| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 22 | B2 | 福岡 | 15 | 323 | 71 | 25 | 77 | 32.5 | 19 | 54 | 35.2 | 2 | 2 | 100.0 | 7 | 27 | 34 | 14 | 7 | 10 | 2 | 24 | -22 |
| 2022-23 | 23 | B2 | 福岡 | 40 | 369 | 103 | 36 | 130 | 27.7 | 27 | 98 | 27.6 | 4 | 9 | 44.4 | 13 | 13 | 26 | 13 | 10 | 8 | 3 | 33 | -3 |
| 2023-24 | 24 | B2 | 熊本 | 55 | 886 | 290 | 99 | 265 | 37.4 | 77 | 222 | 34.7 | 15 | 21 | 71.4 | 22 | 55 | 77 | 25 | 13 | 21 | 1 | 90 | -74 |
| 2024-25 | 25 | B1 | 仙台 | 25 | 160 | 33 | 11 | 43 | 25.6 | 8 | 33 | 24.2 | 3 | 4 | 75.0 | 2 | 6 | 8 | 5 | 3 | 3 | 1 | 14 | -79 |
| 2026-27 | 27 | B.ONE | 東京Z | 8 | 208 | 61 | 20 | 61 | 32.8 | 14 | 43 | 32.6 | 7 | 9 | 77.8 | 0 | 9 | 9 | 10 | 15 | 8 | 0 | 10 | -72 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 22 | B2 | 福岡 | 15 | 21.5 | 4.7 | 1.7 | 5.1 | 32.5 | 1.3 | 3.6 | 35.2 | 0.1 | 0.1 | 100.0 | 0.5 | 1.8 | 2.3 | 0.9 | 0.5 | 0.7 | 0.1 | 1.6 | -1.5 |
| 2022-23 | 23 | B2 | 福岡 | 40 | 9.2 | 2.6 | 0.9 | 3.2 | 27.7 | 0.7 | 2.5 | 27.6 | 0.1 | 0.2 | 44.4 | 0.3 | 0.3 | 0.7 | 0.3 | 0.2 | 0.2 | 0.1 | 0.8 | -0.1 |
| 2023-24 | 24 | B2 | 熊本 | 55 | 16.1 | 5.3 | 1.8 | 4.8 | 37.4 | 1.4 | 4.0 | 34.7 | 0.3 | 0.4 | 71.4 | 0.4 | 1.0 | 1.4 | 0.5 | 0.2 | 0.4 | 0.0 | 1.6 | -1.3 |
| 2024-25 | 25 | B1 | 仙台 | 25 | 6.4 | 1.3 | 0.4 | 1.7 | 25.6 | 0.3 | 1.3 | 24.2 | 0.1 | 0.2 | 75.0 | 0.1 | 0.2 | 0.3 | 0.2 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.6 | -3.2 |
| 2026-27 | 27 | B.ONE | 東京Z | 8 | 25.9 | 7.6 | 2.5 | 7.6 | 32.8 | 1.8 | 5.4 | 32.6 | 0.9 | 1.1 | 77.8 | 0.0 | 1.1 | 1.1 | 1.2 | 1.9 | 1.0 | 0.0 | 1.2 | -9.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 22 | B2 | 福岡 | 15 | 7.9 | 2.8 | 8.6 | 32.5 | 2.1 | 6.0 | 35.2 | 0.2 | 0.2 | 100.0 | 0.8 | 3.0 | 3.8 | 1.6 | 0.8 | 1.1 | 0.2 | 2.7 | -2.5 |
| 2022-23 | 23 | B2 | 福岡 | 40 | 10.0 | 3.5 | 12.7 | 27.7 | 2.6 | 9.6 | 27.6 | 0.4 | 0.9 | 44.4 | 1.3 | 1.3 | 2.5 | 1.3 | 1.0 | 0.8 | 0.3 | 3.2 | -0.3 |
| 2023-24 | 24 | B2 | 熊本 | 55 | 11.8 | 4.0 | 10.8 | 37.4 | 3.1 | 9.0 | 34.7 | 0.6 | 0.9 | 71.4 | 0.9 | 2.2 | 3.1 | 1.0 | 0.5 | 0.9 | 0.0 | 3.7 | -3.0 |
| 2024-25 | 25 | B1 | 仙台 | 25 | 7.4 | 2.5 | 9.7 | 25.6 | 1.8 | 7.4 | 24.2 | 0.7 | 0.9 | 75.0 | 0.5 | 1.4 | 1.8 | 1.1 | 0.7 | 0.7 | 0.2 | 3.2 | -17.8 |
| 2026-27 | 27 | B.ONE | 東京Z | 8 | 10.6 | 3.5 | 10.6 | 32.8 | 2.4 | 7.5 | 32.6 | 1.2 | 1.6 | 77.8 | 0.0 | 1.6 | 1.6 | 1.7 | 2.6 | 1.4 | 0.0 | 1.7 | -12.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 22 | B2 | 福岡 | 15 | 11.1 | 3.9 | 12.0 | 32.5 | 3.0 | 8.4 | 35.2 | 0.3 | 0.3 | 100.0 | 1.1 | 4.2 | 5.3 | 2.2 | 1.1 | 1.6 | 0.3 | 3.8 | -3.4 |
| 2022-23 | 23 | B2 | 福岡 | 39 | 15.2 | 5.3 | 19.0 | 28.0 | 4.0 | 14.4 | 28.1 | 0.5 | 1.1 | 42.9 | 1.6 | 2.1 | 3.7 | 2.1 | 1.6 | 1.1 | 0.5 | 5.2 | -0.3 |
| 2023-24 | 24 | B2 | 熊本 | 55 | 17.5 | 6.0 | 15.7 | 38.2 | 4.6 | 13.1 | 35.5 | 0.8 | 1.1 | 72.2 | 1.3 | 3.4 | 4.7 | 1.5 | 0.8 | 1.3 | 0.1 | 5.2 | -3.7 |
| 2024-25 | 25 | B1 | 仙台 | 23 | 12.2 | 4.1 | 13.7 | 29.7 | 3.0 | 11.1 | 26.7 | 1.1 | 1.5 | 75.0 | 0.7 | 1.9 | 2.6 | 1.9 | 0.7 | 0.4 | 0.4 | 4.8 | -33.0 |
| 2026-27 | 27 | B.ONE | 東京Z | 8 | 16.2 | 5.3 | 15.9 | 33.3 | 3.7 | 11.1 | 33.3 | 1.9 | 2.4 | 77.8 | 0.0 | 2.4 | 2.4 | 2.7 | 4.0 | 2.1 | 0.0 | 2.1 | -19.1 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 22 | B2 | 福岡 | 15 | 323 | 44.8 | 0.910 | 0.7 | 0.0 | 11.9 | 1.0 | 5.0 | 2.00 | 0.42 | 2.6 | 8.6 | 2.2 | 0.5 |
| 2022-23 | 23 | B2 | 福岡 | 39 | 369 | 38.6 | 0.777 | 0.8 | 0.1 | 17.3 | 1.3 | 5.1 | 1.30 | 0.29 | 3.0 | 4.8 | 2.1 | 0.8 |
| 2023-24 | 24 | B2 | 熊本 | 55 | 886 | 53.0 | 1.080 | 0.8 | 0.1 | 14.7 | 0.7 | 3.8 | 1.92 | 0.26 | 2.8 | 7.6 | 2.3 | 0.1 |
| 2024-25 | 25 | B1 | 仙台 | 23 | 160 | 40.5 | 0.846 | 0.8 | 0.1 | 13.0 | 0.6 | 5.2 | 2.50 | 0.40 | 1.4 | 4.2 | 0.9 | 0.7 |
| 2026-27 | 27 | B.ONE | 東京Z | 8 | 208 | 45.0 | 0.968 | 0.7 | 0.1 | 18.7 | 3.6 | 8.6 | 0.67 | 0.46 | 0.0 | 4.5 | 3.0 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 23 | B2 | 福岡 | 39 | 369 | 0.777 | 50.0% | 3.3% | 25.0% | 13.2% | 22.2% | 7.4% | 34.3% | 57.9% | 5.3% | 15.7% | 42.9% | 2.5% |
| 2023-24 | 24 | B2 | 熊本 | 55 | 886 | 1.080 | 70.6% | 6.5% | 44.4% | 6.9% | 25.0% | 3.1% | 32.3% | 48.7% | 40.5% | 32.2% | 72.2% | 2.7% |
| 2024-25 | 25 | B1 | 仙台 | 23 | 160 | 0.846 | 50.0% | 10.3% | 0.0% | 2.6% | 50.0% | 5.1% | 25.0% | 61.5% | 33.3% | 15.4% | 75.0% | 5.1% |
| 2026-27 | 27 | B.ONE | 東京Z | 8 | 208 | 0.968 | 36.4% | 17.5% | 28.6% | 11.1% | - | 0.0% | 31.0% | 46.0% | 38.5% | 20.6% | 77.8% | 4.8% |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 22 | B2 | 福岡 | 15 | 323 | +0.57 | +0.51 | +0.06 | +0.015 | +0.011 | -0.003 | -0.22 | -0.63 | -0.42 | -1.38 | +0.10 | -1.28 |
| 2022-23 | 23 | B2 | 福岡 | 39 | 369 | +0.23 | +0.37 | -0.14 | +0.001 | -0.005 | -0.007 | +0.61 | +1.15 | +0.54 | -0.18 | -0.10 | -0.28 |
| 2023-24 | 24 | B2 | 熊本 | 55 | 886 | -1.41 | +0.57 | -1.98 | -0.012 | +0.002 | +0.013 | -0.34 | +0.42 | +0.76 | -1.04 | +0.13 | -0.91 |
| 2024-25 | 25 | B1 | 仙台 | 23 | 160 | -1.42 | -0.98 | -0.44 | -0.018 | -0.008 | +0.010 | +0.22 | +0.13 | -0.09 | -0.87 | +0.22 | -0.65 |
| 2026-27 | 27 | B.ONE | 東京Z | 8 | 208 | -1.47 | -1.65 | +0.18 | 0.000 | -0.004 | -0.004 | -0.95 | -1.42 | -0.47 | -1.22 | +0.37 | -0.85 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 22 | B2 | 福岡 | 2.6 | 15 | 323 | -1.18 | -0.27 | -1.44 | -0.34 | -0.06 | -0.40 | +0.49 |
| 2022-23 | 23 | B2 | 福岡 | 2.6 | 39 | 369 | -1.78 | -1.10 | -2.87 | -1.27 | -1.16 | -2.43 | +0.12 |
| 2023-24 | 24 | B2 | 熊本 | 2.8 | 55 | 886 | +0.55 | -0.88 | -0.34 | +0.50 | -2.90 | -2.40 | +0.32 |
| 2024-25 | 25 | B1 | 仙台 | 2.5 | 23 | 160 | -1.68 | -0.80 | -2.48 | -2.55 | -1.15 | -3.70 | -0.06 |
| 2026-27 | 27 | B.ONE | 東京Z | 1.8 | 8 | 208 | -2.72 | -0.86 | -3.58 | -3.51 | -0.53 | -4.04 | -0.13 |