| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 25 | B3 | 東京CR | 14 | 84 | 18 | 7 | 23 | 30.4 | 1 | 3 | 33.3 | 3 | 3 | 100.0 | 5 | 5 | 10 | 3 | 4 | 3 | 0 | 8 | 0 |
| 2017-18 | 26 | B3 | 東京CR | 24 | 324 | 51 | 19 | 70 | 27.1 | 4 | 24 | 16.7 | 9 | 11 | 81.8 | 21 | 16 | 37 | 24 | 17 | 15 | 0 | 49 | 0 |
| 2018-19 | 27 | B3 | 埼玉 | 9 | 13 | 6 | 2 | 4 | 50.0 | 0 | 1 | 0.0 | 2 | 2 | 100.0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
| 2019-20 | 28 | B3 | 埼玉 | 29 | 394 | 97 | 40 | 104 | 38.5 | 8 | 30 | 26.7 | 9 | 16 | 56.2 | 12 | 17 | 29 | 40 | 19 | 17 | 2 | 49 | 0 |
| 2021-22 | 30 | B3 | 品川 | 51 | 667 | 161 | 62 | 161 | 38.5 | 15 | 55 | 27.3 | 22 | 27 | 81.5 | 21 | 44 | 65 | 65 | 48 | 32 | 2 | 80 | 0 |
| 2022-23 | 31 | B3 | 品川 | 46 | 687 | 113 | 46 | 111 | 41.4 | 16 | 51 | 31.4 | 5 | 6 | 83.3 | 16 | 36 | 52 | 43 | 33 | 28 | 1 | 82 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 25 | B3 | 東京CR | 14 | 6.0 | 1.3 | 0.5 | 1.6 | 30.4 | 0.1 | 0.2 | 33.3 | 0.2 | 0.2 | 100.0 | 0.4 | 0.4 | 0.7 | 0.2 | 0.3 | 0.2 | 0.0 | 0.6 | 0.0 |
| 2017-18 | 26 | B3 | 東京CR | 24 | 13.5 | 2.1 | 0.8 | 2.9 | 27.1 | 0.2 | 1.0 | 16.7 | 0.4 | 0.5 | 81.8 | 0.9 | 0.7 | 1.5 | 1.0 | 0.7 | 0.6 | 0.0 | 2.0 | 0.0 |
| 2018-19 | 27 | B3 | 埼玉 | 9 | 1.4 | 0.7 | 0.2 | 0.4 | 50.0 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.2 | 0.2 | 100.0 | 0.2 | 0.1 | 0.3 | 0.0 | 0.2 | 0.1 | 0.0 | 0.2 | 0.0 |
| 2019-20 | 28 | B3 | 埼玉 | 29 | 13.6 | 3.3 | 1.4 | 3.6 | 38.5 | 0.3 | 1.0 | 26.7 | 0.3 | 0.6 | 56.2 | 0.4 | 0.6 | 1.0 | 1.4 | 0.7 | 0.6 | 0.1 | 1.7 | 0.0 |
| 2021-22 | 30 | B3 | 品川 | 51 | 13.1 | 3.2 | 1.2 | 3.2 | 38.5 | 0.3 | 1.1 | 27.3 | 0.4 | 0.5 | 81.5 | 0.4 | 0.9 | 1.3 | 1.3 | 0.9 | 0.6 | 0.0 | 1.6 | 0.0 |
| 2022-23 | 31 | B3 | 品川 | 46 | 14.9 | 2.5 | 1.0 | 2.4 | 41.4 | 0.3 | 1.1 | 31.4 | 0.1 | 0.1 | 83.3 | 0.3 | 0.8 | 1.1 | 0.9 | 0.7 | 0.6 | 0.0 | 1.8 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 25 | B3 | 東京CR | 14 | 7.7 | 3.0 | 9.8 | 30.4 | 0.4 | 1.3 | 33.3 | 1.3 | 1.3 | 100.0 | 2.1 | 2.1 | 4.3 | 1.3 | 1.7 | 1.3 | 0.0 | 3.4 | 0.0 |
| 2017-18 | 26 | B3 | 東京CR | 24 | 5.7 | 2.1 | 7.8 | 27.1 | 0.4 | 2.7 | 16.7 | 1.0 | 1.2 | 81.8 | 2.3 | 1.8 | 4.1 | 2.7 | 1.9 | 1.7 | 0.0 | 5.4 | 0.0 |
| 2018-19 | 27 | B3 | 埼玉 | 9 | 17.2 | 5.7 | 11.4 | 50.0 | 0.0 | 2.9 | 0.0 | 5.7 | 5.7 | 100.0 | 5.7 | 2.9 | 8.6 | 0.0 | 5.7 | 2.9 | 0.0 | 5.7 | 0.0 |
| 2019-20 | 28 | B3 | 埼玉 | 29 | 8.9 | 3.7 | 9.5 | 38.5 | 0.7 | 2.7 | 26.7 | 0.8 | 1.5 | 56.2 | 1.1 | 1.6 | 2.6 | 3.7 | 1.7 | 1.6 | 0.2 | 4.5 | 0.0 |
| 2021-22 | 30 | B3 | 品川 | 51 | 8.7 | 3.3 | 8.7 | 38.5 | 0.8 | 3.0 | 27.3 | 1.2 | 1.5 | 81.5 | 1.1 | 2.4 | 3.5 | 3.5 | 2.6 | 1.7 | 0.1 | 4.3 | 0.0 |
| 2022-23 | 31 | B3 | 品川 | 46 | 5.9 | 2.4 | 5.8 | 41.4 | 0.8 | 2.7 | 31.4 | 0.3 | 0.3 | 83.3 | 0.8 | 1.9 | 2.7 | 2.3 | 1.7 | 1.5 | 0.1 | 4.3 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 25 | B3 | 東京CR | 11 | 8.7 | 4.0 | 12.7 | 31.2 | 0.8 | 1.6 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | - | 3.2 | 1.6 | 4.8 | 2.4 | 2.4 | 1.6 | 0.0 | 3.2 | -11.9 |
| 2017-18 | 26 | B3 | 東京CR | 24 | 7.5 | 2.8 | 9.9 | 27.9 | 0.6 | 3.6 | 18.2 | 1.3 | 1.6 | 80.0 | 2.9 | 2.4 | 5.4 | 3.6 | 2.8 | 2.1 | 0.0 | 6.7 | -12.0 |
| 2018-19 | 27 | B3 | 埼玉 | 8 | 36.4 | 18.2 | 27.3 | 66.7 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 9.1 | 0.0 | 9.1 | 0.0 | 9.1 | 0.0 | 0.0 | 9.1 | -54.5 |
| 2019-20 | 28 | B3 | 埼玉 | 29 | 12.9 | 5.3 | 13.9 | 38.2 | 1.1 | 4.0 | 27.6 | 1.2 | 1.9 | 64.3 | 1.2 | 2.3 | 3.5 | 5.3 | 2.5 | 2.2 | 0.3 | 6.0 | +3.7 |
| 2021-22 | 30 | B3 | 品川 | 51 | 13.0 | 5.1 | 12.5 | 40.4 | 1.2 | 4.4 | 28.3 | 1.7 | 2.1 | 80.0 | 1.5 | 3.4 | 4.9 | 5.1 | 3.7 | 2.3 | 0.2 | 5.5 | -30.5 |
| 2022-23 | 31 | B3 | 品川 | 46 | 9.1 | 3.7 | 8.8 | 41.8 | 1.3 | 4.0 | 32.0 | 0.4 | 0.5 | 83.3 | 1.3 | 2.8 | 4.1 | 3.4 | 2.6 | 2.3 | 0.1 | 6.0 | -24.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 25 | B3 | 東京CR | 11 | 84 | 34.4 | 0.688 | 0.1 | 0.0 | 12.8 | 2.0 | 7.9 | 1.00 | 0.62 | 5.6 | 3.7 | 3.0 | 0.0 |
| 2017-18 | 26 | B3 | 東京CR | 24 | 324 | 31.1 | 0.708 | 0.4 | 0.2 | 11.7 | 2.4 | 9.6 | 1.29 | 0.82 | 6.0 | 6.2 | 3.6 | 0.0 |
| 2018-19 | 27 | B3 | 埼玉 | 8 | 13 | 66.7 | 1.333 | 0.0 | 0.0 | 33.3 | 8.3 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 25.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| 2019-20 | 28 | B3 | 埼玉 | 29 | 394 | 42.2 | 0.872 | 0.3 | 0.1 | 14.8 | 2.1 | 14.2 | 2.17 | 0.96 | 2.5 | 4.9 | 3.4 | 0.4 |
| 2021-22 | 30 | B3 | 品川 | 51 | 667 | 45.4 | 0.981 | 0.4 | 0.2 | 14.8 | 3.2 | 15.6 | 1.36 | 1.05 | 3.0 | 7.7 | 4.3 | 0.3 |
| 2022-23 | 31 | B3 | 品川 | 46 | 687 | 49.1 | 1.000 | 0.5 | 0.1 | 10.3 | 2.3 | 9.6 | 1.31 | 0.93 | 2.5 | 5.7 | 2.9 | 0.1 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 25 | B3 | 東京CR | 11 | 84 | +0.10 | -0.03 | +0.13 | -0.002 | -0.002 | 0.000 | +0.15 | +0.12 | -0.02 | +0.11 | -0.02 | +0.09 |
| 2017-18 | 26 | B3 | 東京CR | 24 | 324 | +0.02 | -0.82 | +0.84 | -0.012 | -0.008 | +0.004 | +1.25 | -0.05 | -1.30 | +1.03 | +0.13 | +1.15 |
| 2018-19 | 27 | B3 | 埼玉 | 8 | 13 | -0.07 | +0.01 | -0.08 | -0.001 | 0.000 | +0.001 | -0.19 | +0.18 | +0.38 | +0.08 | +0.01 | +0.09 |
| 2019-20 | 28 | B3 | 埼玉 | 29 | 394 | +0.71 | -0.29 | +1.00 | +0.009 | -0.004 | -0.013 | +1.09 | +1.23 | +0.14 | +0.84 | +0.19 | +1.03 |
| 2021-22 | 30 | B3 | 品川 | 51 | 667 | -3.06 | -1.98 | -1.08 | -0.034 | -0.023 | +0.011 | -1.91 | -0.38 | +1.53 | +0.45 | -0.17 | +0.28 |
| 2022-23 | 31 | B3 | 品川 | 46 | 687 | -3.02 | -3.36 | +0.34 | -0.019 | -0.029 | -0.010 | -1.78 | -0.85 | +0.93 | +0.54 | +0.19 | +0.73 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 25 | B3 | 東京CR | 2.1 | 11 | 84 | -0.92 | -0.16 | -1.08 | -0.88 | +0.02 | -0.86 | +0.11 |
| 2017-18 | 26 | B3 | 東京CR | 2.0 | 24 | 324 | -2.26 | -0.61 | -2.87 | -2.66 | +0.34 | -2.33 | +0.13 |
| 2019-20 | 28 | B3 | 埼玉 | 1.5 | 29 | 394 | -1.29 | -0.28 | -1.57 | -1.15 | +0.77 | -0.38 | +0.61 |
| 2021-22 | 30 | B3 | 品川 | 1.7 | 51 | 667 | -1.50 | -0.44 | -1.94 | -2.37 | -1.43 | -3.80 | -0.32 |
| 2022-23 | 31 | B3 | 品川 | 2.1 | 46 | 687 | -2.14 | -0.63 | -2.77 | -4.79 | -0.19 | -4.98 | -0.82 |