| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 22 | B2 | 福島 | 12 | 69 | 34 | 11 | 31 | 35.5 | 7 | 18 | 38.9 | 5 | 8 | 62.5 | 2 | 9 | 11 | 3 | 5 | 1 | 0 | 10 | +8 |
| 2020-21 | 23 | B2 | 福島 | 58 | 554 | 195 | 70 | 192 | 36.5 | 23 | 84 | 27.4 | 32 | 41 | 78.0 | 21 | 44 | 65 | 39 | 34 | 17 | 1 | 78 | -36 |
| 2021-22 | 24 | B2 | 福島 | 42 | 295 | 111 | 31 | 93 | 33.3 | 20 | 66 | 30.3 | 29 | 31 | 93.5 | 12 | 15 | 27 | 15 | 17 | 9 | 3 | 34 | -3 |
| 2022-23 | 25 | B2 | 福島 | 34 | 208 | 72 | 28 | 77 | 36.4 | 9 | 35 | 25.7 | 7 | 9 | 77.8 | 7 | 14 | 21 | 14 | 12 | 6 | 0 | 28 | -11 |
| 2023-24 | 26 | B2 | 福島 | 40 | 333 | 60 | 22 | 76 | 28.9 | 8 | 44 | 18.2 | 8 | 13 | 61.5 | 9 | 22 | 31 | 22 | 20 | 12 | 3 | 43 | -7 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 22 | B2 | 福島 | 12 | 5.7 | 2.8 | 0.9 | 2.6 | 35.5 | 0.6 | 1.5 | 38.9 | 0.4 | 0.7 | 62.5 | 0.2 | 0.8 | 0.9 | 0.2 | 0.4 | 0.1 | 0.0 | 0.8 | +0.7 |
| 2020-21 | 23 | B2 | 福島 | 58 | 9.6 | 3.4 | 1.2 | 3.3 | 36.5 | 0.4 | 1.4 | 27.4 | 0.6 | 0.7 | 78.0 | 0.4 | 0.8 | 1.1 | 0.7 | 0.6 | 0.3 | 0.0 | 1.3 | -0.6 |
| 2021-22 | 24 | B2 | 福島 | 42 | 7.0 | 2.6 | 0.7 | 2.2 | 33.3 | 0.5 | 1.6 | 30.3 | 0.7 | 0.7 | 93.5 | 0.3 | 0.4 | 0.6 | 0.4 | 0.4 | 0.2 | 0.1 | 0.8 | -0.1 |
| 2022-23 | 25 | B2 | 福島 | 34 | 6.1 | 2.1 | 0.8 | 2.3 | 36.4 | 0.3 | 1.0 | 25.7 | 0.2 | 0.3 | 77.8 | 0.2 | 0.4 | 0.6 | 0.4 | 0.4 | 0.2 | 0.0 | 0.8 | -0.3 |
| 2023-24 | 26 | B2 | 福島 | 40 | 8.3 | 1.5 | 0.6 | 1.9 | 28.9 | 0.2 | 1.1 | 18.2 | 0.2 | 0.3 | 61.5 | 0.2 | 0.6 | 0.8 | 0.6 | 0.5 | 0.3 | 0.1 | 1.1 | -0.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 22 | B2 | 福島 | 12 | 17.8 | 5.8 | 16.3 | 35.5 | 3.7 | 9.4 | 38.9 | 2.6 | 4.2 | 62.5 | 1.0 | 4.7 | 5.8 | 1.6 | 2.6 | 0.5 | 0.0 | 5.2 | +4.2 |
| 2020-21 | 23 | B2 | 福島 | 58 | 12.7 | 4.5 | 12.5 | 36.5 | 1.5 | 5.5 | 27.4 | 2.1 | 2.7 | 78.0 | 1.4 | 2.9 | 4.2 | 2.5 | 2.2 | 1.1 | 0.1 | 5.1 | -2.3 |
| 2021-22 | 24 | B2 | 福島 | 42 | 13.6 | 3.8 | 11.4 | 33.3 | 2.4 | 8.1 | 30.3 | 3.5 | 3.8 | 93.5 | 1.5 | 1.8 | 3.3 | 1.8 | 2.1 | 1.1 | 0.4 | 4.2 | -0.4 |
| 2022-23 | 25 | B2 | 福島 | 34 | 12.5 | 4.8 | 13.3 | 36.4 | 1.6 | 6.1 | 25.7 | 1.2 | 1.6 | 77.8 | 1.2 | 2.4 | 3.6 | 2.4 | 2.1 | 1.0 | 0.0 | 4.8 | -1.9 |
| 2023-24 | 26 | B2 | 福島 | 40 | 6.5 | 2.4 | 8.2 | 28.9 | 0.9 | 4.8 | 18.2 | 0.9 | 1.4 | 61.5 | 1.0 | 2.4 | 3.4 | 2.4 | 2.2 | 1.3 | 0.3 | 4.7 | -0.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 22 | B2 | 福島 | 12 | 22.4 | 7.5 | 21.6 | 34.5 | 5.2 | 12.7 | 41.2 | 2.2 | 4.5 | 50.0 | 1.5 | 6.7 | 8.2 | 2.2 | 3.0 | 0.7 | 0.0 | 6.7 | +6.0 |
| 2020-21 | 23 | B2 | 福島 | 58 | 17.5 | 6.1 | 17.5 | 35.1 | 2.2 | 7.9 | 28.2 | 3.0 | 3.7 | 81.1 | 2.0 | 4.2 | 6.2 | 3.7 | 3.0 | 1.6 | 0.1 | 7.2 | -6.0 |
| 2021-22 | 24 | B2 | 福島 | 42 | 19.0 | 5.3 | 15.4 | 34.2 | 3.2 | 10.7 | 30.2 | 5.3 | 5.5 | 96.3 | 1.6 | 3.0 | 4.7 | 2.6 | 2.2 | 1.2 | 0.6 | 5.7 | +4.5 |
| 2022-23 | 25 | B2 | 福島 | 32 | 16.9 | 6.8 | 18.9 | 35.9 | 2.7 | 9.5 | 28.1 | 0.6 | 0.9 | 66.7 | 1.2 | 3.3 | 4.4 | 3.3 | 3.3 | 1.5 | 0.0 | 6.2 | -3.8 |
| 2023-24 | 26 | B2 | 福島 | 39 | 9.6 | 3.4 | 11.5 | 29.9 | 1.4 | 7.0 | 19.5 | 1.4 | 1.9 | 72.7 | 1.2 | 3.8 | 5.0 | 3.6 | 3.1 | 1.5 | 0.3 | 6.5 | -2.9 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 22 | B2 | 福島 | 12 | 69 | 46.6 | 0.938 | 0.6 | 0.2 | 23.5 | 2.6 | 6.7 | 0.75 | 0.29 | 3.3 | 14.5 | 1.6 | 0.0 |
| 2020-21 | 23 | B2 | 福島 | 58 | 554 | 41.4 | 0.911 | 0.4 | 0.2 | 19.7 | 2.7 | 9.9 | 1.23 | 0.50 | 4.4 | 8.9 | 2.9 | 0.2 |
| 2021-22 | 24 | B2 | 福島 | 42 | 295 | 44.7 | 1.068 | 0.7 | 0.4 | 17.5 | 1.9 | 6.5 | 1.18 | 0.37 | 3.5 | 6.5 | 2.1 | 1.0 |
| 2022-23 | 25 | B2 | 福島 | 32 | 208 | 43.0 | 0.877 | 0.5 | 0.0 | 20.5 | 3.0 | 9.8 | 1.00 | 0.48 | 2.6 | 6.4 | 2.2 | 0.0 |
| 2023-24 | 26 | B2 | 福島 | 39 | 333 | 35.8 | 0.778 | 0.6 | 0.2 | 13.7 | 2.7 | 8.1 | 1.17 | 0.59 | 2.9 | 8.3 | 2.8 | 0.7 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 22 | B2 | 福島 | 12 | 69 | +0.58 | -0.04 | +0.62 | +0.020 | 0.000 | -0.020 | +0.37 | -0.10 | -0.47 | -0.52 | +0.07 | -0.45 |
| 2020-21 | 23 | B2 | 福島 | 58 | 554 | -1.56 | -1.00 | -0.56 | +0.005 | -0.006 | -0.011 | -1.46 | -0.43 | +1.03 | -0.77 | +0.04 | -0.73 |
| 2021-22 | 24 | B2 | 福島 | 42 | 294 | +0.24 | +0.87 | -0.63 | -0.011 | +0.002 | +0.013 | -1.42 | +0.51 | +1.93 | +1.35 | -0.25 | +1.10 |
| 2022-23 | 25 | B2 | 福島 | 32 | 208 | -0.29 | -0.90 | +0.62 | +0.013 | -0.002 | -0.015 | -0.55 | -0.54 | 0.00 | -0.29 | +0.32 | +0.03 |
| 2023-24 | 26 | B2 | 福島 | 39 | 333 | +0.33 | +0.56 | -0.22 | -0.008 | +0.009 | +0.018 | -1.08 | -0.72 | +0.37 | +1.43 | -0.17 | +1.27 |