| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 35 | B2 | 茨城 | 49 | 3.5 | 0.2 | 0.1 | 0.1 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.1 | 50.0 | 0.3 | 0.4 | 0.8 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.8 | -1.3 |
| 2017-18 | 36 | B2 | 秋田 | 20 | 5.2 | 0.2 | 0.1 | 0.4 | 25.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.1 | 0.5 | 0.6 | 0.1 | 0.2 | 0.1 | 0.1 | 1.1 | -1.8 |
| 2018-19 | 37 | B2 | 西宮 | 16 | 3.3 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.2 | 0.6 | 0.8 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 1.8 | +0.6 |
| 2019-20 | 38 | B3 | 金沢 | 39 | 7.4 | 0.3 | 0.1 | 0.2 | 44.4 | 0.0 | 0.0 | - | 0.1 | 0.2 | 55.6 | 0.6 | 0.8 | 1.4 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 1.5 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 35 | B2 | 茨城 | 49 | 1.7 | 0.6 | 1.3 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.4 | 0.8 | 50.0 | 3.6 | 4.4 | 7.9 | 0.4 | 1.5 | 0.8 | 0.0 | 8.4 | -13.6 |
| 2017-18 | 36 | B2 | 秋田 | 20 | 1.4 | 0.7 | 2.8 | 25.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.7 | 3.1 | 3.8 | 0.7 | 1.7 | 0.7 | 0.3 | 7.2 | -12.1 |
| 2018-19 | 37 | B2 | 西宮 | 16 | 1.4 | 0.7 | 0.7 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 1.4 | 0.0 | 2.7 | 6.1 | 8.8 | 0.7 | 1.4 | 0.0 | 0.0 | 19.1 | +6.1 |
| 2019-20 | 38 | B3 | 金沢 | 39 | 1.6 | 0.5 | 1.1 | 44.4 | 0.0 | 0.0 | - | 0.6 | 1.1 | 55.6 | 2.7 | 4.1 | 6.8 | 0.1 | 1.5 | 0.0 | 0.1 | 7.5 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 35 | B2 | 茨城 | 48 | 2.6 | 1.1 | 2.2 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.4 | 0.7 | 50.0 | 6.2 | 6.2 | 12.5 | 0.4 | 2.6 | 1.1 | 0.0 | 11.0 | -16.9 |
| 2017-18 | 36 | B2 | 秋田 | 20 | 2.1 | 1.1 | 4.3 | 25.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 1.1 | 4.8 | 5.9 | 1.1 | 2.7 | 1.1 | 0.5 | 9.6 | -16.5 |
| 2018-19 | 37 | B2 | 西宮 | 15 | 2.5 | 1.2 | 1.2 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 2.5 | 0.0 | 3.8 | 10.0 | 13.8 | 1.2 | 1.2 | 0.0 | 0.0 | 26.2 | +22.5 |
| 2019-20 | 38 | B3 | 金沢 | 39 | 2.4 | 0.7 | 1.7 | 44.4 | 0.0 | 0.0 | - | 0.9 | 1.7 | 55.6 | 3.9 | 6.0 | 9.9 | 0.2 | 2.1 | 0.0 | 0.2 | 9.1 | -40.1 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 35 | B2 | 茨城 | 48 | 172 | -1.36 | -0.46 | -0.89 | -0.006 | -0.006 | 0.000 | +0.05 | +0.21 | +0.17 | -1.34 | +0.05 | -1.30 |
| 2017-18 | 36 | B2 | 秋田 | 20 | 104 | -1.60 | -1.02 | -0.58 | -0.015 | -0.005 | +0.010 | -0.26 | -0.20 | +0.06 | -1.28 | +0.41 | -0.87 |
| 2018-19 | 37 | B2 | 西宮 | 15 | 53 | +0.34 | +0.51 | -0.17 | +0.011 | +0.004 | -0.008 | -0.39 | +0.08 | +0.47 | +0.38 | -0.14 | +0.24 |
| 2019-20 | 38 | B3 | 金沢 | 39 | 290 | -3.87 | -1.76 | -2.12 | -0.050 | -0.018 | +0.032 | -1.64 | -0.51 | +1.13 | -0.48 | -0.01 | -0.49 |