| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 24 | B2 | 青森 | 45 | 871 | 279 | 95 | 226 | 42.0 | 13 | 60 | 21.7 | 76 | 97 | 78.4 | 25 | 61 | 86 | 193 | 116 | 51 | 2 | 120 | -257 |
| 2022-23 | 26 | B2 | 青森 | 60 | 1325 | 477 | 161 | 398 | 40.5 | 35 | 118 | 29.7 | 120 | 186 | 64.5 | 29 | 86 | 115 | 284 | 121 | 68 | 1 | 150 | +58 |
| 2023-24 | 27 | B2 | 青森 | 57 | 1484 | 530 | 185 | 424 | 43.6 | 56 | 178 | 31.5 | 104 | 157 | 66.2 | 22 | 93 | 115 | 449 | 143 | 72 | 5 | 124 | -47 |
| 2024-25 | 28 | B2 | 青森 | 56 | 1585 | 703 | 238 | 620 | 38.4 | 100 | 340 | 29.4 | 127 | 179 | 70.9 | 23 | 103 | 126 | 485 | 237 | 68 | 3 | 147 | -154 |
| 2025-26 | 29 | B1 | 越谷 | 60 | 1208 | 279 | 100 | 256 | 39.1 | 29 | 110 | 26.4 | 50 | 74 | 67.6 | 18 | 96 | 114 | 181 | 86 | 43 | 2 | 144 | -108 |
| 2026-27 | 30 | B.ONE | 越谷 | 6 | 147 | 60 | 23 | 46 | 50.0 | 6 | 22 | 27.3 | 8 | 13 | 61.5 | 3 | 16 | 19 | 41 | 14 | 7 | 2 | 12 | +63 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 24 | B2 | 青森 | 45 | 19.4 | 6.2 | 2.1 | 5.0 | 42.0 | 0.3 | 1.3 | 21.7 | 1.7 | 2.2 | 78.4 | 0.6 | 1.4 | 1.9 | 4.3 | 2.6 | 1.1 | 0.0 | 2.7 | -5.7 |
| 2022-23 | 26 | B2 | 青森 | 60 | 22.1 | 8.0 | 2.7 | 6.6 | 40.5 | 0.6 | 2.0 | 29.7 | 2.0 | 3.1 | 64.5 | 0.5 | 1.4 | 1.9 | 4.7 | 2.0 | 1.1 | 0.0 | 2.5 | +1.0 |
| 2023-24 | 27 | B2 | 青森 | 57 | 26.0 | 9.3 | 3.2 | 7.4 | 43.6 | 1.0 | 3.1 | 31.5 | 1.8 | 2.8 | 66.2 | 0.4 | 1.6 | 2.0 | 7.9 | 2.5 | 1.3 | 0.1 | 2.2 | -0.8 |
| 2024-25 | 28 | B2 | 青森 | 56 | 28.3 | 12.6 | 4.2 | 11.1 | 38.4 | 1.8 | 6.1 | 29.4 | 2.3 | 3.2 | 70.9 | 0.4 | 1.8 | 2.2 | 8.7 | 4.2 | 1.2 | 0.1 | 2.6 | -2.8 |
| 2025-26 | 29 | B1 | 越谷 | 60 | 20.1 | 4.7 | 1.7 | 4.3 | 39.1 | 0.5 | 1.8 | 26.4 | 0.8 | 1.2 | 67.6 | 0.3 | 1.6 | 1.9 | 3.0 | 1.4 | 0.7 | 0.0 | 2.4 | -1.8 |
| 2026-27 | 30 | B.ONE | 越谷 | 6 | 24.5 | 10.0 | 3.8 | 7.7 | 50.0 | 1.0 | 3.7 | 27.3 | 1.3 | 2.2 | 61.5 | 0.5 | 2.7 | 3.2 | 6.8 | 2.3 | 1.2 | 0.3 | 2.0 | +10.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 24 | B2 | 青森 | 45 | 11.5 | 3.9 | 9.3 | 42.0 | 0.5 | 2.5 | 21.7 | 3.1 | 4.0 | 78.4 | 1.0 | 2.5 | 3.6 | 8.0 | 4.8 | 2.1 | 0.1 | 5.0 | -10.6 |
| 2022-23 | 26 | B2 | 青森 | 60 | 13.0 | 4.4 | 10.8 | 40.5 | 1.0 | 3.2 | 29.7 | 3.3 | 5.1 | 64.5 | 0.8 | 2.3 | 3.1 | 7.7 | 3.3 | 1.8 | 0.0 | 4.1 | +1.6 |
| 2023-24 | 27 | B2 | 青森 | 57 | 12.9 | 4.5 | 10.3 | 43.6 | 1.4 | 4.3 | 31.5 | 2.5 | 3.8 | 66.2 | 0.5 | 2.3 | 2.8 | 10.9 | 3.5 | 1.7 | 0.1 | 3.0 | -1.1 |
| 2024-25 | 28 | B2 | 青森 | 56 | 16.0 | 5.4 | 14.1 | 38.4 | 2.3 | 7.7 | 29.4 | 2.9 | 4.1 | 70.9 | 0.5 | 2.3 | 2.9 | 11.0 | 5.4 | 1.5 | 0.1 | 3.3 | -3.5 |
| 2025-26 | 29 | B1 | 越谷 | 60 | 8.3 | 3.0 | 7.6 | 39.1 | 0.9 | 3.3 | 26.4 | 1.5 | 2.2 | 67.6 | 0.5 | 2.9 | 3.4 | 5.4 | 2.6 | 1.3 | 0.1 | 4.3 | -3.2 |
| 2026-27 | 30 | B.ONE | 越谷 | 6 | 14.7 | 5.6 | 11.3 | 50.0 | 1.5 | 5.4 | 27.3 | 2.0 | 3.2 | 61.5 | 0.7 | 3.9 | 4.7 | 10.0 | 3.4 | 1.7 | 0.5 | 2.9 | +15.4 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 24 | B2 | 青森 | 45 | 15.9 | 5.3 | 12.8 | 41.7 | 0.7 | 3.3 | 20.8 | 4.5 | 5.8 | 77.7 | 1.4 | 3.3 | 4.7 | 11.3 | 7.0 | 2.9 | 0.1 | 6.0 | -14.5 |
| 2022-23 | 26 | B2 | 青森 | 60 | 19.5 | 6.6 | 16.1 | 40.7 | 1.5 | 4.7 | 31.2 | 4.9 | 7.6 | 64.3 | 1.2 | 3.6 | 4.8 | 11.7 | 4.9 | 2.8 | 0.0 | 5.4 | +2.3 |
| 2023-24 | 27 | B2 | 青森 | 57 | 18.5 | 6.5 | 14.7 | 44.0 | 2.0 | 6.1 | 32.2 | 3.6 | 5.5 | 66.2 | 0.7 | 3.2 | 4.0 | 15.7 | 5.0 | 2.5 | 0.2 | 3.7 | -1.7 |
| 2024-25 | 28 | B2 | 青森 | 56 | 22.6 | 7.7 | 19.8 | 38.6 | 3.2 | 10.9 | 29.7 | 4.1 | 5.7 | 71.3 | 0.7 | 3.2 | 3.9 | 15.6 | 7.5 | 2.2 | 0.1 | 4.0 | -5.0 |
| 2025-26 | 29 | B1 | 越谷 | 60 | 12.1 | 4.5 | 11.4 | 39.2 | 1.4 | 5.0 | 27.4 | 1.8 | 2.9 | 63.3 | 0.9 | 4.3 | 5.1 | 7.9 | 3.9 | 1.8 | 0.1 | 6.2 | -5.2 |
| 2026-27 | 30 | B.ONE | 越谷 | 6 | 22.3 | 8.6 | 16.7 | 51.1 | 2.2 | 7.8 | 28.6 | 3.0 | 4.8 | 61.5 | 1.1 | 5.9 | 7.1 | 15.2 | 5.2 | 2.6 | 0.7 | 3.3 | +23.4 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 24 | B2 | 青森 | 45 | 871 | 44.4 | 1.032 | 0.3 | 0.5 | 19.8 | 6.2 | 32.3 | 1.61 | 1.63 | 3.1 | 7.7 | 5.6 | 0.1 |
| 2022-23 | 26 | B2 | 青森 | 60 | 1325 | 45.2 | 0.998 | 0.3 | 0.5 | 20.4 | 4.1 | 30.3 | 2.40 | 1.49 | 2.6 | 7.9 | 4.9 | 0.1 |
| 2023-24 | 27 | B2 | 青森 | 57 | 1484 | 50.7 | 1.088 | 0.4 | 0.4 | 19.6 | 4.4 | 38.0 | 3.13 | 1.94 | 1.7 | 7.2 | 4.5 | 0.3 |
| 2024-25 | 28 | B2 | 青森 | 56 | 1585 | 46.8 | 1.016 | 0.5 | 0.3 | 26.1 | 6.6 | 43.3 | 2.07 | 1.66 | 1.5 | 7.4 | 3.6 | 0.2 |
| 2025-26 | 29 | B1 | 越谷 | 60 | 1208 | 45.2 | 0.951 | 0.4 | 0.3 | 14.8 | 3.4 | 21.1 | 2.05 | 1.43 | 1.8 | 9.3 | 3.0 | 0.2 |
| 2026-27 | 30 | B.ONE | 越谷 | 6 | 147 | 57.8 | 1.176 | 0.5 | 0.3 | 22.0 | 4.7 | 34.7 | 2.93 | 1.58 | 3.0 | 10.6 | 4.1 | 1.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 26 | B2 | 青森 | 60 | 1325 | 0.998 | 55.1% | 22.8% | 39.6% | 28.6% | 31.4% | 7.5% | 34.0% | 21.3% | 8.3% | 2.6% | 64.3% | 17.3% |
| 2023-24 | 27 | B2 | 青森 | 57 | 1484 | 1.088 | 68.2% | 13.6% | 48.2% | 34.5% | 25.0% | 2.5% | 32.9% | 33.1% | 23.1% | 2.7% | 66.2% | 13.8% |
| 2024-25 | 28 | B2 | 青森 | 56 | 1585 | 1.016 | 59.5% | 6.1% | 49.0% | 28.9% | 40.5% | 5.3% | 29.1% | 47.7% | 57.1% | 1.0% | 71.3% | 11.0% |
| 2025-26 | 29 | B1 | 越谷 | 60 | 1208 | 0.951 | 66.7% | 15.7% | 41.0% | 31.0% | 33.3% | 3.4% | 27.3% | 32.8% | 27.8% | 6.7% | 63.3% | 10.4% |
| 2026-27 | 30 | B.ONE | 越谷 | 6 | 147 | 1.154 | 87.5% | 15.4% | 60.0% | 28.8% | 100.0% | 1.9% | 27.8% | 34.6% | 25.0% | 7.7% | 61.5% | 11.5% |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 24 | B2 | 青森 | 45 | 871 | -1.40 | -1.02 | -0.37 | -0.012 | -0.004 | +0.007 | -0.01 | -0.18 | -0.17 | -0.49 | +0.39 | -0.10 |
| 2022-23 | 26 | B2 | 青森 | 60 | 1325 | +2.66 | +1.90 | +0.76 | 0.000 | +0.003 | +0.003 | +2.42 | +2.38 | -0.03 | +0.75 | +0.12 | +0.87 |
| 2023-24 | 27 | B2 | 青森 | 57 | 1484 | +0.06 | +1.36 | -1.30 | -0.005 | +0.012 | +0.017 | -0.88 | -0.85 | +0.03 | -0.09 | -0.42 | -0.50 |
| 2024-25 | 28 | B2 | 青森 | 56 | 1585 | -0.05 | -0.14 | +0.09 | -0.024 | +0.003 | +0.028 | -1.21 | -0.01 | +1.20 | +1.21 | +0.42 | +1.63 |
| 2025-26 | 29 | B1 | 越谷 | 60 | 1208 | -0.86 | -1.34 | +0.48 | +0.002 | -0.008 | -0.010 | -0.76 | -1.23 | -0.46 | +0.44 | -0.14 | +0.30 |
| 2026-27 | 30 | B.ONE | 越谷 | 6 | 147 | +1.55 | +1.12 | +0.42 | +0.029 | +0.014 | -0.015 | -0.80 | -0.60 | +0.21 | -0.01 | -0.16 | -0.18 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 24 | B2 | 青森 | 1.0 | 45 | 871 | -1.93 | +0.25 | -1.68 | -1.72 | +0.10 | -1.62 | +0.68 |
| 2022-23 | 26 | B2 | 青森 | 1.1 | 60 | 1325 | +0.50 | +0.86 | +1.37 | +2.64 | +1.09 | +3.74 | +5.13 |
| 2023-24 | 27 | B2 | 青森 | 1.0 | 57 | 1484 | +1.84 | +2.34 | +4.19 | +2.44 | +0.38 | +2.82 | +4.84 |
| 2024-25 | 28 | B2 | 青森 | 1.0 | 56 | 1585 | +0.03 | +0.40 | +0.43 | +0.22 | +0.10 | +0.32 | +3.02 |
| 2025-26 | 29 | B1 | 越谷 | 1.8 | 60 | 1208 | -2.46 | -0.76 | -3.22 | -2.63 | +0.13 | -2.50 | +0.31 |
| 2026-27 | 30 | B.ONE | 越谷 | 1.6 | 6 | 147 | +1.46 | +1.63 | +3.10 | +2.17 | +1.93 | +4.10 | +0.60 |