| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B3 | 東京CR | 32 | 879 | 325 | 129 | 368 | 35.1 | 25 | 99 | 25.3 | 42 | 56 | 75.0 | 18 | 37 | 55 | 46 | 54 | 28 | 2 | 53 | 0 |
| 2017-18 | 31 | B3 | 八王子 | 32 | 873 | 328 | 125 | 291 | 43.0 | 27 | 78 | 34.6 | 51 | 63 | 81.0 | 17 | 29 | 46 | 83 | 62 | 26 | 2 | 27 | 0 |
| 2018-19 | 32 | B2 | 八王子 | 60 | 1650 | 349 | 136 | 383 | 35.5 | 38 | 140 | 27.1 | 39 | 52 | 75.0 | 33 | 72 | 105 | 115 | 59 | 34 | 1 | 74 | -479 |
| 2019-20 | 33 | B3 | 八王子 | 40 | 682 | 151 | 58 | 165 | 35.2 | 28 | 78 | 35.9 | 7 | 13 | 53.8 | 12 | 45 | 57 | 29 | 21 | 10 | 0 | 47 | 0 |
| 2020-21 | 34 | B3 | 八王子 | 25 | 267 | 49 | 17 | 62 | 27.4 | 10 | 36 | 27.8 | 5 | 8 | 62.5 | 4 | 8 | 12 | 10 | 13 | 6 | 0 | 18 | 0 |
| 2021-22 | 35 | B3 | 八王子 | 8 | 72 | 17 | 7 | 18 | 38.9 | 2 | 9 | 22.2 | 1 | 4 | 25.0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 3 | 1 | 0 | 6 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B3 | 東京CR | 32 | 27.5 | 10.2 | 4.0 | 11.5 | 35.1 | 0.8 | 3.1 | 25.3 | 1.3 | 1.8 | 75.0 | 0.6 | 1.2 | 1.7 | 1.4 | 1.7 | 0.9 | 0.1 | 1.7 | 0.0 |
| 2017-18 | 31 | B3 | 八王子 | 32 | 27.3 | 10.2 | 3.9 | 9.1 | 43.0 | 0.8 | 2.4 | 34.6 | 1.6 | 2.0 | 81.0 | 0.5 | 0.9 | 1.4 | 2.6 | 1.9 | 0.8 | 0.1 | 0.8 | 0.0 |
| 2018-19 | 32 | B2 | 八王子 | 60 | 27.5 | 5.8 | 2.3 | 6.4 | 35.5 | 0.6 | 2.3 | 27.1 | 0.7 | 0.9 | 75.0 | 0.6 | 1.2 | 1.8 | 1.9 | 1.0 | 0.6 | 0.0 | 1.2 | -8.0 |
| 2019-20 | 33 | B3 | 八王子 | 40 | 17.0 | 3.8 | 1.4 | 4.1 | 35.2 | 0.7 | 1.9 | 35.9 | 0.2 | 0.3 | 53.8 | 0.3 | 1.1 | 1.4 | 0.7 | 0.5 | 0.2 | 0.0 | 1.2 | 0.0 |
| 2020-21 | 34 | B3 | 八王子 | 25 | 10.7 | 2.0 | 0.7 | 2.5 | 27.4 | 0.4 | 1.4 | 27.8 | 0.2 | 0.3 | 62.5 | 0.2 | 0.3 | 0.5 | 0.4 | 0.5 | 0.2 | 0.0 | 0.7 | 0.0 |
| 2021-22 | 35 | B3 | 八王子 | 8 | 8.9 | 2.1 | 0.9 | 2.2 | 38.9 | 0.2 | 1.1 | 22.2 | 0.1 | 0.5 | 25.0 | 0.0 | 0.4 | 0.4 | 0.2 | 0.4 | 0.1 | 0.0 | 0.8 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B3 | 東京CR | 32 | 13.3 | 5.3 | 15.1 | 35.1 | 1.0 | 4.1 | 25.3 | 1.7 | 2.3 | 75.0 | 0.7 | 1.5 | 2.3 | 1.9 | 2.2 | 1.1 | 0.1 | 2.2 | 0.0 |
| 2017-18 | 31 | B3 | 八王子 | 32 | 13.5 | 5.2 | 12.0 | 43.0 | 1.1 | 3.2 | 34.6 | 2.1 | 2.6 | 81.0 | 0.7 | 1.2 | 1.9 | 3.4 | 2.6 | 1.1 | 0.1 | 1.1 | 0.0 |
| 2018-19 | 32 | B2 | 八王子 | 60 | 7.6 | 3.0 | 8.4 | 35.5 | 0.8 | 3.1 | 27.1 | 0.9 | 1.1 | 75.0 | 0.7 | 1.6 | 2.3 | 2.5 | 1.3 | 0.7 | 0.0 | 1.6 | -10.5 |
| 2019-20 | 33 | B3 | 八王子 | 40 | 8.0 | 3.1 | 8.7 | 35.2 | 1.5 | 4.1 | 35.9 | 0.4 | 0.7 | 53.8 | 0.6 | 2.4 | 3.0 | 1.5 | 1.1 | 0.5 | 0.0 | 2.5 | 0.0 |
| 2020-21 | 34 | B3 | 八王子 | 25 | 6.6 | 2.3 | 8.4 | 27.4 | 1.4 | 4.9 | 27.8 | 0.7 | 1.1 | 62.5 | 0.5 | 1.1 | 1.6 | 1.4 | 1.8 | 0.8 | 0.0 | 2.4 | 0.0 |
| 2021-22 | 35 | B3 | 八王子 | 8 | 8.6 | 3.5 | 9.1 | 38.9 | 1.0 | 4.5 | 22.2 | 0.5 | 2.0 | 25.0 | 0.0 | 1.5 | 1.5 | 1.0 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 3.0 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B3 | 東京CR | 32 | 18.5 | 7.4 | 21.1 | 35.0 | 1.5 | 5.7 | 26.3 | 2.3 | 3.1 | 73.1 | 1.0 | 2.1 | 3.2 | 2.7 | 3.2 | 1.6 | 0.1 | 3.0 | -7.8 |
| 2017-18 | 31 | B3 | 八王子 | 32 | 19.1 | 7.3 | 16.8 | 43.4 | 1.6 | 4.5 | 34.6 | 3.0 | 3.7 | 81.0 | 1.0 | 1.7 | 2.7 | 4.8 | 3.6 | 1.5 | 0.1 | 1.4 | +16.3 |
| 2018-19 | 32 | B2 | 八王子 | 60 | 11.1 | 4.3 | 12.2 | 35.1 | 1.2 | 4.5 | 26.7 | 1.3 | 1.7 | 75.0 | 1.0 | 2.4 | 3.4 | 3.8 | 1.9 | 1.0 | 0.0 | 2.3 | -16.1 |
| 2019-20 | 33 | B3 | 八王子 | 40 | 12.1 | 4.6 | 13.3 | 34.8 | 2.3 | 6.3 | 35.9 | 0.6 | 1.1 | 53.8 | 1.0 | 3.5 | 4.5 | 2.4 | 1.6 | 0.8 | 0.0 | 3.7 | -14.9 |
| 2020-21 | 34 | B3 | 八王子 | 25 | 10.0 | 3.5 | 12.9 | 27.4 | 2.1 | 7.5 | 27.8 | 0.8 | 1.3 | 66.7 | 0.6 | 1.7 | 2.3 | 2.1 | 2.7 | 1.3 | 0.0 | 3.5 | -22.5 |
| 2021-22 | 35 | B3 | 八王子 | 7 | 11.8 | 4.9 | 10.4 | 46.7 | 1.4 | 4.9 | 28.6 | 0.7 | 2.8 | 25.0 | 0.0 | 2.1 | 2.1 | 1.4 | 2.1 | 0.7 | 0.0 | 4.2 | +3.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B3 | 東京CR | 32 | 879 | 38.6 | 0.825 | 0.3 | 0.1 | 21.9 | 2.7 | 8.9 | 0.87 | 0.41 | 1.9 | 5.2 | 2.6 | 0.2 |
| 2017-18 | 31 | B3 | 八王子 | 32 | 873 | 48.1 | 1.041 | 0.3 | 0.2 | 18.6 | 3.1 | 12.9 | 1.34 | 0.69 | 2.2 | 3.2 | 2.2 | 0.2 |
| 2018-19 | 32 | B2 | 八王子 | 60 | 1650 | 39.9 | 0.849 | 0.4 | 0.1 | 13.1 | 1.7 | 9.5 | 2.00 | 0.73 | 2.0 | 5.0 | 1.5 | 0.0 |
| 2019-20 | 33 | B3 | 八王子 | 40 | 682 | 43.3 | 0.876 | 0.5 | 0.1 | 13.6 | 1.4 | 6.4 | 1.45 | 0.47 | 2.0 | 8.1 | 1.2 | 0.0 |
| 2020-21 | 34 | B3 | 八王子 | 25 | 267 | 35.5 | 0.750 | 0.6 | 0.1 | 14.3 | 2.4 | 6.6 | 0.77 | 0.46 | 1.3 | 3.7 | 1.9 | 0.0 |
| 2021-22 | 35 | B3 | 八王子 | 7 | 72 | 53.3 | 1.000 | 0.5 | 0.3 | 12.7 | 1.9 | 3.9 | 0.67 | 0.31 | 0.0 | 4.1 | 1.4 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B3 | 東京CR | 32 | 878 | -2.01 | -0.47 | -1.54 | -0.036 | -0.006 | +0.030 | +0.92 | +0.44 | -0.47 | -0.16 | -0.06 | -0.22 |
| 2017-18 | 31 | B3 | 八王子 | 32 | 873 | +2.40 | +0.80 | +1.60 | +0.034 | +0.015 | -0.020 | +1.01 | +0.64 | -0.37 | -0.77 | +0.50 | -0.27 |
| 2018-19 | 32 | B2 | 八王子 | 60 | 1650 | -3.23 | -1.80 | -1.43 | -0.014 | -0.014 | 0.000 | -1.77 | -0.95 | +0.82 | -0.95 | +0.31 | -0.63 |
| 2019-20 | 33 | B3 | 八王子 | 40 | 682 | -4.02 | -2.39 | -1.63 | -0.058 | -0.013 | +0.045 | -0.15 | -0.50 | -0.35 | -0.97 | +0.73 | -0.24 |
| 2020-21 | 34 | B3 | 八王子 | 25 | 267 | -1.91 | -2.11 | +0.20 | -0.012 | -0.009 | +0.003 | +0.02 | -0.68 | -0.70 | -1.48 | +0.77 | -0.72 |
| 2021-22 | 35 | B3 | 八王子 | 7 | 72 | +0.17 | -0.01 | +0.18 | +0.011 | +0.003 | -0.008 | -0.61 | -0.48 | +0.12 | -0.12 | -0.03 | -0.15 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B3 | 東京CR | 2.1 | 32 | 878 | -1.55 | -1.31 | -2.86 | -1.67 | -2.73 | -4.40 | -0.75 |
| 2017-18 | 31 | B3 | 八王子 | 1.7 | 32 | 873 | +0.53 | -0.08 | +0.45 | +0.71 | +1.03 | +1.73 | +2.57 |
| 2018-19 | 32 | B2 | 八王子 | 2.2 | 60 | 1650 | -2.40 | -0.89 | -3.29 | -3.21 | -1.83 | -5.04 | -1.94 |
| 2019-20 | 33 | B3 | 八王子 | 2.6 | 40 | 682 | -1.91 | -1.42 | -3.33 | -3.97 | -2.47 | -6.44 | -1.34 |
| 2020-21 | 34 | B3 | 八王子 | 1.9 | 25 | 267 | -2.72 | -1.08 | -3.80 | -4.11 | -0.64 | -4.75 | -0.28 |
| 2021-22 | 35 | B3 | 八王子 | 2.3 | 7 | 72 | -1.04 | -0.79 | -1.83 | -1.02 | -0.61 | -1.63 | +0.06 |