| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 31 | B2 | 熊本 | 55 | 1742 | 1082 | 350 | 717 | 48.8 | 85 | 270 | 31.5 | 297 | 371 | 80.1 | 144 | 445 | 589 | 161 | 106 | 74 | 33 | 91 | -65 |
| 2024-25 | 32 | B2 | 富山 | 60 | 1734 | 1023 | 325 | 698 | 46.6 | 74 | 256 | 28.9 | 299 | 401 | 74.6 | 101 | 350 | 451 | 212 | 121 | 85 | 30 | 124 | +206 |
| 2025-26 | 33 | B1 | 三河 | 54 | 1135 | 361 | 115 | 268 | 42.9 | 44 | 129 | 34.1 | 87 | 127 | 68.5 | 69 | 242 | 311 | 91 | 40 | 36 | 24 | 82 | +35 |
| 2026-27 | 34 | B.PREMIER | 三河 | 2 | 47 | 16 | 5 | 12 | 41.7 | 1 | 6 | 16.7 | 5 | 10 | 50.0 | 2 | 5 | 7 | 2 | 0 | 1 | 1 | 6 | -12 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 31 | B2 | 熊本 | 55 | 31.7 | 19.7 | 6.4 | 13.0 | 48.8 | 1.5 | 4.9 | 31.5 | 5.4 | 6.7 | 80.1 | 2.6 | 8.1 | 10.7 | 2.9 | 1.9 | 1.3 | 0.6 | 1.7 | -1.2 |
| 2024-25 | 32 | B2 | 富山 | 60 | 28.9 | 17.1 | 5.4 | 11.6 | 46.6 | 1.2 | 4.3 | 28.9 | 5.0 | 6.7 | 74.6 | 1.7 | 5.8 | 7.5 | 3.5 | 2.0 | 1.4 | 0.5 | 2.1 | +3.4 |
| 2025-26 | 33 | B1 | 三河 | 54 | 21.0 | 6.7 | 2.1 | 5.0 | 42.9 | 0.8 | 2.4 | 34.1 | 1.6 | 2.4 | 68.5 | 1.3 | 4.5 | 5.8 | 1.7 | 0.7 | 0.7 | 0.4 | 1.5 | +0.6 |
| 2026-27 | 34 | B.PREMIER | 三河 | 2 | 23.3 | 8.0 | 2.5 | 6.0 | 41.7 | 0.5 | 3.0 | 16.7 | 2.5 | 5.0 | 50.0 | 1.0 | 2.5 | 3.5 | 1.0 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | 3.0 | -6.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 31 | B2 | 熊本 | 55 | 22.4 | 7.2 | 14.8 | 48.8 | 1.8 | 5.6 | 31.5 | 6.1 | 7.7 | 80.1 | 3.0 | 9.2 | 12.2 | 3.3 | 2.2 | 1.5 | 0.7 | 1.9 | -1.3 |
| 2024-25 | 32 | B2 | 富山 | 60 | 21.2 | 6.7 | 14.5 | 46.6 | 1.5 | 5.3 | 28.9 | 6.2 | 8.3 | 74.6 | 2.1 | 7.3 | 9.4 | 4.4 | 2.5 | 1.8 | 0.6 | 2.6 | +4.3 |
| 2025-26 | 33 | B1 | 三河 | 54 | 11.5 | 3.6 | 8.5 | 42.9 | 1.4 | 4.1 | 34.1 | 2.8 | 4.0 | 68.5 | 2.2 | 7.7 | 9.9 | 2.9 | 1.3 | 1.1 | 0.8 | 2.6 | +1.1 |
| 2026-27 | 34 | B.PREMIER | 三河 | 2 | 12.4 | 3.9 | 9.3 | 41.7 | 0.8 | 4.6 | 16.7 | 3.9 | 7.7 | 50.0 | 1.5 | 3.9 | 5.4 | 1.5 | 0.0 | 0.8 | 0.8 | 4.6 | -9.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 31 | B2 | 熊本 | 55 | 34.0 | 11.0 | 22.4 | 49.0 | 2.7 | 8.4 | 31.8 | 9.3 | 11.6 | 80.1 | 4.4 | 13.9 | 18.2 | 5.1 | 3.3 | 2.3 | 1.0 | 2.5 | -1.9 |
| 2024-25 | 32 | B2 | 富山 | 60 | 31.2 | 9.9 | 21.3 | 46.6 | 2.2 | 7.8 | 28.9 | 9.1 | 12.2 | 74.7 | 3.0 | 10.7 | 13.8 | 6.5 | 3.7 | 2.6 | 0.9 | 3.3 | +6.4 |
| 2025-26 | 33 | B1 | 三河 | 54 | 18.1 | 5.7 | 13.7 | 41.8 | 2.2 | 6.6 | 33.1 | 4.5 | 6.5 | 69.4 | 3.5 | 12.2 | 15.6 | 4.7 | 2.0 | 1.9 | 1.1 | 3.8 | +0.8 |
| 2026-27 | 34 | B.PREMIER | 三河 | 2 | 18.4 | 5.7 | 13.8 | 41.7 | 1.1 | 6.9 | 16.7 | 5.7 | 11.5 | 50.0 | 2.3 | 5.7 | 8.0 | 2.3 | 0.0 | 1.1 | 1.1 | 6.9 | -13.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 31 | B2 | 熊本 | 55 | 1742 | 1.232 | 75.6% | 26.8% | 41.6% | 18.5% | 39.6% | 5.5% | 31.1% | 26.9% | 37.5% | 3.7% | 80.1% | 18.6% |
| 2024-25 | 32 | B2 | 富山 | 60 | 1734 | 1.155 | 73.6% | 22.0% | 44.4% | 20.3% | 42.0% | 7.9% | 28.0% | 26.9% | 41.2% | 1.9% | 74.5% | 21.1% |
| 2025-26 | 33 | B1 | 三河 | 54 | 1135 | 1.083 | 60.7% | 19.5% | 43.3% | 19.2% | 27.3% | 3.5% | 26.7% | 27.5% | 47.4% | 12.1% | 69.4% | 18.2% |
| 2026-27 | 34 | B.PREMIER | 三河 | 2 | 47 | 0.941 | 100.0% | 17.6% | 0.0% | 11.8% | 100.0% | 5.9% | 25.0% | 23.5% | 0.0% | 11.8% | 50.0% | 29.4% |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 31 | B2 | 熊本 | 55 | 1742 | -0.31 | +1.61 | -1.92 | -0.025 | +0.006 | +0.031 | +1.96 | +1.89 | -0.07 | -0.21 | -0.03 | -0.24 |
| 2024-25 | 32 | B2 | 富山 | 60 | 1734 | +2.13 | +1.71 | +0.42 | +0.001 | +0.009 | +0.008 | +0.41 | +0.77 | +0.35 | +1.13 | -0.27 | +0.85 |
| 2025-26 | 33 | B1 | 三河 | 54 | 1135 | -0.45 | -0.73 | +0.28 | +0.029 | -0.002 | -0.030 | -0.52 | -0.09 | +0.43 | -2.03 | +0.53 | -1.50 |
| 2026-27 | 34 | B.PREMIER | 三河 | 2 | 47 | -0.23 | +0.22 | -0.45 | -0.005 | +0.002 | +0.007 | -0.67 | -0.26 | +0.41 | +0.03 | -0.16 | -0.13 |