| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 25 | B2 | 愛媛 | 7 | 43 | 7 | 3 | 10 | 30.0 | 0 | 0 | - | 1 | 2 | 50.0 | 1 | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | -48 |
| 2016-17 | 25 | B2 | 東京EX | 32 | 686 | 215 | 89 | 199 | 44.7 | 9 | 18 | 50.0 | 28 | 39 | 71.8 | 36 | 50 | 86 | 22 | 31 | 12 | 2 | 63 | -132 |
| 2016-17 | 25 | B2 | 合計 | 39 | 729 | 222 | 92 | 209 | 44.0 | 9 | 18 | 50.0 | 29 | 41 | 70.7 | 37 | 54 | 91 | 23 | 33 | 13 | 2 | 63 | -180 |
| 2017-18 | 26 | B2 | 仙台 | 60 | 1148 | 372 | 153 | 336 | 45.5 | 10 | 55 | 18.2 | 56 | 74 | 75.7 | 52 | 103 | 155 | 50 | 50 | 20 | 1 | 83 | -177 |
| 2018-19 | 27 | B2 | 仙台 | 53 | 675 | 194 | 65 | 164 | 39.6 | 28 | 85 | 32.9 | 36 | 45 | 80.0 | 21 | 45 | 66 | 28 | 30 | 18 | 3 | 69 | +21 |
| 2019-20 | 28 | B2 | 仙台 | 32 | 199 | 44 | 18 | 55 | 32.7 | 6 | 28 | 21.4 | 2 | 4 | 50.0 | 8 | 19 | 27 | 8 | 8 | 5 | 0 | 27 | +10 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 埼玉 | 11 | 128 | 26 | 8 | 39 | 20.5 | 4 | 18 | 22.2 | 6 | 11 | 54.5 | 6 | 10 | 16 | 6 | 5 | 7 | 1 | 18 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 25 | B2 | 愛媛 | 7 | 6.2 | 1.0 | 0.4 | 1.4 | 30.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.1 | 0.3 | 50.0 | 0.1 | 0.6 | 0.7 | 0.1 | 0.3 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | -6.9 |
| 2016-17 | 25 | B2 | 東京EX | 32 | 21.4 | 6.7 | 2.8 | 6.2 | 44.7 | 0.3 | 0.6 | 50.0 | 0.9 | 1.2 | 71.8 | 1.1 | 1.6 | 2.7 | 0.7 | 1.0 | 0.4 | 0.1 | 2.0 | -4.1 |
| 2016-17 | 25 | B2 | 合計 | 39 | 18.7 | 5.7 | 2.4 | 5.4 | 44.0 | 0.2 | 0.5 | 50.0 | 0.7 | 1.1 | 70.7 | 0.9 | 1.4 | 2.3 | 0.6 | 0.8 | 0.3 | 0.1 | 1.6 | -4.6 |
| 2017-18 | 26 | B2 | 仙台 | 60 | 19.1 | 6.2 | 2.5 | 5.6 | 45.5 | 0.2 | 0.9 | 18.2 | 0.9 | 1.2 | 75.7 | 0.9 | 1.7 | 2.6 | 0.8 | 0.8 | 0.3 | 0.0 | 1.4 | -3.0 |
| 2018-19 | 27 | B2 | 仙台 | 53 | 12.7 | 3.7 | 1.2 | 3.1 | 39.6 | 0.5 | 1.6 | 32.9 | 0.7 | 0.8 | 80.0 | 0.4 | 0.8 | 1.2 | 0.5 | 0.6 | 0.3 | 0.1 | 1.3 | +0.4 |
| 2019-20 | 28 | B2 | 仙台 | 32 | 6.2 | 1.4 | 0.6 | 1.7 | 32.7 | 0.2 | 0.9 | 21.4 | 0.1 | 0.1 | 50.0 | 0.2 | 0.6 | 0.8 | 0.2 | 0.2 | 0.2 | 0.0 | 0.8 | +0.3 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 埼玉 | 11 | 11.7 | 2.4 | 0.7 | 3.5 | 20.5 | 0.4 | 1.6 | 22.2 | 0.5 | 1.0 | 54.5 | 0.5 | 0.9 | 1.5 | 0.5 | 0.5 | 0.6 | 0.1 | 1.6 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 25 | B2 | 愛媛 | 7 | 5.8 | 2.5 | 8.3 | 30.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.8 | 1.7 | 50.0 | 0.8 | 3.3 | 4.2 | 0.8 | 1.7 | 0.8 | 0.0 | 0.0 | -39.8 |
| 2016-17 | 25 | B2 | 東京EX | 32 | 11.3 | 4.7 | 10.5 | 44.7 | 0.5 | 0.9 | 50.0 | 1.5 | 2.0 | 71.8 | 1.9 | 2.6 | 4.5 | 1.2 | 1.6 | 0.6 | 0.1 | 3.3 | -6.9 |
| 2016-17 | 25 | B2 | 合計 | 39 | 11.0 | 4.5 | 10.3 | 44.0 | 0.4 | 0.9 | 50.0 | 1.4 | 2.0 | 70.7 | 1.8 | 2.7 | 4.5 | 1.1 | 1.6 | 0.6 | 0.1 | 3.1 | -8.9 |
| 2017-18 | 26 | B2 | 仙台 | 60 | 11.7 | 4.8 | 10.5 | 45.5 | 0.3 | 1.7 | 18.2 | 1.8 | 2.3 | 75.7 | 1.6 | 3.2 | 4.9 | 1.6 | 1.6 | 0.6 | 0.0 | 2.6 | -5.6 |
| 2018-19 | 27 | B2 | 仙台 | 53 | 10.4 | 3.5 | 8.7 | 39.6 | 1.5 | 4.5 | 32.9 | 1.9 | 2.4 | 80.0 | 1.1 | 2.4 | 3.5 | 1.5 | 1.6 | 1.0 | 0.2 | 3.7 | +1.1 |
| 2019-20 | 28 | B2 | 仙台 | 32 | 8.0 | 3.3 | 10.0 | 32.7 | 1.1 | 5.1 | 21.4 | 0.4 | 0.7 | 50.0 | 1.4 | 3.4 | 4.9 | 1.4 | 1.4 | 0.9 | 0.0 | 4.9 | +1.8 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 埼玉 | 11 | 7.3 | 2.2 | 10.9 | 20.5 | 1.1 | 5.0 | 22.2 | 1.7 | 3.1 | 54.5 | 1.7 | 2.8 | 4.5 | 1.7 | 1.4 | 2.0 | 0.3 | 5.0 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 25 | B2 | 愛媛 | 7 | 8.0 | 3.4 | 11.5 | 30.0 | 0.0 | 0.0 | - | 1.1 | 2.3 | 50.0 | 1.1 | 4.6 | 5.7 | 1.1 | 2.3 | 1.1 | 0.0 | 0.0 | -55.2 |
| 2016-17 | 25 | B2 | 東京EX | 32 | 16.3 | 6.7 | 15.1 | 44.7 | 0.7 | 1.4 | 50.0 | 2.1 | 3.0 | 71.8 | 2.8 | 3.8 | 6.6 | 1.7 | 2.3 | 0.8 | 0.2 | 4.5 | -10.6 |
| 2016-17 | 25 | B2 | 合計 | 39 | 15.8 | 6.5 | 14.8 | 44.0 | 0.6 | 1.3 | 50.0 | 2.1 | 2.9 | 70.7 | 2.7 | 3.9 | 6.5 | 1.6 | 2.3 | 0.9 | 0.1 | 4.2 | -13.3 |
| 2017-18 | 26 | B2 | 仙台 | 60 | 17.1 | 7.0 | 15.5 | 45.5 | 0.5 | 2.5 | 18.5 | 2.5 | 3.4 | 75.0 | 2.4 | 4.6 | 7.0 | 2.3 | 2.1 | 0.9 | 0.0 | 3.7 | -7.9 |
| 2018-19 | 27 | B2 | 仙台 | 53 | 16.1 | 5.5 | 13.7 | 39.9 | 2.4 | 7.1 | 33.3 | 2.9 | 3.6 | 79.1 | 1.8 | 3.7 | 5.5 | 2.3 | 2.5 | 1.5 | 0.3 | 4.9 | +2.4 |
| 2019-20 | 28 | B2 | 仙台 | 32 | 12.6 | 5.1 | 15.0 | 34.0 | 1.8 | 7.8 | 23.1 | 0.6 | 1.2 | 50.0 | 2.4 | 5.4 | 7.8 | 2.1 | 2.4 | 1.5 | 0.0 | 6.9 | +7.8 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 埼玉 | 11 | 10.6 | 3.3 | 15.5 | 21.1 | 1.6 | 7.3 | 22.2 | 2.4 | 4.5 | 54.5 | 2.4 | 4.1 | 6.5 | 2.4 | 2.0 | 2.9 | 0.4 | 6.5 | -35.1 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 25 | B2 | 愛媛 | 7 | 43 | 30.0 | 0.636 | 0.0 | 0.2 | 13.0 | 2.0 | 3.8 | 0.50 | 0.29 | 2.3 | 12.1 | 1.9 | 0.0 |
| 2016-17 | 25 | B2 | 東京EX | 32 | 686 | 47.0 | 0.995 | 0.1 | 0.2 | 16.2 | 2.0 | 4.7 | 0.73 | 0.29 | 5.2 | 7.5 | 1.2 | 0.2 |
| 2016-17 | 25 | B2 | 合計 | 39 | 729 | 46.1 | 0.978 | 0.1 | 0.2 | 16.0 | 2.0 | 4.6 | 0.72 | 0.29 | 5.0 | 7.7 | 1.3 | 0.2 |
| 2017-18 | 26 | B2 | 仙台 | 60 | 1148 | 47.0 | 1.011 | 0.2 | 0.2 | 16.6 | 1.9 | 6.5 | 1.09 | 0.39 | 4.8 | 10.0 | 1.5 | 0.1 |
| 2018-19 | 27 | B2 | 仙台 | 53 | 675 | 48.5 | 1.055 | 0.5 | 0.3 | 15.6 | 2.2 | 5.9 | 0.90 | 0.38 | 3.9 | 7.8 | 2.3 | 0.4 |
| 2019-20 | 28 | B2 | 仙台 | 32 | 199 | 40.0 | 0.808 | 0.5 | 0.1 | 15.3 | 2.0 | 5.2 | 0.88 | 0.34 | 4.8 | 10.3 | 2.5 | 0.0 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 埼玉 | 11 | 128 | 26.3 | 0.619 | 0.5 | 0.3 | 17.2 | 1.8 | 8.1 | 1.20 | 0.47 | 4.5 | 9.5 | 5.3 | 0.7 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 25 | B2 | 東京EX | 39 | 729 | -2.71 | -0.30 | -2.41 | -0.042 | -0.009 | +0.033 | -0.32 | +0.18 | +0.50 | -0.67 | -0.49 | -1.16 |
| 2017-18 | 26 | B2 | 仙台 | 60 | 1148 | -1.71 | -0.95 | -0.77 | -0.010 | -0.005 | +0.005 | -1.44 | -0.60 | +0.84 | -0.24 | -0.12 | -0.36 |
| 2018-19 | 27 | B2 | 仙台 | 53 | 675 | -0.53 | -0.38 | -0.15 | -0.015 | +0.005 | +0.020 | +0.83 | +0.23 | -0.60 | -0.47 | +0.59 | +0.12 |
| 2019-20 | 28 | B2 | 仙台 | 32 | 199 | +0.55 | +0.20 | +0.35 | +0.007 | -0.002 | -0.009 | +0.61 | +0.66 | +0.05 | -0.38 | +0.12 | -0.26 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 埼玉 | 11 | 128 | -1.87 | -1.38 | -0.48 | -0.023 | -0.011 | +0.012 | -1.58 | -0.83 | +0.76 | +0.42 | -0.01 | +0.41 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 25 | B2 | 東京EX | 2.9 | 39 | 729 | -1.54 | -1.24 | -2.79 | -1.80 | -3.33 | -5.13 | -0.91 |
| 2017-18 | 26 | B2 | 仙台 | 3.1 | 60 | 1148 | -1.58 | -1.39 | -2.96 | -2.23 | -1.85 | -4.08 | -0.74 |
| 2018-19 | 27 | B2 | 仙台 | 2.7 | 53 | 675 | -1.70 | -0.92 | -2.63 | -2.09 | -1.22 | -3.31 | -0.13 |
| 2019-20 | 28 | B2 | 仙台 | 3.0 | 32 | 199 | -2.32 | -1.15 | -3.48 | -1.91 | -0.74 | -2.65 | +0.04 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 埼玉 | 2.9 | 11 | 128 | -2.42 | -0.18 | -2.60 | -3.61 | -0.60 | -4.21 | -0.09 |