| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 22 | B3 | 東京CR | 17 | 119 | 37 | 12 | 39 | 30.8 | 6 | 21 | 28.6 | 7 | 10 | 70.0 | 2 | 11 | 13 | 15 | 6 | 4 | 0 | 26 | 0 |
| 2019-20 | 23 | B3 | 埼玉 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0.0 | 0 | 1 | 0.0 | 0 | 0 | - | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2020-21 | 24 | B3 | 鹿児島 | 38 | 401 | 121 | 38 | 125 | 30.4 | 13 | 65 | 20.0 | 32 | 48 | 66.7 | 9 | 30 | 39 | 51 | 46 | 18 | 0 | 44 | 0 |
| 2021-22 | 25 | B3 | 山口 | 45 | 455 | 146 | 49 | 137 | 35.8 | 19 | 59 | 32.2 | 29 | 38 | 76.3 | 17 | 29 | 46 | 59 | 43 | 30 | 4 | 47 | 0 |
| 2022-23 | 26 | B3 | 山口 | 52 | 794 | 222 | 70 | 236 | 29.7 | 31 | 132 | 23.5 | 51 | 63 | 81.0 | 16 | 51 | 67 | 132 | 66 | 44 | 3 | 83 | 0 |
| 2023-24 | 27 | B3 | 山口 | 50 | 398 | 122 | 41 | 111 | 36.9 | 12 | 44 | 27.3 | 28 | 39 | 71.8 | 8 | 28 | 36 | 51 | 33 | 28 | 0 | 66 | 0 |
| 2024-25 | 28 | B3 | 金沢 | 8 | 120 | 14 | 5 | 25 | 20.0 | 3 | 15 | 20.0 | 1 | 2 | 50.0 | 7 | 5 | 12 | 13 | 7 | 5 | 0 | 18 | 0 |
| 2025-26 | 29 | B3 | 東京U | 51 | 625 | 213 | 73 | 188 | 38.8 | 38 | 106 | 35.8 | 29 | 42 | 69.0 | 19 | 49 | 68 | 98 | 60 | 23 | 1 | 92 | 0 |
| 2026-27 | 30 | B.ONE | 東京U | 6 | 69 | 21 | 7 | 25 | 28.0 | 4 | 17 | 23.5 | 3 | 3 | 100.0 | 1 | 2 | 3 | 11 | 2 | 8 | 0 | 8 | +28 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 22 | B3 | 東京CR | 17 | 7.0 | 2.2 | 0.7 | 2.3 | 30.8 | 0.4 | 1.2 | 28.6 | 0.4 | 0.6 | 70.0 | 0.1 | 0.6 | 0.8 | 0.9 | 0.4 | 0.2 | 0.0 | 1.5 | 0.0 |
| 2019-20 | 23 | B3 | 埼玉 | 1 | 2.4 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 |
| 2020-21 | 24 | B3 | 鹿児島 | 38 | 10.6 | 3.2 | 1.0 | 3.3 | 30.4 | 0.3 | 1.7 | 20.0 | 0.8 | 1.3 | 66.7 | 0.2 | 0.8 | 1.0 | 1.3 | 1.2 | 0.5 | 0.0 | 1.2 | 0.0 |
| 2021-22 | 25 | B3 | 山口 | 45 | 10.1 | 3.2 | 1.1 | 3.0 | 35.8 | 0.4 | 1.3 | 32.2 | 0.6 | 0.8 | 76.3 | 0.4 | 0.6 | 1.0 | 1.3 | 1.0 | 0.7 | 0.1 | 1.0 | 0.0 |
| 2022-23 | 26 | B3 | 山口 | 52 | 15.3 | 4.3 | 1.3 | 4.5 | 29.7 | 0.6 | 2.5 | 23.5 | 1.0 | 1.2 | 81.0 | 0.3 | 1.0 | 1.3 | 2.5 | 1.3 | 0.8 | 0.1 | 1.6 | 0.0 |
| 2023-24 | 27 | B3 | 山口 | 50 | 8.0 | 2.4 | 0.8 | 2.2 | 36.9 | 0.2 | 0.9 | 27.3 | 0.6 | 0.8 | 71.8 | 0.2 | 0.6 | 0.7 | 1.0 | 0.7 | 0.6 | 0.0 | 1.3 | 0.0 |
| 2024-25 | 28 | B3 | 金沢 | 8 | 14.9 | 1.8 | 0.6 | 3.1 | 20.0 | 0.4 | 1.9 | 20.0 | 0.1 | 0.2 | 50.0 | 0.9 | 0.6 | 1.5 | 1.6 | 0.9 | 0.6 | 0.0 | 2.2 | 0.0 |
| 2025-26 | 29 | B3 | 東京U | 51 | 12.3 | 4.2 | 1.4 | 3.7 | 38.8 | 0.7 | 2.1 | 35.8 | 0.6 | 0.8 | 69.0 | 0.4 | 1.0 | 1.3 | 1.9 | 1.2 | 0.5 | 0.0 | 1.8 | 0.0 |
| 2026-27 | 30 | B.ONE | 東京U | 6 | 11.5 | 3.5 | 1.2 | 4.2 | 28.0 | 0.7 | 2.8 | 23.5 | 0.5 | 0.5 | 100.0 | 0.2 | 0.3 | 0.5 | 1.8 | 0.3 | 1.3 | 0.0 | 1.3 | +4.7 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 22 | B3 | 東京CR | 17 | 11.2 | 3.6 | 11.8 | 30.8 | 1.8 | 6.4 | 28.6 | 2.1 | 3.0 | 70.0 | 0.6 | 3.3 | 3.9 | 4.5 | 1.8 | 1.2 | 0.0 | 7.9 | 0.0 |
| 2019-20 | 23 | B3 | 埼玉 | 1 | 0.0 | 0.0 | 15.2 | 0.0 | 0.0 | 15.2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 15.2 | 0.0 | 15.2 | 15.2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 15.2 | 0.0 |
| 2020-21 | 24 | B3 | 鹿児島 | 38 | 10.9 | 3.4 | 11.2 | 30.4 | 1.2 | 5.8 | 20.0 | 2.9 | 4.3 | 66.7 | 0.8 | 2.7 | 3.5 | 4.6 | 4.1 | 1.6 | 0.0 | 3.9 | 0.0 |
| 2021-22 | 25 | B3 | 山口 | 45 | 11.5 | 3.9 | 10.8 | 35.8 | 1.5 | 4.7 | 32.2 | 2.3 | 3.0 | 76.3 | 1.3 | 2.3 | 3.6 | 4.7 | 3.4 | 2.4 | 0.3 | 3.7 | 0.0 |
| 2022-23 | 26 | B3 | 山口 | 52 | 10.1 | 3.2 | 10.7 | 29.7 | 1.4 | 6.0 | 23.5 | 2.3 | 2.9 | 81.0 | 0.7 | 2.3 | 3.0 | 6.0 | 3.0 | 2.0 | 0.1 | 3.8 | 0.0 |
| 2023-24 | 27 | B3 | 山口 | 50 | 11.0 | 3.7 | 10.0 | 36.9 | 1.1 | 4.0 | 27.3 | 2.5 | 3.5 | 71.8 | 0.7 | 2.5 | 3.3 | 4.6 | 3.0 | 2.5 | 0.0 | 6.0 | 0.0 |
| 2024-25 | 28 | B3 | 金沢 | 8 | 4.2 | 1.5 | 7.5 | 20.0 | 0.9 | 4.5 | 20.0 | 0.3 | 0.6 | 50.0 | 2.1 | 1.5 | 3.6 | 3.9 | 2.1 | 1.5 | 0.0 | 5.4 | 0.0 |
| 2025-26 | 29 | B3 | 東京U | 51 | 12.3 | 4.2 | 10.8 | 38.8 | 2.2 | 6.1 | 35.8 | 1.7 | 2.4 | 69.0 | 1.1 | 2.8 | 3.9 | 5.6 | 3.5 | 1.3 | 0.1 | 5.3 | 0.0 |
| 2026-27 | 30 | B.ONE | 東京U | 6 | 10.9 | 3.6 | 13.0 | 28.0 | 2.1 | 8.8 | 23.5 | 1.6 | 1.6 | 100.0 | 0.5 | 1.0 | 1.6 | 5.7 | 1.0 | 4.2 | 0.0 | 4.2 | +14.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 22 | B3 | 東京CR | 17 | 11.4 | 3.3 | 13.3 | 25.0 | 2.8 | 8.1 | 35.3 | 1.9 | 2.4 | 80.0 | 0.5 | 4.7 | 5.2 | 7.1 | 2.8 | 1.4 | 0.0 | 11.4 | -8.1 |
| 2019-20 | 23 | B3 | 埼玉 | 1 | 0.0 | 0.0 | 25.0 | 0.0 | 0.0 | 25.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 25.0 | 0.0 | 25.0 | 25.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 25.0 | -50.0 |
| 2020-21 | 24 | B3 | 鹿児島 | 38 | 16.1 | 5.1 | 15.7 | 32.5 | 1.7 | 7.9 | 22.0 | 4.2 | 6.2 | 67.4 | 1.1 | 3.8 | 4.8 | 6.3 | 5.6 | 2.2 | 0.0 | 5.1 | -14.7 |
| 2021-22 | 25 | B3 | 山口 | 45 | 16.0 | 5.3 | 14.3 | 37.4 | 2.2 | 6.4 | 34.5 | 3.1 | 3.9 | 79.4 | 1.6 | 3.2 | 4.9 | 6.1 | 4.6 | 3.0 | 0.5 | 4.8 | -13.6 |
| 2022-23 | 26 | B3 | 山口 | 52 | 14.3 | 4.5 | 15.1 | 29.9 | 2.0 | 8.4 | 23.4 | 3.3 | 4.1 | 81.0 | 0.9 | 3.1 | 4.1 | 8.3 | 4.2 | 2.6 | 0.2 | 5.1 | -19.7 |
| 2023-24 | 27 | B3 | 山口 | 50 | 15.1 | 5.2 | 13.8 | 37.6 | 1.4 | 5.0 | 27.0 | 3.4 | 4.8 | 71.4 | 1.0 | 3.8 | 4.8 | 6.7 | 4.2 | 3.4 | 0.0 | 8.3 | -23.2 |
| 2024-25 | 28 | B3 | 金沢 | 8 | 6.5 | 2.3 | 11.7 | 20.0 | 1.4 | 7.0 | 20.0 | 0.5 | 0.9 | 50.0 | 3.3 | 2.3 | 5.6 | 6.1 | 3.3 | 2.3 | 0.0 | 8.4 | -25.2 |
| 2025-26 | 29 | B3 | 東京U | 51 | 18.3 | 6.3 | 16.0 | 39.2 | 3.4 | 8.9 | 37.8 | 2.4 | 3.5 | 68.4 | 1.6 | 4.1 | 5.7 | 8.6 | 5.3 | 1.9 | 0.1 | 7.8 | -0.1 |
| 2026-27 | 30 | B.ONE | 東京U | 6 | 14.0 | 4.7 | 18.6 | 25.0 | 2.3 | 12.4 | 18.8 | 2.3 | 2.3 | 100.0 | 0.8 | 1.6 | 2.3 | 8.5 | 1.6 | 6.2 | 0.0 | 5.4 | +24.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 22 | B3 | 東京CR | 17 | 119 | 35.7 | 0.800 | 0.6 | 0.2 | 14.3 | 2.4 | 20.5 | 2.50 | 1.43 | 0.8 | 9.5 | 2.2 | 0.0 |
| 2019-20 | 23 | B3 | 埼玉 | 1 | 2 | 0.0 | 0.000 | 1.0 | 0.0 | 20.0 | 0.0 | 50.0 | - | 2.50 | 33.3 | 0.0 | - | 0.0 |
| 2020-21 | 24 | B3 | 鹿児島 | 38 | 401 | 38.0 | 0.870 | 0.5 | 0.4 | 21.6 | 5.0 | 21.3 | 1.12 | 0.99 | 2.6 | 8.3 | 3.6 | 0.0 |
| 2021-22 | 25 | B3 | 山口 | 45 | 455 | 45.1 | 1.007 | 0.4 | 0.3 | 18.3 | 4.1 | 19.3 | 1.32 | 1.05 | 3.4 | 7.7 | 5.5 | 0.9 |
| 2022-23 | 26 | B3 | 山口 | 52 | 794 | 36.4 | 0.846 | 0.6 | 0.3 | 18.3 | 3.6 | 23.3 | 1.98 | 1.27 | 1.9 | 7.3 | 4.3 | 0.4 |
| 2023-24 | 27 | B3 | 山口 | 50 | 398 | 42.6 | 0.949 | 0.4 | 0.3 | 18.4 | 3.8 | 19.7 | 1.58 | 1.07 | 2.1 | 8.5 | 5.3 | 0.0 |
| 2024-25 | 28 | B3 | 金沢 | 8 | 120 | 26.0 | 0.538 | 0.6 | 0.1 | 13.3 | 2.8 | 16.5 | 1.86 | 1.24 | 6.1 | 5.2 | 4.6 | 0.0 |
| 2025-26 | 29 | B3 | 東京U | 51 | 625 | 49.7 | 1.041 | 0.6 | 0.2 | 19.6 | 4.5 | 23.0 | 1.62 | 1.17 | 3.4 | 8.8 | 3.6 | 0.2 |
| 2026-27 | 30 | B.ONE | 東京U | 6 | 69 | 31.2 | 0.720 | 0.7 | 0.1 | 16.8 | 1.2 | 22.9 | 5.50 | 1.36 | 1.4 | 3.5 | 8.1 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 22 | B3 | 東京CR | 17 | 119 | -0.83 | -0.73 | -0.11 | -0.011 | -0.008 | +0.004 | -0.37 | -0.04 | +0.33 | +0.18 | +0.12 | +0.31 |
| 2019-20 | 23 | B3 | 埼玉 | 1 | 2 | -0.03 | -0.01 | -0.02 | +0.001 | 0.000 | -0.001 | -0.17 | +0.01 | +0.19 | +0.03 | -0.02 | +0.01 |
| 2020-21 | 24 | B3 | 鹿児島 | 38 | 401 | -2.12 | -1.68 | -0.44 | +0.001 | -0.009 | -0.010 | -1.50 | -0.09 | +1.41 | -0.27 | +0.50 | +0.23 |
| 2021-22 | 25 | B3 | 山口 | 45 | 455 | +0.48 | -0.18 | +0.66 | -0.008 | -0.003 | +0.004 | +0.61 | -0.17 | -0.78 | +1.36 | +0.02 | +1.38 |
| 2022-23 | 26 | B3 | 山口 | 52 | 794 | -4.68 | -2.39 | -2.29 | -0.042 | -0.016 | +0.026 | -1.67 | -0.61 | +1.06 | -0.92 | +0.78 | -0.14 |
| 2023-24 | 27 | B3 | 山口 | 50 | 398 | -2.26 | -1.29 | -0.97 | -0.032 | -0.005 | +0.026 | -0.81 | -1.76 | -0.95 | -0.82 | +0.33 | -0.49 |
| 2024-25 | 28 | B3 | 金沢 | 8 | 120 | -1.10 | -0.42 | -0.68 | -0.012 | -0.006 | +0.006 | +0.25 | +0.07 | -0.18 | -0.67 | +0.06 | -0.61 |
| 2025-26 | 29 | B3 | 東京U | 51 | 625 | -0.55 | +0.31 | -0.86 | -0.016 | 0.000 | +0.016 | -0.22 | +0.19 | +0.41 | -0.36 | -0.08 | -0.43 |
| 2026-27 | 30 | B.ONE | 東京U | 6 | 69 | +0.73 | -0.24 | +0.97 | -0.003 | -0.006 | -0.003 | +0.94 | +0.32 | -0.63 | +0.79 | +0.03 | +0.81 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 22 | B3 | 東京CR | 1.9 | 17 | 119 | -0.93 | -1.04 | -1.97 | -1.63 | -1.19 | -2.82 | +0.01 |
| 2020-21 | 24 | B3 | 鹿児島 | 1.6 | 38 | 401 | -1.92 | -0.60 | -2.52 | -2.97 | -0.92 | -3.89 | -0.21 |
| 2021-22 | 25 | B3 | 山口 | 1.9 | 45 | 455 | -0.84 | +0.39 | -0.45 | -0.66 | +1.05 | +0.39 | +0.92 |
| 2022-23 | 26 | B3 | 山口 | 1.2 | 52 | 794 | -0.99 | +0.43 | -0.56 | -2.71 | -1.83 | -4.54 | -0.72 |
| 2023-24 | 27 | B3 | 山口 | 1.4 | 50 | 398 | -1.62 | -0.34 | -1.95 | -2.51 | -1.34 | -3.85 | -0.20 |
| 2024-25 | 28 | B3 | 金沢 | 1.3 | 8 | 120 | -2.03 | -0.18 | -2.20 | -2.22 | -0.80 | -3.02 | -0.00 |
| 2025-26 | 29 | B3 | 東京U | 1.8 | 51 | 625 | -0.27 | -0.81 | -1.08 | -0.02 | -1.94 | -1.96 | +0.38 |
| 2026-27 | 30 | B.ONE | 東京U | 1.0 | 6 | 69 | -0.29 | +0.86 | +0.58 | -0.43 | +1.67 | +1.24 | +0.17 |