| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 17 | B1 | 北海道 | 3 | 7 | 0 | 0 | 2 | 0.0 | 0 | 1 | 0.0 | 0 | 0 | - | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | +7 |
| 2023-24 | 18 | B1 | 北海道 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0.0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | - | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | +2 |
| 2024-25 | 19 | B1 | 北海道 | 41 | 233 | 46 | 15 | 39 | 38.5 | 8 | 24 | 33.3 | 8 | 10 | 80.0 | 4 | 24 | 28 | 14 | 8 | 7 | 5 | 45 | -67 |
| 2025-26 | 20 | B1 | 北海道 | 31 | 102 | 21 | 8 | 31 | 25.8 | 3 | 11 | 27.3 | 2 | 2 | 100.0 | 4 | 9 | 13 | 5 | 1 | 5 | 0 | 22 | +11 |
| 2026-27 | 21 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 16 | 4 | 1 | 2 | 50.0 | 1 | 1 | 100.0 | 1 | 2 | 50.0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | +6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 17 | B1 | 北海道 | 3 | 2.4 | 0.0 | 0.0 | 0.7 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.7 | 0.7 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.7 | +2.3 |
| 2023-24 | 18 | B1 | 北海道 | 3 | 1.3 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.3 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | +0.7 |
| 2024-25 | 19 | B1 | 北海道 | 41 | 5.7 | 1.1 | 0.4 | 1.0 | 38.5 | 0.2 | 0.6 | 33.3 | 0.2 | 0.2 | 80.0 | 0.1 | 0.6 | 0.7 | 0.3 | 0.2 | 0.2 | 0.1 | 1.1 | -1.6 |
| 2025-26 | 20 | B1 | 北海道 | 31 | 3.3 | 0.7 | 0.3 | 1.0 | 25.8 | 0.1 | 0.4 | 27.3 | 0.1 | 0.1 | 100.0 | 0.1 | 0.3 | 0.4 | 0.2 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 0.7 | +0.4 |
| 2026-27 | 21 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 8.2 | 2.0 | 0.5 | 1.0 | 50.0 | 0.5 | 0.5 | 100.0 | 0.5 | 1.0 | 50.0 | 0.5 | 0.5 | 1.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0 | +3.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 17 | B1 | 北海道 | 3 | 0.0 | 0.0 | 10.0 | 0.0 | 0.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 10.0 | 10.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 10.0 | +34.8 |
| 2023-24 | 18 | B1 | 北海道 | 3 | 0.0 | 0.0 | 9.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 9.0 | 9.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.0 | +17.9 |
| 2024-25 | 19 | B1 | 北海道 | 41 | 7.1 | 2.3 | 6.0 | 38.5 | 1.2 | 3.7 | 33.3 | 1.2 | 1.5 | 80.0 | 0.6 | 3.7 | 4.3 | 2.2 | 1.2 | 1.1 | 0.8 | 7.0 | -10.4 |
| 2025-26 | 20 | B1 | 北海道 | 31 | 7.4 | 2.8 | 10.9 | 25.8 | 1.1 | 3.9 | 27.3 | 0.7 | 0.7 | 100.0 | 1.4 | 3.2 | 4.6 | 1.8 | 0.4 | 1.8 | 0.0 | 7.8 | +3.9 |
| 2026-27 | 21 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 8.8 | 2.2 | 4.4 | 50.0 | 2.2 | 2.2 | 100.0 | 2.2 | 4.4 | 50.0 | 2.2 | 2.2 | 4.4 | 6.6 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.8 | +13.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 17 | B1 | 北海道 | 3 | 0.0 | 0.0 | 14.3 | 0.0 | 0.0 | 14.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 28.6 | -28.6 |
| 2023-24 | 18 | B1 | 北海道 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | +50.0 |
| 2024-25 | 19 | B1 | 北海道 | 39 | 10.0 | 3.6 | 8.9 | 40.6 | 1.7 | 5.3 | 31.6 | 1.1 | 1.7 | 66.7 | 0.8 | 4.4 | 5.3 | 2.8 | 1.9 | 1.7 | 0.8 | 11.6 | -28.3 |
| 2025-26 | 20 | B1 | 北海道 | 27 | 8.5 | 3.1 | 11.5 | 26.7 | 0.8 | 5.4 | 14.3 | 1.5 | 1.5 | 100.0 | 2.3 | 4.6 | 6.9 | 3.1 | 0.8 | 1.5 | 0.0 | 15.4 | +16.9 |
| 2026-27 | 21 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 12.9 | 3.2 | 6.5 | 50.0 | 3.2 | 3.2 | 100.0 | 3.2 | 6.5 | 50.0 | 3.2 | 3.2 | 6.5 | 9.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 12.9 | +19.4 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 17 | B1 | 北海道 | 3 | 7 | 0.0 | 0.000 | 1.0 | 0.0 | 10.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| 2023-24 | 18 | B1 | 北海道 | 1 | 4 | - | - | - | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | - | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| 2024-25 | 19 | B1 | 北海道 | 39 | 233 | 50.0 | 1.029 | 0.6 | 0.2 | 10.0 | 1.7 | 7.1 | 1.43 | 0.71 | 1.5 | 10.6 | 2.8 | 1.5 |
| 2025-26 | 20 | B1 | 北海道 | 27 | 102 | 30.0 | 0.733 | 0.5 | 0.1 | 9.8 | 0.6 | 5.7 | 4.00 | 0.58 | 4.7 | 10.5 | 3.3 | 0.0 |
| 2026-27 | 21 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 16 | 75.0 | 1.333 | 0.5 | 1.0 | 7.9 | 0.0 | 18.8 | - | 2.38 | 7.1 | 9.1 | 0.0 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 17 | B1 | 北海道 | 3 | 7 | 0.000 | - | 0.0% | - | 0.0% | - | 0.0% | 0.0% | 100.0% | - | 0.0% | - | 0.0% |
| 2024-25 | 19 | B1 | 北海道 | 39 | 233 | 1.029 | 66.7% | 8.6% | 57.1% | 20.0% | 33.3% | 8.6% | 35.3% | 48.6% | 0.0% | 5.7% | 66.7% | 8.6% |
| 2025-26 | 20 | B1 | 北海道 | 27 | 102 | 0.733 | 66.7% | 20.0% | 20.0% | 33.3% | - | 0.0% | 14.3% | 46.7% | - | 0.0% | 100.0% | 0.0% |
| 2026-27 | 21 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 16 | 1.333 | - | 0.0% | 0.0% | 33.3% | - | 0.0% | 100.0% | 33.3% | - | 0.0% | 50.0% | 33.3% |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 17 | B1 | 北海道 | 3 | 7 | -0.05 | -0.08 | +0.03 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | +0.15 | +0.08 | -0.07 | +0.05 | +0.01 | +0.06 |
| 2023-24 | 18 | B1 | 北海道 | 1 | 4 | +0.04 | +0.10 | -0.06 | 0.000 | +0.001 | +0.001 | -0.07 | 0.00 | +0.07 | -0.02 | -0.01 | -0.03 |
| 2024-25 | 19 | B1 | 北海道 | 39 | 233 | -2.33 | -0.73 | -1.60 | -0.049 | -0.007 | +0.042 | -2.14 | -0.97 | +1.17 | +0.54 | -0.09 | +0.46 |
| 2025-26 | 20 | B1 | 北海道 | 27 | 102 | +0.76 | +0.66 | +0.10 | -0.001 | 0.000 | +0.001 | -0.09 | +0.05 | +0.15 | +0.60 | -0.28 | +0.32 |
| 2026-27 | 21 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 16 | +0.27 | +0.20 | +0.07 | -0.001 | +0.001 | +0.001 | +0.22 | +0.05 | -0.17 | +0.02 | -0.02 | 0.00 |