| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 23 | B3 | 鹿児島 | 40 | 1096 | 486 | 195 | 415 | 47.0 | 12 | 46 | 26.1 | 84 | 137 | 61.3 | 97 | 290 | 387 | 55 | 91 | 30 | 24 | 99 | 0 |
| 2021-22 | 24 | B3 | 鹿児島 | 42 | 510 | 210 | 82 | 153 | 53.6 | 0 | 0 | - | 46 | 67 | 68.7 | 69 | 103 | 172 | 15 | 32 | 20 | 9 | 72 | 0 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 鹿児島 | 41 | 362 | 157 | 63 | 101 | 62.4 | 0 | 0 | - | 31 | 52 | 59.6 | 44 | 70 | 114 | 13 | 20 | 10 | 17 | 56 | 0 |
| 2023-24 | 26 | B3 | 鹿児島 | 10 | 99 | 49 | 17 | 24 | 70.8 | 0 | 0 | - | 15 | 22 | 68.2 | 9 | 23 | 32 | 0 | 5 | 1 | 4 | 14 | 0 |
| 2025-26 | 28 | B3 | 金沢 | 47 | 492 | 167 | 61 | 93 | 65.6 | 0 | 0 | - | 45 | 69 | 65.2 | 49 | 67 | 116 | 22 | 19 | 21 | 8 | 63 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 23 | B3 | 鹿児島 | 40 | 27.4 | 12.2 | 4.9 | 10.4 | 47.0 | 0.3 | 1.1 | 26.1 | 2.1 | 3.4 | 61.3 | 2.4 | 7.2 | 9.7 | 1.4 | 2.3 | 0.8 | 0.6 | 2.5 | 0.0 |
| 2021-22 | 24 | B3 | 鹿児島 | 42 | 12.1 | 5.0 | 2.0 | 3.6 | 53.6 | 0.0 | 0.0 | - | 1.1 | 1.6 | 68.7 | 1.6 | 2.5 | 4.1 | 0.4 | 0.8 | 0.5 | 0.2 | 1.7 | 0.0 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 鹿児島 | 41 | 8.8 | 3.8 | 1.5 | 2.5 | 62.4 | 0.0 | 0.0 | - | 0.8 | 1.3 | 59.6 | 1.1 | 1.7 | 2.8 | 0.3 | 0.5 | 0.2 | 0.4 | 1.4 | 0.0 |
| 2023-24 | 26 | B3 | 鹿児島 | 10 | 9.9 | 4.9 | 1.7 | 2.4 | 70.8 | 0.0 | 0.0 | - | 1.5 | 2.2 | 68.2 | 0.9 | 2.3 | 3.2 | 0.0 | 0.5 | 0.1 | 0.4 | 1.4 | 0.0 |
| 2025-26 | 28 | B3 | 金沢 | 47 | 10.5 | 3.6 | 1.3 | 2.0 | 65.6 | 0.0 | 0.0 | - | 1.0 | 1.5 | 65.2 | 1.0 | 1.4 | 2.5 | 0.5 | 0.4 | 0.4 | 0.2 | 1.3 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 23 | B3 | 鹿児島 | 40 | 16.0 | 6.4 | 13.6 | 47.0 | 0.4 | 1.5 | 26.1 | 2.8 | 4.5 | 61.3 | 3.2 | 9.5 | 12.7 | 1.8 | 3.0 | 1.0 | 0.8 | 3.3 | 0.0 |
| 2021-22 | 24 | B3 | 鹿児島 | 42 | 14.8 | 5.8 | 10.8 | 53.6 | 0.0 | 0.0 | - | 3.2 | 4.7 | 68.7 | 4.9 | 7.3 | 12.1 | 1.1 | 2.3 | 1.4 | 0.6 | 5.1 | 0.0 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 鹿児島 | 41 | 15.6 | 6.3 | 10.0 | 62.4 | 0.0 | 0.0 | - | 3.1 | 5.2 | 59.6 | 4.4 | 7.0 | 11.3 | 1.3 | 2.0 | 1.0 | 1.7 | 5.6 | 0.0 |
| 2023-24 | 26 | B3 | 鹿児島 | 10 | 17.8 | 6.2 | 8.7 | 70.8 | 0.0 | 0.0 | - | 5.5 | 8.0 | 68.2 | 3.3 | 8.4 | 11.6 | 0.0 | 1.8 | 0.4 | 1.5 | 5.1 | 0.0 |
| 2025-26 | 28 | B3 | 金沢 | 47 | 12.2 | 4.5 | 6.8 | 65.6 | 0.0 | 0.0 | - | 3.3 | 5.1 | 65.2 | 3.6 | 4.9 | 8.5 | 1.6 | 1.4 | 1.5 | 0.6 | 4.6 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 23 | B3 | 鹿児島 | 40 | 22.7 | 9.1 | 19.4 | 46.7 | 0.6 | 2.2 | 26.1 | 3.9 | 6.4 | 61.8 | 4.5 | 13.5 | 18.0 | 2.6 | 4.3 | 1.4 | 1.0 | 3.9 | -14.1 |
| 2021-22 | 24 | B3 | 鹿児島 | 42 | 19.2 | 7.2 | 13.6 | 53.4 | 0.0 | 0.0 | - | 4.7 | 6.4 | 73.2 | 6.7 | 9.9 | 16.6 | 1.6 | 2.9 | 2.1 | 1.0 | 6.8 | -5.3 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 鹿児島 | 38 | 22.5 | 9.2 | 15.0 | 61.8 | 0.0 | 0.0 | - | 4.0 | 6.6 | 61.5 | 5.4 | 9.9 | 15.3 | 1.8 | 2.7 | 1.5 | 2.5 | 8.2 | +5.2 |
| 2023-24 | 26 | B3 | 鹿児島 | 10 | 27.5 | 9.6 | 13.5 | 70.8 | 0.0 | 0.0 | - | 8.4 | 12.4 | 68.2 | 3.9 | 11.8 | 15.7 | 0.0 | 2.2 | 0.6 | 1.7 | 6.7 | -0.6 |
| 2025-26 | 28 | B3 | 金沢 | 47 | 18.2 | 6.7 | 10.2 | 65.2 | 0.0 | 0.0 | - | 4.8 | 7.5 | 64.2 | 5.3 | 7.2 | 12.6 | 2.3 | 2.1 | 2.3 | 0.9 | 6.2 | +0.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 23 | B3 | 鹿児島 | 40 | 1096 | 48.2 | 1.023 | 0.1 | 0.3 | 23.3 | 3.8 | 9.7 | 0.60 | 0.42 | 10.0 | 29.5 | 2.1 | 1.7 |
| 2021-22 | 24 | B3 | 鹿児島 | 42 | 510 | 53.4 | 1.176 | 0.0 | 0.5 | 16.9 | 2.5 | 5.3 | 0.56 | 0.31 | 13.9 | 23.6 | 3.8 | 1.9 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 鹿児島 | 38 | 362 | 61.8 | 1.276 | 0.0 | 0.4 | 17.5 | 2.3 | 5.6 | 0.69 | 0.32 | 12.3 | 25.0 | 3.0 | 5.0 |
| 2023-24 | 26 | B3 | 鹿児島 | 10 | 99 | 70.8 | 1.485 | 0.0 | 0.9 | 18.5 | 2.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 8.5 | 28.8 | 1.0 | 3.8 |
| 2025-26 | 28 | B3 | 金沢 | 47 | 492 | 65.2 | 1.347 | 0.0 | 0.7 | 13.1 | 1.8 | 7.0 | 1.11 | 0.53 | 11.3 | 15.2 | 4.5 | 2.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 23 | B3 | 鹿児島 | 40 | 1095 | -2.87 | -3.54 | +0.66 | -0.003 | -0.023 | -0.020 | -0.18 | -0.54 | -0.36 | -1.43 | +1.03 | -0.41 |
| 2021-22 | 24 | B3 | 鹿児島 | 42 | 510 | -3.24 | -2.06 | -1.17 | -0.045 | -0.013 | +0.031 | -2.13 | -1.16 | +0.97 | +0.52 | +0.30 | +0.82 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 鹿児島 | 38 | 362 | -0.17 | -0.15 | -0.02 | -0.008 | 0.000 | +0.008 | +0.39 | +0.46 | +0.08 | -0.07 | +0.27 | +0.20 |
| 2023-24 | 26 | B3 | 鹿児島 | 10 | 99 | -0.48 | -0.33 | -0.16 | -0.015 | -0.002 | +0.013 | -0.20 | -0.48 | -0.28 | +0.22 | -0.08 | +0.14 |
| 2025-26 | 28 | B3 | 金沢 | 47 | 492 | +0.09 | -0.72 | +0.80 | +0.008 | -0.010 | -0.018 | +0.45 | +1.63 | +1.18 | +0.57 | +0.47 | +1.04 |