| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 28 | B3 | 東京CR | 14 | 506 | 342 | 130 | 221 | 58.8 | 11 | 40 | 27.5 | 71 | 91 | 78.0 | 30 | 123 | 153 | 102 | 54 | 33 | 5 | 46 | 0 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 東京EX | 38 | 1149 | 793 | 302 | 530 | 57.0 | 56 | 165 | 33.9 | 133 | 179 | 74.3 | 65 | 306 | 371 | 274 | 117 | 54 | 10 | 93 | 0 |
| 2022-23 | 31 | B3 | 東京U | 48 | 1470 | 865 | 298 | 642 | 46.4 | 106 | 312 | 34.0 | 163 | 222 | 73.4 | 46 | 314 | 360 | 314 | 171 | 82 | 15 | 125 | 0 |
| 2023-24 | 32 | B3 | 東京U | 46 | 1280 | 877 | 312 | 633 | 49.3 | 95 | 260 | 36.5 | 158 | 226 | 69.9 | 62 | 286 | 348 | 264 | 128 | 68 | 16 | 116 | 0 |
| 2024-25 | 33 | B3 | 品川 | 25 | 492 | 246 | 84 | 223 | 37.7 | 33 | 106 | 31.1 | 45 | 64 | 70.3 | 21 | 94 | 115 | 95 | 61 | 23 | 4 | 51 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 28 | B3 | 東京CR | 14 | 36.2 | 24.4 | 9.3 | 15.8 | 58.8 | 0.8 | 2.9 | 27.5 | 5.1 | 6.5 | 78.0 | 2.1 | 8.8 | 10.9 | 7.3 | 3.9 | 2.4 | 0.4 | 3.3 | 0.0 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 東京EX | 38 | 30.2 | 20.9 | 7.9 | 13.9 | 57.0 | 1.5 | 4.3 | 33.9 | 3.5 | 4.7 | 74.3 | 1.7 | 8.1 | 9.8 | 7.2 | 3.1 | 1.4 | 0.3 | 2.4 | 0.0 |
| 2022-23 | 31 | B3 | 東京U | 48 | 30.6 | 18.0 | 6.2 | 13.4 | 46.4 | 2.2 | 6.5 | 34.0 | 3.4 | 4.6 | 73.4 | 1.0 | 6.5 | 7.5 | 6.5 | 3.6 | 1.7 | 0.3 | 2.6 | 0.0 |
| 2023-24 | 32 | B3 | 東京U | 46 | 27.8 | 19.1 | 6.8 | 13.8 | 49.3 | 2.1 | 5.7 | 36.5 | 3.4 | 4.9 | 69.9 | 1.3 | 6.2 | 7.6 | 5.7 | 2.8 | 1.5 | 0.3 | 2.5 | 0.0 |
| 2024-25 | 33 | B3 | 品川 | 25 | 19.7 | 9.8 | 3.4 | 8.9 | 37.7 | 1.3 | 4.2 | 31.1 | 1.8 | 2.6 | 70.3 | 0.8 | 3.8 | 4.6 | 3.8 | 2.4 | 0.9 | 0.2 | 2.0 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 28 | B3 | 東京CR | 14 | 24.3 | 9.2 | 15.7 | 58.8 | 0.8 | 2.8 | 27.5 | 5.0 | 6.5 | 78.0 | 2.1 | 8.7 | 10.9 | 7.3 | 3.8 | 2.3 | 0.4 | 3.3 | 0.0 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 東京EX | 38 | 24.8 | 9.5 | 16.6 | 57.0 | 1.8 | 5.2 | 33.9 | 4.2 | 5.6 | 74.3 | 2.0 | 9.6 | 11.6 | 8.6 | 3.7 | 1.7 | 0.3 | 2.9 | 0.0 |
| 2022-23 | 31 | B3 | 東京U | 48 | 21.2 | 7.3 | 15.7 | 46.4 | 2.6 | 7.6 | 34.0 | 4.0 | 5.4 | 73.4 | 1.1 | 7.7 | 8.8 | 7.7 | 4.2 | 2.0 | 0.4 | 3.1 | 0.0 |
| 2023-24 | 32 | B3 | 東京U | 46 | 24.7 | 8.8 | 17.8 | 49.3 | 2.7 | 7.3 | 36.5 | 4.4 | 6.4 | 69.9 | 1.7 | 8.0 | 9.8 | 7.4 | 3.6 | 1.9 | 0.5 | 3.3 | 0.0 |
| 2024-25 | 33 | B3 | 品川 | 25 | 18.0 | 6.2 | 16.3 | 37.7 | 2.4 | 7.8 | 31.1 | 3.3 | 4.7 | 70.3 | 1.5 | 6.9 | 8.4 | 7.0 | 4.5 | 1.7 | 0.3 | 3.7 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 28 | B3 | 東京CR | 14 | 35.2 | 13.4 | 22.7 | 58.8 | 1.1 | 4.1 | 27.5 | 7.3 | 9.4 | 78.0 | 3.1 | 12.7 | 15.7 | 10.5 | 5.6 | 3.4 | 0.5 | 4.2 | +6.1 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 東京EX | 38 | 35.8 | 13.7 | 23.8 | 57.4 | 2.5 | 7.3 | 34.8 | 6.0 | 8.1 | 74.2 | 2.9 | 13.8 | 16.7 | 12.3 | 5.3 | 2.4 | 0.5 | 3.7 | +17.9 |
| 2022-23 | 31 | B3 | 東京U | 48 | 31.7 | 10.9 | 23.5 | 46.5 | 3.9 | 11.4 | 34.0 | 6.0 | 8.2 | 73.4 | 1.7 | 11.4 | 13.1 | 11.5 | 6.3 | 3.0 | 0.6 | 3.8 | +11.7 |
| 2023-24 | 32 | B3 | 東京U | 46 | 36.4 | 12.9 | 26.0 | 49.8 | 3.9 | 10.6 | 37.3 | 6.6 | 9.4 | 69.9 | 2.5 | 11.7 | 14.3 | 10.9 | 5.2 | 2.8 | 0.7 | 4.2 | +13.4 |
| 2024-25 | 33 | B3 | 品川 | 25 | 27.6 | 9.4 | 24.6 | 38.4 | 3.7 | 11.7 | 31.7 | 5.1 | 7.2 | 70.3 | 2.4 | 10.2 | 12.6 | 10.1 | 6.7 | 2.5 | 0.4 | 5.1 | +3.9 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 28 | B3 | 東京CR | 14 | 506 | 61.3 | 1.341 | 0.2 | 0.4 | 28.6 | 5.0 | 34.1 | 1.89 | 1.19 | 8.0 | 25.7 | 4.6 | 0.9 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 東京EX | 38 | 1149 | 62.8 | 1.334 | 0.3 | 0.3 | 27.8 | 4.6 | 33.6 | 2.34 | 1.21 | 7.1 | 28.9 | 3.6 | 0.8 |
| 2022-23 | 31 | B3 | 東京U | 48 | 1470 | 54.7 | 1.187 | 0.5 | 0.3 | 29.2 | 5.6 | 34.5 | 1.82 | 1.18 | 3.8 | 24.2 | 4.3 | 1.1 |
| 2023-24 | 32 | B3 | 東京U | 46 | 1280 | 57.3 | 1.233 | 0.4 | 0.4 | 30.8 | 4.6 | 34.0 | 2.09 | 1.10 | 5.9 | 25.2 | 4.4 | 1.4 |
| 2024-25 | 33 | B3 | 品川 | 25 | 492 | 45.9 | 1.004 | 0.5 | 0.3 | 29.9 | 5.9 | 31.8 | 1.50 | 1.06 | 5.1 | 21.4 | 4.1 | 0.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 28 | B3 | 東京CR | 14 | 506 | +1.46 | +1.38 | +0.07 | +0.022 | +0.020 | -0.002 | +0.23 | -0.08 | -0.31 | 0.00 | +0.24 | +0.24 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 東京EX | 38 | 1149 | +4.02 | +3.51 | +0.52 | +0.036 | +0.030 | -0.006 | +2.22 | +1.19 | -1.03 | +0.48 | -0.42 | +0.06 |
| 2022-23 | 31 | B3 | 東京U | 48 | 1470 | +3.60 | +2.48 | +1.12 | +0.031 | +0.025 | -0.006 | +0.27 | -0.67 | -0.94 | +1.28 | -0.61 | +0.68 |
| 2023-24 | 32 | B3 | 東京U | 46 | 1280 | +4.37 | +1.91 | +2.46 | +0.050 | +0.026 | -0.025 | -0.57 | -1.61 | -1.04 | +1.70 | -0.43 | +1.27 |
| 2024-25 | 33 | B3 | 品川 | 25 | 492 | +0.77 | +0.27 | +0.50 | 0.000 | +0.005 | +0.005 | -0.83 | -0.39 | +0.44 | +1.58 | -0.08 | +1.50 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 28 | B3 | 東京CR | 3.1 | 14 | 506 | +4.35 | +1.81 | +6.17 | +4.84 | +1.60 | +6.44 | +2.75 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 東京EX | 3.0 | 38 | 1149 | +5.73 | +2.08 | +7.81 | +7.40 | +1.95 | +9.35 | +7.87 |
| 2022-23 | 31 | B3 | 東京U | 2.5 | 48 | 1470 | +2.68 | +1.43 | +4.11 | +4.65 | +2.39 | +7.04 | +8.50 |
| 2023-24 | 32 | B3 | 東京U | 2.9 | 46 | 1280 | +4.54 | +1.79 | +6.33 | +5.75 | +3.94 | +9.69 | +8.90 |
| 2024-25 | 33 | B3 | 品川 | 2.7 | 25 | 492 | +1.05 | +0.19 | +1.24 | +1.23 | +0.65 | +1.88 | +1.44 |