| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 40 | B1 | 三河 | 57 | 1346 | 663 | 275 | 515 | 53.4 | 8 | 34 | 23.5 | 105 | 153 | 68.6 | 90 | 309 | 399 | 232 | 93 | 20 | 7 | 112 | +478 |
| 2017-18 | 41 | B1 | 三河 | 59 | 1711 | 916 | 355 | 638 | 55.6 | 5 | 31 | 16.1 | 201 | 265 | 75.8 | 111 | 384 | 495 | 313 | 107 | 39 | 7 | 131 | +398 |
| 2018-19 | 42 | B1 | 三河 | 53 | 1485 | 680 | 276 | 541 | 51.0 | 4 | 22 | 18.2 | 124 | 173 | 71.7 | 102 | 264 | 366 | 269 | 81 | 38 | 4 | 116 | +93 |
| 2019-20 | 43 | B1 | 三河 | 40 | 898 | 310 | 121 | 228 | 53.1 | 3 | 11 | 27.3 | 65 | 96 | 67.7 | 59 | 147 | 206 | 119 | 46 | 24 | 6 | 62 | -77 |
| 2022-23 | 46 | B2 | 越谷 | 5 | 22 | 5 | 2 | 5 | 40.0 | 0 | 0 | - | 1 | 2 | 50.0 | 2 | 4 | 6 | 2 | 3 | 1 | 0 | 3 | -24 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 40 | B1 | 三河 | 57 | 23.6 | 11.6 | 4.8 | 9.0 | 53.4 | 0.1 | 0.6 | 23.5 | 1.8 | 2.7 | 68.6 | 1.6 | 5.4 | 7.0 | 4.1 | 1.6 | 0.4 | 0.1 | 2.0 | +8.4 |
| 2017-18 | 41 | B1 | 三河 | 59 | 29.0 | 15.5 | 6.0 | 10.8 | 55.6 | 0.1 | 0.5 | 16.1 | 3.4 | 4.5 | 75.8 | 1.9 | 6.5 | 8.4 | 5.3 | 1.8 | 0.7 | 0.1 | 2.2 | +6.7 |
| 2018-19 | 42 | B1 | 三河 | 53 | 28.0 | 12.8 | 5.2 | 10.2 | 51.0 | 0.1 | 0.4 | 18.2 | 2.3 | 3.3 | 71.7 | 1.9 | 5.0 | 6.9 | 5.1 | 1.5 | 0.7 | 0.1 | 2.2 | +1.8 |
| 2019-20 | 43 | B1 | 三河 | 40 | 22.4 | 7.8 | 3.0 | 5.7 | 53.1 | 0.1 | 0.3 | 27.3 | 1.6 | 2.4 | 67.7 | 1.5 | 3.7 | 5.2 | 3.0 | 1.1 | 0.6 | 0.1 | 1.6 | -1.9 |
| 2022-23 | 46 | B2 | 越谷 | 5 | 4.5 | 1.0 | 0.4 | 1.0 | 40.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.2 | 0.4 | 50.0 | 0.4 | 0.8 | 1.2 | 0.4 | 0.6 | 0.2 | 0.0 | 0.6 | -4.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 40 | B1 | 三河 | 57 | 17.7 | 7.4 | 13.8 | 53.4 | 0.2 | 0.9 | 23.5 | 2.8 | 4.1 | 68.6 | 2.4 | 8.3 | 10.7 | 6.2 | 2.5 | 0.5 | 0.2 | 3.0 | +12.8 |
| 2017-18 | 41 | B1 | 三河 | 59 | 19.3 | 7.5 | 13.4 | 55.6 | 0.1 | 0.7 | 16.1 | 4.2 | 5.6 | 75.8 | 2.3 | 8.1 | 10.4 | 6.6 | 2.3 | 0.8 | 0.1 | 2.8 | +8.4 |
| 2018-19 | 42 | B1 | 三河 | 53 | 16.5 | 6.7 | 13.1 | 51.0 | 0.1 | 0.5 | 18.2 | 3.0 | 4.2 | 71.7 | 2.5 | 6.4 | 8.9 | 6.5 | 2.0 | 0.9 | 0.1 | 2.8 | +2.3 |
| 2019-20 | 43 | B1 | 三河 | 40 | 12.4 | 4.9 | 9.1 | 53.1 | 0.1 | 0.4 | 27.3 | 2.6 | 3.9 | 67.7 | 2.4 | 5.9 | 8.3 | 4.8 | 1.8 | 1.0 | 0.2 | 2.5 | -3.1 |
| 2022-23 | 46 | B2 | 越谷 | 5 | 8.0 | 3.2 | 8.0 | 40.0 | 0.0 | 0.0 | - | 1.6 | 3.2 | 50.0 | 3.2 | 6.4 | 9.7 | 3.2 | 4.8 | 1.6 | 0.0 | 4.8 | -38.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 40 | B1 | 三河 | 57 | 27.3 | 11.3 | 21.2 | 53.5 | 0.3 | 1.4 | 24.2 | 4.3 | 6.3 | 68.6 | 3.7 | 12.7 | 16.4 | 9.6 | 3.8 | 0.8 | 0.2 | 4.0 | +19.7 |
| 2017-18 | 41 | B1 | 三河 | 59 | 29.7 | 11.5 | 20.6 | 55.8 | 0.2 | 0.9 | 17.2 | 6.5 | 8.6 | 75.8 | 3.6 | 12.4 | 16.0 | 10.1 | 3.4 | 1.3 | 0.2 | 3.7 | +12.9 |
| 2018-19 | 42 | B1 | 三河 | 53 | 26.5 | 10.7 | 21.0 | 51.2 | 0.2 | 0.7 | 21.1 | 4.8 | 6.8 | 71.7 | 3.9 | 10.2 | 14.2 | 10.5 | 3.2 | 1.5 | 0.2 | 4.1 | +3.5 |
| 2019-20 | 43 | B1 | 三河 | 40 | 19.8 | 7.7 | 14.5 | 53.3 | 0.2 | 0.7 | 27.3 | 4.2 | 6.1 | 67.7 | 3.8 | 9.3 | 13.1 | 7.5 | 2.9 | 1.5 | 0.4 | 3.5 | -5.3 |
| 2022-23 | 46 | B2 | 越谷 | 5 | 12.5 | 5.0 | 12.5 | 40.0 | 0.0 | 0.0 | - | 2.5 | 5.0 | 50.0 | 5.0 | 10.0 | 15.0 | 5.0 | 7.5 | 2.5 | 0.0 | 5.0 | -60.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 40 | B1 | 三河 | 57 | 1346 | 54.3 | 1.145 | 0.1 | 0.3 | 23.9 | 3.3 | 23.9 | 2.52 | 1.00 | 8.2 | 24.1 | 1.1 | 0.4 |
| 2017-18 | 41 | B1 | 三河 | 59 | 1711 | 56.2 | 1.210 | 0.0 | 0.4 | 24.5 | 3.0 | 26.9 | 2.95 | 1.10 | 8.3 | 24.6 | 1.7 | 0.3 |
| 2018-19 | 42 | B1 | 三河 | 53 | 1485 | 51.6 | 1.101 | 0.0 | 0.3 | 23.5 | 2.7 | 27.1 | 3.32 | 1.15 | 8.1 | 21.8 | 2.1 | 0.3 |
| 2019-20 | 43 | B1 | 三河 | 40 | 898 | 54.0 | 1.148 | 0.0 | 0.4 | 18.0 | 2.6 | 18.6 | 2.57 | 1.03 | 8.7 | 18.9 | 2.1 | 0.6 |
| 2022-23 | 46 | B2 | 越谷 | 5 | 22 | 40.0 | 0.833 | 0.0 | 0.4 | 18.4 | 6.1 | 18.2 | 0.67 | 0.99 | 9.1 | 21.1 | 4.0 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 40 | B1 | 三河 | 57 | 1346 | +5.19 | +4.06 | +1.13 | +0.053 | +0.030 | -0.024 | +1.07 | +0.85 | -0.22 | +0.64 | -0.83 | -0.19 |
| 2017-18 | 41 | B1 | 三河 | 59 | 1711 | +3.41 | +3.32 | +0.09 | +0.019 | +0.028 | +0.009 | +1.38 | -0.53 | -1.91 | +0.17 | -0.96 | -0.78 |
| 2018-19 | 42 | B1 | 三河 | 53 | 1485 | +1.26 | +3.32 | -2.07 | -0.021 | +0.018 | +0.039 | +0.61 | +0.74 | +0.13 | +0.87 | -1.10 | -0.23 |
| 2019-20 | 43 | B1 | 三河 | 40 | 897 | -1.96 | +0.70 | -2.67 | -0.025 | +0.010 | +0.035 | -1.39 | -0.64 | +0.75 | -0.14 | -0.20 | -0.34 |
| 2022-23 | 46 | B2 | 越谷 | 5 | 22 | -0.86 | -0.42 | -0.45 | -0.012 | -0.003 | +0.009 | +0.08 | +0.04 | -0.04 | -0.64 | +0.17 | -0.47 |