| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B2 | 茨城 | 60 | 1645 | 422 | 163 | 376 | 43.4 | 80 | 194 | 41.2 | 16 | 23 | 69.6 | 33 | 164 | 197 | 105 | 35 | 15 | 1 | 75 | +66 |
| 2017-18 | 28 | B2 | 茨城 | 55 | 691 | 177 | 64 | 190 | 33.7 | 39 | 137 | 28.5 | 10 | 10 | 100.0 | 9 | 81 | 90 | 62 | 19 | 13 | 0 | 34 | +68 |
| 2018-19 | 29 | B2 | 福島 | 46 | 612 | 225 | 81 | 215 | 37.7 | 46 | 143 | 32.2 | 17 | 18 | 94.4 | 10 | 45 | 55 | 57 | 26 | 14 | 0 | 34 | -7 |
| 2019-20 | 30 | B2 | 福島 | 47 | 537 | 155 | 51 | 154 | 33.1 | 36 | 110 | 32.7 | 17 | 19 | 89.5 | 7 | 34 | 41 | 46 | 20 | 14 | 2 | 52 | -70 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B2 | 茨城 | 60 | 27.4 | 7.0 | 2.7 | 6.3 | 43.4 | 1.3 | 3.2 | 41.2 | 0.3 | 0.4 | 69.6 | 0.6 | 2.7 | 3.3 | 1.8 | 0.6 | 0.2 | 0.0 | 1.2 | +1.1 |
| 2017-18 | 28 | B2 | 茨城 | 55 | 12.6 | 3.2 | 1.2 | 3.5 | 33.7 | 0.7 | 2.5 | 28.5 | 0.2 | 0.2 | 100.0 | 0.2 | 1.5 | 1.6 | 1.1 | 0.3 | 0.2 | 0.0 | 0.6 | +1.2 |
| 2018-19 | 29 | B2 | 福島 | 46 | 13.3 | 4.9 | 1.8 | 4.7 | 37.7 | 1.0 | 3.1 | 32.2 | 0.4 | 0.4 | 94.4 | 0.2 | 1.0 | 1.2 | 1.2 | 0.6 | 0.3 | 0.0 | 0.7 | -0.2 |
| 2019-20 | 30 | B2 | 福島 | 47 | 11.4 | 3.3 | 1.1 | 3.3 | 33.1 | 0.8 | 2.3 | 32.7 | 0.4 | 0.4 | 89.5 | 0.1 | 0.7 | 0.9 | 1.0 | 0.4 | 0.3 | 0.0 | 1.1 | -1.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B2 | 茨城 | 60 | 9.2 | 3.6 | 8.2 | 43.4 | 1.8 | 4.2 | 41.2 | 0.4 | 0.5 | 69.6 | 0.7 | 3.6 | 4.3 | 2.3 | 0.8 | 0.3 | 0.0 | 1.6 | +1.4 |
| 2017-18 | 28 | B2 | 茨城 | 55 | 9.2 | 3.3 | 9.9 | 33.7 | 2.0 | 7.1 | 28.5 | 0.5 | 0.5 | 100.0 | 0.5 | 4.2 | 4.7 | 3.2 | 1.0 | 0.7 | 0.0 | 1.8 | +3.5 |
| 2018-19 | 29 | B2 | 福島 | 46 | 13.2 | 4.8 | 12.6 | 37.7 | 2.7 | 8.4 | 32.2 | 1.0 | 1.1 | 94.4 | 0.6 | 2.6 | 3.2 | 3.4 | 1.5 | 0.8 | 0.0 | 2.0 | -0.4 |
| 2019-20 | 30 | B2 | 福島 | 47 | 10.4 | 3.4 | 10.3 | 33.1 | 2.4 | 7.4 | 32.7 | 1.1 | 1.3 | 89.5 | 0.5 | 2.3 | 2.7 | 3.1 | 1.3 | 0.9 | 0.1 | 3.5 | -4.7 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B2 | 茨城 | 60 | 14.2 | 5.5 | 12.7 | 43.4 | 2.7 | 6.5 | 41.2 | 0.5 | 0.8 | 69.6 | 1.1 | 5.5 | 6.6 | 3.5 | 1.2 | 0.5 | 0.0 | 2.5 | +2.1 |
| 2017-18 | 28 | B2 | 茨城 | 55 | 14.3 | 5.2 | 15.2 | 34.0 | 3.2 | 10.9 | 28.9 | 0.8 | 0.8 | 100.0 | 0.7 | 6.5 | 7.2 | 5.0 | 1.5 | 1.1 | 0.0 | 2.6 | +6.6 |
| 2018-19 | 29 | B2 | 福島 | 46 | 19.5 | 7.0 | 18.7 | 37.4 | 4.0 | 12.4 | 32.1 | 1.5 | 1.6 | 94.4 | 0.9 | 4.0 | 4.9 | 5.0 | 2.2 | 1.2 | 0.0 | 2.8 | -1.7 |
| 2019-20 | 30 | B2 | 福島 | 47 | 14.4 | 4.8 | 14.7 | 32.4 | 3.4 | 10.7 | 31.5 | 1.5 | 1.7 | 88.2 | 0.7 | 3.2 | 3.9 | 4.4 | 1.9 | 1.3 | 0.2 | 5.0 | -6.4 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B2 | 茨城 | 60 | 1645 | -0.80 | +0.91 | -1.71 | -0.006 | +0.010 | +0.016 | +0.22 | +0.11 | -0.11 | -1.34 | -0.14 | -1.48 |
| 2017-18 | 28 | B2 | 茨城 | 55 | 691 | +0.93 | -0.49 | +1.42 | +0.038 | +0.001 | -0.037 | -1.28 | -1.76 | -0.47 | -0.47 | -0.31 | -0.78 |
| 2018-19 | 29 | B2 | 福島 | 46 | 612 | +0.07 | +0.33 | -0.26 | -0.008 | +0.002 | +0.010 | +1.04 | +1.00 | -0.04 | -0.74 | +0.18 | -0.55 |
| 2019-20 | 30 | B2 | 福島 | 47 | 537 | -1.44 | -1.04 | -0.41 | -0.004 | -0.001 | +0.003 | -1.63 | -0.26 | +1.38 | +0.45 | +0.37 | +0.82 |