| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 22 | B2 | 香川 | 18 | 7.4 | 1.6 | 0.6 | 1.9 | 32.4 | 0.2 | 0.3 | 50.0 | 0.2 | 0.3 | 50.0 | 0.2 | 0.6 | 0.8 | 0.4 | 0.8 | 0.3 | 0.0 | 0.9 | -2.7 |
| 2019-20 | 25 | B3 | 埼玉 | 6 | 3.4 | 0.5 | 0.2 | 1.0 | 16.7 | 0.0 | 0.0 | - | 0.2 | 0.3 | 50.0 | 0.2 | 0.2 | 0.3 | 0.2 | 0.2 | 0.2 | 0.0 | 0.2 | 0.0 |
| 2020-21 | 26 | B3 | 埼玉 | 30 | 7.7 | 1.9 | 0.7 | 2.3 | 31.9 | 0.2 | 0.6 | 36.8 | 0.2 | 0.3 | 75.0 | 0.1 | 0.4 | 0.5 | 0.9 | 0.7 | 0.3 | 0.0 | 1.1 | 0.0 |
| 2021-22 | 27 | B3 | 山口 | 50 | 10.1 | 1.4 | 0.5 | 1.6 | 30.4 | 0.1 | 0.4 | 19.0 | 0.3 | 0.5 | 70.8 | 0.2 | 0.7 | 0.9 | 1.5 | 0.8 | 0.4 | 0.0 | 1.4 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 22 | B2 | 香川 | 18 | 7.5 | 3.0 | 9.1 | 32.4 | 0.8 | 1.6 | 50.0 | 0.8 | 1.6 | 50.0 | 0.8 | 3.0 | 3.8 | 2.2 | 4.0 | 1.3 | 0.0 | 4.6 | -13.2 |
| 2019-20 | 25 | B3 | 埼玉 | 6 | 5.3 | 1.8 | 10.7 | 16.7 | 0.0 | 0.0 | - | 1.8 | 3.6 | 50.0 | 1.8 | 1.8 | 3.6 | 1.8 | 1.8 | 1.8 | 0.0 | 1.8 | 0.0 |
| 2020-21 | 26 | B3 | 埼玉 | 30 | 8.8 | 3.4 | 10.7 | 31.9 | 1.1 | 2.9 | 36.8 | 0.9 | 1.2 | 75.0 | 0.6 | 1.9 | 2.5 | 4.0 | 3.1 | 1.5 | 0.0 | 5.0 | 0.0 |
| 2021-22 | 27 | B3 | 山口 | 50 | 4.9 | 1.7 | 5.6 | 30.4 | 0.3 | 1.5 | 19.0 | 1.2 | 1.7 | 70.8 | 0.6 | 2.6 | 3.1 | 5.5 | 2.9 | 1.6 | 0.0 | 4.9 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 22 | B2 | 香川 | 17 | 9.0 | 3.7 | 11.6 | 31.8 | 0.5 | 2.1 | 25.0 | 1.1 | 2.1 | 50.0 | 1.1 | 4.8 | 5.8 | 3.2 | 4.8 | 1.6 | 0.0 | 6.3 | -24.3 |
| 2019-20 | 25 | B3 | 埼玉 | 5 | 0.0 | 0.0 | 14.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 3.6 | 3.6 | 7.1 | 3.6 | 0.0 | 3.6 | 0.0 | 3.6 | -3.6 |
| 2020-21 | 26 | B3 | 埼玉 | 30 | 12.6 | 4.7 | 14.4 | 32.8 | 1.7 | 4.2 | 41.2 | 1.5 | 2.0 | 75.0 | 0.7 | 2.5 | 3.2 | 5.7 | 4.0 | 2.2 | 0.0 | 6.4 | -23.0 |
| 2021-22 | 27 | B3 | 山口 | 50 | 6.5 | 2.4 | 7.9 | 30.3 | 0.4 | 2.1 | 20.0 | 1.3 | 1.8 | 76.5 | 0.7 | 3.5 | 4.3 | 7.6 | 4.0 | 2.2 | 0.0 | 6.5 | -29.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 22 | B2 | 香川 | 17 | 134 | -0.62 | +0.21 | -0.83 | -0.007 | +0.003 | +0.009 | -0.77 | -0.43 | +0.34 | -0.43 | 0.00 | -0.43 |
| 2019-20 | 25 | B3 | 埼玉 | 5 | 20 | -0.25 | +0.04 | -0.29 | -0.004 | 0.000 | +0.004 | +0.25 | +0.25 | 0.00 | -0.35 | +0.02 | -0.34 |
| 2020-21 | 26 | B3 | 埼玉 | 30 | 232 | -1.44 | -0.65 | -0.80 | -0.010 | -0.003 | +0.007 | -0.78 | -0.36 | +0.43 | -0.29 | +0.01 | -0.27 |
| 2021-22 | 27 | B3 | 山口 | 50 | 504 | -3.95 | -2.95 | -1.00 | -0.016 | -0.018 | -0.002 | -2.58 | -2.47 | +0.11 | -1.58 | +0.27 | -1.31 |