| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B3 | 豊田合成 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2018-19 | 23 | B3 | 豊田合成 | 36 | 630 | 325 | 131 | 245 | 53.5 | 29 | 66 | 43.9 | 34 | 39 | 87.2 | 25 | 43 | 68 | 45 | 26 | 21 | 3 | 39 | 0 |
| 2019-20 | 24 | B3 | 豊田合成 | 39 | 649 | 263 | 98 | 190 | 51.6 | 37 | 75 | 49.3 | 30 | 36 | 83.3 | 12 | 54 | 66 | 53 | 24 | 20 | 1 | 37 | 0 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 豊田合成 | 38 | 710 | 260 | 99 | 238 | 41.6 | 39 | 117 | 33.3 | 23 | 27 | 85.2 | 24 | 43 | 67 | 70 | 38 | 19 | 1 | 59 | 0 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 豊田合成 | 47 | 787 | 274 | 108 | 242 | 44.6 | 41 | 120 | 34.2 | 17 | 22 | 77.3 | 28 | 43 | 71 | 76 | 41 | 28 | 3 | 90 | 0 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 東京U | 50 | 1198 | 531 | 209 | 433 | 48.3 | 75 | 191 | 39.3 | 38 | 53 | 71.7 | 29 | 66 | 95 | 79 | 43 | 36 | 5 | 75 | 0 |
| 2023-24 | 28 | B1 | 富山 | 13 | 46 | 13 | 4 | 16 | 25.0 | 2 | 10 | 20.0 | 3 | 4 | 75.0 | 0 | 6 | 6 | 2 | 1 | 3 | 0 | 11 | -9 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 品川 | 52 | 869 | 427 | 155 | 369 | 42.0 | 66 | 206 | 32.0 | 51 | 57 | 89.5 | 23 | 62 | 85 | 57 | 54 | 26 | 1 | 74 | 0 |
| 2025-26 | 30 | B3 | 東京U | 50 | 1147 | 513 | 182 | 412 | 44.2 | 92 | 221 | 41.6 | 57 | 63 | 90.5 | 25 | 87 | 112 | 119 | 74 | 34 | 2 | 81 | 0 |
| 2026-27 | 31 | B.ONE | 東京U | 7 | 184 | 69 | 24 | 58 | 41.4 | 14 | 33 | 42.4 | 7 | 7 | 100.0 | 3 | 10 | 13 | 20 | 10 | 7 | 1 | 10 | +57 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B3 | 豊田合成 | 2 | 1.4 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 |
| 2018-19 | 23 | B3 | 豊田合成 | 36 | 17.5 | 9.0 | 3.6 | 6.8 | 53.5 | 0.8 | 1.8 | 43.9 | 0.9 | 1.1 | 87.2 | 0.7 | 1.2 | 1.9 | 1.2 | 0.7 | 0.6 | 0.1 | 1.1 | 0.0 |
| 2019-20 | 24 | B3 | 豊田合成 | 39 | 16.7 | 6.7 | 2.5 | 4.9 | 51.6 | 0.9 | 1.9 | 49.3 | 0.8 | 0.9 | 83.3 | 0.3 | 1.4 | 1.7 | 1.4 | 0.6 | 0.5 | 0.0 | 0.9 | 0.0 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 豊田合成 | 38 | 18.7 | 6.8 | 2.6 | 6.3 | 41.6 | 1.0 | 3.1 | 33.3 | 0.6 | 0.7 | 85.2 | 0.6 | 1.1 | 1.8 | 1.8 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 1.6 | 0.0 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 豊田合成 | 47 | 16.7 | 5.8 | 2.3 | 5.1 | 44.6 | 0.9 | 2.6 | 34.2 | 0.4 | 0.5 | 77.3 | 0.6 | 0.9 | 1.5 | 1.6 | 0.9 | 0.6 | 0.1 | 1.9 | 0.0 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 東京U | 50 | 24.0 | 10.6 | 4.2 | 8.7 | 48.3 | 1.5 | 3.8 | 39.3 | 0.8 | 1.1 | 71.7 | 0.6 | 1.3 | 1.9 | 1.6 | 0.9 | 0.7 | 0.1 | 1.5 | 0.0 |
| 2023-24 | 28 | B1 | 富山 | 13 | 3.5 | 1.0 | 0.3 | 1.2 | 25.0 | 0.2 | 0.8 | 20.0 | 0.2 | 0.3 | 75.0 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | 0.2 | 0.1 | 0.2 | 0.0 | 0.8 | -0.7 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 品川 | 52 | 16.7 | 8.2 | 3.0 | 7.1 | 42.0 | 1.3 | 4.0 | 32.0 | 1.0 | 1.1 | 89.5 | 0.4 | 1.2 | 1.6 | 1.1 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 1.4 | 0.0 |
| 2025-26 | 30 | B3 | 東京U | 50 | 22.9 | 10.3 | 3.6 | 8.2 | 44.2 | 1.8 | 4.4 | 41.6 | 1.1 | 1.3 | 90.5 | 0.5 | 1.7 | 2.2 | 2.4 | 1.5 | 0.7 | 0.0 | 1.6 | 0.0 |
| 2026-27 | 31 | B.ONE | 東京U | 7 | 26.2 | 9.9 | 3.4 | 8.3 | 41.4 | 2.0 | 4.7 | 42.4 | 1.0 | 1.0 | 100.0 | 0.4 | 1.4 | 1.9 | 2.9 | 1.4 | 1.0 | 0.1 | 1.4 | +8.1 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B3 | 豊田合成 | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 13.3 | 0.0 |
| 2018-19 | 23 | B3 | 豊田合成 | 36 | 18.6 | 7.5 | 14.0 | 53.5 | 1.7 | 3.8 | 43.9 | 1.9 | 2.2 | 87.2 | 1.4 | 2.5 | 3.9 | 2.6 | 1.5 | 1.2 | 0.2 | 2.2 | 0.0 |
| 2019-20 | 24 | B3 | 豊田合成 | 39 | 14.6 | 5.4 | 10.5 | 51.6 | 2.1 | 4.2 | 49.3 | 1.7 | 2.0 | 83.3 | 0.7 | 3.0 | 3.7 | 2.9 | 1.3 | 1.1 | 0.1 | 2.1 | 0.0 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 豊田合成 | 38 | 13.2 | 5.0 | 12.1 | 41.6 | 2.0 | 5.9 | 33.3 | 1.2 | 1.4 | 85.2 | 1.2 | 2.2 | 3.4 | 3.5 | 1.9 | 1.0 | 0.1 | 3.0 | 0.0 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 豊田合成 | 47 | 12.5 | 4.9 | 11.1 | 44.6 | 1.9 | 5.5 | 34.2 | 0.8 | 1.0 | 77.3 | 1.3 | 2.0 | 3.2 | 3.5 | 1.9 | 1.3 | 0.1 | 4.1 | 0.0 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 東京U | 50 | 16.0 | 6.3 | 13.0 | 48.3 | 2.3 | 5.7 | 39.3 | 1.1 | 1.6 | 71.7 | 0.9 | 2.0 | 2.9 | 2.4 | 1.3 | 1.1 | 0.2 | 2.3 | 0.0 |
| 2023-24 | 28 | B1 | 富山 | 13 | 10.3 | 3.2 | 12.6 | 25.0 | 1.6 | 7.9 | 20.0 | 2.4 | 3.2 | 75.0 | 0.0 | 4.7 | 4.7 | 1.6 | 0.8 | 2.4 | 0.0 | 8.7 | -7.1 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 品川 | 52 | 17.7 | 6.4 | 15.3 | 42.0 | 2.7 | 8.5 | 32.0 | 2.1 | 2.4 | 89.5 | 1.0 | 2.6 | 3.5 | 2.4 | 2.2 | 1.1 | 0.0 | 3.1 | 0.0 |
| 2025-26 | 30 | B3 | 東京U | 50 | 16.1 | 5.7 | 12.9 | 44.2 | 2.9 | 6.9 | 41.6 | 1.8 | 2.0 | 90.5 | 0.8 | 2.7 | 3.5 | 3.7 | 2.3 | 1.1 | 0.1 | 2.5 | 0.0 |
| 2026-27 | 31 | B.ONE | 東京U | 7 | 13.5 | 4.7 | 11.4 | 41.4 | 2.7 | 6.5 | 42.4 | 1.4 | 1.4 | 100.0 | 0.6 | 2.0 | 2.5 | 3.9 | 2.0 | 1.4 | 0.2 | 2.0 | +11.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B3 | 豊田合成 | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 20.0 | -120.0 |
| 2018-19 | 23 | B3 | 豊田合成 | 36 | 27.9 | 11.2 | 20.6 | 54.3 | 2.5 | 5.4 | 45.9 | 3.0 | 3.5 | 87.2 | 2.0 | 3.6 | 5.6 | 3.4 | 2.1 | 1.6 | 0.3 | 3.0 | +15.1 |
| 2019-20 | 24 | B3 | 豊田合成 | 39 | 21.3 | 7.9 | 15.3 | 51.6 | 3.0 | 6.1 | 48.6 | 2.5 | 3.0 | 83.3 | 1.0 | 4.2 | 5.2 | 4.3 | 1.9 | 1.7 | 0.1 | 2.9 | +18.4 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 豊田合成 | 38 | 18.7 | 7.1 | 17.2 | 41.4 | 2.8 | 8.5 | 33.3 | 1.6 | 1.8 | 88.0 | 1.7 | 3.1 | 4.9 | 5.0 | 2.8 | 1.4 | 0.1 | 4.1 | +0.5 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 豊田合成 | 47 | 18.4 | 7.3 | 16.2 | 44.9 | 2.7 | 7.9 | 34.5 | 1.2 | 1.5 | 77.3 | 1.7 | 2.9 | 4.6 | 4.7 | 2.7 | 1.7 | 0.2 | 5.7 | -19.1 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 東京U | 50 | 24.1 | 9.5 | 19.6 | 48.3 | 3.4 | 8.7 | 39.3 | 1.7 | 2.4 | 71.7 | 1.3 | 3.0 | 4.3 | 3.5 | 2.0 | 1.6 | 0.2 | 3.4 | +7.8 |
| 2023-24 | 28 | B1 | 富山 | 10 | 18.0 | 6.0 | 18.0 | 33.3 | 2.0 | 12.0 | 16.7 | 4.0 | 4.0 | 100.0 | 0.0 | 6.0 | 6.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 14.0 | -26.0 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 品川 | 52 | 25.6 | 9.3 | 22.3 | 41.5 | 3.9 | 12.5 | 31.4 | 3.1 | 3.4 | 91.1 | 1.4 | 3.7 | 5.2 | 3.4 | 3.2 | 1.6 | 0.1 | 4.2 | -0.8 |
| 2025-26 | 30 | B3 | 東京U | 50 | 23.0 | 8.1 | 18.6 | 43.7 | 4.1 | 10.0 | 41.5 | 2.6 | 2.9 | 90.5 | 1.2 | 4.0 | 5.2 | 5.4 | 3.4 | 1.6 | 0.1 | 3.6 | +6.6 |
| 2026-27 | 31 | B.ONE | 東京U | 7 | 19.7 | 6.8 | 16.5 | 41.4 | 4.0 | 9.4 | 42.4 | 2.0 | 2.0 | 100.0 | 0.9 | 2.6 | 3.4 | 5.7 | 2.8 | 2.0 | 0.3 | 2.8 | +16.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B3 | 豊田合成 | 2 | 3 | - | - | - | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| 2018-19 | 23 | B3 | 豊田合成 | 36 | 630 | 60.3 | 1.276 | 0.3 | 0.2 | 20.5 | 1.8 | 9.0 | 1.58 | 0.44 | 4.6 | 7.6 | 2.4 | 0.5 |
| 2019-20 | 24 | B3 | 豊田合成 | 39 | 649 | 61.3 | 1.290 | 0.4 | 0.2 | 15.8 | 1.6 | 10.0 | 2.26 | 0.63 | 2.3 | 9.2 | 2.4 | 0.2 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 豊田合成 | 38 | 710 | 49.6 | 1.036 | 0.5 | 0.1 | 18.0 | 2.4 | 13.2 | 1.82 | 0.73 | 3.9 | 6.7 | 2.0 | 0.1 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 豊田合成 | 47 | 787 | 53.4 | 1.098 | 0.5 | 0.1 | 17.2 | 2.4 | 13.8 | 1.73 | 0.80 | 3.7 | 6.9 | 2.8 | 0.4 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 東京U | 50 | 1198 | 56.9 | 1.162 | 0.4 | 0.1 | 20.1 | 1.7 | 9.6 | 1.79 | 0.48 | 2.8 | 6.4 | 2.3 | 0.4 |
| 2023-24 | 28 | B1 | 富山 | 10 | 46 | 38.9 | 0.900 | 0.7 | 0.2 | 18.5 | 0.0 | 10.5 | - | 0.57 | 0.0 | 12.5 | 0.0 | 0.0 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 品川 | 52 | 869 | 50.3 | 1.078 | 0.6 | 0.2 | 23.3 | 2.8 | 10.0 | 1.08 | 0.43 | 2.9 | 7.3 | 2.3 | 0.1 |
| 2025-26 | 30 | B3 | 東京U | 50 | 1147 | 54.8 | 1.160 | 0.5 | 0.2 | 20.1 | 2.9 | 14.7 | 1.62 | 0.73 | 2.5 | 8.3 | 2.4 | 0.2 |
| 2026-27 | 31 | B.ONE | 東京U | 7 | 184 | 53.4 | 1.150 | 0.6 | 0.1 | 17.2 | 2.5 | 15.4 | 2.00 | 0.90 | 1.9 | 5.3 | 2.9 | 0.7 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B3 | 豊田合成 | 2 | 3 | -0.31 | -0.10 | -0.21 | -0.005 | -0.001 | +0.005 | -0.17 | -0.13 | +0.04 | -0.06 | -0.03 | -0.09 |
| 2018-19 | 23 | B3 | 豊田合成 | 36 | 630 | +1.66 | +2.07 | -0.41 | +0.010 | +0.014 | +0.004 | +1.00 | +1.29 | +0.29 | -0.19 | -0.20 | -0.39 |
| 2019-20 | 24 | B3 | 豊田合成 | 39 | 649 | +2.96 | +2.99 | -0.04 | +0.013 | +0.021 | +0.008 | +1.74 | +1.27 | -0.47 | +0.62 | -0.68 | -0.06 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 豊田合成 | 38 | 710 | -0.04 | +0.09 | -0.14 | +0.009 | +0.003 | -0.006 | -0.87 | +0.29 | +1.17 | -0.11 | +0.31 | +0.20 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 豊田合成 | 47 | 787 | -2.32 | +0.03 | -2.35 | -0.028 | +0.001 | +0.029 | +0.54 | -0.15 | -0.69 | -1.49 | +0.06 | -1.44 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 東京U | 50 | 1198 | +0.61 | +0.96 | -0.35 | -0.013 | +0.009 | +0.023 | -0.39 | -0.71 | -0.31 | +0.38 | -0.52 | -0.14 |
| 2023-24 | 28 | B1 | 富山 | 10 | 46 | -0.19 | +0.05 | -0.24 | -0.003 | +0.002 | +0.005 | -0.03 | -0.12 | -0.10 | -0.24 | -0.03 | -0.26 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 品川 | 52 | 869 | -0.92 | +0.46 | -1.38 | -0.027 | 0.000 | +0.027 | +0.24 | +0.11 | -0.13 | -0.21 | -0.25 | -0.46 |
| 2025-26 | 30 | B3 | 東京U | 50 | 1147 | +1.90 | +1.86 | +0.05 | -0.002 | +0.020 | +0.022 | +0.13 | -0.24 | -0.38 | -0.17 | -0.07 | -0.24 |
| 2026-27 | 31 | B.ONE | 東京U | 7 | 184 | +1.03 | -0.26 | +1.29 | +0.011 | +0.001 | -0.009 | -0.33 | +0.09 | +0.42 | +0.94 | +0.26 | +1.20 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 23 | B3 | 豊田合成 | 2.7 | 36 | 630 | +3.00 | -0.56 | +2.44 | +3.61 | -1.22 | +2.39 | +2.00 |
| 2019-20 | 24 | B3 | 豊田合成 | 2.4 | 39 | 649 | +2.50 | +0.07 | +2.57 | +3.99 | -0.49 | +3.50 | +2.46 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 豊田合成 | 2.2 | 38 | 710 | +0.46 | -0.55 | -0.08 | -0.14 | -0.79 | -0.92 | +0.87 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 豊田合成 | 1.9 | 47 | 787 | +0.11 | -0.63 | -0.51 | +0.48 | -2.51 | -2.03 | +0.47 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 東京U | 2.4 | 50 | 1198 | +1.04 | -0.63 | +0.42 | +1.50 | -1.10 | +0.41 | +2.41 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 品川 | 2.4 | 52 | 869 | +1.09 | -1.33 | -0.24 | +1.02 | -2.94 | -1.91 | +0.58 |
| 2025-26 | 30 | B3 | 東京U | 2.3 | 50 | 1147 | +1.43 | -0.49 | +0.94 | +2.91 | -0.55 | +2.36 | +3.59 |
| 2026-27 | 31 | B.ONE | 東京U | 2.1 | 7 | 184 | +0.70 | +0.12 | +0.82 | +0.59 | +0.92 | +1.51 | +0.48 |