| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 28 | B1 | FE名古屋 | 52 | 1426 | 706 | 295 | 528 | 55.9 | 9 | 43 | 20.9 | 107 | 172 | 62.2 | 168 | 298 | 466 | 94 | 123 | 37 | 41 | 114 | -268 |
| 2023-24 | 29 | B1 | 富山 | 18 | 527 | 233 | 98 | 176 | 55.7 | 9 | 26 | 34.6 | 28 | 47 | 59.6 | 38 | 119 | 157 | 31 | 31 | 15 | 11 | 22 | -279 |
| 2024-25 | 30 | B1 | 千葉J | 17 | 539 | 200 | 86 | 137 | 62.8 | 1 | 10 | 10.0 | 27 | 56 | 48.2 | 55 | 100 | 155 | 53 | 31 | 16 | 22 | 36 | -9 |
| 2024-25 | 30 | B2 | 静岡 | 10 | 270 | 134 | 48 | 93 | 51.6 | 5 | 18 | 27.8 | 33 | 51 | 64.7 | 32 | 46 | 78 | 17 | 19 | 7 | 5 | 22 | -5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 28 | B1 | FE名古屋 | 52 | 27.4 | 13.6 | 5.7 | 10.2 | 55.9 | 0.2 | 0.8 | 20.9 | 2.1 | 3.3 | 62.2 | 3.2 | 5.7 | 9.0 | 1.8 | 2.4 | 0.7 | 0.8 | 2.2 | -5.2 |
| 2023-24 | 29 | B1 | 富山 | 18 | 29.3 | 12.9 | 5.4 | 9.8 | 55.7 | 0.5 | 1.4 | 34.6 | 1.6 | 2.6 | 59.6 | 2.1 | 6.6 | 8.7 | 1.7 | 1.7 | 0.8 | 0.6 | 1.2 | -15.5 |
| 2024-25 | 30 | B1 | 千葉J | 17 | 31.7 | 11.8 | 5.1 | 8.1 | 62.8 | 0.1 | 0.6 | 10.0 | 1.6 | 3.3 | 48.2 | 3.2 | 5.9 | 9.1 | 3.1 | 1.8 | 0.9 | 1.3 | 2.1 | -0.5 |
| 2024-25 | 30 | B2 | 静岡 | 10 | 27.0 | 13.4 | 4.8 | 9.3 | 51.6 | 0.5 | 1.8 | 27.8 | 3.3 | 5.1 | 64.7 | 3.2 | 4.6 | 7.8 | 1.7 | 1.9 | 0.7 | 0.5 | 2.2 | -0.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 28 | B1 | FE名古屋 | 52 | 17.8 | 7.4 | 13.3 | 55.9 | 0.2 | 1.1 | 20.9 | 2.7 | 4.3 | 62.2 | 4.2 | 7.5 | 11.8 | 2.4 | 3.1 | 0.9 | 1.0 | 2.9 | -6.8 |
| 2023-24 | 29 | B1 | 富山 | 18 | 15.9 | 6.7 | 12.0 | 55.7 | 0.6 | 1.8 | 34.6 | 1.9 | 3.2 | 59.6 | 2.6 | 8.1 | 10.7 | 2.1 | 2.1 | 1.0 | 0.8 | 1.5 | -19.1 |
| 2024-25 | 30 | B1 | 千葉J | 17 | 13.4 | 5.7 | 9.1 | 62.8 | 0.1 | 0.7 | 10.0 | 1.8 | 3.7 | 48.2 | 3.7 | 6.7 | 10.3 | 3.5 | 2.1 | 1.1 | 1.5 | 2.4 | -0.6 |
| 2024-25 | 30 | B2 | 静岡 | 10 | 17.9 | 6.4 | 12.4 | 51.6 | 0.7 | 2.4 | 27.8 | 4.4 | 6.8 | 64.7 | 4.3 | 6.1 | 10.4 | 2.3 | 2.5 | 0.9 | 0.7 | 2.9 | -0.7 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 28 | B1 | FE名古屋 | 52 | 28.0 | 11.7 | 20.8 | 56.2 | 0.4 | 1.6 | 22.5 | 4.2 | 6.7 | 61.9 | 6.6 | 11.5 | 18.1 | 3.6 | 4.8 | 1.4 | 1.6 | 3.8 | -10.8 |
| 2023-24 | 29 | B1 | 富山 | 18 | 24.6 | 10.4 | 18.0 | 57.7 | 0.9 | 2.5 | 34.8 | 3.0 | 5.1 | 58.7 | 3.9 | 12.3 | 16.2 | 3.2 | 3.3 | 1.4 | 1.2 | 2.1 | -31.8 |
| 2024-25 | 30 | B1 | 千葉J | 17 | 20.8 | 8.9 | 14.2 | 63.2 | 0.1 | 0.9 | 11.1 | 2.8 | 5.8 | 48.2 | 5.7 | 10.4 | 16.1 | 5.5 | 3.2 | 1.7 | 2.3 | 3.1 | -0.9 |
| 2024-25 | 30 | B2 | 静岡 | 10 | 27.1 | 9.7 | 18.6 | 52.2 | 1.0 | 3.6 | 27.8 | 6.7 | 10.3 | 64.7 | 6.3 | 9.3 | 15.6 | 3.4 | 3.6 | 1.4 | 1.0 | 4.3 | -0.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 28 | B1 | FE名古屋 | 52 | 1426 | 1.185 | 71.8% | 44.4% | 47.5% | 30.3% | 27.5% | 6.8% | 25.0% | 6.1% | 0.0% | 0.7% | 61.9% | 11.7% |
| 2023-24 | 29 | B1 | 富山 | 18 | 527 | 1.239 | 74.3% | 38.9% | 54.8% | 34.4% | 0.0% | 4.4% | 31.8% | 12.2% | 100.0% | 0.6% | 58.7% | 9.4% |
| 2024-25 | 30 | B1 | 千葉J | 17 | 539 | 1.274 | 68.1% | 45.9% | 66.7% | 30.6% | 57.1% | 4.5% | 0.0% | 5.1% | 100.0% | 0.6% | 48.2% | 13.4% |
| 2024-25 | 30 | B2 | 静岡 | 10 | 270 | 1.165 | 74.1% | 23.5% | 50.0% | 40.0% | 0.0% | 0.9% | 33.3% | 13.0% | 0.0% | 2.6% | 64.7% | 20.0% |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 28 | B1 | FE名古屋 | 52 | 1426 | -3.18 | -3.22 | +0.03 | -0.008 | -0.023 | -0.015 | +1.12 | +0.69 | -0.43 | -1.86 | +1.16 | -0.70 |
| 2023-24 | 29 | B1 | 富山 | 18 | 527 | -3.87 | -2.04 | -1.82 | -0.033 | -0.008 | +0.025 | -0.52 | -0.51 | +0.01 | -1.41 | +0.74 | -0.68 |
| 2024-25 | 30 | B1 | 千葉J | 17 | 539 | -0.52 | -0.37 | -0.16 | -0.005 | -0.006 | -0.002 | +0.73 | +0.21 | -0.51 | -0.62 | -0.12 | -0.74 |
| 2024-25 | 30 | B2 | 静岡 | 10 | 270 | +0.06 | +0.45 | -0.39 | -0.012 | 0.000 | +0.012 | +1.24 | +0.60 | -0.64 | -0.19 | -0.10 | -0.28 |