| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 22 | B1 | 北海道 | 30 | 266 | 37 | 13 | 55 | 23.6 | 4 | 22 | 18.2 | 7 | 14 | 50.0 | 2 | 16 | 18 | 32 | 14 | 16 | 0 | 35 | -125 |
| 2023-24 | 23 | B1 | 北海道 | 60 | 1283 | 282 | 109 | 288 | 37.8 | 18 | 76 | 23.7 | 46 | 77 | 59.7 | 20 | 91 | 111 | 272 | 81 | 70 | 4 | 134 | -242 |
| 2024-25 | 24 | B1 | 北海道 | 56 | 1009 | 265 | 97 | 242 | 40.1 | 24 | 76 | 31.6 | 47 | 63 | 74.6 | 16 | 79 | 95 | 224 | 71 | 51 | 1 | 123 | -112 |
| 2025-26 | 25 | B1 | 北海道 | 60 | 1147 | 304 | 106 | 233 | 45.5 | 37 | 90 | 41.1 | 55 | 65 | 84.6 | 25 | 75 | 100 | 198 | 54 | 47 | 1 | 156 | +177 |
| 2026-27 | 26 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 32 | 6 | 3 | 7 | 42.9 | 0 | 2 | 0.0 | 0 | 0 | - | 1 | 1 | 2 | 7 | 1 | 1 | 0 | 5 | -9 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 22 | B1 | 北海道 | 30 | 8.9 | 1.2 | 0.4 | 1.8 | 23.6 | 0.1 | 0.7 | 18.2 | 0.2 | 0.5 | 50.0 | 0.1 | 0.5 | 0.6 | 1.1 | 0.5 | 0.5 | 0.0 | 1.2 | -4.2 |
| 2023-24 | 23 | B1 | 北海道 | 60 | 21.4 | 4.7 | 1.8 | 4.8 | 37.8 | 0.3 | 1.3 | 23.7 | 0.8 | 1.3 | 59.7 | 0.3 | 1.5 | 1.9 | 4.5 | 1.4 | 1.2 | 0.1 | 2.2 | -4.0 |
| 2024-25 | 24 | B1 | 北海道 | 56 | 18.0 | 4.7 | 1.7 | 4.3 | 40.1 | 0.4 | 1.4 | 31.6 | 0.8 | 1.1 | 74.6 | 0.3 | 1.4 | 1.7 | 4.0 | 1.3 | 0.9 | 0.0 | 2.2 | -2.0 |
| 2025-26 | 25 | B1 | 北海道 | 60 | 19.1 | 5.1 | 1.8 | 3.9 | 45.5 | 0.6 | 1.5 | 41.1 | 0.9 | 1.1 | 84.6 | 0.4 | 1.2 | 1.7 | 3.3 | 0.9 | 0.8 | 0.0 | 2.6 | +3.0 |
| 2026-27 | 26 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 16.0 | 3.0 | 1.5 | 3.5 | 42.9 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.5 | 0.5 | 1.0 | 3.5 | 0.5 | 0.5 | 0.0 | 2.5 | -4.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 22 | B1 | 北海道 | 30 | 5.0 | 1.8 | 7.5 | 23.6 | 0.5 | 3.0 | 18.2 | 0.9 | 1.9 | 50.0 | 0.3 | 2.2 | 2.4 | 4.3 | 1.9 | 2.2 | 0.0 | 4.7 | -16.9 |
| 2023-24 | 23 | B1 | 北海道 | 60 | 7.9 | 3.1 | 8.1 | 37.8 | 0.5 | 2.1 | 23.7 | 1.3 | 2.2 | 59.7 | 0.6 | 2.6 | 3.1 | 7.6 | 2.3 | 2.0 | 0.1 | 3.8 | -6.8 |
| 2024-25 | 24 | B1 | 北海道 | 56 | 9.5 | 3.5 | 8.6 | 40.1 | 0.9 | 2.7 | 31.6 | 1.7 | 2.2 | 74.6 | 0.6 | 2.8 | 3.4 | 8.0 | 2.5 | 1.8 | 0.0 | 4.4 | -4.0 |
| 2025-26 | 25 | B1 | 北海道 | 60 | 9.5 | 3.3 | 7.3 | 45.5 | 1.2 | 2.8 | 41.1 | 1.7 | 2.0 | 84.6 | 0.8 | 2.4 | 3.1 | 6.2 | 1.7 | 1.5 | 0.0 | 4.9 | +5.6 |
| 2026-27 | 26 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 6.7 | 3.4 | 7.9 | 42.9 | 0.0 | 2.2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 1.1 | 1.1 | 2.2 | 7.9 | 1.1 | 1.1 | 0.0 | 5.6 | -10.1 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 22 | B1 | 北海道 | 30 | 8.3 | 2.8 | 12.1 | 23.5 | 0.9 | 5.0 | 19.0 | 1.7 | 3.1 | 53.8 | 0.5 | 3.5 | 4.0 | 7.1 | 3.3 | 3.3 | 0.0 | 8.0 | -28.4 |
| 2023-24 | 23 | B1 | 北海道 | 60 | 12.7 | 4.9 | 12.5 | 39.5 | 0.8 | 3.2 | 25.7 | 2.0 | 3.3 | 61.6 | 0.9 | 4.0 | 4.9 | 12.0 | 3.7 | 3.1 | 0.2 | 5.7 | -11.8 |
| 2024-25 | 24 | B1 | 北海道 | 56 | 15.2 | 5.5 | 13.8 | 40.0 | 1.4 | 4.4 | 32.4 | 2.8 | 3.7 | 74.6 | 0.9 | 4.5 | 5.5 | 12.8 | 4.2 | 2.9 | 0.1 | 6.9 | -7.2 |
| 2025-26 | 25 | B1 | 北海道 | 60 | 14.7 | 5.1 | 11.2 | 45.5 | 1.8 | 4.3 | 40.9 | 2.7 | 3.2 | 84.6 | 1.2 | 3.6 | 4.8 | 9.4 | 2.6 | 2.3 | 0.0 | 7.4 | +8.5 |
| 2026-27 | 26 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 10.0 | 5.0 | 11.7 | 42.9 | 0.0 | 3.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 1.7 | 1.7 | 3.3 | 11.7 | 1.7 | 1.7 | 0.0 | 8.3 | -15.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 22 | B1 | 北海道 | 30 | 266 | 27.5 | 0.614 | 0.4 | 0.3 | 13.8 | 2.7 | 16.1 | 2.14 | 1.17 | 1.0 | 8.1 | 5.7 | 0.0 |
| 2023-24 | 23 | B1 | 北海道 | 60 | 1283 | 42.8 | 0.912 | 0.3 | 0.3 | 14.9 | 3.1 | 30.2 | 3.26 | 2.03 | 1.6 | 8.4 | 4.9 | 0.3 |
| 2024-25 | 24 | B1 | 北海道 | 56 | 1009 | 45.1 | 0.985 | 0.3 | 0.3 | 16.5 | 3.5 | 32.5 | 3.07 | 1.97 | 1.8 | 9.5 | 4.4 | 0.1 |
| 2025-26 | 25 | B1 | 北海道 | 60 | 1147 | 53.2 | 1.149 | 0.4 | 0.3 | 12.9 | 2.2 | 19.9 | 3.66 | 1.54 | 2.6 | 7.4 | 3.3 | 0.1 |
| 2026-27 | 26 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 32 | 42.9 | 0.857 | 0.3 | 0.0 | 11.9 | 1.5 | 24.1 | 7.00 | 2.03 | 3.4 | 3.2 | 2.6 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 22 | B1 | 北海道 | 30 | 266 | 0.614 | 100.0% | 5.3% | 20.0% | 43.9% | 0.0% | 3.5% | 18.8% | 28.1% | 20.0% | 8.8% | 53.8% | 10.5% |
| 2023-24 | 23 | B1 | 北海道 | 60 | 1283 | 0.912 | 55.3% | 15.3% | 45.7% | 44.8% | 9.5% | 6.8% | 27.0% | 20.5% | 14.3% | 2.3% | 61.6% | 10.4% |
| 2024-25 | 24 | B1 | 北海道 | 56 | 1009 | 0.985 | 38.5% | 4.9% | 47.8% | 51.0% | 7.1% | 5.3% | 32.8% | 25.5% | 28.6% | 2.7% | 74.6% | 10.6% |
| 2025-26 | 25 | B1 | 北海道 | 60 | 1147 | 1.149 | 42.9% | 8.0% | 50.5% | 40.1% | 41.2% | 6.5% | 36.1% | 27.5% | 62.5% | 6.1% | 84.6% | 11.8% |
| 2026-27 | 26 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 32 | 0.857 | 100.0% | 14.3% | 50.0% | 57.1% | - | 0.0% | 0.0% | 14.3% | 0.0% | 14.3% | - | 0.0% |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 22 | B1 | 北海道 | 30 | 266 | -2.25 | -0.73 | -1.52 | -0.041 | -0.010 | +0.031 | +0.59 | +0.32 | -0.26 | -0.70 | +0.16 | -0.54 |
| 2023-24 | 23 | B1 | 北海道 | 60 | 1283 | -1.75 | -0.96 | -0.79 | -0.028 | -0.022 | +0.005 | +1.00 | +0.50 | -0.51 | +0.06 | -0.34 | -0.28 |
| 2024-25 | 24 | B1 | 北海道 | 56 | 1009 | -0.78 | -0.40 | -0.38 | -0.017 | 0.000 | +0.018 | +1.34 | -0.20 | -1.55 | +0.21 | +0.02 | +0.23 |
| 2025-26 | 25 | B1 | 北海道 | 60 | 1147 | +3.38 | +2.15 | +1.23 | +0.023 | +0.016 | -0.007 | +0.25 | +0.08 | -0.17 | +1.19 | -0.50 | +0.70 |
| 2026-27 | 26 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 32 | -0.18 | +0.21 | -0.39 | -0.007 | +0.001 | +0.008 | -0.32 | -0.20 | +0.12 | -0.08 | -0.16 | -0.24 |