| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 22 | B2 | 青森 | 31 | 416 | 110 | 47 | 98 | 48.0 | 3 | 14 | 21.4 | 13 | 24 | 54.2 | 26 | 40 | 66 | 8 | 14 | 12 | 1 | 60 | -92 |
| 2019-20 | 23 | B2 | 青森 | 45 | 354 | 94 | 38 | 80 | 47.5 | 2 | 12 | 16.7 | 16 | 27 | 59.3 | 22 | 29 | 51 | 17 | 20 | 9 | 4 | 59 | -22 |
| 2020-21 | 24 | B2 | 青森 | 54 | 962 | 265 | 93 | 221 | 42.1 | 22 | 76 | 28.9 | 57 | 83 | 68.7 | 68 | 112 | 180 | 67 | 59 | 35 | 9 | 129 | -330 |
| 2021-22 | 25 | B2 | 東京Z | 32 | 344 | 38 | 16 | 52 | 30.8 | 0 | 14 | 0.0 | 6 | 10 | 60.0 | 29 | 38 | 67 | 13 | 21 | 11 | 3 | 60 | -204 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 22 | B2 | 青森 | 31 | 13.4 | 3.5 | 1.5 | 3.2 | 48.0 | 0.1 | 0.5 | 21.4 | 0.4 | 0.8 | 54.2 | 0.8 | 1.3 | 2.1 | 0.3 | 0.5 | 0.4 | 0.0 | 1.9 | -3.0 |
| 2019-20 | 23 | B2 | 青森 | 45 | 7.9 | 2.1 | 0.8 | 1.8 | 47.5 | 0.0 | 0.3 | 16.7 | 0.4 | 0.6 | 59.3 | 0.5 | 0.6 | 1.1 | 0.4 | 0.4 | 0.2 | 0.1 | 1.3 | -0.5 |
| 2020-21 | 24 | B2 | 青森 | 54 | 17.8 | 4.9 | 1.7 | 4.1 | 42.1 | 0.4 | 1.4 | 28.9 | 1.1 | 1.5 | 68.7 | 1.3 | 2.1 | 3.3 | 1.2 | 1.1 | 0.6 | 0.2 | 2.4 | -6.1 |
| 2021-22 | 25 | B2 | 東京Z | 32 | 10.7 | 1.2 | 0.5 | 1.6 | 30.8 | 0.0 | 0.4 | 0.0 | 0.2 | 0.3 | 60.0 | 0.9 | 1.2 | 2.1 | 0.4 | 0.7 | 0.3 | 0.1 | 1.9 | -6.4 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 22 | B2 | 青森 | 31 | 9.5 | 4.1 | 8.5 | 48.0 | 0.3 | 1.2 | 21.4 | 1.1 | 2.1 | 54.2 | 2.3 | 3.5 | 5.7 | 0.7 | 1.2 | 1.0 | 0.1 | 5.2 | -8.0 |
| 2019-20 | 23 | B2 | 青森 | 45 | 9.6 | 3.9 | 8.1 | 47.5 | 0.2 | 1.2 | 16.7 | 1.6 | 2.7 | 59.3 | 2.2 | 3.0 | 5.2 | 1.7 | 2.0 | 0.9 | 0.4 | 6.0 | -2.2 |
| 2020-21 | 24 | B2 | 青森 | 54 | 9.9 | 3.5 | 8.3 | 42.1 | 0.8 | 2.8 | 28.9 | 2.1 | 3.1 | 68.7 | 2.5 | 4.2 | 6.7 | 2.5 | 2.2 | 1.3 | 0.3 | 4.8 | -12.3 |
| 2021-22 | 25 | B2 | 東京Z | 32 | 4.0 | 1.7 | 5.4 | 30.8 | 0.0 | 1.5 | 0.0 | 0.6 | 1.0 | 60.0 | 3.0 | 4.0 | 7.0 | 1.4 | 2.2 | 1.2 | 0.3 | 6.3 | -21.4 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 22 | B2 | 青森 | 31 | 14.3 | 6.1 | 12.9 | 47.4 | 0.4 | 1.9 | 21.4 | 1.7 | 3.2 | 54.2 | 3.5 | 5.3 | 8.8 | 1.1 | 1.9 | 1.6 | 0.1 | 7.4 | -12.0 |
| 2019-20 | 23 | B2 | 青森 | 45 | 13.4 | 5.6 | 11.4 | 49.3 | 0.3 | 1.9 | 18.2 | 1.9 | 2.9 | 64.7 | 2.7 | 4.2 | 6.9 | 2.7 | 2.9 | 1.0 | 0.5 | 8.5 | -7.6 |
| 2020-21 | 24 | B2 | 青森 | 54 | 14.2 | 5.0 | 11.9 | 41.7 | 1.2 | 4.1 | 28.6 | 3.0 | 4.4 | 69.3 | 3.7 | 6.0 | 9.6 | 3.6 | 3.2 | 1.7 | 0.5 | 5.9 | -20.9 |
| 2021-22 | 25 | B2 | 東京Z | 30 | 5.9 | 2.7 | 8.6 | 31.4 | 0.0 | 2.4 | 0.0 | 0.5 | 1.0 | 50.0 | 4.5 | 6.4 | 10.9 | 2.0 | 3.4 | 1.2 | 0.5 | 8.9 | -36.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 22 | B2 | 青森 | 31 | 416 | -0.12 | -0.49 | +0.37 | -0.004 | -0.008 | -0.005 | 0.00 | -0.13 | -0.13 | +0.50 | -0.18 | +0.32 |
| 2019-20 | 23 | B2 | 青森 | 45 | 354 | -0.58 | -0.57 | -0.01 | +0.019 | -0.006 | -0.024 | -1.12 | -0.02 | +1.10 | -0.27 | +0.26 | -0.01 |
| 2020-21 | 24 | B2 | 青森 | 54 | 962 | -2.87 | -1.82 | -1.05 | -0.036 | -0.013 | +0.023 | +1.29 | +1.81 | +0.52 | -0.67 | +1.11 | +0.45 |
| 2021-22 | 25 | B2 | 東京Z | 30 | 344 | -4.29 | -2.71 | -1.58 | -0.025 | -0.025 | 0.000 | -0.69 | +0.85 | +1.54 | -1.30 | +0.66 | -0.64 |