| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 22 | B3 | 埼玉 | 14 | 145 | 83 | 32 | 76 | 42.1 | 0 | 0 | - | 19 | 32 | 59.4 | 22 | 29 | 51 | 2 | 21 | 0 | 3 | 36 | 0 |
| 2024-25 | 27 | B1 | 三河 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | - | 2 | 2 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -7 |
| 2024-25 | 27 | B1 | 佐賀 | 27 | 473 | 145 | 56 | 125 | 44.8 | 0 | 2 | 0.0 | 33 | 44 | 75.0 | 52 | 70 | 122 | 26 | 28 | 16 | 2 | 80 | -70 |
| 2024-25 | 27 | B1 | 合計 | 31 | 476 | 147 | 56 | 125 | 44.8 | 0 | 2 | 0.0 | 35 | 46 | 76.1 | 52 | 71 | 123 | 26 | 28 | 16 | 2 | 80 | -77 |
| 2025-26 | 28 | B2 | 熊本 | 52 | 727 | 222 | 86 | 160 | 53.8 | 0 | 1 | 0.0 | 50 | 78 | 64.1 | 76 | 138 | 214 | 37 | 58 | 20 | 3 | 110 | +84 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 22 | B3 | 埼玉 | 14 | 10.3 | 5.9 | 2.3 | 5.4 | 42.1 | 0.0 | 0.0 | - | 1.4 | 2.3 | 59.4 | 1.6 | 2.1 | 3.6 | 0.1 | 1.5 | 0.0 | 0.2 | 2.6 | 0.0 |
| 2024-25 | 27 | B1 | 三河 | 4 | 0.8 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.5 | 0.5 | 100.0 | 0.0 | 0.2 | 0.2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -1.8 |
| 2024-25 | 27 | B1 | 佐賀 | 27 | 17.5 | 5.4 | 2.1 | 4.6 | 44.8 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 1.2 | 1.6 | 75.0 | 1.9 | 2.6 | 4.5 | 1.0 | 1.0 | 0.6 | 0.1 | 3.0 | -2.6 |
| 2024-25 | 27 | B1 | 合計 | 31 | 15.4 | 4.7 | 1.8 | 4.0 | 44.8 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 1.1 | 1.5 | 76.1 | 1.7 | 2.3 | 4.0 | 0.8 | 0.9 | 0.5 | 0.1 | 2.6 | -2.5 |
| 2025-26 | 28 | B2 | 熊本 | 52 | 14.0 | 4.3 | 1.7 | 3.1 | 53.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 1.5 | 64.1 | 1.5 | 2.7 | 4.1 | 0.7 | 1.1 | 0.4 | 0.1 | 2.1 | +1.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 22 | B3 | 埼玉 | 14 | 20.7 | 8.0 | 18.9 | 42.1 | 0.0 | 0.0 | - | 4.7 | 8.0 | 59.4 | 5.5 | 7.2 | 12.7 | 0.5 | 5.2 | 0.0 | 0.7 | 9.0 | 0.0 |
| 2024-25 | 27 | B1 | 三河 | 4 | 22.2 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 22.2 | 22.2 | 100.0 | 0.0 | 11.1 | 11.1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -77.5 |
| 2024-25 | 27 | B1 | 佐賀 | 27 | 11.0 | 4.3 | 9.5 | 44.8 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 2.5 | 3.4 | 75.0 | 4.0 | 5.3 | 9.3 | 2.0 | 2.1 | 1.2 | 0.2 | 6.1 | -5.3 |
| 2024-25 | 27 | B1 | 合計 | 31 | 11.1 | 4.2 | 9.5 | 44.8 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 2.6 | 3.5 | 76.1 | 3.9 | 5.4 | 9.3 | 2.0 | 2.1 | 1.2 | 0.2 | 6.1 | -5.8 |
| 2025-26 | 28 | B2 | 熊本 | 52 | 11.0 | 4.3 | 7.9 | 53.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.5 | 3.9 | 64.1 | 3.8 | 6.8 | 10.6 | 1.8 | 2.9 | 1.0 | 0.1 | 5.4 | +4.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 22 | B3 | 埼玉 | 14 | 30.8 | 11.6 | 27.6 | 42.0 | 0.0 | 0.0 | - | 7.6 | 12.8 | 59.4 | 8.0 | 10.4 | 18.4 | 0.8 | 8.0 | 0.0 | 0.4 | 10.4 | -9.2 |
| 2024-25 | 27 | B1 | 三河 | 4 | 28.6 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 28.6 | 28.6 | 100.0 | 0.0 | 14.3 | 14.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -85.7 |
| 2024-25 | 27 | B1 | 佐賀 | 27 | 17.5 | 6.9 | 14.4 | 47.5 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 3.8 | 4.9 | 77.5 | 6.0 | 8.4 | 14.4 | 3.1 | 3.4 | 2.0 | 0.2 | 7.7 | -9.5 |
| 2024-25 | 27 | B1 | 合計 | 31 | 17.6 | 6.8 | 14.3 | 47.5 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 4.0 | 5.1 | 78.6 | 5.9 | 8.5 | 14.4 | 3.0 | 3.4 | 1.9 | 0.2 | 7.6 | -10.2 |
| 2025-26 | 28 | B2 | 熊本 | 52 | 17.5 | 6.8 | 12.2 | 55.9 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 3.8 | 5.8 | 65.3 | 5.9 | 10.1 | 16.0 | 2.8 | 4.6 | 1.5 | 0.2 | 7.1 | +6.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 22 | B3 | 埼玉 | 14 | 145 | 42.0 | 0.917 | 0.0 | 0.5 | 34.7 | 6.7 | 3.2 | 0.10 | 0.09 | 15.6 | 23.9 | 0.0 | 0.7 |
| 2024-25 | 27 | B1 | 三河 | 4 | 3 | - | 2.000 | - | - | 16.7 | 0.0 | - | - | - | 0.0 | 50.0 | 0.0 | 0.0 |
| 2024-25 | 27 | B1 | 佐賀 | 27 | 473 | 47.5 | 1.059 | 0.0 | 0.3 | 16.8 | 2.9 | 8.8 | 0.89 | 0.52 | 11.4 | 17.5 | 3.4 | 0.6 |
| 2024-25 | 27 | B1 | 合計 | 31 | 476 | 47.5 | 1.066 | 0.0 | 0.4 | 16.8 | 2.9 | 8.8 | 0.89 | 0.52 | 11.3 | 17.7 | 3.4 | 0.6 |
| 2025-26 | 28 | B2 | 熊本 | 52 | 727 | 55.9 | 1.179 | 0.0 | 0.5 | 16.3 | 3.9 | 7.0 | 0.61 | 0.43 | 12.8 | 20.1 | 2.7 | 0.4 |