| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B2 | 福島 | 56 | 823 | 188 | 64 | 167 | 38.3 | 35 | 106 | 33.0 | 25 | 29 | 86.2 | 12 | 64 | 76 | 25 | 16 | 15 | 1 | 59 | -68 |
| 2017-18 | 31 | B2 | 福島 | 57 | 730 | 181 | 54 | 154 | 35.1 | 36 | 110 | 32.7 | 37 | 45 | 82.2 | 16 | 50 | 66 | 33 | 18 | 21 | 0 | 63 | -15 |
| 2018-19 | 32 | B3 | 東京CR | 29 | 775 | 221 | 76 | 202 | 37.6 | 37 | 100 | 37.0 | 32 | 51 | 62.7 | 29 | 66 | 95 | 57 | 38 | 25 | 0 | 51 | 0 |
| 2019-20 | 33 | B3 | 東京CR | 23 | 446 | 129 | 39 | 118 | 33.1 | 24 | 76 | 31.6 | 27 | 35 | 77.1 | 6 | 23 | 29 | 17 | 13 | 9 | 3 | 40 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B2 | 福島 | 56 | 14.7 | 3.4 | 1.1 | 3.0 | 38.3 | 0.6 | 1.9 | 33.0 | 0.4 | 0.5 | 86.2 | 0.2 | 1.1 | 1.4 | 0.4 | 0.3 | 0.3 | 0.0 | 1.1 | -1.2 |
| 2017-18 | 31 | B2 | 福島 | 57 | 12.8 | 3.2 | 0.9 | 2.7 | 35.1 | 0.6 | 1.9 | 32.7 | 0.6 | 0.8 | 82.2 | 0.3 | 0.9 | 1.2 | 0.6 | 0.3 | 0.4 | 0.0 | 1.1 | -0.3 |
| 2018-19 | 32 | B3 | 東京CR | 29 | 26.7 | 7.6 | 2.6 | 7.0 | 37.6 | 1.3 | 3.4 | 37.0 | 1.1 | 1.8 | 62.7 | 1.0 | 2.3 | 3.3 | 2.0 | 1.3 | 0.9 | 0.0 | 1.8 | 0.0 |
| 2019-20 | 33 | B3 | 東京CR | 23 | 19.4 | 5.6 | 1.7 | 5.1 | 33.1 | 1.0 | 3.3 | 31.6 | 1.2 | 1.5 | 77.1 | 0.3 | 1.0 | 1.3 | 0.7 | 0.6 | 0.4 | 0.1 | 1.7 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B2 | 福島 | 56 | 8.2 | 2.8 | 7.3 | 38.3 | 1.5 | 4.6 | 33.0 | 1.1 | 1.3 | 86.2 | 0.5 | 2.8 | 3.3 | 1.1 | 0.7 | 0.7 | 0.0 | 2.6 | -3.0 |
| 2017-18 | 31 | B2 | 福島 | 57 | 8.9 | 2.7 | 7.6 | 35.1 | 1.8 | 5.4 | 32.7 | 1.8 | 2.2 | 82.2 | 0.8 | 2.5 | 3.3 | 1.6 | 0.9 | 1.0 | 0.0 | 3.1 | -0.7 |
| 2018-19 | 32 | B3 | 東京CR | 29 | 10.3 | 3.5 | 9.4 | 37.6 | 1.7 | 4.6 | 37.0 | 1.5 | 2.4 | 62.7 | 1.3 | 3.1 | 4.4 | 2.6 | 1.8 | 1.2 | 0.0 | 2.4 | 0.0 |
| 2019-20 | 33 | B3 | 東京CR | 23 | 10.4 | 3.1 | 9.5 | 33.1 | 1.9 | 6.1 | 31.6 | 2.2 | 2.8 | 77.1 | 0.5 | 1.9 | 2.3 | 1.4 | 1.0 | 0.7 | 0.2 | 3.2 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B2 | 福島 | 56 | 12.1 | 4.2 | 10.7 | 38.7 | 2.3 | 7.0 | 33.0 | 1.5 | 1.7 | 88.5 | 0.7 | 4.2 | 4.9 | 1.6 | 0.9 | 0.9 | 0.1 | 3.6 | -5.1 |
| 2017-18 | 31 | B2 | 福島 | 57 | 13.0 | 4.0 | 11.1 | 35.8 | 2.6 | 7.9 | 33.0 | 2.5 | 2.9 | 84.6 | 1.2 | 3.6 | 4.8 | 2.2 | 1.3 | 1.5 | 0.0 | 4.1 | -0.4 |
| 2018-19 | 32 | B3 | 東京CR | 29 | 14.7 | 5.0 | 13.4 | 37.6 | 2.5 | 6.6 | 37.0 | 2.1 | 3.4 | 62.7 | 1.9 | 4.4 | 6.3 | 3.8 | 2.5 | 1.7 | 0.0 | 3.1 | +1.1 |
| 2019-20 | 33 | B3 | 東京CR | 23 | 15.9 | 4.8 | 14.3 | 33.6 | 3.0 | 9.4 | 31.6 | 3.3 | 4.3 | 77.1 | 0.6 | 2.8 | 3.4 | 2.1 | 1.6 | 1.1 | 0.4 | 4.4 | -14.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B2 | 福島 | 56 | 823 | -0.71 | -0.70 | -0.02 | +0.008 | -0.002 | -0.009 | -2.63 | -2.34 | +0.29 | -0.07 | -0.44 | -0.50 |
| 2017-18 | 31 | B2 | 福島 | 57 | 730 | -0.79 | -0.92 | +0.13 | -0.021 | -0.008 | +0.013 | -0.27 | -0.91 | -0.64 | +0.93 | -0.22 | +0.70 |
| 2018-19 | 32 | B3 | 東京CR | 29 | 775 | +0.55 | +0.81 | -0.26 | +0.025 | +0.015 | -0.011 | +1.40 | +0.40 | -1.00 | -1.77 | +0.42 | -1.35 |
| 2019-20 | 33 | B3 | 東京CR | 23 | 446 | -2.45 | -2.00 | -0.45 | -0.019 | -0.015 | +0.004 | -0.41 | -0.41 | 0.00 | -0.42 | +0.16 | -0.27 |