| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 21 | B1 | 千葉J | 28 | 266 | 50 | 19 | 54 | 35.2 | 5 | 27 | 18.5 | 7 | 9 | 77.8 | 11 | 24 | 35 | 9 | 7 | 9 | 1 | 28 | +25 |
| 2023-24 | 22 | B1 | 富山 | 39 | 258 | 73 | 29 | 62 | 46.8 | 7 | 24 | 29.2 | 8 | 10 | 80.0 | 5 | 19 | 24 | 3 | 11 | 4 | 3 | 28 | -121 |
| 2024-25 | 23 | B2 | 富山 | 41 | 314 | 83 | 33 | 83 | 39.8 | 8 | 35 | 22.9 | 9 | 19 | 47.4 | 17 | 16 | 33 | 15 | 19 | 15 | 3 | 49 | +81 |
| 2025-26 | 24 | B2 | 福島 | 60 | 794 | 220 | 85 | 220 | 38.6 | 23 | 91 | 25.3 | 27 | 52 | 51.9 | 28 | 68 | 96 | 48 | 30 | 18 | 3 | 74 | +146 |
| 2026-27 | 25 | B.ONE | 福島 | 7 | 132 | 42 | 17 | 33 | 51.5 | 5 | 12 | 41.7 | 3 | 6 | 50.0 | 8 | 7 | 15 | 7 | 4 | 1 | 2 | 22 | -23 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 21 | B1 | 千葉J | 28 | 9.5 | 1.8 | 0.7 | 1.9 | 35.2 | 0.2 | 1.0 | 18.5 | 0.2 | 0.3 | 77.8 | 0.4 | 0.9 | 1.2 | 0.3 | 0.2 | 0.3 | 0.0 | 1.0 | +0.9 |
| 2023-24 | 22 | B1 | 富山 | 39 | 6.6 | 1.9 | 0.7 | 1.6 | 46.8 | 0.2 | 0.6 | 29.2 | 0.2 | 0.3 | 80.0 | 0.1 | 0.5 | 0.6 | 0.1 | 0.3 | 0.1 | 0.1 | 0.7 | -3.1 |
| 2024-25 | 23 | B2 | 富山 | 41 | 7.7 | 2.0 | 0.8 | 2.0 | 39.8 | 0.2 | 0.9 | 22.9 | 0.2 | 0.5 | 47.4 | 0.4 | 0.4 | 0.8 | 0.4 | 0.5 | 0.4 | 0.1 | 1.2 | +2.0 |
| 2025-26 | 24 | B2 | 福島 | 60 | 13.2 | 3.7 | 1.4 | 3.7 | 38.6 | 0.4 | 1.5 | 25.3 | 0.5 | 0.9 | 51.9 | 0.5 | 1.1 | 1.6 | 0.8 | 0.5 | 0.3 | 0.1 | 1.2 | +2.4 |
| 2026-27 | 25 | B.ONE | 福島 | 7 | 18.9 | 6.0 | 2.4 | 4.7 | 51.5 | 0.7 | 1.7 | 41.7 | 0.4 | 0.9 | 50.0 | 1.1 | 1.0 | 2.1 | 1.0 | 0.6 | 0.1 | 0.3 | 3.1 | -3.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 21 | B1 | 千葉J | 28 | 6.8 | 2.6 | 7.3 | 35.2 | 0.7 | 3.7 | 18.5 | 0.9 | 1.2 | 77.8 | 1.5 | 3.2 | 4.7 | 1.2 | 0.9 | 1.2 | 0.1 | 3.8 | +3.4 |
| 2023-24 | 22 | B1 | 富山 | 39 | 10.2 | 4.0 | 8.7 | 46.8 | 1.0 | 3.3 | 29.2 | 1.1 | 1.4 | 80.0 | 0.7 | 2.7 | 3.3 | 0.4 | 1.5 | 0.6 | 0.4 | 3.9 | -16.9 |
| 2024-25 | 23 | B2 | 富山 | 41 | 9.5 | 3.8 | 9.5 | 39.8 | 0.9 | 4.0 | 22.9 | 1.0 | 2.2 | 47.4 | 2.0 | 1.8 | 3.8 | 1.7 | 2.2 | 1.7 | 0.3 | 5.6 | +9.3 |
| 2025-26 | 24 | B2 | 福島 | 60 | 10.0 | 3.9 | 10.0 | 38.6 | 1.0 | 4.1 | 25.3 | 1.2 | 2.4 | 51.9 | 1.3 | 3.1 | 4.4 | 2.2 | 1.4 | 0.8 | 0.1 | 3.4 | +6.6 |
| 2026-27 | 25 | B.ONE | 福島 | 7 | 11.5 | 4.6 | 9.0 | 51.5 | 1.4 | 3.3 | 41.7 | 0.8 | 1.6 | 50.0 | 2.2 | 1.9 | 4.1 | 1.9 | 1.1 | 0.3 | 0.5 | 6.0 | -6.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 21 | B1 | 千葉J | 28 | 11.1 | 4.2 | 10.6 | 40.0 | 1.2 | 5.6 | 20.8 | 1.4 | 1.6 | 85.7 | 2.1 | 4.5 | 6.6 | 1.9 | 1.6 | 2.1 | 0.2 | 5.6 | +10.4 |
| 2023-24 | 22 | B1 | 富山 | 36 | 13.8 | 5.0 | 11.0 | 45.0 | 1.7 | 4.4 | 37.5 | 2.2 | 2.8 | 80.0 | 0.8 | 3.3 | 4.1 | 0.8 | 1.9 | 0.8 | 0.6 | 5.8 | -34.8 |
| 2024-25 | 23 | B2 | 富山 | 41 | 13.2 | 5.2 | 13.4 | 38.6 | 1.5 | 6.1 | 25.0 | 1.3 | 2.7 | 50.0 | 2.7 | 2.7 | 5.4 | 1.9 | 2.7 | 2.3 | 0.4 | 8.4 | +12.3 |
| 2025-26 | 24 | B2 | 福島 | 60 | 13.8 | 5.3 | 14.2 | 37.4 | 1.4 | 6.0 | 24.1 | 1.7 | 3.3 | 52.1 | 1.8 | 4.3 | 6.1 | 3.2 | 1.9 | 1.0 | 0.1 | 4.7 | +8.7 |
| 2026-27 | 25 | B.ONE | 福島 | 7 | 14.7 | 5.8 | 11.2 | 51.7 | 1.9 | 4.6 | 41.7 | 1.2 | 2.3 | 50.0 | 2.7 | 2.7 | 5.4 | 2.7 | 1.5 | 0.4 | 0.8 | 6.6 | -6.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 21 | B1 | 千葉J | 28 | 266 | 45.6 | 0.979 | 0.5 | 0.2 | 11.3 | 1.4 | 4.5 | 1.14 | 0.40 | 4.3 | 9.1 | 3.8 | 0.4 |
| 2023-24 | 22 | B1 | 富山 | 36 | 258 | 52.5 | 1.111 | 0.4 | 0.3 | 13.4 | 1.8 | 2.6 | 0.43 | 0.19 | 1.8 | 7.7 | 1.2 | 1.1 |
| 2024-25 | 23 | B2 | 富山 | 41 | 314 | 44.3 | 0.908 | 0.5 | 0.2 | 14.4 | 2.2 | 4.7 | 0.71 | 0.33 | 5.9 | 5.8 | 4.7 | 0.8 |
| 2025-26 | 24 | B2 | 福島 | 60 | 794 | 42.5 | 0.877 | 0.4 | 0.2 | 15.0 | 1.6 | 8.0 | 1.64 | 0.53 | 3.4 | 9.2 | 1.6 | 0.3 |
| 2026-27 | 25 | B.ONE | 福島 | 7 | 132 | 60.3 | 1.188 | 0.4 | 0.2 | 12.0 | 1.3 | 6.2 | 1.75 | 0.52 | 5.2 | 6.9 | 0.8 | 1.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 21 | B1 | 千葉J | 28 | 266 | 0.979 | 58.3% | 25.0% | 62.5% | 16.7% | 100.0% | 2.1% | 23.5% | 35.4% | 14.3% | 14.6% | 85.7% | 6.2% |
| 2023-24 | 22 | B1 | 富山 | 36 | 258 | 1.111 | 64.3% | 31.1% | 42.9% | 15.6% | 0.0% | 6.7% | 44.4% | 20.0% | 28.6% | 15.6% | 80.0% | 11.1% |
| 2024-25 | 23 | B2 | 富山 | 41 | 314 | 0.908 | 60.9% | 30.3% | 38.5% | 17.1% | 0.0% | 2.6% | 14.3% | 9.2% | 28.0% | 32.9% | 50.0% | 7.9% |
| 2025-26 | 24 | B2 | 福島 | 60 | 794 | 0.877 | 68.3% | 18.0% | 36.8% | 33.3% | 0.0% | 0.9% | 25.9% | 23.7% | 21.2% | 14.5% | 52.1% | 9.6% |
| 2026-27 | 25 | B.ONE | 福島 | 7 | 132 | 1.188 | 57.1% | 21.9% | 60.0% | 31.2% | - | 0.0% | 42.9% | 21.9% | 40.0% | 15.6% | 50.0% | 9.4% |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 21 | B1 | 千葉J | 28 | 266 | -0.02 | -0.03 | +0.01 | +0.002 | -0.005 | -0.006 | -1.28 | -0.77 | +0.51 | +0.38 | -0.34 | +0.03 |
| 2023-24 | 22 | B1 | 富山 | 36 | 258 | -1.63 | -1.15 | -0.48 | -0.018 | -0.004 | +0.014 | -0.93 | -1.07 | -0.13 | -0.10 | +0.11 | +0.01 |
| 2024-25 | 23 | B2 | 富山 | 41 | 314 | +1.13 | -0.31 | +1.43 | +0.024 | -0.006 | -0.030 | +1.26 | +1.48 | +0.22 | +0.24 | +0.36 | +0.60 |
| 2025-26 | 24 | B2 | 福島 | 60 | 794 | +0.97 | -0.54 | +1.51 | +0.009 | -0.007 | -0.015 | +0.34 | -0.28 | -0.62 | +0.71 | -0.12 | +0.59 |
| 2026-27 | 25 | B.ONE | 福島 | 7 | 132 | -0.62 | +0.10 | -0.73 | -0.026 | -0.003 | +0.022 | -0.49 | -0.33 | +0.16 | +0.86 | -0.41 | +0.45 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 21 | B1 | 千葉J | 2.9 | 28 | 266 | -1.64 | -0.43 | -2.07 | -1.92 | -0.50 | -2.41 | +0.08 |
| 2023-24 | 22 | B1 | 富山 | 3.0 | 36 | 258 | -2.13 | -1.17 | -3.30 | -2.80 | -1.47 | -4.27 | -0.19 |
| 2024-25 | 23 | B2 | 富山 | 2.6 | 41 | 314 | -1.93 | -0.90 | -2.83 | -2.12 | +0.37 | -1.75 | +0.22 |
| 2025-26 | 24 | B2 | 福島 | 2.9 | 60 | 794 | -2.58 | -1.30 | -3.88 | -2.90 | +0.06 | -2.83 | +0.06 |
| 2026-27 | 25 | B.ONE | 福島 | 3.1 | 7 | 132 | -0.95 | -0.80 | -1.74 | -1.18 | -1.51 | -2.70 | +0.02 |