| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 22 | B2 | 金沢 | 12 | 90 | 22 | 8 | 25 | 32.0 | 5 | 17 | 29.4 | 1 | 1 | 100.0 | 7 | 2 | 9 | 4 | 2 | 1 | 0 | 11 | -40 |
| 2019-20 | 23 | B1 | 横浜 | 40 | 424 | 161 | 56 | 154 | 36.4 | 29 | 88 | 33.0 | 20 | 28 | 71.4 | 15 | 12 | 27 | 15 | 6 | 18 | 0 | 56 | -99 |
| 2020-21 | 24 | B1 | 横浜BC | 50 | 691 | 161 | 54 | 159 | 34.0 | 40 | 123 | 32.5 | 13 | 15 | 86.7 | 7 | 29 | 36 | 24 | 19 | 15 | 0 | 80 | -145 |
| 2022-23 | 26 | B3 | 立川 | 50 | 1300 | 425 | 141 | 393 | 35.9 | 93 | 269 | 34.6 | 50 | 61 | 82.0 | 14 | 105 | 119 | 53 | 37 | 32 | 5 | 83 | 0 |
| 2023-24 | 27 | B3 | 立川 | 50 | 1339 | 429 | 144 | 347 | 41.5 | 77 | 197 | 39.1 | 64 | 79 | 81.0 | 11 | 62 | 73 | 69 | 34 | 33 | 4 | 90 | 0 |
| 2024-25 | 28 | B3 | 立川 | 23 | 364 | 134 | 45 | 120 | 37.5 | 17 | 58 | 29.3 | 27 | 37 | 73.0 | 5 | 27 | 32 | 36 | 10 | 14 | 2 | 31 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 22 | B2 | 金沢 | 12 | 7.5 | 1.8 | 0.7 | 2.1 | 32.0 | 0.4 | 1.4 | 29.4 | 0.1 | 0.1 | 100.0 | 0.6 | 0.2 | 0.8 | 0.3 | 0.2 | 0.1 | 0.0 | 0.9 | -3.3 |
| 2019-20 | 23 | B1 | 横浜 | 40 | 10.6 | 4.0 | 1.4 | 3.9 | 36.4 | 0.7 | 2.2 | 33.0 | 0.5 | 0.7 | 71.4 | 0.4 | 0.3 | 0.7 | 0.4 | 0.1 | 0.5 | 0.0 | 1.4 | -2.5 |
| 2020-21 | 24 | B1 | 横浜BC | 50 | 13.8 | 3.2 | 1.1 | 3.2 | 34.0 | 0.8 | 2.5 | 32.5 | 0.3 | 0.3 | 86.7 | 0.1 | 0.6 | 0.7 | 0.5 | 0.4 | 0.3 | 0.0 | 1.6 | -2.9 |
| 2022-23 | 26 | B3 | 立川 | 50 | 26.0 | 8.5 | 2.8 | 7.9 | 35.9 | 1.9 | 5.4 | 34.6 | 1.0 | 1.2 | 82.0 | 0.3 | 2.1 | 2.4 | 1.1 | 0.7 | 0.6 | 0.1 | 1.7 | 0.0 |
| 2023-24 | 27 | B3 | 立川 | 50 | 26.8 | 8.6 | 2.9 | 6.9 | 41.5 | 1.5 | 3.9 | 39.1 | 1.3 | 1.6 | 81.0 | 0.2 | 1.2 | 1.5 | 1.4 | 0.7 | 0.7 | 0.1 | 1.8 | 0.0 |
| 2024-25 | 28 | B3 | 立川 | 23 | 15.8 | 5.8 | 2.0 | 5.2 | 37.5 | 0.7 | 2.5 | 29.3 | 1.2 | 1.6 | 73.0 | 0.2 | 1.2 | 1.4 | 1.6 | 0.4 | 0.6 | 0.1 | 1.3 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 22 | B2 | 金沢 | 12 | 8.8 | 3.2 | 10.0 | 32.0 | 2.0 | 6.8 | 29.4 | 0.4 | 0.4 | 100.0 | 2.8 | 0.8 | 3.6 | 1.6 | 0.8 | 0.4 | 0.0 | 4.4 | -16.1 |
| 2019-20 | 23 | B1 | 横浜 | 40 | 13.7 | 4.8 | 13.1 | 36.4 | 2.5 | 7.5 | 33.0 | 1.7 | 2.4 | 71.4 | 1.3 | 1.0 | 2.3 | 1.3 | 0.5 | 1.5 | 0.0 | 4.8 | -8.4 |
| 2020-21 | 24 | B1 | 横浜BC | 50 | 8.4 | 2.8 | 8.3 | 34.0 | 2.1 | 6.4 | 32.5 | 0.7 | 0.8 | 86.7 | 0.4 | 1.5 | 1.9 | 1.2 | 1.0 | 0.8 | 0.0 | 4.2 | -7.5 |
| 2022-23 | 26 | B3 | 立川 | 50 | 11.8 | 3.9 | 10.9 | 35.9 | 2.6 | 7.5 | 34.6 | 1.4 | 1.7 | 82.0 | 0.4 | 2.9 | 3.3 | 1.5 | 1.0 | 0.9 | 0.1 | 2.3 | 0.0 |
| 2023-24 | 27 | B3 | 立川 | 50 | 11.5 | 3.9 | 9.3 | 41.5 | 2.1 | 5.3 | 39.1 | 1.7 | 2.1 | 81.0 | 0.3 | 1.7 | 2.0 | 1.9 | 0.9 | 0.9 | 0.1 | 2.4 | 0.0 |
| 2024-25 | 28 | B3 | 立川 | 23 | 13.3 | 4.5 | 11.9 | 37.5 | 1.7 | 5.7 | 29.3 | 2.7 | 3.7 | 73.0 | 0.5 | 2.7 | 3.2 | 3.6 | 1.0 | 1.4 | 0.2 | 3.1 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 22 | B2 | 金沢 | 12 | 14.3 | 5.2 | 15.6 | 33.3 | 3.2 | 11.0 | 29.4 | 0.6 | 0.6 | 100.0 | 4.5 | 1.3 | 5.8 | 1.9 | 1.3 | 0.6 | 0.0 | 6.5 | -29.9 |
| 2019-20 | 23 | B1 | 横浜 | 40 | 20.7 | 7.2 | 20.2 | 35.7 | 3.7 | 11.6 | 31.7 | 2.5 | 3.7 | 69.2 | 2.0 | 1.4 | 3.4 | 2.1 | 0.8 | 2.3 | 0.0 | 7.4 | -14.9 |
| 2020-21 | 24 | B1 | 横浜BC | 50 | 13.4 | 4.5 | 13.4 | 33.5 | 3.3 | 10.3 | 31.9 | 1.1 | 1.3 | 86.7 | 0.5 | 2.3 | 2.8 | 2.1 | 1.6 | 1.0 | 0.0 | 6.3 | -12.5 |
| 2022-23 | 26 | B3 | 立川 | 50 | 18.1 | 6.0 | 16.7 | 36.1 | 4.0 | 11.4 | 34.7 | 2.1 | 2.6 | 82.0 | 0.6 | 4.4 | 5.0 | 2.3 | 1.6 | 1.4 | 0.2 | 3.3 | -14.3 |
| 2023-24 | 27 | B3 | 立川 | 50 | 16.7 | 5.6 | 13.5 | 41.5 | 3.0 | 7.7 | 39.1 | 2.5 | 3.1 | 81.0 | 0.4 | 2.4 | 2.8 | 2.7 | 1.3 | 1.3 | 0.2 | 3.3 | +1.4 |
| 2024-25 | 28 | B3 | 立川 | 23 | 20.1 | 6.7 | 18.0 | 37.5 | 2.5 | 8.7 | 29.3 | 4.0 | 5.5 | 73.0 | 0.6 | 4.0 | 4.6 | 5.4 | 1.5 | 2.1 | 0.3 | 4.2 | -1.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 22 | B2 | 金沢 | 12 | 90 | 43.8 | 0.917 | 0.7 | 0.0 | 14.5 | 1.1 | 5.2 | 1.50 | 0.36 | 8.0 | 2.8 | 1.0 | 0.0 |
| 2019-20 | 23 | B1 | 横浜 | 40 | 424 | 44.8 | 0.948 | 0.6 | 0.2 | 18.7 | 0.7 | 5.9 | 2.50 | 0.32 | 3.6 | 3.5 | 4.3 | 0.0 |
| 2020-21 | 24 | B1 | 横浜BC | 50 | 691 | 45.8 | 0.969 | 0.8 | 0.1 | 13.5 | 1.4 | 5.5 | 1.26 | 0.41 | 1.1 | 4.8 | 2.0 | 0.0 |
| 2022-23 | 26 | B3 | 立川 | 50 | 1300 | 48.0 | 1.024 | 0.7 | 0.2 | 17.3 | 1.4 | 7.1 | 1.43 | 0.41 | 1.3 | 9.0 | 2.0 | 0.3 |
| 2023-24 | 27 | B3 | 立川 | 50 | 1339 | 52.6 | 1.135 | 0.6 | 0.2 | 14.2 | 1.2 | 6.4 | 2.03 | 0.45 | 1.0 | 5.3 | 1.9 | 0.3 |
| 2024-25 | 28 | B3 | 立川 | 23 | 364 | 44.6 | 0.985 | 0.5 | 0.3 | 19.9 | 1.4 | 14.5 | 3.60 | 0.73 | 1.3 | 8.6 | 2.8 | 0.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 22 | B2 | 金沢 | 12 | 90 | -0.93 | -0.58 | -0.35 | -0.020 | -0.007 | +0.013 | +0.21 | +0.03 | -0.18 | -0.05 | -0.03 | -0.08 |
| 2019-20 | 23 | B1 | 横浜 | 40 | 423 | -1.96 | -0.81 | -1.16 | -0.042 | -0.014 | +0.027 | +1.10 | +1.11 | +0.01 | -0.20 | +0.05 | -0.15 |
| 2020-21 | 24 | B1 | 横浜BC | 50 | 691 | -2.00 | -2.00 | -0.01 | -0.005 | -0.019 | -0.013 | -1.39 | -0.54 | +0.86 | -0.28 | +0.03 | -0.24 |
| 2022-23 | 26 | B3 | 立川 | 50 | 1300 | -3.32 | -2.30 | -1.02 | -0.016 | -0.004 | +0.012 | -2.53 | -2.38 | +0.15 | -1.52 | +0.56 | -0.97 |
| 2023-24 | 27 | B3 | 立川 | 50 | 1339 | +0.36 | +1.80 | -1.45 | -0.022 | +0.009 | +0.031 | +0.29 | -0.21 | -0.51 | +0.54 | -0.71 | -0.16 |
| 2024-25 | 28 | B3 | 立川 | 23 | 364 | -0.29 | +0.25 | -0.54 | -0.014 | +0.003 | +0.017 | -0.52 | -1.17 | -0.65 | +0.67 | -0.55 | +0.12 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 22 | B2 | 金沢 | 2.7 | 12 | 90 | -0.65 | -0.25 | -0.90 | -1.17 | -0.55 | -1.72 | +0.07 |
| 2019-20 | 23 | B1 | 横浜 | 2.1 | 40 | 423 | -0.24 | -1.16 | -1.40 | -0.68 | -2.19 | -2.87 | +0.04 |
| 2020-21 | 24 | B1 | 横浜BC | 2.3 | 50 | 691 | -1.95 | -1.69 | -3.64 | -3.03 | -1.29 | -4.32 | -0.51 |
| 2022-23 | 26 | B3 | 立川 | 2.6 | 50 | 1300 | -0.16 | -0.91 | -1.06 | -1.44 | -1.32 | -2.75 | +0.19 |
| 2023-24 | 27 | B3 | 立川 | 2.1 | 50 | 1339 | +0.08 | -0.57 | -0.49 | +1.31 | -1.70 | -0.39 | +2.02 |
| 2024-25 | 28 | B3 | 立川 | 1.9 | 23 | 364 | +0.12 | +0.09 | +0.21 | +0.29 | -0.47 | -0.18 | +0.62 |