| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 27 | B2 | 山形 | 59 | 1541 | 829 | 343 | 580 | 59.1 | 17 | 58 | 29.3 | 126 | 185 | 68.1 | 257 | 505 | 762 | 88 | 68 | 47 | 75 | 126 | -128 |
| 2023-24 | 28 | B1 | 北海道 | 33 | 985 | 373 | 163 | 273 | 59.7 | 4 | 20 | 20.0 | 43 | 62 | 69.4 | 159 | 242 | 401 | 46 | 31 | 21 | 35 | 61 | -62 |
| 2024-25 | 29 | B1 | 北海道 | 60 | 1985 | 618 | 279 | 491 | 56.8 | 1 | 8 | 12.5 | 59 | 102 | 57.8 | 249 | 569 | 818 | 74 | 47 | 34 | 53 | 103 | -218 |
| 2025-26 | 30 | B1 | SR渋谷 | 51 | 1089 | 399 | 182 | 333 | 54.7 | 0 | 3 | 0.0 | 35 | 66 | 53.0 | 171 | 244 | 415 | 60 | 29 | 18 | 38 | 69 | -60 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 27 | B2 | 山形 | 59 | 26.1 | 14.1 | 5.8 | 9.8 | 59.1 | 0.3 | 1.0 | 29.3 | 2.1 | 3.1 | 68.1 | 4.4 | 8.6 | 12.9 | 1.5 | 1.2 | 0.8 | 1.3 | 2.1 | -2.2 |
| 2023-24 | 28 | B1 | 北海道 | 33 | 29.8 | 11.3 | 4.9 | 8.3 | 59.7 | 0.1 | 0.6 | 20.0 | 1.3 | 1.9 | 69.4 | 4.8 | 7.3 | 12.2 | 1.4 | 0.9 | 0.6 | 1.1 | 1.8 | -1.9 |
| 2024-25 | 29 | B1 | 北海道 | 60 | 33.1 | 10.3 | 4.7 | 8.2 | 56.8 | 0.0 | 0.1 | 12.5 | 1.0 | 1.7 | 57.8 | 4.2 | 9.5 | 13.6 | 1.2 | 0.8 | 0.6 | 0.9 | 1.7 | -3.6 |
| 2025-26 | 30 | B1 | SR渋谷 | 51 | 21.4 | 7.8 | 3.6 | 6.5 | 54.7 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.7 | 1.3 | 53.0 | 3.4 | 4.8 | 8.1 | 1.2 | 0.6 | 0.4 | 0.7 | 1.4 | -1.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 27 | B2 | 山形 | 59 | 19.4 | 8.0 | 13.6 | 59.1 | 0.4 | 1.4 | 29.3 | 2.9 | 4.3 | 68.1 | 6.0 | 11.8 | 17.8 | 2.1 | 1.6 | 1.1 | 1.8 | 2.9 | -3.0 |
| 2023-24 | 28 | B1 | 北海道 | 33 | 13.6 | 6.0 | 10.0 | 59.7 | 0.1 | 0.7 | 20.0 | 1.6 | 2.3 | 69.4 | 5.8 | 8.8 | 14.7 | 1.7 | 1.1 | 0.8 | 1.3 | 2.2 | -2.3 |
| 2024-25 | 29 | B1 | 北海道 | 60 | 11.2 | 5.1 | 8.9 | 56.8 | 0.0 | 0.1 | 12.5 | 1.1 | 1.8 | 57.8 | 4.5 | 10.3 | 14.8 | 1.3 | 0.9 | 0.6 | 1.0 | 1.9 | -4.0 |
| 2025-26 | 30 | B1 | SR渋谷 | 51 | 13.2 | 6.0 | 11.0 | 54.7 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 1.2 | 2.2 | 53.0 | 5.7 | 8.1 | 13.7 | 2.0 | 1.0 | 0.6 | 1.3 | 2.3 | -2.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 27 | B2 | 山形 | 59 | 30.4 | 12.6 | 21.4 | 58.8 | 0.6 | 2.1 | 27.3 | 4.7 | 6.8 | 68.2 | 9.6 | 18.9 | 28.5 | 3.3 | 2.6 | 1.7 | 2.8 | 4.4 | -5.5 |
| 2023-24 | 28 | B1 | 北海道 | 33 | 21.5 | 9.4 | 15.8 | 59.9 | 0.2 | 1.1 | 16.7 | 2.5 | 3.5 | 69.5 | 9.1 | 14.1 | 23.2 | 2.7 | 1.7 | 1.3 | 2.1 | 3.1 | -4.0 |
| 2024-25 | 29 | B1 | 北海道 | 60 | 18.2 | 8.2 | 14.4 | 56.8 | 0.0 | 0.2 | 12.5 | 1.7 | 3.0 | 57.8 | 7.3 | 16.7 | 23.9 | 2.2 | 1.4 | 1.0 | 1.5 | 2.5 | -6.5 |
| 2025-26 | 30 | B1 | SR渋谷 | 51 | 21.5 | 9.8 | 18.0 | 54.4 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 1.9 | 3.5 | 54.0 | 9.4 | 13.2 | 22.5 | 3.3 | 1.6 | 1.0 | 2.1 | 3.6 | -3.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 27 | B2 | 山形 | 59 | 1541 | 1.257 | 75.2% | 43.2% | 49.5% | 30.3% | 35.0% | 6.3% | 28.0% | 7.9% | 20.0% | 0.8% | 68.2% | 11.5% |
| 2023-24 | 28 | B1 | 北海道 | 33 | 985 | 1.247 | 74.0% | 36.2% | 56.6% | 28.9% | 52.6% | 19.9% | 17.6% | 5.9% | 0.0% | 0.3% | 69.5% | 8.7% |
| 2024-25 | 29 | B1 | 北海道 | 60 | 1985 | 1.162 | 68.2% | 37.2% | 51.7% | 27.6% | 48.6% | 25.9% | 12.5% | 1.5% | - | 0.0% | 57.3% | 7.7% |
| 2025-26 | 30 | B1 | SR渋谷 | 51 | 1089 | 1.102 | 72.1% | 41.5% | 41.7% | 33.9% | 38.6% | 16.1% | 0.0% | 0.8% | - | 0.0% | 54.0% | 7.6% |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 27 | B2 | 山形 | 59 | 1541 | -1.57 | -1.27 | -0.30 | -0.019 | -0.019 | 0.000 | +4.06 | +2.86 | -1.20 | -1.20 | +0.60 | -0.60 |
| 2023-24 | 28 | B1 | 北海道 | 33 | 985 | +1.12 | +0.46 | +0.66 | +0.010 | -0.002 | -0.012 | +4.00 | +2.44 | -1.56 | -0.39 | +0.14 | -0.25 |
| 2024-25 | 29 | B1 | 北海道 | 60 | 1985 | -0.27 | +0.53 | -0.80 | +0.003 | 0.000 | -0.003 | +2.33 | +0.49 | -1.84 | -1.09 | -0.16 | -1.25 |
| 2025-26 | 30 | B1 | SR渋谷 | 51 | 1089 | +0.56 | -0.49 | +1.05 | -0.025 | -0.025 | 0.000 | +5.57 | +3.37 | -2.20 | -0.16 | -0.14 | -0.30 |