94 | 84.0 | 48 | 121 | 169 | 212 | 68 | 73 | 8 | 81 | +14 |
| 2018-19 | 35 | B2 | 群馬 | 59 | 1483 | 406 | 165 | 362 | 45.6 | 39 | 95 | 41.1 | 37 | 41 | 90.2 | 49 | 164 | 213 | 315 | 54 | 83 | 10 | 78 | +434 |
| 2019-20 | 36 | B2 | 群馬 | 47 | 1249 | 265 | 103 | 261 | 39.5 | 29 | 93 | 31.2 | 30 | 37 | 81.1 | 20 | 116 | 136 | 215 | 45 | 63 | 4 | 68 | +157 |
| 2020-21 | 37 | B2 | 群馬 | 36 | 481 | 53 | 20 | 58 | 34.5 | 7 | 29 | 24.1 | 6 | 7 | 85.7 | 2 | 35 | 37 | 79 | 16 | 19 | 3 | 28 | +144 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 33 | B2 | 群馬 | 58 | 29.3 | 10.5 | 4.0 | 9.8 | 41.3 | 1.0 | 2.9 | 33.1 | 1.5 | 1.7 | 84.2 | 1.1 | 3.2 | 4.3 | 2.4 | 1.2 | 1.5 | 0.2 | 1.8 | +4.8 |
| 2017-18 | 34 | B2 | 群馬 | 57 | 23.9 | 8.2 | 3.1 | 7.1 | 44.0 | 0.6 | 1.7 | 37.1 | 1.4 | 1.6 | 84.0 | 0.8 | 2.1 | 3.0 | 3.7 | 1.2 | 1.3 | 0.1 | 1.4 | +0.2 |
| 2018-19 | 35 | B2 | 群馬 | 59 | 25.1 | 6.9 | 2.8 | 6.1 | 45.6 | 0.7 | 1.6 | 41.1 | 0.6 | 0.7 | 90.2 | 0.8 | 2.8 | 3.6 | 5.3 | 0.9 | 1.4 | 0.2 | 1.3 | +7.4 |
| 2019-20 | 36 | B2 | 群馬 | 47 | 26.6 | 5.6 | 2.2 | 5.6 | 39.5 | 0.6 | 2.0 | 31.2 | 0.6 | 0.8 | 81.1 | 0.4 | 2.5 | 2.9 | 4.6 | 1.0 | 1.3 | 0.1 | 1.4 | +3.3 |
| 2020-21 | 37 | B2 | 群馬 | 36 | 13.4 | 1.5 | 0.6 | 1.6 | 34.5 | 0.2 | 0.8 | 24.1 | 0.2 | 0.2 | 85.7 | 0.1 | 1.0 | 1.0 | 2.2 | 0.4 | 0.5 | 0.1 | 0.8 | +4.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 33 | B2 | 群馬 | 58 | 12.9 | 5.0 | 12.0 | 41.3 | 1.2 | 3.6 | 33.1 | 1.8 | 2.1 | 84.2 | 1.3 | 4.0 | 5.3 | 3.0 | 1.5 | 1.8 | 0.2 | 2.2 | +5.8 |
| 2017-18 | 34 | B2 | 群馬 | 57 | 12.4 | 4.7 | 10.6 | 44.0 | 1.0 | 2.6 | 37.1 | 2.1 | 2.5 | 84.0 | 1.3 | 3.2 | 4.5 | 5.6 | 1.8 | 1.9 | 0.2 | 2.1 | +0.4 |
| 2018-19 | 35 | B2 | 群馬 | 59 | 9.9 | 4.0 | 8.8 | 45.6 | 0.9 | 2.3 | 41.1 | 0.9 | 1.0 | 90.2 | 1.2 | 4.0 | 5.2 | 7.6 | 1.3 | 2.0 | 0.2 | 1.9 | +10.5 |
| 2019-20 | 36 | B2 | 群馬 | 47 | 7.6 | 3.0 | 7.5 | 39.5 | 0.8 | 2.7 | 31.2 | 0.9 | 1.1 | 81.1 | 0.6 | 3.3 | 3.9 | 6.2 | 1.3 | 1.8 | 0.1 | 2.0 | +4.5 |
| 2020-21 | 37 | B2 | 群馬 | 36 | 4.0 | 1.5 | 4.3 | 34.5 | 0.5 | 2.2 | 24.1 | 0.4 | 0.5 | 85.7 | 0.1 | 2.6 | 2.8 | 5.9 | 1.2 | 1.4 | 0.2 | 2.1 | +10.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 33 | B2 | 群馬 | 58 | 19.7 | 7.6 | 18.3 | 41.3 | 1.8 | 5.5 | 33.1 | 2.8 | 3.3 | 84.2 | 2.0 | 6.1 | 8.1 | 4.6 | 2.3 | 2.8 | 0.3 | 3.2 | +9.0 |
| 2017-18 | 34 | B2 | 群馬 | 57 | 18.6 | 7.1 | 16.0 | 44.2 | 1.4 | 3.8 | 38.3 | 3.0 | 3.6 | 83.3 | 1.8 | 4.9 | 6.7 | 8.5 | 2.7 | 2.9 | 0.3 | 3.0 | +0.1 |
| 2018-19 | 35 | B2 | 群馬 | 59 | 15.3 | 6.2 | 13.6 | 45.7 | 1.5 | 3.5 | 41.9 | 1.4 | 1.6 | 90.2 | 1.9 | 6.2 | 8.1 | 12.0 | 2.1 | 3.1 | 0.4 | 2.7 | +16.4 |
| 2019-20 | 36 | B2 | 群馬 | 47 | 11.8 | 4.6 | 11.6 | 39.6 | 1.3 | 4.1 | 31.5 | 1.3 | 1.6 | 81.1 | 0.9 | 5.2 | 6.1 | 9.6 | 2.0 | 2.8 | 0.2 | 2.8 | +7.0 |
| 2020-21 | 37 | B2 | 群馬 | 36 | 6.1 | 2.3 | 6.4 | 35.7 | 0.8 | 3.1 | 25.9 | 0.7 | 0.8 | 85.7 | 0.2 | 3.9 | 4.1 | 9.0 | 1.6 | 2.1 | 0.3 | 3.1 | +17.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 33 | B2 | 群馬 | 58 | 1701 | 46.3 | 0.997 | 0.3 | 0.2 | 19.1 | 2.0 | 13.0 | 1.97 | 0.68 | 3.9 | 11.7 | 4.4 | 0.6 |
| 2017-18 | 34 | B2 | 群馬 | 57 | 1360 | 48.7 | 1.059 | 0.2 | 0.2 | 17.4 | 2.3 | 22.6 | 3.10 | 1.30 | 3.6 | 10.7 | 4.3 | 0.6 |
| 2018-19 | 35 | B2 | 群馬 | 59 | 1483 | 51.1 | 1.074 | 0.3 | 0.1 | 14.0 | 1.8 | 27.2 | 5.83 | 1.94 | 3.8 | 13.0 | 4.5 | 0.7 |
| 2019-20 | 36 | B2 | 群馬 | 47 | 1249 | 45.2 | 0.971 | 0.4 | 0.1 | 12.1 | 1.7 | 22.0 | 4.78 | 1.82 | 1.9 | 11.0 | 4.1 | 0.3 |
| 2020-21 | 37 | B2 | 群馬 | 36 | 481 | 42.0 | 0.898 | 0.5 | 0.1 | 7.4 | 1.4 | 18.4 | 5.57 | 2.49 | 0.5 | 7.9 | 3.0 | 0.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 33 | B2 | 群馬 | 58 | 1701 | +2.93 | +1.08 | +1.86 | +0.001 | 0.000 | -0.001 | +0.23 | +0.61 | +0.38 | +2.45 | -0.65 | +1.80 |
| 2017-18 | 34 | B2 | 群馬 | 57 | 1360 | -0.73 | +0.54 | -1.27 | -0.021 | -0.002 | +0.018 | +0.34 | +0.30 | -0.03 | +0.21 | -0.45 | -0.24 |
| 2018-19 | 35 | B2 | 群馬 | 59 | 1483 | +3.09 | +2.45 | +0.64 | +0.028 | +0.016 | -0.012 | +0.52 | +0.87 | +0.35 | +0.45 | -0.71 | -0.26 |
| 2019-20 | 36 | B2 | 群馬 | 47 | 1248 | +1.22 | +1.21 | +0.01 | -0.011 | +0.001 | +0.012 | +1.54 | +1.04 | -0.50 | -0.06 | -0.21 | -0.27 |
| 2020-21 | 37 | B2 | 群馬 | 36 | 481 | +1.80 | +0.26 | +1.54 | +0.033 | +0.006 | -0.027 | +0.80 | +0.17 | -0.63 | -0.78 | +0.04 | -0.74 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 33 | B2 | 群馬 | 2.0 | 58 | 1701 | +2.08 | +1.62 | +3.70 | +2.58 | +2.93 | +5.51 | +8.89 |
| 2017-18 | 34 | B2 | 群馬 | 1.8 | 57 | 1360 | +2.03 | +1.93 | +3.96 | +1.33 | +0.33 | +1.66 | +3.83 |
| 2018-19 | 35 | B2 | 群馬 | 1.8 | 59 | 1483 | +3.65 | +3.80 | +7.45 | +4.20 | +3.14 | +7.34 | +8.72 |
| 2019-20 | 36 | B2 | 群馬 | 1.6 | 47 | 1248 | +1.48 | +2.47 | +3.95 | +1.45 | +1.94 | +3.39 | +4.70 |
| 2020-21 | 37 | B2 | 群馬 | 1.6 | 36 | 481 | -0.23 | +1.44 | +1.20 | -0.49 | +2.82 | +2.33 | +1.48 |