| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 24 | B1 | FE名古屋 | 56 | 1342 | 930 | 360 | 777 | 46.3 | 70 | 210 | 33.3 | 140 | 191 | 73.3 | 64 | 246 | 310 | 203 | 143 | 74 | 39 | 108 | +87 |
| 2024-25 | 25 | B1 | FE名古屋 | 51 | 1687 | 1025 | 400 | 854 | 46.8 | 81 | 250 | 32.4 | 144 | 204 | 70.6 | 50 | 289 | 339 | 234 | 123 | 120 | 47 | 99 | +68 |
| 2025-26 | 26 | B1 | 名古屋D | 59 | 1805 | 1006 | 383 | 879 | 43.6 | 107 | 300 | 35.7 | 133 | 179 | 74.3 | 67 | 281 | 348 | 239 | 143 | 113 | 67 | 119 | +357 |
| 2026-27 | 27 | B.PREMIER | 名古屋D | 2 | 63 | 40 | 14 | 31 | 45.2 | 2 | 13 | 15.4 | 10 | 12 | 83.3 | 5 | 5 | 10 | 6 | 3 | 8 | 2 | 5 | +33 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 24 | B1 | FE名古屋 | 56 | 24.0 | 16.6 | 6.4 | 13.9 | 46.3 | 1.2 | 3.8 | 33.3 | 2.5 | 3.4 | 73.3 | 1.1 | 4.4 | 5.5 | 3.6 | 2.6 | 1.3 | 0.7 | 1.9 | +1.6 |
| 2024-25 | 25 | B1 | FE名古屋 | 51 | 33.1 | 20.1 | 7.8 | 16.7 | 46.8 | 1.6 | 4.9 | 32.4 | 2.8 | 4.0 | 70.6 | 1.0 | 5.7 | 6.6 | 4.6 | 2.4 | 2.4 | 0.9 | 1.9 | +1.3 |
| 2025-26 | 26 | B1 | 名古屋D | 59 | 30.6 | 17.1 | 6.5 | 14.9 | 43.6 | 1.8 | 5.1 | 35.7 | 2.3 | 3.0 | 74.3 | 1.1 | 4.8 | 5.9 | 4.1 | 2.4 | 1.9 | 1.1 | 2.0 | +6.1 |
| 2026-27 | 27 | B.PREMIER | 名古屋D | 2 | 31.7 | 20.0 | 7.0 | 15.5 | 45.2 | 1.0 | 6.5 | 15.4 | 5.0 | 6.0 | 83.3 | 2.5 | 2.5 | 5.0 | 3.0 | 1.5 | 4.0 | 1.0 | 2.5 | +16.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 24 | B1 | FE名古屋 | 56 | 24.9 | 9.7 | 20.8 | 46.3 | 1.9 | 5.6 | 33.3 | 3.8 | 5.1 | 73.3 | 1.7 | 6.6 | 8.3 | 5.4 | 3.8 | 2.0 | 1.0 | 2.9 | +2.3 |
| 2024-25 | 25 | B1 | FE名古屋 | 51 | 21.9 | 8.5 | 18.2 | 46.8 | 1.7 | 5.3 | 32.4 | 3.1 | 4.4 | 70.6 | 1.1 | 6.2 | 7.2 | 5.0 | 2.6 | 2.6 | 1.0 | 2.1 | +1.5 |
| 2025-26 | 26 | B1 | 名古屋D | 59 | 20.1 | 7.6 | 17.5 | 43.6 | 2.1 | 6.0 | 35.7 | 2.7 | 3.6 | 74.3 | 1.3 | 5.6 | 6.9 | 4.8 | 2.9 | 2.3 | 1.3 | 2.4 | +7.1 |
| 2026-27 | 27 | B.PREMIER | 名古屋D | 2 | 22.7 | 8.0 | 17.6 | 45.2 | 1.1 | 7.4 | 15.4 | 5.7 | 6.8 | 83.3 | 2.8 | 2.8 | 5.7 | 3.4 | 1.7 | 4.5 | 1.1 | 2.8 | +18.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 24 | B1 | FE名古屋 | 56 | 38.2 | 14.8 | 31.7 | 46.7 | 2.9 | 8.3 | 34.5 | 5.7 | 7.6 | 73.9 | 2.7 | 10.0 | 12.7 | 8.3 | 5.9 | 3.1 | 1.6 | 3.7 | +3.6 |
| 2024-25 | 25 | B1 | FE名古屋 | 51 | 33.9 | 13.2 | 28.0 | 47.3 | 2.7 | 8.1 | 33.2 | 4.7 | 6.7 | 70.3 | 1.7 | 9.5 | 11.2 | 7.7 | 4.1 | 4.0 | 1.6 | 3.0 | +2.3 |
| 2025-26 | 26 | B1 | 名古屋D | 59 | 30.5 | 11.6 | 26.4 | 43.9 | 3.3 | 8.9 | 36.8 | 4.1 | 5.5 | 74.3 | 2.0 | 8.5 | 10.5 | 7.1 | 4.3 | 3.4 | 2.0 | 3.3 | +10.8 |
| 2026-27 | 27 | B.PREMIER | 名古屋D | 2 | 33.9 | 11.9 | 26.3 | 45.2 | 1.7 | 11.0 | 15.4 | 8.5 | 10.2 | 83.3 | 4.2 | 4.2 | 8.5 | 5.1 | 2.5 | 6.8 | 1.7 | 4.2 | +28.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 24 | B1 | FE名古屋 | 56 | 1342 | 1.094 | 67.7% | 15.8% | 48.1% | 45.0% | 30.2% | 6.3% | 33.7% | 22.3% | 46.2% | 1.5% | 73.9% | 9.0% |
| 2024-25 | 25 | B1 | FE名古屋 | 51 | 1687 | 1.102 | 71.9% | 9.6% | 52.0% | 47.9% | 34.3% | 7.2% | 32.8% | 24.7% | 40.0% | 1.6% | 69.8% | 8.9% |
| 2025-26 | 26 | B1 | 名古屋D | 59 | 1805 | 1.062 | 72.6% | 10.1% | 43.2% | 44.7% | 37.9% | 6.2% | 37.8% | 28.7% | 23.8% | 2.2% | 74.3% | 8.2% |
| 2026-27 | 27 | B.PREMIER | 名古屋D | 2 | 63 | 1.111 | 75.0% | 11.1% | 72.7% | 30.6% | 33.3% | 8.3% | 15.4% | 36.1% | - | 0.0% | 83.3% | 13.9% |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 24 | B1 | FE名古屋 | 56 | 1342 | +1.37 | -0.52 | +1.89 | -0.005 | -0.012 | -0.007 | +1.10 | +0.05 | -1.05 | +1.42 | -0.42 | +1.00 |
| 2024-25 | 25 | B1 | FE名古屋 | 51 | 1687 | +1.79 | +0.31 | +1.48 | +0.022 | -0.004 | -0.026 | -2.16 | -0.76 | +1.40 | +2.19 | -0.89 | +1.30 |
| 2025-26 | 26 | B1 | 名古屋D | 59 | 1805 | +3.25 | 0.00 | +3.25 | +0.013 | -0.003 | -0.016 | +0.30 | +0.34 | +0.04 | +2.69 | -0.47 | +2.22 |
| 2026-27 | 27 | B.PREMIER | 名古屋D | 2 | 63 | +0.76 | +0.22 | +0.54 | +0.003 | +0.001 | -0.002 | -0.17 | 0.00 | +0.17 | +1.04 | -0.06 | +0.98 |