| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 27 | B3 | 豊田合成 | 35 | 1181 | 504 | 179 | 337 | 53.1 | 21 | 69 | 30.4 | 125 | 174 | 71.8 | 185 | 418 | 603 | 319 | 92 | 86 | 8 | 84 | 0 |
| 2019-20 | 28 | B2 | 愛媛 | 26 | 898 | 296 | 107 | 203 | 52.7 | 35 | 88 | 39.8 | 47 | 59 | 79.7 | 78 | 232 | 310 | 216 | 59 | 47 | 8 | 85 | +34 |
| 2019-20 | 28 | B3 | 静岡 | 11 | 373 | 192 | 61 | 117 | 52.1 | 9 | 30 | 30.0 | 61 | 81 | 75.3 | 40 | 154 | 194 | 79 | 31 | 18 | 1 | 21 | 0 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 豊田合成 | 25 | 783 | 325 | 95 | 185 | 51.4 | 16 | 41 | 39.0 | 119 | 147 | 81.0 | 95 | 288 | 383 | 253 | 89 | 36 | 3 | 53 | 0 |
| 2021-22 | 30 | B3 | 埼玉 | 31 | 661 | 179 | 55 | 134 | 41.0 | 18 | 50 | 36.0 | 51 | 66 | 77.3 | 71 | 204 | 275 | 223 | 75 | 42 | 1 | 68 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 27 | B3 | 豊田合成 | 35 | 33.8 | 14.4 | 5.1 | 9.6 | 53.1 | 0.6 | 2.0 | 30.4 | 3.6 | 5.0 | 71.8 | 5.3 | 11.9 | 17.2 | 9.1 | 2.6 | 2.5 | 0.2 | 2.4 | 0.0 |
| 2019-20 | 28 | B2 | 愛媛 | 26 | 34.5 | 11.4 | 4.1 | 7.8 | 52.7 | 1.3 | 3.4 | 39.8 | 1.8 | 2.3 | 79.7 | 3.0 | 8.9 | 11.9 | 8.3 | 2.3 | 1.8 | 0.3 | 3.3 | +1.3 |
| 2019-20 | 28 | B3 | 静岡 | 11 | 33.9 | 17.5 | 5.5 | 10.6 | 52.1 | 0.8 | 2.7 | 30.0 | 5.5 | 7.4 | 75.3 | 3.6 | 14.0 | 17.6 | 7.2 | 2.8 | 1.6 | 0.1 | 1.9 | 0.0 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 豊田合成 | 25 | 31.3 | 13.0 | 3.8 | 7.4 | 51.4 | 0.6 | 1.6 | 39.0 | 4.8 | 5.9 | 81.0 | 3.8 | 11.5 | 15.3 | 10.1 | 3.6 | 1.4 | 0.1 | 2.1 | 0.0 |
| 2021-22 | 30 | B3 | 埼玉 | 31 | 21.3 | 5.8 | 1.8 | 4.3 | 41.0 | 0.6 | 1.6 | 36.0 | 1.6 | 2.1 | 77.3 | 2.3 | 6.6 | 8.9 | 7.2 | 2.4 | 1.4 | 0.0 | 2.2 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 27 | B3 | 豊田合成 | 35 | 15.4 | 5.5 | 10.3 | 53.1 | 0.6 | 2.1 | 30.4 | 3.8 | 5.3 | 71.8 | 5.6 | 12.7 | 18.4 | 9.7 | 2.8 | 2.6 | 0.2 | 2.6 | 0.0 |
| 2019-20 | 28 | B2 | 愛媛 | 26 | 11.9 | 4.3 | 8.1 | 52.7 | 1.4 | 3.5 | 39.8 | 1.9 | 2.4 | 79.7 | 3.1 | 9.3 | 12.4 | 8.7 | 2.4 | 1.9 | 0.3 | 3.4 | +1.4 |
| 2019-20 | 28 | B3 | 静岡 | 11 | 18.5 | 5.9 | 11.3 | 52.1 | 0.9 | 2.9 | 30.0 | 5.9 | 7.8 | 75.3 | 3.9 | 14.9 | 18.7 | 7.6 | 3.0 | 1.7 | 0.1 | 2.0 | 0.0 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 豊田合成 | 25 | 14.9 | 4.4 | 8.5 | 51.4 | 0.7 | 1.9 | 39.0 | 5.5 | 6.8 | 81.0 | 4.4 | 13.2 | 17.6 | 11.6 | 4.1 | 1.7 | 0.1 | 2.4 | 0.0 |
| 2021-22 | 30 | B3 | 埼玉 | 31 | 9.8 | 3.0 | 7.3 | 41.0 | 1.0 | 2.7 | 36.0 | 2.8 | 3.6 | 77.3 | 3.9 | 11.1 | 15.0 | 12.2 | 4.1 | 2.3 | 0.1 | 3.7 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 27 | B3 | 豊田合成 | 35 | 22.6 | 8.1 | 15.0 | 53.8 | 0.9 | 2.9 | 32.3 | 5.5 | 7.8 | 71.5 | 8.3 | 18.5 | 26.8 | 14.2 | 4.1 | 3.9 | 0.4 | 3.0 | +17.9 |
| 2019-20 | 28 | B2 | 愛媛 | 26 | 17.6 | 6.3 | 12.1 | 52.5 | 2.1 | 5.3 | 39.8 | 2.8 | 3.5 | 79.7 | 4.7 | 13.9 | 18.6 | 12.9 | 3.4 | 2.8 | 0.5 | 4.5 | +1.9 |
| 2019-20 | 28 | B3 | 静岡 | 11 | 26.3 | 8.4 | 16.0 | 52.1 | 1.2 | 4.1 | 30.0 | 8.4 | 11.1 | 75.3 | 5.5 | 21.0 | 26.4 | 10.8 | 4.2 | 2.5 | 0.1 | 2.1 | +8.5 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 豊田合成 | 25 | 20.8 | 6.0 | 11.8 | 51.1 | 1.0 | 2.6 | 40.0 | 7.7 | 9.5 | 81.0 | 6.0 | 18.4 | 24.4 | 16.1 | 5.7 | 2.3 | 0.2 | 2.8 | +9.8 |
| 2021-22 | 30 | B3 | 埼玉 | 31 | 13.9 | 4.3 | 10.5 | 40.9 | 1.4 | 4.0 | 36.0 | 3.9 | 5.1 | 76.6 | 5.5 | 15.5 | 21.0 | 16.9 | 5.5 | 3.2 | 0.1 | 4.6 | +12.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 27 | B3 | 豊田合成 | 35 | 1181 | 56.9 | 1.224 | 0.2 | 0.5 | 19.2 | 3.5 | 34.0 | 3.50 | 1.77 | 18.2 | 39.1 | 5.3 | 0.7 |
| 2019-20 | 28 | B2 | 愛媛 | 26 | 898 | 61.1 | 1.284 | 0.4 | 0.3 | 15.0 | 2.9 | 32.0 | 3.86 | 2.13 | 9.5 | 30.8 | 4.0 | 0.9 |
| 2019-20 | 28 | B3 | 静岡 | 11 | 373 | 56.0 | 1.247 | 0.3 | 0.7 | 21.8 | 3.6 | 31.7 | 2.55 | 1.45 | 11.8 | 46.8 | 3.7 | 0.3 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 豊田合成 | 25 | 783 | 55.5 | 1.294 | 0.2 | 0.8 | 18.6 | 4.9 | 39.6 | 2.82 | 2.13 | 13.2 | 38.7 | 3.2 | 0.3 |
| 2021-22 | 30 | B3 | 埼玉 | 31 | 661 | 47.7 | 1.087 | 0.4 | 0.5 | 15.7 | 4.7 | 40.2 | 3.07 | 2.56 | 11.8 | 36.4 | 4.9 | 0.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 27 | B3 | 豊田合成 | 35 | 1181 | +4.42 | +4.02 | +0.40 | +0.016 | +0.028 | +0.011 | +3.76 | +2.04 | -1.72 | +0.07 | -0.68 | -0.61 |
| 2019-20 | 28 | B2 | 愛媛 | 26 | 898 | +0.34 | +2.08 | -1.74 | -0.022 | +0.012 | +0.035 | +0.31 | +0.06 | -0.26 | +0.55 | -0.83 | -0.27 |
| 2019-20 | 28 | B3 | 静岡 | 11 | 373 | +1.07 | +1.15 | -0.08 | -0.001 | +0.004 | +0.005 | +1.28 | +0.97 | -0.31 | +0.87 | -0.39 | +0.48 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 豊田合成 | 25 | 783 | +2.15 | +1.35 | +0.80 | +0.015 | +0.003 | -0.012 | +2.79 | +1.08 | -1.71 | +0.11 | -0.62 | -0.51 |
| 2021-22 | 30 | B3 | 埼玉 | 31 | 661 | +1.92 | +1.71 | +0.21 | -0.014 | +0.011 | +0.025 | +1.57 | +0.07 | -1.51 | +1.56 | -0.56 | +1.01 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 27 | B3 | 豊田合成 | 4.3 | 35 | 1181 | +6.46 | +6.59 | +13.05 | +8.15 | +5.91 | +14.05 | +10.69 |
| 2019-20 | 28 | B2 | 愛媛 | 3.5 | 26 | 898 | +4.06 | +3.79 | +7.85 | +4.86 | +1.39 | +6.24 | +4.76 |
| 2019-20 | 28 | B3 | 静岡 | 4.3 | 11 | 373 | +5.07 | +3.61 | +8.68 | +5.61 | +2.91 | +8.52 | +2.43 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 豊田合成 | 3.6 | 25 | 783 | +5.65 | +5.08 | +10.73 | +5.40 | +4.72 | +10.12 | +5.73 |
| 2021-22 | 30 | B3 | 埼玉 | 3.0 | 31 | 661 | +5.14 | +5.05 | +10.19 | +5.16 | +4.12 | +9.27 | +4.60 |