| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 22 | B1 | 富山 | 23 | 444 | 54 | 25 | 54 | 46.3 | 0 | 0 | - | 4 | 7 | 57.1 | 33 | 41 | 74 | 7 | 8 | 6 | 4 | 60 | -15 |
| 2017-18 | 23 | B1 | 富山 | 38 | 313 | 17 | 8 | 29 | 27.6 | 0 | 0 | - | 1 | 6 | 16.7 | 16 | 35 | 51 | 7 | 6 | 4 | 5 | 40 | -144 |
| 2018-19 | 24 | B1 | 横浜 | 52 | 208 | 15 | 5 | 22 | 22.7 | 1 | 1 | 100.0 | 4 | 7 | 57.1 | 9 | 19 | 28 | 3 | 10 | 5 | 1 | 35 | -103 |
| 2019-20 | 25 | B1 | 横浜 | 26 | 95 | 26 | 11 | 19 | 57.9 | 0 | 2 | 0.0 | 4 | 8 | 50.0 | 4 | 7 | 11 | 4 | 1 | 1 | 1 | 15 | -29 |
| 2020-21 | 26 | B1 | 横浜BC | 27 | 203 | 35 | 15 | 32 | 46.9 | 4 | 8 | 50.0 | 1 | 1 | 100.0 | 11 | 13 | 24 | 3 | 13 | 4 | 1 | 34 | -106 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 22 | B1 | 富山 | 23 | 19.3 | 2.3 | 1.1 | 2.3 | 46.3 | 0.0 | 0.0 | - | 0.2 | 0.3 | 57.1 | 1.4 | 1.8 | 3.2 | 0.3 | 0.3 | 0.3 | 0.2 | 2.6 | -0.7 |
| 2017-18 | 23 | B1 | 富山 | 38 | 8.2 | 0.4 | 0.2 | 0.8 | 27.6 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.2 | 16.7 | 0.4 | 0.9 | 1.3 | 0.2 | 0.2 | 0.1 | 0.1 | 1.1 | -3.8 |
| 2018-19 | 24 | B1 | 横浜 | 52 | 4.0 | 0.3 | 0.1 | 0.4 | 22.7 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 0.1 | 0.1 | 57.1 | 0.2 | 0.4 | 0.5 | 0.1 | 0.2 | 0.1 | 0.0 | 0.7 | -2.0 |
| 2019-20 | 25 | B1 | 横浜 | 26 | 3.7 | 1.0 | 0.4 | 0.7 | 57.9 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.2 | 0.3 | 50.0 | 0.2 | 0.3 | 0.4 | 0.2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.6 | -1.1 |
| 2020-21 | 26 | B1 | 横浜BC | 27 | 7.5 | 1.3 | 0.6 | 1.2 | 46.9 | 0.1 | 0.3 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 0.4 | 0.5 | 0.9 | 0.1 | 0.5 | 0.1 | 0.0 | 1.3 | -3.9 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 22 | B1 | 富山 | 23 | 4.4 | 2.0 | 4.4 | 46.3 | 0.0 | 0.0 | - | 0.3 | 0.6 | 57.1 | 2.7 | 3.3 | 6.0 | 0.6 | 0.6 | 0.5 | 0.3 | 4.9 | -1.2 |
| 2017-18 | 23 | B1 | 富山 | 38 | 2.0 | 0.9 | 3.3 | 27.6 | 0.0 | 0.0 | - | 0.1 | 0.7 | 16.7 | 1.8 | 4.0 | 5.9 | 0.8 | 0.7 | 0.5 | 0.6 | 4.6 | -16.6 |
| 2018-19 | 24 | B1 | 横浜 | 52 | 2.6 | 0.9 | 3.8 | 22.7 | 0.2 | 0.2 | 100.0 | 0.7 | 1.2 | 57.1 | 1.6 | 3.3 | 4.8 | 0.5 | 1.7 | 0.9 | 0.2 | 6.1 | -17.8 |
| 2019-20 | 25 | B1 | 横浜 | 26 | 9.8 | 4.2 | 7.2 | 57.9 | 0.0 | 0.8 | 0.0 | 1.5 | 3.0 | 50.0 | 1.5 | 2.6 | 4.2 | 1.5 | 0.4 | 0.4 | 0.4 | 5.7 | -11.0 |
| 2020-21 | 26 | B1 | 横浜BC | 27 | 6.2 | 2.7 | 5.7 | 46.9 | 0.7 | 1.4 | 50.0 | 0.2 | 0.2 | 100.0 | 1.9 | 2.3 | 4.2 | 0.5 | 2.3 | 0.7 | 0.2 | 6.0 | -18.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 22 | B1 | 富山 | 23 | 6.5 | 3.0 | 6.6 | 45.3 | 0.0 | 0.0 | - | 0.5 | 0.9 | 57.1 | 4.1 | 5.1 | 9.2 | 0.9 | 1.0 | 0.7 | 0.5 | 6.8 | -2.1 |
| 2017-18 | 23 | B1 | 富山 | 38 | 3.0 | 1.4 | 5.1 | 27.6 | 0.0 | 0.0 | - | 0.2 | 1.1 | 16.7 | 2.8 | 6.2 | 9.0 | 1.2 | 1.1 | 0.7 | 0.9 | 7.1 | -25.4 |
| 2018-19 | 24 | B1 | 横浜 | 50 | 3.9 | 1.5 | 5.4 | 27.8 | 0.3 | 0.3 | 100.0 | 0.6 | 0.9 | 66.7 | 1.8 | 5.1 | 6.9 | 0.9 | 3.0 | 1.2 | 0.3 | 8.1 | -24.9 |
| 2019-20 | 25 | B1 | 横浜 | 24 | 10.9 | 4.2 | 7.6 | 55.6 | 0.0 | 0.8 | 0.0 | 2.5 | 5.0 | 50.0 | 0.0 | 4.2 | 4.2 | 0.8 | 0.8 | 0.0 | 0.0 | 7.6 | -35.3 |
| 2020-21 | 26 | B1 | 横浜BC | 27 | 11.0 | 4.7 | 9.7 | 48.3 | 1.3 | 2.7 | 50.0 | 0.3 | 0.3 | 100.0 | 3.7 | 3.3 | 7.0 | 0.7 | 3.7 | 1.3 | 0.3 | 10.0 | -36.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 22 | B1 | 富山 | 23 | 444 | 45.3 | 0.929 | 0.0 | 0.1 | 6.9 | 0.9 | 1.9 | 0.88 | 0.28 | 8.4 | 10.2 | 1.2 | 0.9 |
| 2017-18 | 23 | B1 | 富山 | 38 | 313 | 27.6 | 0.531 | 0.0 | 0.2 | 5.9 | 0.9 | 3.4 | 1.17 | 0.58 | 5.1 | 12.3 | 1.1 | 1.4 |
| 2018-19 | 24 | B1 | 横浜 | 50 | 208 | 30.6 | 0.684 | 0.1 | 0.2 | 7.6 | 2.6 | 2.3 | 0.30 | 0.30 | 3.5 | 11.9 | 2.6 | 0.5 |
| 2019-20 | 25 | B1 | 横浜 | 24 | 95 | 55.6 | 1.083 | 0.1 | 0.7 | 9.9 | 0.8 | 2.4 | 1.00 | 0.24 | 0.0 | 10.9 | 0.0 | 0.0 |
| 2020-21 | 26 | B1 | 横浜BC | 27 | 203 | 55.2 | 1.138 | 0.3 | 0.0 | 11.7 | 3.2 | 1.8 | 0.18 | 0.15 | 8.3 | 6.0 | 2.3 | 0.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 22 | B1 | 富山 | 23 | 444 | +0.56 | +0.89 | -0.33 | +0.007 | +0.009 | +0.003 | -0.73 | +0.15 | +0.89 | +0.53 | -0.02 | +0.51 |
| 2017-18 | 23 | B1 | 富山 | 38 | 313 | -3.09 | -2.79 | -0.30 | -0.022 | -0.020 | +0.002 | -1.34 | -1.44 | -0.10 | -1.10 | +0.23 | -0.87 |
| 2018-19 | 24 | B1 | 横浜 | 50 | 208 | -1.46 | -1.05 | -0.41 | -0.010 | -0.007 | +0.002 | -0.01 | -0.32 | -0.31 | -0.77 | +0.11 | -0.67 |
| 2019-20 | 25 | B1 | 横浜 | 24 | 95 | -0.95 | -0.23 | -0.72 | -0.020 | -0.003 | +0.017 | -0.23 | -0.26 | -0.03 | -0.49 | -0.03 | -0.52 |
| 2020-21 | 26 | B1 | 横浜BC | 27 | 203 | -2.30 | -1.13 | -1.17 | -0.003 | -0.005 | -0.002 | -1.36 | -0.07 | +1.29 | -1.25 | +0.51 | -0.74 |