| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 38 | B3 | 岡山 | 36 | 8.9 | 4.1 | 1.3 | 2.9 | 46.6 | 0.6 | 1.6 | 37.9 | 0.8 | 1.1 | 70.0 | 0.4 | 0.8 | 1.2 | 0.5 | 0.6 | 0.1 | 0.1 | 1.2 | 0.0 |
| 2020-21 | 39 | B3 | 岡山 | 22 | 5.7 | 2.0 | 0.7 | 1.6 | 45.7 | 0.4 | 1.0 | 40.9 | 0.2 | 0.3 | 66.7 | 0.3 | 0.4 | 0.6 | 0.3 | 0.4 | 0.3 | 0.1 | 0.5 | 0.0 |
| 2021-22 | 40 | B3 | 岡山 | 12 | 9.8 | 3.9 | 1.3 | 2.5 | 53.3 | 0.3 | 1.2 | 28.6 | 0.9 | 1.1 | 84.6 | 0.5 | 0.9 | 1.4 | 0.8 | 0.8 | 0.2 | 0.0 | 0.7 | 0.0 |
| 2022-23 | 41 | B3 | 岡山 | 24 | 5.3 | 1.8 | 0.5 | 1.2 | 44.8 | 0.2 | 0.6 | 26.7 | 0.5 | 0.5 | 92.3 | 0.4 | 0.2 | 0.5 | 0.3 | 0.2 | 0.1 | 0.0 | 0.6 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 38 | B3 | 岡山 | 36 | 16.4 | 5.4 | 11.6 | 46.6 | 2.5 | 6.5 | 37.9 | 3.1 | 4.5 | 70.0 | 1.8 | 3.3 | 5.0 | 1.9 | 2.6 | 0.2 | 0.2 | 5.0 | 0.0 |
| 2020-21 | 39 | B3 | 岡山 | 22 | 12.9 | 4.6 | 10.1 | 45.7 | 2.6 | 6.3 | 40.9 | 1.2 | 1.7 | 66.7 | 1.7 | 2.3 | 4.0 | 2.0 | 2.3 | 1.7 | 0.6 | 3.2 | 0.0 |
| 2021-22 | 40 | B3 | 岡山 | 12 | 14.4 | 4.9 | 9.2 | 53.3 | 1.2 | 4.3 | 28.6 | 3.4 | 4.0 | 84.6 | 1.8 | 3.4 | 5.2 | 2.8 | 2.8 | 0.9 | 0.0 | 2.5 | 0.0 |
| 2022-23 | 41 | B3 | 岡山 | 24 | 12.0 | 3.7 | 8.3 | 44.8 | 1.1 | 4.3 | 26.7 | 3.4 | 3.7 | 92.3 | 2.6 | 1.1 | 3.7 | 2.3 | 1.1 | 0.6 | 0.3 | 4.0 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 38 | B3 | 岡山 | 36 | 22.8 | 7.6 | 16.0 | 47.2 | 3.6 | 9.0 | 40.0 | 4.1 | 6.1 | 67.6 | 2.2 | 4.3 | 6.5 | 2.9 | 3.4 | 0.4 | 0.2 | 7.0 | -21.2 |
| 2020-21 | 39 | B3 | 岡山 | 20 | 17.8 | 6.8 | 14.7 | 46.4 | 3.7 | 9.4 | 38.9 | 0.5 | 1.0 | 50.0 | 2.1 | 3.7 | 5.8 | 3.1 | 2.6 | 2.6 | 0.5 | 3.7 | +13.1 |
| 2021-22 | 40 | B3 | 岡山 | 12 | 16.9 | 5.0 | 10.4 | 47.6 | 2.0 | 5.5 | 36.4 | 5.0 | 6.0 | 83.3 | 2.0 | 3.5 | 5.5 | 3.5 | 4.0 | 1.0 | 0.0 | 2.5 | +14.9 |
| 2022-23 | 41 | B3 | 岡山 | 24 | 15.3 | 4.7 | 11.2 | 41.7 | 1.9 | 6.0 | 30.8 | 4.2 | 4.7 | 90.0 | 3.7 | 1.9 | 5.6 | 3.3 | 1.4 | 0.5 | 0.5 | 4.7 | +10.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 38 | B3 | 岡山 | 36 | 321 | -2.16 | -0.33 | -1.83 | -0.018 | -0.001 | +0.017 | -1.55 | -0.32 | +1.22 | -1.66 | +0.36 | -1.31 |
| 2020-21 | 39 | B3 | 岡山 | 20 | 125 | +0.12 | +0.31 | -0.18 | +0.006 | +0.009 | +0.002 | -0.52 | -0.67 | -0.14 | -0.19 | -0.01 | -0.21 |
| 2021-22 | 40 | B3 | 岡山 | 12 | 117 | -0.02 | +0.39 | -0.42 | +0.007 | +0.004 | -0.003 | -0.51 | -0.13 | +0.38 | -0.40 | +0.07 | -0.33 |
| 2022-23 | 41 | B3 | 岡山 | 24 | 126 | +0.18 | +0.11 | +0.07 | +0.005 | +0.002 | -0.003 | +0.43 | +0.13 | -0.30 | -0.06 | +0.02 | -0.04 |