| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 31 | B2 | 愛媛 | 45 | 1043 | 484 | 193 | 463 | 41.7 | 25 | 125 | 20.0 | 73 | 115 | 63.5 | 51 | 211 | 262 | 98 | 97 | 53 | 80 | 122 | -39 |
| 2017-18 | 32 | B1 | 三遠 | 8 | 87 | 38 | 15 | 33 | 45.5 | 0 | 2 | 0.0 | 8 | 10 | 80.0 | 9 | 14 | 23 | 4 | 6 | 3 | 10 | 7 | -69 |
| 2017-18 | 32 | B1 | 京都 | 6 | 37 | 17 | 6 | 12 | 50.0 | 1 | 2 | 50.0 | 4 | 7 | 57.1 | 3 | 3 | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | -25 |
| 2017-18 | 32 | B1 | 合計 | 14 | 124 | 55 | 21 | 45 | 46.7 | 1 | 4 | 25.0 | 12 | 17 | 70.6 | 12 | 17 | 29 | 8 | 8 | 4 | 11 | 14 | -94 |
| 2017-18 | 32 | B2 | 岩手 | 29 | 622 | 328 | 133 | 339 | 39.2 | 17 | 72 | 23.6 | 45 | 76 | 59.2 | 30 | 117 | 147 | 48 | 54 | 28 | 40 | 74 | -216 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 31 | B2 | 愛媛 | 45 | 23.2 | 10.8 | 4.3 | 10.3 | 41.7 | 0.6 | 2.8 | 20.0 | 1.6 | 2.6 | 63.5 | 1.1 | 4.7 | 5.8 | 2.2 | 2.2 | 1.2 | 1.8 | 2.7 | -0.9 |
| 2017-18 | 32 | B1 | 三遠 | 8 | 10.9 | 4.8 | 1.9 | 4.1 | 45.5 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 1.0 | 1.2 | 80.0 | 1.1 | 1.8 | 2.9 | 0.5 | 0.8 | 0.4 | 1.2 | 0.9 | -8.6 |
| 2017-18 | 32 | B1 | 京都 | 6 | 6.2 | 2.8 | 1.0 | 2.0 | 50.0 | 0.2 | 0.3 | 50.0 | 0.7 | 1.2 | 57.1 | 0.5 | 0.5 | 1.0 | 0.7 | 0.3 | 0.2 | 0.2 | 1.2 | -4.2 |
| 2017-18 | 32 | B1 | 合計 | 14 | 8.9 | 3.9 | 1.5 | 3.2 | 46.7 | 0.1 | 0.3 | 25.0 | 0.9 | 1.2 | 70.6 | 0.9 | 1.2 | 2.1 | 0.6 | 0.6 | 0.3 | 0.8 | 1.0 | -6.7 |
| 2017-18 | 32 | B2 | 岩手 | 29 | 21.5 | 11.3 | 4.6 | 11.7 | 39.2 | 0.6 | 2.5 | 23.6 | 1.6 | 2.6 | 59.2 | 1.0 | 4.0 | 5.1 | 1.7 | 1.9 | 1.0 | 1.4 | 2.6 | -7.4 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 31 | B2 | 愛媛 | 45 | 16.7 | 6.7 | 16.0 | 41.7 | 0.9 | 4.3 | 20.0 | 2.5 | 4.0 | 63.5 | 1.8 | 7.3 | 9.0 | 3.4 | 3.3 | 1.8 | 2.8 | 4.2 | -1.3 |
| 2017-18 | 32 | B1 | 三遠 | 8 | 15.7 | 6.2 | 13.6 | 45.5 | 0.0 | 0.8 | 0.0 | 3.3 | 4.1 | 80.0 | 3.7 | 5.8 | 9.5 | 1.7 | 2.5 | 1.2 | 4.1 | 2.9 | -28.5 |
| 2017-18 | 32 | B1 | 京都 | 6 | 16.4 | 5.8 | 11.6 | 50.0 | 1.0 | 1.9 | 50.0 | 3.9 | 6.8 | 57.1 | 2.9 | 2.9 | 5.8 | 3.9 | 1.9 | 1.0 | 1.0 | 6.8 | -24.2 |
| 2017-18 | 32 | B1 | 合計 | 14 | 15.9 | 6.1 | 13.0 | 46.7 | 0.3 | 1.2 | 25.0 | 3.5 | 4.9 | 70.6 | 3.5 | 4.9 | 8.4 | 2.3 | 2.3 | 1.2 | 3.2 | 4.1 | -27.2 |
| 2017-18 | 32 | B2 | 岩手 | 29 | 19.0 | 7.7 | 19.6 | 39.2 | 1.0 | 4.2 | 23.6 | 2.6 | 4.4 | 59.2 | 1.7 | 6.8 | 8.5 | 2.8 | 3.1 | 1.6 | 2.3 | 4.3 | -12.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 31 | B2 | 愛媛 | 45 | 23.5 | 9.3 | 22.6 | 41.4 | 1.2 | 6.0 | 19.5 | 3.7 | 5.8 | 63.5 | 2.5 | 10.5 | 13.0 | 4.6 | 4.7 | 2.5 | 4.0 | 5.6 | -2.1 |
| 2017-18 | 32 | B1 | 三遠 | 8 | 25.2 | 9.4 | 22.8 | 41.4 | 0.0 | 1.6 | 0.0 | 6.3 | 7.9 | 80.0 | 5.5 | 11.0 | 16.5 | 2.4 | 3.9 | 1.6 | 7.1 | 4.7 | -53.5 |
| 2017-18 | 32 | B1 | 京都 | 6 | 31.5 | 11.1 | 22.2 | 50.0 | 1.9 | 3.7 | 50.0 | 7.4 | 13.0 | 57.1 | 5.6 | 3.7 | 9.3 | 5.6 | 1.9 | 1.9 | 1.9 | 11.1 | -22.2 |
| 2017-18 | 32 | B1 | 合計 | 14 | 27.1 | 9.9 | 22.7 | 43.9 | 0.6 | 2.2 | 25.0 | 6.6 | 9.4 | 70.6 | 5.5 | 8.8 | 14.4 | 3.3 | 3.3 | 1.7 | 5.5 | 6.6 | -44.2 |
| 2017-18 | 32 | B2 | 岩手 | 29 | 27.1 | 11.1 | 28.9 | 38.4 | 1.1 | 5.6 | 19.7 | 3.8 | 6.3 | 60.9 | 2.5 | 10.2 | 12.7 | 3.7 | 4.7 | 2.3 | 3.5 | 5.4 | -21.9 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 31 | B2 | 愛媛 | 45 | 1043 | 44.0 | 0.934 | 0.3 | 0.3 | 26.7 | 4.2 | 15.8 | 0.97 | 0.59 | 5.1 | 20.5 | 4.2 | 7.0 |
| 2017-18 | 32 | B1 | 三遠 | 8 | 87 | 41.4 | 0.941 | 0.1 | 0.3 | 25.7 | 3.3 | 10.3 | 0.60 | 0.40 | 9.7 | 20.0 | 2.1 | 8.9 |
| 2017-18 | 32 | B1 | 京都 | 6 | 37 | 54.2 | 1.133 | 0.2 | 0.6 | 26.7 | 1.7 | 20.0 | 3.00 | 0.75 | 11.1 | 7.7 | 3.0 | 3.0 |
| 2017-18 | 32 | B1 | 合計 | 14 | 124 | 45.1 | 1.000 | 0.1 | 0.4 | 25.9 | 2.8 | 13.6 | 1.00 | 0.53 | 10.1 | 16.7 | 2.3 | 7.5 |
| 2017-18 | 32 | B2 | 岩手 | 29 | 622 | 40.3 | 0.856 | 0.2 | 0.2 | 32.1 | 4.2 | 13.2 | 0.79 | 0.41 | 5.3 | 22.0 | 4.2 | 5.9 |