| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 23 | B2 | 東京Z | 22 | 696 | 295 | 127 | 239 | 53.1 | 0 | 0 | - | 41 | 84 | 48.8 | 73 | 110 | 183 | 26 | 51 | 26 | 10 | 62 | -182 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 青森 | 7 | 212 | 97 | 40 | 76 | 52.6 | 1 | 2 | 50.0 | 16 | 21 | 76.2 | 24 | 41 | 65 | 7 | 16 | 5 | 4 | 16 | -50 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 合計 | 29 | 908 | 392 | 167 | 315 | 53.0 | 1 | 2 | 50.0 | 57 | 105 | 54.3 | 97 | 151 | 248 | 33 | 67 | 31 | 14 | 78 | -232 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 埼玉 | 8 | 173 | 78 | 25 | 51 | 49.0 | 0 | 1 | 0.0 | 28 | 44 | 63.6 | 13 | 23 | 36 | 8 | 6 | 7 | 2 | 6 | 0 |
| 2023-24 | 28 | B3 | 岡山 | 28 | 418 | 183 | 77 | 136 | 56.6 | 2 | 9 | 22.2 | 27 | 56 | 48.2 | 38 | 64 | 102 | 13 | 34 | 9 | 2 | 50 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 23 | B2 | 東京Z | 22 | 31.6 | 13.4 | 5.8 | 10.9 | 53.1 | 0.0 | 0.0 | - | 1.9 | 3.8 | 48.8 | 3.3 | 5.0 | 8.3 | 1.2 | 2.3 | 1.2 | 0.5 | 2.8 | -8.3 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 青森 | 7 | 30.3 | 13.9 | 5.7 | 10.9 | 52.6 | 0.1 | 0.3 | 50.0 | 2.3 | 3.0 | 76.2 | 3.4 | 5.9 | 9.3 | 1.0 | 2.3 | 0.7 | 0.6 | 2.3 | -7.1 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 合計 | 29 | 31.3 | 13.5 | 5.8 | 10.9 | 53.0 | 0.0 | 0.1 | 50.0 | 2.0 | 3.6 | 54.3 | 3.3 | 5.2 | 8.6 | 1.1 | 2.3 | 1.1 | 0.5 | 2.7 | -8.0 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 埼玉 | 8 | 21.6 | 9.8 | 3.1 | 6.4 | 49.0 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 3.5 | 5.5 | 63.6 | 1.6 | 2.9 | 4.5 | 1.0 | 0.8 | 0.9 | 0.2 | 0.8 | 0.0 |
| 2023-24 | 28 | B3 | 岡山 | 28 | 14.9 | 6.5 | 2.8 | 4.9 | 56.6 | 0.1 | 0.3 | 22.2 | 1.0 | 2.0 | 48.2 | 1.4 | 2.3 | 3.6 | 0.5 | 1.2 | 0.3 | 0.1 | 1.8 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 23 | B2 | 東京Z | 22 | 15.3 | 6.6 | 12.4 | 53.1 | 0.0 | 0.0 | - | 2.1 | 4.3 | 48.8 | 3.8 | 5.7 | 9.5 | 1.3 | 2.6 | 1.3 | 0.5 | 3.2 | -9.4 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 青森 | 7 | 16.5 | 6.8 | 12.9 | 52.6 | 0.2 | 0.3 | 50.0 | 2.7 | 3.6 | 76.2 | 4.1 | 7.0 | 11.0 | 1.2 | 2.7 | 0.8 | 0.7 | 2.7 | -8.5 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 合計 | 29 | 15.5 | 6.6 | 12.5 | 53.0 | 0.0 | 0.1 | 50.0 | 2.3 | 4.2 | 54.3 | 3.8 | 6.0 | 9.8 | 1.3 | 2.7 | 1.2 | 0.6 | 3.1 | -9.2 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 埼玉 | 8 | 16.3 | 5.2 | 10.6 | 49.0 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 5.8 | 9.2 | 63.6 | 2.7 | 4.8 | 7.5 | 1.7 | 1.3 | 1.5 | 0.4 | 1.3 | 0.0 |
| 2023-24 | 28 | B3 | 岡山 | 28 | 15.8 | 6.6 | 11.7 | 56.6 | 0.2 | 0.8 | 22.2 | 2.3 | 4.8 | 48.2 | 3.3 | 5.5 | 8.8 | 1.1 | 2.9 | 0.8 | 0.2 | 4.3 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 23 | B2 | 東京Z | 22 | 22.7 | 9.8 | 18.4 | 53.1 | 0.0 | 0.0 | - | 3.2 | 6.5 | 48.8 | 5.6 | 8.4 | 14.0 | 2.0 | 3.9 | 2.0 | 0.8 | 4.4 | -13.9 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 青森 | 7 | 24.6 | 10.2 | 19.3 | 52.6 | 0.3 | 0.5 | 50.0 | 4.1 | 5.3 | 76.2 | 6.1 | 10.4 | 16.5 | 1.8 | 4.1 | 1.3 | 1.0 | 4.1 | -12.7 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 合計 | 29 | 23.2 | 9.9 | 18.6 | 53.0 | 0.1 | 0.1 | 50.0 | 3.4 | 6.2 | 54.3 | 5.7 | 8.9 | 14.6 | 2.0 | 4.0 | 1.8 | 0.8 | 4.3 | -13.6 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 埼玉 | 8 | 23.0 | 7.3 | 14.8 | 48.9 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 8.5 | 13.2 | 64.3 | 3.5 | 6.6 | 10.1 | 1.9 | 1.9 | 1.9 | 0.6 | 1.6 | +20.5 |
| 2023-24 | 28 | B3 | 岡山 | 28 | 21.9 | 9.1 | 16.7 | 54.3 | 0.3 | 1.2 | 22.2 | 3.5 | 7.1 | 49.1 | 4.8 | 7.6 | 12.4 | 1.7 | 4.1 | 1.2 | 0.3 | 5.2 | -8.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 23 | B2 | 東京Z | 22 | 696 | 53.1 | 1.081 | 0.0 | 0.4 | 21.7 | 3.4 | 6.5 | 0.51 | 0.30 | 10.9 | 20.2 | 3.4 | 1.4 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 青森 | 7 | 212 | 53.3 | 1.141 | 0.0 | 0.3 | 22.2 | 3.5 | 6.0 | 0.44 | 0.27 | 11.7 | 22.3 | 2.0 | 1.7 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 合計 | 29 | 908 | 53.2 | 1.095 | 0.0 | 0.3 | 21.8 | 3.4 | 6.4 | 0.49 | 0.29 | 11.1 | 20.7 | 3.0 | 1.5 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 埼玉 | 8 | 173 | 48.9 | 1.123 | 0.0 | 0.9 | 19.3 | 1.6 | 5.6 | 1.00 | 0.29 | 6.7 | 13.0 | 2.7 | 1.2 |
| 2023-24 | 28 | B3 | 岡山 | 28 | 418 | 55.0 | 1.105 | 0.1 | 0.4 | 21.3 | 3.7 | 6.0 | 0.41 | 0.28 | 11.7 | 16.8 | 2.8 | 0.5 |