| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 29 | B1 | 栃木 | 24 | 74 | 27 | 10 | 25 | 40.0 | 3 | 11 | 27.3 | 4 | 6 | 66.7 | 0 | 2 | 2 | 6 | 3 | 1 | 0 | 14 | -29 |
| 2017-18 | 30 | B1 | 栃木 | 36 | 126 | 22 | 6 | 31 | 19.4 | 3 | 17 | 17.6 | 7 | 12 | 58.3 | 4 | 3 | 7 | 7 | 5 | 4 | 0 | 20 | -44 |
| 2018-19 | 31 | B2 | 奈良 | 60 | 921 | 191 | 74 | 208 | 35.6 | 23 | 100 | 23.0 | 20 | 27 | 74.1 | 16 | 64 | 80 | 111 | 60 | 31 | 1 | 74 | -320 |
| 2019-20 | 32 | B3 | 岡山 | 36 | 757 | 259 | 101 | 216 | 46.8 | 14 | 61 | 23.0 | 43 | 67 | 64.2 | 16 | 60 | 76 | 123 | 41 | 24 | 1 | 55 | 0 |
| 2020-21 | 33 | B3 | 岡山 | 40 | 732 | 210 | 78 | 187 | 41.7 | 5 | 26 | 19.2 | 49 | 88 | 55.7 | 15 | 62 | 77 | 111 | 35 | 18 | 2 | 55 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 29 | B1 | 栃木 | 24 | 3.1 | 1.1 | 0.4 | 1.0 | 40.0 | 0.1 | 0.5 | 27.3 | 0.2 | 0.2 | 66.7 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 0.2 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.6 | -1.2 |
| 2017-18 | 30 | B1 | 栃木 | 36 | 3.5 | 0.6 | 0.2 | 0.9 | 19.4 | 0.1 | 0.5 | 17.6 | 0.2 | 0.3 | 58.3 | 0.1 | 0.1 | 0.2 | 0.2 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.6 | -1.2 |
| 2018-19 | 31 | B2 | 奈良 | 60 | 15.3 | 3.2 | 1.2 | 3.5 | 35.6 | 0.4 | 1.7 | 23.0 | 0.3 | 0.5 | 74.1 | 0.3 | 1.1 | 1.3 | 1.9 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 1.2 | -5.3 |
| 2019-20 | 32 | B3 | 岡山 | 36 | 21.0 | 7.2 | 2.8 | 6.0 | 46.8 | 0.4 | 1.7 | 23.0 | 1.2 | 1.9 | 64.2 | 0.4 | 1.7 | 2.1 | 3.4 | 1.1 | 0.7 | 0.0 | 1.5 | 0.0 |
| 2020-21 | 33 | B3 | 岡山 | 40 | 18.3 | 5.2 | 1.9 | 4.7 | 41.7 | 0.1 | 0.7 | 19.2 | 1.2 | 2.2 | 55.7 | 0.4 | 1.6 | 1.9 | 2.8 | 0.9 | 0.5 | 0.1 | 1.4 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 29 | B1 | 栃木 | 24 | 13.2 | 4.9 | 12.2 | 40.0 | 1.5 | 5.4 | 27.3 | 2.0 | 2.9 | 66.7 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 2.9 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 6.8 | -14.1 |
| 2017-18 | 30 | B1 | 栃木 | 36 | 6.3 | 1.7 | 8.8 | 19.4 | 0.9 | 4.9 | 17.6 | 2.0 | 3.4 | 58.3 | 1.1 | 0.9 | 2.0 | 2.0 | 1.4 | 1.1 | 0.0 | 5.7 | -12.6 |
| 2018-19 | 31 | B2 | 奈良 | 60 | 7.5 | 2.9 | 8.1 | 35.6 | 0.9 | 3.9 | 23.0 | 0.8 | 1.1 | 74.1 | 0.6 | 2.5 | 3.1 | 4.3 | 2.3 | 1.2 | 0.0 | 2.9 | -12.5 |
| 2019-20 | 32 | B3 | 岡山 | 36 | 12.3 | 4.8 | 10.3 | 46.8 | 0.7 | 2.9 | 23.0 | 2.0 | 3.2 | 64.2 | 0.8 | 2.9 | 3.6 | 5.8 | 1.9 | 1.1 | 0.0 | 2.6 | 0.0 |
| 2020-21 | 33 | B3 | 岡山 | 40 | 10.3 | 3.8 | 9.2 | 41.7 | 0.2 | 1.3 | 19.2 | 2.4 | 4.3 | 55.7 | 0.7 | 3.0 | 3.8 | 5.5 | 1.7 | 0.9 | 0.1 | 2.7 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 29 | B1 | 栃木 | 20 | 19.8 | 7.0 | 14.0 | 50.0 | 1.2 | 5.8 | 20.0 | 4.7 | 7.0 | 66.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.8 | 2.3 | 1.2 | 0.0 | 5.8 | -40.7 |
| 2017-18 | 30 | B1 | 栃木 | 33 | 9.8 | 3.1 | 12.4 | 25.0 | 1.5 | 6.7 | 23.1 | 2.1 | 3.1 | 66.7 | 1.5 | 1.0 | 2.6 | 2.1 | 1.5 | 1.5 | 0.0 | 8.8 | -20.6 |
| 2018-19 | 31 | B2 | 奈良 | 60 | 11.7 | 4.5 | 12.1 | 37.2 | 1.4 | 5.6 | 25.3 | 1.2 | 1.7 | 74.1 | 0.9 | 3.8 | 4.7 | 6.5 | 3.6 | 1.8 | 0.1 | 4.3 | -19.4 |
| 2019-20 | 32 | B3 | 岡山 | 36 | 17.7 | 6.9 | 14.7 | 46.8 | 1.0 | 4.2 | 23.0 | 2.9 | 4.6 | 64.2 | 1.0 | 4.0 | 5.0 | 8.4 | 2.7 | 1.6 | 0.1 | 3.6 | +1.9 |
| 2020-21 | 33 | B3 | 岡山 | 40 | 14.2 | 5.3 | 12.4 | 42.5 | 0.3 | 1.6 | 17.4 | 3.4 | 6.0 | 56.3 | 1.0 | 4.2 | 5.2 | 7.6 | 2.3 | 1.2 | 0.1 | 3.6 | +15.1 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 29 | B1 | 栃木 | 20 | 74 | 54.2 | 1.133 | 0.4 | 0.5 | 17.9 | 2.1 | 22.7 | 2.50 | 1.27 | 0.0 | 0.0 | 3.4 | 0.0 |
| 2017-18 | 30 | B1 | 栃木 | 33 | 126 | 31.2 | 0.704 | 0.5 | 0.3 | 13.8 | 1.4 | 6.0 | 1.33 | 0.43 | 3.3 | 2.4 | 3.2 | 0.0 |
| 2018-19 | 31 | B2 | 奈良 | 60 | 921 | 43.1 | 0.909 | 0.5 | 0.1 | 14.5 | 3.2 | 18.0 | 1.83 | 1.24 | 1.8 | 8.1 | 2.7 | 0.1 |
| 2019-20 | 32 | B3 | 岡山 | 36 | 757 | 50.0 | 1.061 | 0.3 | 0.3 | 17.2 | 2.4 | 23.9 | 3.08 | 1.39 | 2.4 | 9.2 | 2.6 | 0.1 |
| 2020-21 | 33 | B3 | 岡山 | 40 | 732 | 43.6 | 0.941 | 0.1 | 0.5 | 15.6 | 2.1 | 20.9 | 3.26 | 1.34 | 2.6 | 9.0 | 2.1 | 0.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 29 | B1 | 栃木 | 20 | 74 | -1.18 | -0.39 | -0.79 | -0.020 | -0.001 | +0.019 | +0.40 | +0.20 | -0.20 | -0.69 | +0.21 | -0.48 |
| 2017-18 | 30 | B1 | 栃木 | 33 | 126 | -1.29 | -0.64 | -0.65 | -0.016 | -0.005 | +0.011 | -0.78 | -0.25 | +0.53 | -0.45 | +0.13 | -0.32 |
| 2018-19 | 31 | B2 | 奈良 | 60 | 921 | -4.26 | -2.74 | -1.52 | -0.042 | -0.026 | +0.016 | -1.30 | -0.61 | +0.68 | -0.82 | +0.16 | -0.66 |
| 2019-20 | 32 | B3 | 岡山 | 36 | 757 | +0.42 | +1.70 | -1.28 | +0.002 | +0.012 | +0.009 | -1.46 | -1.12 | +0.34 | +0.39 | -0.68 | -0.29 |
| 2020-21 | 33 | B3 | 岡山 | 40 | 732 | +1.81 | +0.69 | +1.11 | +0.026 | +0.009 | -0.017 | +0.64 | -0.12 | -0.76 | -0.32 | 0.00 | -0.33 |