| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 25 | B3 | 東京CR | 1 | 7 | 4 | 2 | 4 | 50.0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | - | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2017-18 | 26 | B3 | 東京CR | 6 | 98 | 21 | 8 | 28 | 28.6 | 0 | 0 | - | 5 | 7 | 71.4 | 13 | 20 | 33 | 4 | 9 | 0 | 4 | 17 | 0 |
| 2018-19 | 27 | B3 | 東京CR | 5 | 34 | 8 | 4 | 10 | 40.0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | - | 4 | 9 | 13 | 0 | 3 | 0 | 2 | 8 | 0 |
| 2019-20 | 28 | B2 | 愛媛 | 38 | 236 | 22 | 7 | 25 | 28.0 | 0 | 0 | - | 8 | 17 | 47.1 | 15 | 54 | 69 | 5 | 12 | 4 | 12 | 62 | -54 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 金沢 | 20 | 330 | 90 | 34 | 73 | 46.6 | 0 | 0 | - | 22 | 48 | 45.8 | 33 | 67 | 100 | 4 | 33 | 6 | 5 | 62 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 25 | B3 | 東京CR | 1 | 6.5 | 4.0 | 2.0 | 4.0 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 |
| 2017-18 | 26 | B3 | 東京CR | 6 | 16.3 | 3.5 | 1.3 | 4.7 | 28.6 | 0.0 | 0.0 | - | 0.8 | 1.2 | 71.4 | 2.2 | 3.3 | 5.5 | 0.7 | 1.5 | 0.0 | 0.7 | 2.8 | 0.0 |
| 2018-19 | 27 | B3 | 東京CR | 5 | 6.7 | 1.6 | 0.8 | 2.0 | 40.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.8 | 1.8 | 2.6 | 0.0 | 0.6 | 0.0 | 0.4 | 1.6 | 0.0 |
| 2019-20 | 28 | B2 | 愛媛 | 38 | 6.2 | 0.6 | 0.2 | 0.7 | 28.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.2 | 0.4 | 47.1 | 0.4 | 1.4 | 1.8 | 0.1 | 0.3 | 0.1 | 0.3 | 1.6 | -1.4 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 金沢 | 20 | 16.5 | 4.5 | 1.7 | 3.6 | 46.6 | 0.0 | 0.0 | - | 1.1 | 2.4 | 45.8 | 1.6 | 3.4 | 5.0 | 0.2 | 1.6 | 0.3 | 0.2 | 3.1 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 25 | B3 | 東京CR | 1 | 22.3 | 11.2 | 22.3 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 5.6 | 5.6 | 11.2 | 5.6 | 5.6 | 0.0 | 0.0 | 5.6 | 0.0 |
| 2017-18 | 26 | B3 | 東京CR | 6 | 7.7 | 2.9 | 10.3 | 28.6 | 0.0 | 0.0 | - | 1.8 | 2.6 | 71.4 | 4.8 | 7.4 | 12.2 | 1.5 | 3.3 | 0.0 | 1.5 | 6.3 | 0.0 |
| 2018-19 | 27 | B3 | 東京CR | 5 | 8.6 | 4.3 | 10.7 | 40.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 4.3 | 9.6 | 13.9 | 0.0 | 3.2 | 0.0 | 2.1 | 8.6 | 0.0 |
| 2019-20 | 28 | B2 | 愛媛 | 38 | 3.4 | 1.1 | 3.8 | 28.0 | 0.0 | 0.0 | - | 1.2 | 2.6 | 47.1 | 2.3 | 8.2 | 10.5 | 0.8 | 1.8 | 0.6 | 1.8 | 9.5 | -8.2 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 金沢 | 20 | 9.8 | 3.7 | 8.0 | 46.6 | 0.0 | 0.0 | - | 2.4 | 5.2 | 45.8 | 3.6 | 7.3 | 10.9 | 0.4 | 3.6 | 0.7 | 0.5 | 6.8 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 25 | B3 | 東京CR | 1 | 28.6 | 14.3 | 42.9 | 33.3 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 14.3 | 14.3 | 28.6 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 14.3 | -57.1 |
| 2017-18 | 26 | B3 | 東京CR | 6 | 10.7 | 4.1 | 14.2 | 28.6 | 0.0 | 0.0 | - | 2.5 | 3.6 | 71.4 | 6.6 | 10.2 | 16.8 | 2.0 | 4.6 | 0.0 | 2.0 | 8.1 | -45.7 |
| 2018-19 | 27 | B3 | 東京CR | 5 | 12.3 | 6.2 | 13.8 | 44.4 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 3.1 | 13.8 | 16.9 | 0.0 | 4.6 | 0.0 | 3.1 | 7.7 | +21.5 |
| 2019-20 | 28 | B2 | 愛媛 | 38 | 4.3 | 1.4 | 5.8 | 25.0 | 0.0 | 0.0 | - | 1.4 | 2.2 | 66.7 | 3.1 | 11.3 | 14.4 | 1.0 | 2.6 | 1.0 | 1.7 | 13.4 | -14.9 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 金沢 | 20 | 12.5 | 4.7 | 10.1 | 46.0 | 0.0 | 0.0 | - | 3.2 | 7.4 | 43.5 | 4.7 | 10.4 | 15.1 | 0.6 | 5.3 | 1.0 | 0.8 | 7.9 | -22.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 25 | B3 | 東京CR | 1 | 7 | 33.3 | 0.667 | 0.0 | 0.0 | 33.3 | 0.0 | 0.0 | - | 0.00 | 33.3 | 33.3 | 0.0 | 0.0 |
| 2017-18 | 26 | B3 | 東京CR | 6 | 98 | 28.6 | 0.677 | 0.0 | 0.3 | 17.9 | 4.0 | 7.5 | 0.44 | 0.42 | 11.6 | 26.3 | 0.0 | 3.2 |
| 2018-19 | 27 | B3 | 東京CR | 5 | 34 | 44.4 | 0.889 | 0.0 | 0.0 | 16.7 | 4.2 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 6.9 | 23.1 | 0.0 | 7.1 |
| 2019-20 | 28 | B2 | 愛媛 | 38 | 236 | 25.0 | 0.643 | 0.0 | 0.4 | 8.2 | 2.3 | 2.6 | 0.36 | 0.32 | 6.7 | 24.5 | 1.4 | 3.0 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 金沢 | 20 | 330 | 46.0 | 0.918 | 0.0 | 0.7 | 16.5 | 4.6 | 2.0 | 0.12 | 0.12 | 9.8 | 24.2 | 1.7 | 1.4 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 25 | B3 | 東京CR | 1 | 6 | +0.11 | +0.03 | +0.08 | +0.003 | 0.000 | -0.003 | +0.02 | +0.09 | +0.07 | -0.11 | +0.05 | -0.07 |
| 2017-18 | 26 | B3 | 東京CR | 6 | 98 | -2.05 | -1.41 | -0.64 | -0.026 | -0.012 | +0.014 | -0.61 | -0.71 | -0.10 | -0.59 | +0.12 | -0.47 |
| 2018-19 | 27 | B3 | 東京CR | 5 | 34 | +0.05 | -0.35 | +0.40 | +0.015 | -0.001 | -0.016 | -0.06 | -0.24 | -0.18 | -0.34 | +0.01 | -0.32 |
| 2019-20 | 28 | B2 | 愛媛 | 38 | 236 | -1.35 | -1.02 | -0.33 | -0.002 | -0.005 | -0.003 | +0.34 | +0.28 | -0.07 | -0.81 | +0.48 | -0.34 |
| 2020-21 | 29 | B3 | 金沢 | 20 | 330 | -0.81 | -0.98 | +0.16 | +0.004 | -0.004 | -0.008 | +1.57 | +0.16 | -1.42 | -2.00 | +0.48 | -1.52 |