| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 22 | B2 | 奈良 | 7 | 34 | 8 | 3 | 12 | 25.0 | 1 | 6 | 16.7 | 1 | 1 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 5 | -26 |
| 2021-22 | 23 | B2 | 奈良 | 40 | 456 | 152 | 58 | 185 | 31.4 | 27 | 110 | 24.5 | 9 | 12 | 75.0 | 10 | 25 | 35 | 64 | 48 | 18 | 0 | 70 | -219 |
| 2022-23 | 24 | B2 | 奈良 | 50 | 684 | 302 | 105 | 318 | 33.0 | 77 | 224 | 34.4 | 15 | 21 | 71.4 | 11 | 35 | 46 | 31 | 26 | 25 | 0 | 89 | -72 |
| 2025-26 | 27 | B2 | 横浜EX | 3 | 16 | 5 | 1 | 7 | 14.3 | 1 | 5 | 20.0 | 2 | 4 | 50.0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | +5 |
| 2026-27 | 28 | B.NEXT | 山口 | 6 | 107 | 44 | 16 | 50 | 32.0 | 5 | 24 | 20.8 | 7 | 7 | 100.0 | 3 | 4 | 7 | 23 | 11 | 3 | 0 | 15 | -4 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 22 | B2 | 奈良 | 7 | 4.8 | 1.1 | 0.4 | 1.7 | 25.0 | 0.1 | 0.9 | 16.7 | 0.1 | 0.1 | 100.0 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 0.3 | 0.3 | 0.1 | 0.0 | 0.7 | -3.7 |
| 2021-22 | 23 | B2 | 奈良 | 40 | 11.4 | 3.8 | 1.4 | 4.6 | 31.4 | 0.7 | 2.8 | 24.5 | 0.2 | 0.3 | 75.0 | 0.2 | 0.6 | 0.9 | 1.6 | 1.2 | 0.5 | 0.0 | 1.8 | -5.5 |
| 2022-23 | 24 | B2 | 奈良 | 50 | 13.7 | 6.0 | 2.1 | 6.4 | 33.0 | 1.5 | 4.5 | 34.4 | 0.3 | 0.4 | 71.4 | 0.2 | 0.7 | 0.9 | 0.6 | 0.5 | 0.5 | 0.0 | 1.8 | -1.4 |
| 2025-26 | 27 | B2 | 横浜EX | 3 | 5.3 | 1.7 | 0.3 | 2.3 | 14.3 | 0.3 | 1.7 | 20.0 | 0.7 | 1.3 | 50.0 | 0.3 | 0.0 | 0.3 | 0.3 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.3 | +1.7 |
| 2026-27 | 28 | B.NEXT | 山口 | 6 | 17.8 | 7.3 | 2.7 | 8.3 | 32.0 | 0.8 | 4.0 | 20.8 | 1.2 | 1.2 | 100.0 | 0.5 | 0.7 | 1.2 | 3.8 | 1.8 | 0.5 | 0.0 | 2.5 | -0.7 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 22 | B2 | 奈良 | 7 | 8.5 | 3.2 | 12.7 | 25.0 | 1.1 | 6.4 | 16.7 | 1.1 | 1.1 | 100.0 | 0.0 | 1.1 | 1.1 | 2.1 | 2.1 | 1.1 | 0.0 | 5.3 | -27.6 |
| 2021-22 | 23 | B2 | 奈良 | 40 | 12.0 | 4.6 | 14.6 | 31.4 | 2.1 | 8.7 | 24.5 | 0.7 | 0.9 | 75.0 | 0.8 | 2.0 | 2.8 | 5.1 | 3.8 | 1.4 | 0.0 | 5.5 | -17.3 |
| 2022-23 | 24 | B2 | 奈良 | 50 | 15.9 | 5.5 | 16.7 | 33.0 | 4.1 | 11.8 | 34.4 | 0.8 | 1.1 | 71.4 | 0.6 | 1.8 | 2.4 | 1.6 | 1.4 | 1.3 | 0.0 | 4.7 | -3.8 |
| 2025-26 | 27 | B2 | 横浜EX | 3 | 11.4 | 2.3 | 16.0 | 14.3 | 2.3 | 11.4 | 20.0 | 4.6 | 9.1 | 50.0 | 2.3 | 0.0 | 2.3 | 2.3 | 0.0 | 2.3 | 0.0 | 2.3 | +11.4 |
| 2026-27 | 28 | B.NEXT | 山口 | 6 | 14.8 | 5.4 | 16.8 | 32.0 | 1.7 | 8.1 | 20.8 | 2.4 | 2.4 | 100.0 | 1.0 | 1.3 | 2.4 | 7.7 | 3.7 | 1.0 | 0.0 | 5.0 | -1.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 22 | B2 | 奈良 | 7 | 11.9 | 4.5 | 16.4 | 27.3 | 1.5 | 7.5 | 20.0 | 1.5 | 1.5 | 100.0 | 0.0 | 1.5 | 1.5 | 3.0 | 3.0 | 1.5 | 0.0 | 7.5 | -38.8 |
| 2021-22 | 23 | B2 | 奈良 | 39 | 17.2 | 6.5 | 20.8 | 31.3 | 3.3 | 12.6 | 26.3 | 0.9 | 1.3 | 70.0 | 1.1 | 2.7 | 3.8 | 6.5 | 5.9 | 1.9 | 0.0 | 7.8 | -26.1 |
| 2022-23 | 24 | B2 | 奈良 | 50 | 23.1 | 8.1 | 24.5 | 32.9 | 5.9 | 17.2 | 34.5 | 1.1 | 1.5 | 73.7 | 0.9 | 2.4 | 3.3 | 2.2 | 1.9 | 2.0 | 0.0 | 6.3 | -6.2 |
| 2025-26 | 27 | B2 | 横浜EX | 3 | 15.4 | 3.8 | 26.9 | 14.3 | 3.8 | 19.2 | 20.0 | 3.8 | 7.7 | 50.0 | 3.8 | 0.0 | 3.8 | 3.8 | 0.0 | 3.8 | 0.0 | 3.8 | +30.8 |
| 2026-27 | 28 | B.NEXT | 山口 | 6 | 22.7 | 8.2 | 25.3 | 32.7 | 2.6 | 12.4 | 20.8 | 3.6 | 3.6 | 100.0 | 1.5 | 2.1 | 3.6 | 11.9 | 5.7 | 1.5 | 0.0 | 7.7 | -3.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 22 | B2 | 奈良 | 7 | 34 | 31.8 | 0.727 | 0.5 | 0.1 | 16.9 | 2.6 | 12.5 | 1.00 | 0.74 | 0.0 | 3.1 | 2.3 | 0.0 |
| 2021-22 | 23 | B2 | 奈良 | 39 | 456 | 39.3 | 0.804 | 0.6 | 0.1 | 24.3 | 5.2 | 19.7 | 1.11 | 0.81 | 2.2 | 6.5 | 3.2 | 0.0 |
| 2022-23 | 24 | B2 | 奈良 | 50 | 684 | 45.0 | 0.919 | 0.7 | 0.1 | 23.3 | 1.6 | 6.0 | 1.17 | 0.26 | 1.7 | 5.4 | 3.8 | 0.0 |
| 2025-26 | 27 | B2 | 横浜EX | 3 | 16 | 21.4 | 0.500 | 0.7 | 0.3 | 22.9 | 0.0 | 7.1 | - | 0.31 | 6.2 | 0.0 | 6.2 | 0.0 |
| 2026-27 | 28 | B.NEXT | 山口 | 6 | 107 | 37.8 | 0.846 | 0.5 | 0.1 | 26.6 | 4.6 | 39.7 | 2.09 | 1.49 | 2.6 | 3.7 | 4.7 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 22 | B2 | 奈良 | 7 | 34 | -0.87 | -0.81 | -0.06 | -0.009 | -0.009 | 0.000 | -0.49 | -0.15 | +0.34 | +0.09 | +0.05 | +0.13 |
| 2021-22 | 23 | B2 | 奈良 | 39 | 456 | -2.40 | -1.24 | -1.17 | -0.034 | -0.008 | +0.026 | -0.49 | -0.91 | -0.42 | -0.22 | +0.10 | -0.12 |
| 2022-23 | 24 | B2 | 奈良 | 50 | 684 | -0.65 | +1.06 | -1.72 | -0.021 | +0.008 | +0.029 | -0.84 | -0.04 | +0.80 | -0.01 | -0.32 | -0.33 |
| 2025-26 | 27 | B2 | 横浜EX | 3 | 16 | +0.23 | +0.19 | +0.04 | -0.005 | 0.000 | +0.004 | +0.65 | +0.43 | -0.23 | +0.10 | -0.03 | +0.08 |
| 2026-27 | 28 | B.NEXT | 山口 | 6 | 107 | -0.09 | +0.19 | -0.27 | +0.005 | -0.001 | -0.006 | -0.25 | +0.63 | +0.88 | +0.10 | -0.08 | +0.02 |