| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 29 | B1 | 川崎 | 56 | 1081 | 225 | 77 | 201 | 38.3 | 39 | 120 | 32.5 | 32 | 44 | 72.7 | 34 | 71 | 105 | 73 | 50 | 22 | 3 | 97 | +195 |
| 2017-18 | 30 | B1 | 川崎 | 49 | 796 | 92 | 33 | 108 | 30.6 | 12 | 53 | 22.6 | 14 | 26 | 53.8 | 21 | 47 | 68 | 52 | 29 | 18 | 3 | 68 | +52 |
| 2018-19 | 31 | B1 | 栃木 | 34 | 518 | 91 | 33 | 95 | 34.7 | 19 | 59 | 32.2 | 6 | 11 | 54.5 | 9 | 26 | 35 | 29 | 14 | 13 | 4 | 72 | +99 |
| 2019-20 | 32 | B2 | 山形 | 2 | 57 | 18 | 5 | 13 | 38.5 | 2 | 7 | 28.6 | 6 | 8 | 75.0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 1 | 4 | +15 |
| 2020-21 | 33 | B2 | 山形 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 29 | B1 | 川崎 | 56 | 19.3 | 4.0 | 1.4 | 3.6 | 38.3 | 0.7 | 2.1 | 32.5 | 0.6 | 0.8 | 72.7 | 0.6 | 1.3 | 1.9 | 1.3 | 0.9 | 0.4 | 0.1 | 1.7 | +3.5 |
| 2017-18 | 30 | B1 | 川崎 | 49 | 16.2 | 1.9 | 0.7 | 2.2 | 30.6 | 0.2 | 1.1 | 22.6 | 0.3 | 0.5 | 53.8 | 0.4 | 1.0 | 1.4 | 1.1 | 0.6 | 0.4 | 0.1 | 1.4 | +1.1 |
| 2018-19 | 31 | B1 | 栃木 | 34 | 15.2 | 2.7 | 1.0 | 2.8 | 34.7 | 0.6 | 1.7 | 32.2 | 0.2 | 0.3 | 54.5 | 0.3 | 0.8 | 1.0 | 0.9 | 0.4 | 0.4 | 0.1 | 2.1 | +2.9 |
| 2019-20 | 32 | B2 | 山形 | 2 | 28.2 | 9.0 | 2.5 | 6.5 | 38.5 | 1.0 | 3.5 | 28.6 | 3.0 | 4.0 | 75.0 | 0.5 | 1.0 | 1.5 | 1.0 | 1.5 | 0.5 | 0.5 | 2.0 | +7.5 |
| 2020-21 | 33 | B2 | 山形 | 1 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -3.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 29 | B1 | 川崎 | 56 | 7.5 | 2.6 | 6.7 | 38.3 | 1.3 | 4.0 | 32.5 | 1.1 | 1.5 | 72.7 | 1.1 | 2.4 | 3.5 | 2.4 | 1.7 | 0.7 | 0.1 | 3.2 | +6.5 |
| 2017-18 | 30 | B1 | 川崎 | 49 | 4.2 | 1.5 | 4.9 | 30.6 | 0.5 | 2.4 | 22.6 | 0.6 | 1.2 | 53.8 | 0.9 | 2.1 | 3.1 | 2.4 | 1.3 | 0.8 | 0.1 | 3.1 | +2.4 |
| 2018-19 | 31 | B1 | 栃木 | 34 | 6.3 | 2.3 | 6.6 | 34.7 | 1.3 | 4.1 | 32.2 | 0.4 | 0.8 | 54.5 | 0.6 | 1.8 | 2.4 | 2.0 | 1.0 | 0.9 | 0.3 | 5.0 | +6.9 |
| 2019-20 | 32 | B2 | 山形 | 2 | 11.5 | 3.2 | 8.3 | 38.5 | 1.3 | 4.5 | 28.6 | 3.8 | 5.1 | 75.0 | 0.6 | 1.3 | 1.9 | 1.3 | 1.9 | 0.6 | 0.6 | 2.5 | +9.6 |
| 2020-21 | 33 | B2 | 山形 | 1 | 0.0 | 0.0 | 113.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -341.1 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 29 | B1 | 川崎 | 56 | 11.4 | 3.9 | 10.0 | 39.1 | 2.0 | 6.0 | 33.0 | 1.7 | 2.3 | 72.7 | 1.7 | 3.6 | 5.3 | 3.6 | 2.6 | 1.1 | 0.2 | 4.6 | +10.2 |
| 2017-18 | 30 | B1 | 川崎 | 49 | 6.6 | 2.4 | 7.7 | 30.6 | 0.9 | 3.8 | 22.6 | 1.0 | 1.9 | 53.8 | 1.5 | 3.3 | 4.8 | 3.7 | 2.1 | 1.3 | 0.2 | 4.7 | +4.1 |
| 2018-19 | 31 | B1 | 栃木 | 34 | 10.3 | 3.7 | 10.5 | 35.5 | 2.1 | 6.5 | 32.8 | 0.7 | 1.2 | 54.5 | 1.0 | 2.9 | 4.0 | 2.7 | 1.6 | 1.5 | 0.5 | 7.4 | +10.2 |
| 2019-20 | 32 | B2 | 山形 | 2 | 16.4 | 4.5 | 10.9 | 41.7 | 1.8 | 5.5 | 33.3 | 5.5 | 7.3 | 75.0 | 0.9 | 1.8 | 2.7 | 1.8 | 2.7 | 0.9 | 0.9 | 3.6 | +13.6 |
| 2020-21 | 33 | B2 | 山形 | 1 | 0.0 | 0.0 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -150.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 29 | B1 | 川崎 | 56 | 1081 | 49.0 | 1.033 | 0.6 | 0.2 | 12.0 | 2.3 | 8.4 | 1.40 | 0.70 | 3.8 | 7.4 | 1.5 | 0.3 |
| 2017-18 | 30 | B1 | 川崎 | 49 | 796 | 36.1 | 0.760 | 0.5 | 0.2 | 9.2 | 1.8 | 8.6 | 1.79 | 0.93 | 3.1 | 6.8 | 1.9 | 0.4 |
| 2018-19 | 31 | B1 | 栃木 | 34 | 518 | 45.7 | 0.929 | 0.6 | 0.1 | 10.5 | 1.3 | 6.2 | 1.71 | 0.59 | 1.9 | 6.8 | 2.3 | 0.8 |
| 2019-20 | 32 | B2 | 山形 | 2 | 57 | 50.0 | 1.200 | 0.5 | 0.7 | 15.0 | 2.5 | 4.7 | 0.67 | 0.31 | 2.0 | 3.8 | 1.6 | 1.9 |
| 2020-21 | 33 | B2 | 山形 | 1 | 0 | 0.0 | 0.000 | 0.0 | 0.0 | 50.0 | 0.0 | - | - | - | 0.0 | - | - | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 29 | B1 | 川崎 | 56 | 1081 | +0.39 | +0.49 | -0.10 | +0.004 | +0.011 | +0.008 | +1.33 | +0.49 | -0.84 | +0.34 | +0.31 | +0.65 |
| 2017-18 | 30 | B1 | 川崎 | 49 | 796 | -0.33 | -1.34 | +1.01 | +0.012 | -0.011 | -0.023 | +0.46 | +0.15 | -0.30 | -0.48 | +0.48 | -0.01 |
| 2018-19 | 31 | B1 | 栃木 | 34 | 518 | -0.19 | -0.72 | +0.54 | -0.029 | -0.012 | +0.017 | +0.74 | +0.24 | -0.50 | +0.88 | -0.12 | +0.76 |
| 2019-20 | 32 | B2 | 山形 | 2 | 56 | +0.61 | +0.11 | +0.50 | +0.016 | 0.000 | -0.016 | -0.16 | -0.27 | -0.11 | +0.44 | -0.14 | +0.30 |
| 2020-21 | 33 | B2 | 山形 | 1 | 0 | -0.09 | -0.07 | -0.03 | -0.001 | 0.000 | +0.001 | 0.00 | -0.03 | -0.03 | -0.05 | +0.02 | -0.03 |