| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 32 | B1 | 大阪 | 60 | 1497 | 333 | 128 | 314 | 40.8 | 33 | 100 | 33.0 | 44 | 62 | 71.0 | 49 | 92 | 141 | 46 | 50 | 45 | 3 | 97 | -110 |
| 2017-18 | 33 | B1 | 大阪 | 58 | 1336 | 344 | 132 | 336 | 39.3 | 28 | 100 | 28.0 | 52 | 67 | 77.6 | 44 | 74 | 118 | 72 | 37 | 42 | 3 | 93 | -200 |
| 2018-19 | 34 | B1 | 大阪 | 58 | 1422 | 276 | 95 | 270 | 35.2 | 49 | 143 | 34.3 | 37 | 51 | 72.5 | 30 | 52 | 82 | 68 | 33 | 42 | 1 | 79 | -181 |
| 2019-20 | 35 | B1 | 大阪 | 35 | 480 | 94 | 33 | 100 | 33.0 | 21 | 61 | 34.4 | 7 | 8 | 87.5 | 6 | 18 | 24 | 29 | 9 | 11 | 1 | 33 | -31 |
| 2020-21 | 36 | B2 | 西宮 | 58 | 931 | 191 | 68 | 187 | 36.4 | 28 | 96 | 29.2 | 27 | 39 | 69.2 | 28 | 41 | 69 | 51 | 25 | 23 | 1 | 75 | -45 |
| 2021-22 | 37 | B2 | 西宮 | 54 | 865 | 161 | 61 | 176 | 34.7 | 19 | 76 | 25.0 | 20 | 34 | 58.8 | 23 | 44 | 67 | 41 | 17 | 19 | 0 | 45 | +105 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 32 | B1 | 大阪 | 60 | 25.0 | 5.5 | 2.1 | 5.2 | 40.8 | 0.6 | 1.7 | 33.0 | 0.7 | 1.0 | 71.0 | 0.8 | 1.5 | 2.4 | 0.8 | 0.8 | 0.8 | 0.1 | 1.6 | -1.8 |
| 2017-18 | 33 | B1 | 大阪 | 58 | 23.0 | 5.9 | 2.3 | 5.8 | 39.3 | 0.5 | 1.7 | 28.0 | 0.9 | 1.2 | 77.6 | 0.8 | 1.3 | 2.0 | 1.2 | 0.6 | 0.7 | 0.1 | 1.6 | -3.4 |
| 2018-19 | 34 | B1 | 大阪 | 58 | 24.5 | 4.8 | 1.6 | 4.7 | 35.2 | 0.8 | 2.5 | 34.3 | 0.6 | 0.9 | 72.5 | 0.5 | 0.9 | 1.4 | 1.2 | 0.6 | 0.7 | 0.0 | 1.4 | -3.1 |
| 2019-20 | 35 | B1 | 大阪 | 35 | 13.7 | 2.7 | 0.9 | 2.9 | 33.0 | 0.6 | 1.7 | 34.4 | 0.2 | 0.2 | 87.5 | 0.2 | 0.5 | 0.7 | 0.8 | 0.3 | 0.3 | 0.0 | 0.9 | -0.9 |
| 2020-21 | 36 | B2 | 西宮 | 58 | 16.0 | 3.3 | 1.2 | 3.2 | 36.4 | 0.5 | 1.7 | 29.2 | 0.5 | 0.7 | 69.2 | 0.5 | 0.7 | 1.2 | 0.9 | 0.4 | 0.4 | 0.0 | 1.3 | -0.8 |
| 2021-22 | 37 | B2 | 西宮 | 54 | 16.0 | 3.0 | 1.1 | 3.3 | 34.7 | 0.4 | 1.4 | 25.0 | 0.4 | 0.6 | 58.8 | 0.4 | 0.8 | 1.2 | 0.8 | 0.3 | 0.4 | 0.0 | 0.8 | +1.9 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 32 | B1 | 大阪 | 60 | 8.0 | 3.1 | 7.6 | 40.8 | 0.8 | 2.4 | 33.0 | 1.1 | 1.5 | 71.0 | 1.2 | 2.2 | 3.4 | 1.1 | 1.2 | 1.1 | 0.1 | 2.3 | -2.6 |
| 2017-18 | 33 | B1 | 大阪 | 58 | 9.3 | 3.6 | 9.1 | 39.3 | 0.8 | 2.7 | 28.0 | 1.4 | 1.8 | 77.6 | 1.2 | 2.0 | 3.2 | 1.9 | 1.0 | 1.1 | 0.1 | 2.5 | -5.4 |
| 2018-19 | 34 | B1 | 大阪 | 58 | 7.0 | 2.4 | 6.8 | 35.2 | 1.2 | 3.6 | 34.3 | 0.9 | 1.3 | 72.5 | 0.8 | 1.3 | 2.1 | 1.7 | 0.8 | 1.1 | 0.0 | 2.0 | -4.6 |
| 2019-20 | 35 | B1 | 大阪 | 35 | 7.0 | 2.5 | 7.5 | 33.0 | 1.6 | 4.6 | 34.4 | 0.5 | 0.6 | 87.5 | 0.4 | 1.3 | 1.8 | 2.2 | 0.7 | 0.8 | 0.1 | 2.5 | -2.3 |
| 2020-21 | 36 | B2 | 西宮 | 58 | 7.4 | 2.6 | 7.2 | 36.4 | 1.1 | 3.7 | 29.2 | 1.0 | 1.5 | 69.2 | 1.1 | 1.6 | 2.7 | 2.0 | 1.0 | 0.9 | 0.0 | 2.9 | -1.7 |
| 2021-22 | 37 | B2 | 西宮 | 54 | 6.7 | 2.5 | 7.3 | 34.7 | 0.8 | 3.2 | 25.0 | 0.8 | 1.4 | 58.8 | 1.0 | 1.8 | 2.8 | 1.7 | 0.7 | 0.8 | 0.0 | 1.9 | +4.4 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 32 | B1 | 大阪 | 60 | 12.0 | 4.6 | 11.4 | 40.6 | 1.2 | 3.6 | 33.0 | 1.6 | 2.2 | 70.5 | 1.8 | 3.4 | 5.1 | 1.7 | 1.8 | 1.6 | 0.1 | 3.3 | -4.0 |
| 2017-18 | 33 | B1 | 大阪 | 58 | 14.2 | 5.4 | 13.9 | 39.2 | 1.2 | 4.1 | 28.3 | 2.2 | 2.8 | 78.8 | 1.8 | 3.1 | 4.9 | 2.9 | 1.5 | 1.8 | 0.1 | 3.6 | -8.5 |
| 2018-19 | 34 | B1 | 大阪 | 58 | 11.0 | 3.8 | 10.7 | 35.2 | 1.9 | 5.6 | 34.3 | 1.5 | 2.1 | 72.5 | 1.2 | 2.1 | 3.3 | 2.7 | 1.3 | 1.7 | 0.0 | 3.0 | -7.3 |
| 2019-20 | 35 | B1 | 大阪 | 35 | 10.3 | 3.6 | 11.3 | 32.0 | 2.3 | 7.0 | 33.3 | 0.8 | 0.9 | 87.5 | 0.7 | 2.1 | 2.8 | 3.3 | 1.0 | 1.2 | 0.1 | 3.7 | -3.9 |
| 2020-21 | 36 | B2 | 西宮 | 58 | 11.2 | 4.0 | 10.8 | 37.0 | 1.6 | 5.6 | 29.5 | 1.6 | 2.3 | 69.2 | 1.6 | 2.4 | 4.0 | 2.9 | 1.4 | 1.3 | 0.1 | 4.1 | -2.0 |
| 2021-22 | 37 | B2 | 西宮 | 54 | 10.3 | 3.9 | 11.2 | 34.9 | 1.2 | 4.9 | 25.0 | 1.3 | 2.2 | 58.8 | 1.5 | 2.8 | 4.3 | 2.6 | 1.1 | 1.2 | 0.0 | 2.8 | +6.4 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 32 | B1 | 大阪 | 60 | 1497 | 45.8 | 0.968 | 0.3 | 0.2 | 12.4 | 1.6 | 4.5 | 0.92 | 0.36 | 3.5 | 6.8 | 2.5 | 0.2 |
| 2017-18 | 33 | B1 | 大阪 | 58 | 1336 | 43.4 | 0.939 | 0.3 | 0.2 | 14.4 | 1.3 | 7.8 | 1.89 | 0.54 | 3.7 | 6.5 | 2.8 | 0.2 |
| 2018-19 | 34 | B1 | 大阪 | 58 | 1422 | 44.2 | 0.941 | 0.5 | 0.2 | 11.3 | 1.2 | 7.2 | 2.06 | 0.64 | 2.3 | 4.2 | 2.3 | 0.1 |
| 2019-20 | 35 | B1 | 大阪 | 35 | 480 | 42.3 | 0.881 | 0.6 | 0.1 | 11.1 | 0.9 | 7.7 | 3.11 | 0.69 | 1.4 | 4.4 | 1.6 | 0.2 |
| 2020-21 | 36 | B2 | 西宮 | 58 | 931 | 44.6 | 0.946 | 0.5 | 0.2 | 11.7 | 1.2 | 7.1 | 2.08 | 0.61 | 3.5 | 5.5 | 2.0 | 0.1 |
| 2021-22 | 37 | B2 | 西宮 | 54 | 865 | 40.3 | 0.852 | 0.4 | 0.2 | 11.4 | 0.9 | 5.9 | 2.35 | 0.52 | 3.2 | 5.7 | 1.8 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 32 | B1 | 大阪 | 60 | 1497 | -1.26 | -1.07 | -0.18 | -0.013 | -0.014 | -0.001 | -0.51 | -0.11 | +0.40 | +0.27 | -0.08 | +0.19 |
| 2017-18 | 33 | B1 | 大阪 | 58 | 1336 | -2.90 | -1.19 | -1.70 | -0.036 | -0.013 | +0.022 | -0.11 | +0.04 | +0.15 | -0.90 | -0.01 | -0.91 |
| 2018-19 | 34 | B1 | 大阪 | 58 | 1422 | -1.57 | -1.64 | +0.07 | -0.029 | -0.012 | +0.018 | +0.26 | -0.36 | -0.62 | +0.08 | +0.41 | +0.49 |
| 2019-20 | 35 | B1 | 大阪 | 35 | 480 | -1.20 | -0.65 | -0.55 | -0.023 | -0.003 | +0.020 | -0.64 | -0.31 | +0.33 | +0.54 | +0.04 | +0.58 |
| 2020-21 | 36 | B2 | 西宮 | 58 | 931 | -2.54 | -1.43 | -1.11 | -0.033 | -0.010 | +0.023 | -1.84 | -1.26 | +0.58 | +0.06 | +0.17 | +0.23 |
| 2021-22 | 37 | B2 | 西宮 | 54 | 865 | +0.88 | +0.33 | +0.55 | +0.010 | -0.002 | -0.011 | +0.53 | +0.41 | -0.12 | -0.08 | -0.07 | -0.15 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 32 | B1 | 大阪 | 2.5 | 60 | 1497 | -1.49 | -0.34 | -1.83 | -1.99 | -0.63 | -2.62 | +0.32 |
| 2017-18 | 33 | B1 | 大阪 | 2.4 | 58 | 1336 | -1.08 | -0.23 | -1.31 | -1.73 | -1.74 | -3.47 | -0.36 |
| 2018-19 | 34 | B1 | 大阪 | 2.1 | 58 | 1422 | -1.53 | -0.04 | -1.57 | -2.18 | +0.07 | -2.11 | +0.71 |
| 2019-20 | 35 | B1 | 大阪 | 2.2 | 35 | 480 | -1.34 | -0.42 | -1.76 | -1.72 | -1.01 | -2.73 | +0.07 |
| 2020-21 | 36 | B2 | 西宮 | 2.5 | 58 | 931 | -1.60 | -0.29 | -1.90 | -2.74 | -1.40 | -4.14 | -0.61 |
| 2021-22 | 37 | B2 | 西宮 | 2.5 | 54 | 865 | -1.68 | -0.47 | -2.14 | -1.24 | +0.16 | -1.08 | +0.96 |