| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 19 | B3 | 東京CR | 11 | 58 | 15 | 6 | 23 | 26.1 | 1 | 8 | 12.5 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 3 | 5 | 3 | 4 | 2 | 1 | 3 | 0 |
| 2017-18 | 20 | B3 | 東京CR | 19 | 360 | 136 | 58 | 135 | 43.0 | 2 | 16 | 12.5 | 18 | 30 | 60.0 | 8 | 25 | 33 | 24 | 28 | 11 | 1 | 21 | 0 |
| 2018-19 | 21 | B3 | 岩手 | 31 | 502 | 166 | 59 | 194 | 30.4 | 29 | 106 | 27.4 | 19 | 29 | 65.5 | 10 | 37 | 47 | 33 | 29 | 15 | 3 | 32 | 0 |
| 2019-20 | 22 | B3 | 佐賀 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019-20 | 22 | B3 | 東京CR | 10 | 87 | 24 | 8 | 31 | 25.8 | 4 | 19 | 21.1 | 4 | 8 | 50.0 | 1 | 7 | 8 | 19 | 7 | 1 | 1 | 5 | 0 |
| 2019-20 | 22 | B3 | 合計 | 10 | 87 | 24 | 8 | 31 | 25.8 | 4 | 19 | 21.1 | 4 | 8 | 50.0 | 1 | 7 | 8 | 19 | 7 | 1 | 1 | 5 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 19 | B3 | 東京CR | 11 | 5.3 | 1.4 | 0.5 | 2.1 | 26.1 | 0.1 | 0.7 | 12.5 | 0.2 | 0.3 | 66.7 | 0.2 | 0.3 | 0.5 | 0.3 | 0.4 | 0.2 | 0.1 | 0.3 | 0.0 |
| 2017-18 | 20 | B3 | 東京CR | 19 | 19.0 | 7.2 | 3.1 | 7.1 | 43.0 | 0.1 | 0.8 | 12.5 | 0.9 | 1.6 | 60.0 | 0.4 | 1.3 | 1.7 | 1.3 | 1.5 | 0.6 | 0.1 | 1.1 | 0.0 |
| 2018-19 | 21 | B3 | 岩手 | 31 | 16.2 | 5.4 | 1.9 | 6.3 | 30.4 | 0.9 | 3.4 | 27.4 | 0.6 | 0.9 | 65.5 | 0.3 | 1.2 | 1.5 | 1.1 | 0.9 | 0.5 | 0.1 | 1.0 | 0.0 |
| 2019-20 | 22 | B3 | 佐賀 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| 2019-20 | 22 | B3 | 東京CR | 10 | 8.7 | 2.4 | 0.8 | 3.1 | 25.8 | 0.4 | 1.9 | 21.1 | 0.4 | 0.8 | 50.0 | 0.1 | 0.7 | 0.8 | 1.9 | 0.7 | 0.1 | 0.1 | 0.5 | 0.0 |
| 2019-20 | 22 | B3 | 合計 | 10 | 8.7 | 2.4 | 0.8 | 3.1 | 25.8 | 0.4 | 1.9 | 21.1 | 0.4 | 0.8 | 50.0 | 0.1 | 0.7 | 0.8 | 1.9 | 0.7 | 0.1 | 0.1 | 0.5 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 19 | B3 | 東京CR | 11 | 9.3 | 3.7 | 14.2 | 26.1 | 0.6 | 4.9 | 12.5 | 1.2 | 1.9 | 66.7 | 1.2 | 1.9 | 3.1 | 1.9 | 2.5 | 1.2 | 0.6 | 1.9 | 0.0 |
| 2017-18 | 20 | B3 | 東京CR | 19 | 13.6 | 5.8 | 13.5 | 43.0 | 0.2 | 1.6 | 12.5 | 1.8 | 3.0 | 60.0 | 0.8 | 2.5 | 3.3 | 2.4 | 2.8 | 1.1 | 0.1 | 2.1 | 0.0 |
| 2018-19 | 21 | B3 | 岩手 | 31 | 11.9 | 4.2 | 13.9 | 30.4 | 2.1 | 7.6 | 27.4 | 1.4 | 2.1 | 65.5 | 0.7 | 2.7 | 3.4 | 2.4 | 2.1 | 1.1 | 0.2 | 2.3 | 0.0 |
| 2019-20 | 22 | B3 | 佐賀 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| 2019-20 | 22 | B3 | 東京CR | 10 | 9.9 | 3.3 | 12.8 | 25.8 | 1.7 | 7.8 | 21.1 | 1.7 | 3.3 | 50.0 | 0.4 | 2.9 | 3.3 | 7.8 | 2.9 | 0.4 | 0.4 | 2.1 | 0.0 |
| 2019-20 | 22 | B3 | 合計 | 10 | 9.9 | 3.3 | 12.8 | 25.8 | 1.7 | 7.8 | 21.1 | 1.7 | 3.3 | 50.0 | 0.4 | 2.9 | 3.3 | 7.8 | 2.9 | 0.4 | 0.4 | 2.1 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 19 | B3 | 東京CR | 10 | 11.1 | 4.9 | 18.5 | 26.7 | 0.0 | 4.9 | 0.0 | 1.2 | 1.2 | 100.0 | 2.5 | 2.5 | 4.9 | 2.5 | 1.2 | 1.2 | 1.2 | 2.5 | -3.7 |
| 2017-18 | 20 | B3 | 東京CR | 19 | 18.5 | 7.8 | 18.4 | 42.5 | 0.3 | 2.2 | 13.3 | 2.6 | 4.0 | 64.3 | 1.2 | 3.5 | 4.6 | 3.5 | 3.9 | 1.6 | 0.1 | 2.6 | -17.5 |
| 2018-19 | 21 | B3 | 岩手 | 31 | 17.7 | 6.4 | 20.5 | 31.3 | 3.2 | 11.3 | 28.3 | 1.7 | 2.9 | 60.0 | 0.9 | 3.8 | 4.7 | 3.7 | 3.3 | 1.7 | 0.3 | 3.2 | -23.0 |
| 2019-20 | 22 | B3 | 東京CR | 10 | 15.3 | 5.1 | 19.1 | 26.7 | 2.5 | 11.5 | 22.2 | 2.5 | 5.1 | 50.0 | 0.6 | 4.5 | 5.1 | 11.5 | 3.8 | 0.6 | 0.6 | 3.2 | -1.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 19 | B3 | 東京CR | 10 | 58 | +0.23 | +0.42 | -0.19 | -0.008 | 0.000 | +0.007 | -0.02 | +0.16 | +0.18 | +0.28 | -0.30 | -0.02 |
| 2017-18 | 20 | B3 | 東京CR | 19 | 360 | -1.22 | -0.84 | -0.38 | -0.019 | -0.007 | +0.013 | +1.20 | +0.26 | -0.95 | -0.52 | +0.33 | -0.19 |
| 2018-19 | 21 | B3 | 岩手 | 31 | 502 | -2.65 | -2.50 | -0.15 | -0.017 | -0.021 | -0.003 | -0.86 | -0.26 | +0.60 | -0.97 | +0.59 | -0.38 |
| 2019-20 | 22 | B3 | 東京CR | 10 | 87 | -0.01 | -0.23 | +0.22 | +0.006 | +0.002 | -0.004 | -0.13 | -0.38 | -0.26 | -0.26 | +0.03 | -0.23 |