| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 22 | B3 | 岡山 | 9 | 5.3 | 2.8 | 0.8 | 1.9 | 41.2 | 0.1 | 0.7 | 16.7 | 1.1 | 1.6 | 71.4 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 0.3 | 0.6 | 0.0 |
| 2021-22 | 23 | B3 | 岡山 | 4 | 5.1 | 2.0 | 0.8 | 1.5 | 50.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 1.0 | 50.0 | 0.2 | 0.0 | 0.2 | 0.5 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 0.8 | 0.0 |
| 2022-23 | 24 | B3 | 品川 | 43 | 22.6 | 9.1 | 3.2 | 6.7 | 47.9 | 0.6 | 1.9 | 31.2 | 2.0 | 2.6 | 79.3 | 1.3 | 1.9 | 3.3 | 1.1 | 1.3 | 1.2 | 0.7 | 1.8 | 0.0 |
| 2023-24 | 25 | B3 | 豊田合成 | 42 | 18.1 | 6.0 | 2.4 | 5.2 | 45.0 | 0.1 | 0.4 | 18.8 | 1.2 | 2.2 | 56.5 | 1.6 | 1.7 | 3.3 | 0.8 | 0.7 | 0.8 | 0.3 | 1.9 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 22 | B3 | 岡山 | 9 | 18.9 | 5.3 | 12.9 | 41.2 | 0.8 | 4.5 | 16.7 | 7.6 | 10.6 | 71.4 | 0.0 | 0.8 | 0.8 | 0.0 | 1.5 | 0.0 | 2.3 | 3.8 | 0.0 |
| 2021-22 | 23 | B3 | 岡山 | 4 | 14.1 | 5.3 | 10.6 | 50.0 | 0.0 | 3.5 | 0.0 | 3.5 | 7.1 | 50.0 | 1.8 | 0.0 | 1.8 | 3.5 | 0.0 | 1.8 | 0.0 | 5.3 | 0.0 |
| 2022-23 | 24 | B3 | 品川 | 43 | 14.5 | 5.2 | 10.7 | 47.9 | 0.9 | 3.0 | 31.2 | 3.3 | 4.1 | 79.3 | 2.1 | 3.1 | 5.2 | 1.8 | 2.0 | 1.9 | 1.1 | 2.8 | 0.0 |
| 2023-24 | 25 | B3 | 豊田合成 | 42 | 12.0 | 4.7 | 10.4 | 45.0 | 0.1 | 0.8 | 18.8 | 2.5 | 4.3 | 56.5 | 3.2 | 3.4 | 6.6 | 1.6 | 1.5 | 1.7 | 0.5 | 3.8 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 22 | B3 | 岡山 | 9 | 28.7 | 8.0 | 19.5 | 41.2 | 1.1 | 6.9 | 16.7 | 11.5 | 16.1 | 71.4 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.3 | 0.0 | 2.3 | 5.7 | -14.9 |
| 2021-22 | 23 | B3 | 岡山 | 4 | 20.5 | 7.7 | 15.4 | 50.0 | 0.0 | 5.1 | 0.0 | 5.1 | 10.3 | 50.0 | 2.6 | 0.0 | 2.6 | 5.1 | 0.0 | 2.6 | 0.0 | 7.7 | 0.0 |
| 2022-23 | 24 | B3 | 品川 | 43 | 21.2 | 7.5 | 15.7 | 47.9 | 1.4 | 4.4 | 31.2 | 4.7 | 6.0 | 79.1 | 3.1 | 4.5 | 7.6 | 2.6 | 2.9 | 2.8 | 1.6 | 3.8 | -6.3 |
| 2023-24 | 25 | B3 | 豊田合成 | 42 | 17.1 | 6.7 | 14.5 | 46.0 | 0.2 | 1.0 | 21.4 | 3.6 | 6.3 | 56.5 | 4.4 | 4.8 | 9.2 | 2.2 | 2.0 | 2.4 | 0.8 | 4.9 | -5.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 22 | B3 | 岡山 | 9 | 48 | -0.57 | -0.06 | -0.51 | -0.007 | -0.003 | +0.004 | -0.05 | +0.07 | +0.11 | -0.51 | -0.08 | -0.58 |
| 2021-22 | 23 | B3 | 岡山 | 4 | 20 | +0.21 | +0.05 | +0.16 | +0.007 | +0.002 | -0.005 | -0.46 | -0.21 | +0.25 | +0.18 | +0.04 | +0.21 |
| 2022-23 | 24 | B3 | 品川 | 43 | 972 | +0.83 | +1.19 | -0.36 | +0.026 | +0.008 | -0.017 | -1.13 | +0.76 | +1.89 | +0.31 | -0.08 | +0.22 |
| 2023-24 | 25 | B3 | 豊田合成 | 42 | 762 | +0.72 | +0.25 | +0.47 | 0.000 | -0.005 | -0.005 | +1.05 | +1.13 | +0.08 | +0.89 | -0.19 | +0.70 |