| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 35 | B1 | 名古屋D | 44 | 324 | 111 | 41 | 87 | 47.1 | 20 | 47 | 42.6 | 9 | 12 | 75.0 | 10 | 33 | 43 | 7 | 7 | 3 | 4 | 30 | -67 |
| 2017-18 | 36 | B1 | 新潟 | 57 | 876 | 279 | 102 | 241 | 42.3 | 39 | 97 | 40.2 | 36 | 41 | 87.8 | 44 | 82 | 126 | 17 | 23 | 8 | 5 | 102 | +2 |
| 2018-19 | 37 | B1 | 新潟 | 54 | 511 | 195 | 68 | 170 | 40.0 | 38 | 108 | 35.2 | 21 | 23 | 91.3 | 18 | 32 | 50 | 18 | 5 | 4 | 2 | 65 | -59 |
| 2019-20 | 38 | B1 | 新潟 | 41 | 332 | 114 | 35 | 88 | 39.8 | 25 | 57 | 43.9 | 19 | 23 | 82.6 | 14 | 32 | 46 | 7 | 12 | 10 | 1 | 40 | -81 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 35 | B1 | 名古屋D | 44 | 7.4 | 2.5 | 0.9 | 2.0 | 47.1 | 0.5 | 1.1 | 42.6 | 0.2 | 0.3 | 75.0 | 0.2 | 0.8 | 1.0 | 0.2 | 0.2 | 0.1 | 0.1 | 0.7 | -1.5 |
| 2017-18 | 36 | B1 | 新潟 | 57 | 15.4 | 4.9 | 1.8 | 4.2 | 42.3 | 0.7 | 1.7 | 40.2 | 0.6 | 0.7 | 87.8 | 0.8 | 1.4 | 2.2 | 0.3 | 0.4 | 0.1 | 0.1 | 1.8 | 0.0 |
| 2018-19 | 37 | B1 | 新潟 | 54 | 9.5 | 3.6 | 1.3 | 3.1 | 40.0 | 0.7 | 2.0 | 35.2 | 0.4 | 0.4 | 91.3 | 0.3 | 0.6 | 0.9 | 0.3 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 1.2 | -1.1 |
| 2019-20 | 38 | B1 | 新潟 | 41 | 8.1 | 2.8 | 0.9 | 2.1 | 39.8 | 0.6 | 1.4 | 43.9 | 0.5 | 0.6 | 82.6 | 0.3 | 0.8 | 1.1 | 0.2 | 0.3 | 0.2 | 0.0 | 1.0 | -2.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 35 | B1 | 名古屋D | 44 | 12.3 | 4.6 | 9.7 | 47.1 | 2.2 | 5.2 | 42.6 | 1.0 | 1.3 | 75.0 | 1.1 | 3.7 | 4.8 | 0.8 | 0.8 | 0.3 | 0.4 | 3.3 | -7.4 |
| 2017-18 | 36 | B1 | 新潟 | 57 | 11.5 | 4.2 | 9.9 | 42.3 | 1.6 | 4.0 | 40.2 | 1.5 | 1.7 | 87.8 | 1.8 | 3.4 | 5.2 | 0.7 | 0.9 | 0.3 | 0.2 | 4.2 | +0.1 |
| 2018-19 | 37 | B1 | 新潟 | 54 | 13.7 | 4.8 | 12.0 | 40.0 | 2.7 | 7.6 | 35.2 | 1.5 | 1.6 | 91.3 | 1.3 | 2.3 | 3.5 | 1.3 | 0.4 | 0.3 | 0.1 | 4.6 | -4.2 |
| 2019-20 | 38 | B1 | 新潟 | 41 | 12.4 | 3.8 | 9.6 | 39.8 | 2.7 | 6.2 | 43.9 | 2.1 | 2.5 | 82.6 | 1.5 | 3.5 | 5.0 | 0.8 | 1.3 | 1.1 | 0.1 | 4.3 | -8.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 35 | B1 | 名古屋D | 44 | 18.1 | 6.6 | 14.4 | 46.2 | 3.2 | 7.7 | 41.9 | 1.6 | 2.2 | 75.0 | 1.6 | 5.6 | 7.2 | 0.9 | 1.3 | 0.5 | 0.7 | 5.0 | -13.3 |
| 2017-18 | 36 | B1 | 新潟 | 57 | 18.2 | 6.7 | 15.7 | 42.5 | 2.5 | 6.3 | 40.6 | 2.4 | 2.7 | 87.8 | 2.9 | 5.3 | 8.2 | 1.1 | 1.5 | 0.5 | 0.3 | 6.3 | -0.2 |
| 2018-19 | 37 | B1 | 新潟 | 54 | 22.2 | 7.7 | 18.9 | 40.5 | 4.3 | 12.1 | 35.6 | 2.5 | 2.8 | 91.3 | 2.2 | 3.5 | 5.6 | 2.2 | 0.6 | 0.5 | 0.2 | 7.2 | -6.7 |
| 2019-20 | 38 | B1 | 新潟 | 41 | 19.1 | 6.1 | 15.2 | 40.0 | 4.3 | 10.0 | 42.9 | 2.7 | 3.4 | 78.9 | 2.3 | 5.7 | 8.0 | 1.2 | 2.1 | 1.8 | 0.2 | 6.6 | -12.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 35 | B1 | 名古屋D | 44 | 324 | -1.05 | -0.45 | -0.61 | -0.016 | +0.001 | +0.016 | -0.61 | -1.29 | -0.68 | -0.82 | +0.02 | -0.80 |
| 2017-18 | 36 | B1 | 新潟 | 57 | 876 | +0.21 | +0.14 | +0.07 | -0.002 | -0.004 | -0.002 | +0.33 | -0.06 | -0.38 | +0.41 | -0.35 | +0.07 |
| 2018-19 | 37 | B1 | 新潟 | 54 | 511 | -3.47 | -2.16 | -1.32 | -0.029 | -0.017 | +0.013 | -1.31 | -1.00 | +0.31 | -0.74 | +0.01 | -0.73 |
| 2019-20 | 38 | B1 | 新潟 | 41 | 332 | -1.37 | -1.11 | -0.26 | -0.012 | -0.008 | +0.004 | -1.11 | -0.92 | +0.19 | +0.26 | -0.14 | +0.12 |