| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 22 | B2 | 青森 | 19 | 120 | 43 | 17 | 42 | 40.5 | 9 | 28 | 32.1 | 0 | 2 | 0.0 | 5 | 4 | 9 | 3 | 1 | 5 | 0 | 16 | -68 |
| 2023-24 | 23 | B2 | 青森 | 55 | 659 | 151 | 53 | 160 | 33.1 | 36 | 116 | 31.0 | 9 | 12 | 75.0 | 15 | 48 | 63 | 31 | 15 | 22 | 12 | 81 | -69 |
| 2024-25 | 24 | B2 | 青森 | 59 | 1421 | 354 | 137 | 346 | 39.6 | 62 | 180 | 34.4 | 18 | 32 | 56.2 | 31 | 70 | 101 | 77 | 40 | 48 | 24 | 152 | -309 |
| 2025-26 | 25 | B2 | 信州 | 57 | 843 | 248 | 92 | 215 | 42.8 | 48 | 138 | 34.8 | 16 | 24 | 66.7 | 22 | 116 | 138 | 66 | 61 | 23 | 13 | 78 | +264 |
| 2026-27 | 26 | B.PREMIER | 信州 | 2 | 18 | 3 | 1 | 6 | 16.7 | 1 | 5 | 20.0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 22 | B2 | 青森 | 19 | 6.3 | 2.3 | 0.9 | 2.2 | 40.5 | 0.5 | 1.5 | 32.1 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.3 | 0.2 | 0.5 | 0.2 | 0.1 | 0.3 | 0.0 | 0.8 | -3.6 |
| 2023-24 | 23 | B2 | 青森 | 55 | 12.0 | 2.7 | 1.0 | 2.9 | 33.1 | 0.7 | 2.1 | 31.0 | 0.2 | 0.2 | 75.0 | 0.3 | 0.9 | 1.1 | 0.6 | 0.3 | 0.4 | 0.2 | 1.5 | -1.3 |
| 2024-25 | 24 | B2 | 青森 | 59 | 24.1 | 6.0 | 2.3 | 5.9 | 39.6 | 1.1 | 3.1 | 34.4 | 0.3 | 0.5 | 56.2 | 0.5 | 1.2 | 1.7 | 1.3 | 0.7 | 0.8 | 0.4 | 2.6 | -5.2 |
| 2025-26 | 25 | B2 | 信州 | 57 | 14.8 | 4.4 | 1.6 | 3.8 | 42.8 | 0.8 | 2.4 | 34.8 | 0.3 | 0.4 | 66.7 | 0.4 | 2.0 | 2.4 | 1.2 | 1.1 | 0.4 | 0.2 | 1.4 | +4.6 |
| 2026-27 | 26 | B.PREMIER | 信州 | 2 | 9.0 | 1.5 | 0.5 | 3.0 | 16.7 | 0.5 | 2.5 | 20.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | -1.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 22 | B2 | 青森 | 19 | 12.9 | 5.1 | 12.6 | 40.5 | 2.7 | 8.4 | 32.1 | 0.0 | 0.6 | 0.0 | 1.5 | 1.2 | 2.7 | 0.9 | 0.3 | 1.5 | 0.0 | 4.8 | -20.4 |
| 2023-24 | 23 | B2 | 青森 | 55 | 8.2 | 2.9 | 8.7 | 33.1 | 2.0 | 6.3 | 31.0 | 0.5 | 0.7 | 75.0 | 0.8 | 2.6 | 3.4 | 1.7 | 0.8 | 1.2 | 0.7 | 4.4 | -3.8 |
| 2024-25 | 24 | B2 | 青森 | 59 | 9.0 | 3.5 | 8.8 | 39.6 | 1.6 | 4.6 | 34.4 | 0.5 | 0.8 | 56.2 | 0.8 | 1.8 | 2.6 | 2.0 | 1.0 | 1.2 | 0.6 | 3.8 | -7.8 |
| 2025-26 | 25 | B2 | 信州 | 57 | 10.6 | 3.9 | 9.2 | 42.8 | 2.0 | 5.9 | 34.8 | 0.7 | 1.0 | 66.7 | 0.9 | 5.0 | 5.9 | 2.8 | 2.6 | 1.0 | 0.6 | 3.3 | +11.3 |
| 2026-27 | 26 | B.PREMIER | 信州 | 2 | 6.0 | 2.0 | 12.0 | 16.7 | 2.0 | 10.0 | 20.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0 | -4.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 22 | B2 | 青森 | 19 | 20.1 | 7.8 | 19.6 | 40.0 | 4.5 | 13.4 | 33.3 | 0.0 | 1.1 | 0.0 | 2.2 | 2.2 | 4.5 | 1.7 | 0.0 | 1.7 | 0.0 | 8.4 | -32.4 |
| 2023-24 | 23 | B2 | 青森 | 55 | 12.4 | 4.4 | 12.9 | 33.8 | 2.9 | 9.5 | 30.7 | 0.8 | 1.0 | 75.0 | 1.2 | 3.9 | 5.1 | 2.3 | 1.0 | 1.8 | 1.0 | 6.6 | -6.3 |
| 2024-25 | 24 | B2 | 青森 | 59 | 13.0 | 5.0 | 12.8 | 39.2 | 2.3 | 6.6 | 34.3 | 0.6 | 1.2 | 54.8 | 1.1 | 2.6 | 3.7 | 2.9 | 1.5 | 1.8 | 0.9 | 5.6 | -10.8 |
| 2025-26 | 25 | B2 | 信州 | 56 | 16.8 | 6.1 | 14.4 | 42.7 | 3.3 | 9.4 | 35.4 | 1.2 | 1.7 | 66.7 | 1.4 | 7.7 | 9.0 | 4.6 | 4.0 | 1.6 | 0.7 | 5.1 | +17.1 |
| 2026-27 | 26 | B.PREMIER | 信州 | 2 | 7.5 | 2.5 | 15.0 | 16.7 | 2.5 | 12.5 | 20.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.5 | 0.0 | 0.0 | 2.5 | +2.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 22 | B2 | 青森 | 19 | 120 | 51.4 | 1.000 | 0.7 | 0.1 | 16.9 | 0.0 | 4.9 | - | 0.29 | 4.5 | 4.8 | 3.5 | 0.0 |
| 2023-24 | 23 | B2 | 青森 | 55 | 659 | 45.1 | 0.937 | 0.7 | 0.1 | 12.2 | 0.9 | 5.2 | 2.25 | 0.43 | 2.6 | 8.0 | 3.2 | 1.8 |
| 2024-25 | 24 | B2 | 青森 | 59 | 1421 | 48.1 | 0.974 | 0.5 | 0.1 | 12.6 | 1.3 | 7.4 | 1.97 | 0.59 | 2.3 | 5.6 | 3.0 | 1.6 |
| 2025-26 | 25 | B2 | 信州 | 56 | 843 | 54.3 | 1.110 | 0.7 | 0.1 | 15.9 | 3.4 | 11.3 | 1.12 | 0.71 | 2.8 | 13.6 | 2.6 | 1.2 |
| 2026-27 | 26 | B.PREMIER | 信州 | 2 | 18 | 25.0 | 0.500 | 0.8 | 0.0 | 14.0 | 2.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 22 | B2 | 青森 | 19 | 120 | 1.000 | 75.0% | 22.2% | 0.0% | 8.3% | - | 0.0% | 46.7% | 41.7% | 11.1% | 25.0% | 0.0% | 2.8% |
| 2023-24 | 23 | B2 | 青森 | 55 | 659 | 0.937 | 57.9% | 12.0% | 33.3% | 11.4% | 0.0% | 1.9% | 26.9% | 42.4% | 36.2% | 29.7% | 75.0% | 2.5% |
| 2024-25 | 24 | B2 | 青森 | 59 | 1421 | 0.974 | 56.9% | 16.5% | 39.6% | 25.9% | 26.7% | 4.3% | 34.3% | 30.7% | 34.3% | 19.0% | 54.8% | 3.7% |
| 2025-26 | 25 | B2 | 信州 | 56 | 843 | 1.110 | 57.7% | 12.4% | 55.0% | 19.1% | 66.7% | 1.4% | 33.7% | 42.6% | 39.0% | 19.6% | 66.7% | 4.8% |
| 2026-27 | 26 | B.PREMIER | 信州 | 2 | 18 | 0.500 | 0.0% | 16.7% | - | 0.0% | - | 0.0% | 33.3% | 50.0% | 0.0% | 33.3% | - | 0.0% |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 22 | B2 | 青森 | 19 | 120 | -1.61 | -0.74 | -0.87 | -0.021 | -0.004 | +0.016 | -1.17 | -0.68 | +0.49 | -0.17 | -0.01 | -0.19 |
| 2023-24 | 23 | B2 | 青森 | 55 | 659 | -1.13 | -0.84 | -0.28 | -0.005 | -0.010 | -0.005 | -1.79 | -1.03 | +0.75 | +0.06 | -0.02 | +0.04 |
| 2024-25 | 24 | B2 | 青森 | 59 | 1421 | -2.58 | -1.45 | -1.13 | -0.040 | -0.018 | +0.022 | -1.83 | -0.61 | +1.22 | +0.90 | -0.17 | +0.72 |
| 2025-26 | 25 | B2 | 信州 | 56 | 843 | +2.22 | +0.82 | +1.40 | +0.054 | +0.016 | -0.038 | +1.20 | +0.69 | -0.51 | -1.10 | +0.43 | -0.67 |
| 2026-27 | 26 | B.PREMIER | 信州 | 2 | 18 | -0.13 | -0.17 | +0.03 | -0.001 | -0.002 | -0.001 | +0.46 | +0.05 | -0.41 | -0.23 | -0.03 | -0.25 |