| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 24 | B2 | 山形 | 1 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -2.0 |
| 2019-20 | 26 | B3 | 佐賀 | 36 | 10.9 | 3.9 | 1.3 | 3.1 | 41.8 | 1.1 | 2.6 | 40.9 | 0.3 | 0.4 | 76.9 | 0.2 | 0.2 | 0.4 | 0.4 | 0.2 | 0.2 | 0.0 | 0.9 | 0.0 |
| 2021-22 | 28 | B3 | 品川 | 49 | 14.0 | 4.0 | 1.4 | 4.3 | 33.3 | 0.9 | 3.2 | 27.1 | 0.3 | 0.6 | 51.9 | 0.1 | 0.3 | 0.5 | 0.9 | 1.1 | 0.4 | 0.0 | 0.7 | 0.0 |
| 2023-24 | 30 | B3 | 福井 | 42 | 8.0 | 3.0 | 1.0 | 2.6 | 37.8 | 0.6 | 1.9 | 30.4 | 0.4 | 0.5 | 73.9 | 0.2 | 0.3 | 0.5 | 0.2 | 0.1 | 0.3 | 0.0 | 1.2 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 24 | B2 | 山形 | 1 | 0.0 | 0.0 | 102.9 | 0.0 | 0.0 | 102.9 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -205.7 |
| 2019-20 | 26 | B3 | 佐賀 | 36 | 12.8 | 4.2 | 10.1 | 41.8 | 3.5 | 8.5 | 40.9 | 0.9 | 1.2 | 76.9 | 0.5 | 0.8 | 1.4 | 1.5 | 0.8 | 0.6 | 0.0 | 3.1 | 0.0 |
| 2021-22 | 28 | B3 | 品川 | 49 | 10.4 | 3.7 | 11.2 | 33.3 | 2.2 | 8.2 | 27.1 | 0.7 | 1.4 | 51.9 | 0.4 | 0.9 | 1.3 | 2.3 | 2.7 | 1.0 | 0.1 | 1.7 | 0.0 |
| 2023-24 | 30 | B3 | 福井 | 42 | 13.4 | 4.5 | 11.9 | 37.8 | 2.6 | 8.5 | 30.4 | 1.8 | 2.5 | 73.9 | 1.1 | 1.2 | 2.3 | 1.0 | 0.6 | 1.3 | 0.0 | 5.4 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 24 | B2 | 山形 | 1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -200.0 |
| 2019-20 | 26 | B3 | 佐賀 | 36 | 16.8 | 5.7 | 14.2 | 40.4 | 4.9 | 12.3 | 39.5 | 0.4 | 0.9 | 50.0 | 0.7 | 1.3 | 2.0 | 2.3 | 1.1 | 1.0 | 0.0 | 4.4 | +2.9 |
| 2021-22 | 28 | B3 | 品川 | 49 | 13.1 | 4.6 | 15.3 | 30.2 | 2.7 | 11.1 | 24.6 | 1.2 | 2.2 | 53.8 | 0.6 | 1.1 | 1.7 | 3.3 | 3.3 | 1.4 | 0.1 | 1.8 | -31.5 |
| 2023-24 | 30 | B3 | 福井 | 42 | 18.1 | 6.3 | 15.6 | 40.2 | 3.8 | 10.9 | 34.4 | 1.8 | 2.7 | 66.7 | 1.8 | 1.4 | 3.2 | 1.4 | 1.1 | 1.8 | 0.0 | 7.7 | +9.7 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 24 | B2 | 山形 | 1 | 0 | -0.03 | -0.03 | 0.00 | -0.001 | 0.000 | +0.001 | -0.03 | -0.03 | 0.00 | +0.01 | -0.01 | 0.00 |
| 2019-20 | 26 | B3 | 佐賀 | 36 | 393 | -0.87 | +0.32 | -1.19 | -0.027 | 0.000 | +0.028 | +0.33 | 0.00 | -0.33 | +0.12 | -0.23 | -0.11 |
| 2021-22 | 28 | B3 | 品川 | 49 | 685 | -3.44 | -1.75 | -1.70 | -0.018 | -0.010 | +0.008 | -3.35 | -1.61 | +1.74 | -1.12 | -0.09 | -1.22 |
| 2023-24 | 30 | B3 | 福井 | 42 | 336 | -0.86 | +0.47 | -1.32 | -0.015 | +0.002 | +0.017 | -0.48 | +0.06 | +0.54 | -0.40 | -0.04 | -0.43 |