| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B1 | 富山 | 42 | 497 | 77 | 35 | 98 | 35.7 | 2 | 14 | 14.3 | 5 | 10 | 50.0 | 29 | 61 | 90 | 9 | 15 | 11 | 8 | 61 | -230 |
| 2017-18 | 31 | B2 | 仙台 | 39 | 395 | 82 | 32 | 77 | 41.6 | 0 | 1 | 0.0 | 18 | 39 | 46.2 | 24 | 57 | 81 | 15 | 14 | 6 | 8 | 42 | -105 |
| 2018-19 | 32 | B2 | 群馬 | 53 | 507 | 81 | 26 | 68 | 38.2 | 0 | 2 | 0.0 | 29 | 48 | 60.4 | 34 | 66 | 100 | 23 | 14 | 12 | 5 | 79 | -28 |
| 2019-20 | 33 | B2 | 香川 | 40 | 327 | 74 | 28 | 82 | 34.1 | 7 | 35 | 20.0 | 11 | 21 | 52.4 | 15 | 35 | 50 | 14 | 18 | 7 | 3 | 44 | -212 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B1 | 富山 | 42 | 11.8 | 1.8 | 0.8 | 2.3 | 35.7 | 0.0 | 0.3 | 14.3 | 0.1 | 0.2 | 50.0 | 0.7 | 1.5 | 2.1 | 0.2 | 0.4 | 0.3 | 0.2 | 1.5 | -5.5 |
| 2017-18 | 31 | B2 | 仙台 | 39 | 10.1 | 2.1 | 0.8 | 2.0 | 41.6 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 1.0 | 46.2 | 0.6 | 1.5 | 2.1 | 0.4 | 0.4 | 0.2 | 0.2 | 1.1 | -2.7 |
| 2018-19 | 32 | B2 | 群馬 | 53 | 9.6 | 1.5 | 0.5 | 1.3 | 38.2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 0.9 | 60.4 | 0.6 | 1.2 | 1.9 | 0.4 | 0.3 | 0.2 | 0.1 | 1.5 | -0.5 |
| 2019-20 | 33 | B2 | 香川 | 40 | 8.2 | 1.9 | 0.7 | 2.0 | 34.1 | 0.2 | 0.9 | 20.0 | 0.3 | 0.5 | 52.4 | 0.4 | 0.9 | 1.2 | 0.3 | 0.5 | 0.2 | 0.1 | 1.1 | -5.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B1 | 富山 | 42 | 5.6 | 2.5 | 7.1 | 35.7 | 0.1 | 1.0 | 14.3 | 0.4 | 0.7 | 50.0 | 2.1 | 4.4 | 6.5 | 0.7 | 1.1 | 0.8 | 0.6 | 4.4 | -16.7 |
| 2017-18 | 31 | B2 | 仙台 | 39 | 7.5 | 2.9 | 7.0 | 41.6 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 1.6 | 3.6 | 46.2 | 2.2 | 5.2 | 7.4 | 1.4 | 1.3 | 0.5 | 0.7 | 3.8 | -9.6 |
| 2018-19 | 32 | B2 | 群馬 | 53 | 5.8 | 1.8 | 4.8 | 38.2 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 2.1 | 3.4 | 60.4 | 2.4 | 4.7 | 7.1 | 1.6 | 1.0 | 0.9 | 0.4 | 5.6 | -2.0 |
| 2019-20 | 33 | B2 | 香川 | 40 | 8.2 | 3.1 | 9.0 | 34.1 | 0.8 | 3.9 | 20.0 | 1.2 | 2.3 | 52.4 | 1.7 | 3.9 | 5.5 | 1.5 | 2.0 | 0.8 | 0.3 | 4.8 | -23.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B1 | 富山 | 42 | 8.3 | 3.8 | 10.6 | 35.8 | 0.2 | 1.5 | 15.4 | 0.4 | 0.9 | 50.0 | 3.1 | 6.6 | 9.7 | 1.0 | 1.7 | 1.2 | 0.9 | 6.5 | -25.4 |
| 2017-18 | 31 | B2 | 仙台 | 39 | 11.1 | 4.3 | 10.4 | 41.6 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 2.4 | 5.3 | 46.2 | 3.2 | 7.7 | 10.9 | 2.0 | 1.8 | 0.8 | 1.1 | 5.5 | -14.6 |
| 2018-19 | 32 | B2 | 群馬 | 53 | 8.6 | 2.9 | 7.3 | 39.7 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 2.9 | 4.9 | 59.0 | 3.9 | 6.3 | 10.2 | 2.4 | 1.1 | 1.3 | 0.6 | 8.1 | -2.8 |
| 2019-20 | 33 | B2 | 香川 | 40 | 10.8 | 4.4 | 12.4 | 35.4 | 1.0 | 5.3 | 17.9 | 1.1 | 1.9 | 60.0 | 1.7 | 4.6 | 6.3 | 1.9 | 2.5 | 1.1 | 0.2 | 6.5 | -32.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B1 | 富山 | 42 | 497 | -4.55 | -2.85 | -1.70 | -0.036 | -0.020 | +0.015 | -2.95 | -1.78 | +1.17 | -0.82 | +0.24 | -0.58 |
| 2017-18 | 31 | B2 | 仙台 | 39 | 395 | -1.61 | -1.35 | -0.26 | -0.012 | -0.008 | +0.004 | -0.07 | +0.20 | +0.27 | -0.94 | +0.58 | -0.35 |
| 2018-19 | 32 | B2 | 群馬 | 53 | 507 | -2.40 | -0.61 | -1.78 | -0.018 | -0.009 | +0.009 | -0.95 | -0.64 | +0.32 | -1.32 | -0.25 | -1.56 |
| 2019-20 | 33 | B2 | 香川 | 40 | 327 | -4.36 | -3.18 | -1.18 | -0.035 | -0.019 | +0.015 | -1.86 | -0.89 | +0.97 | -0.19 | +0.51 | +0.32 |