| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 22 | B1 | 北海道 | 26 | 395 | 130 | 41 | 120 | 34.2 | 33 | 98 | 33.7 | 15 | 16 | 93.8 | 5 | 15 | 20 | 15 | 12 | 7 | 1 | 54 | -101 |
| 2024-25 | 23 | B1 | 北海道 | 46 | 356 | 122 | 40 | 138 | 29.0 | 30 | 99 | 30.3 | 12 | 17 | 70.6 | 7 | 12 | 19 | 21 | 14 | 2 | 1 | 38 | -18 |
| 2025-26 | 24 | B1 | 北海道 | 59 | 651 | 246 | 75 | 190 | 39.5 | 48 | 130 | 36.9 | 48 | 58 | 82.8 | 9 | 21 | 30 | 50 | 20 | 17 | 2 | 122 | -10 |
| 2026-27 | 25 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 15 | 4 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 2 | 0.0 | 2 | 2 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | -5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 22 | B1 | 北海道 | 26 | 15.2 | 5.0 | 1.6 | 4.6 | 34.2 | 1.3 | 3.8 | 33.7 | 0.6 | 0.6 | 93.8 | 0.2 | 0.6 | 0.8 | 0.6 | 0.5 | 0.3 | 0.0 | 2.1 | -3.9 |
| 2024-25 | 23 | B1 | 北海道 | 46 | 7.7 | 2.7 | 0.9 | 3.0 | 29.0 | 0.7 | 2.2 | 30.3 | 0.3 | 0.4 | 70.6 | 0.2 | 0.3 | 0.4 | 0.5 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 0.8 | -0.4 |
| 2025-26 | 24 | B1 | 北海道 | 59 | 11.0 | 4.2 | 1.3 | 3.2 | 39.5 | 0.8 | 2.2 | 36.9 | 0.8 | 1.0 | 82.8 | 0.2 | 0.4 | 0.5 | 0.8 | 0.3 | 0.3 | 0.0 | 2.1 | -0.2 |
| 2026-27 | 25 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 7.5 | 2.0 | 0.5 | 1.5 | 33.3 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 100.0 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 1.5 | -2.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 22 | B1 | 北海道 | 26 | 11.8 | 3.7 | 10.9 | 34.2 | 3.0 | 8.9 | 33.7 | 1.4 | 1.5 | 93.8 | 0.5 | 1.4 | 1.8 | 1.4 | 1.1 | 0.6 | 0.1 | 4.9 | -9.2 |
| 2024-25 | 23 | B1 | 北海道 | 46 | 12.3 | 4.0 | 14.0 | 29.0 | 3.0 | 10.0 | 30.3 | 1.2 | 1.7 | 70.6 | 0.7 | 1.2 | 1.9 | 2.1 | 1.4 | 0.2 | 0.1 | 3.8 | -1.8 |
| 2025-26 | 24 | B1 | 北海道 | 59 | 13.6 | 4.1 | 10.5 | 39.5 | 2.7 | 7.2 | 36.9 | 2.7 | 3.2 | 82.8 | 0.5 | 1.2 | 1.7 | 2.8 | 1.1 | 0.9 | 0.1 | 6.7 | -0.6 |
| 2026-27 | 25 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 9.5 | 2.4 | 7.2 | 33.3 | 0.0 | 4.8 | 0.0 | 4.8 | 4.8 | 100.0 | 0.0 | 2.4 | 2.4 | 7.2 | 0.0 | 0.0 | 2.4 | 7.2 | -11.9 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 22 | B1 | 北海道 | 26 | 18.5 | 5.8 | 15.8 | 36.8 | 4.6 | 12.7 | 36.5 | 2.2 | 2.4 | 93.8 | 0.6 | 2.2 | 2.8 | 2.1 | 1.8 | 1.0 | 0.1 | 7.6 | -15.4 |
| 2024-25 | 23 | B1 | 北海道 | 43 | 20.3 | 6.6 | 23.0 | 28.7 | 5.0 | 16.4 | 30.4 | 2.1 | 2.7 | 80.0 | 1.1 | 2.0 | 3.0 | 3.2 | 2.1 | 0.4 | 0.2 | 6.4 | -7.1 |
| 2025-26 | 24 | B1 | 北海道 | 59 | 21.5 | 6.5 | 16.6 | 39.2 | 4.2 | 11.4 | 36.7 | 4.3 | 5.2 | 82.8 | 0.7 | 1.9 | 2.6 | 4.5 | 1.7 | 1.4 | 0.2 | 10.1 | -0.6 |
| 2026-27 | 25 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 15.4 | 3.8 | 11.5 | 33.3 | 0.0 | 7.7 | 0.0 | 7.7 | 7.7 | 100.0 | 0.0 | 3.8 | 3.8 | 11.5 | 0.0 | 0.0 | 3.8 | 11.5 | -19.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 22 | B1 | 北海道 | 26 | 395 | 1.107 | 100.0% | 0.9% | 40.0% | 8.9% | 30.0% | 8.9% | 34.9% | 56.2% | 40.9% | 19.6% | 93.8% | 5.4% |
| 2024-25 | 23 | B1 | 北海道 | 43 | 356 | 0.851 | 83.3% | 4.5% | 18.2% | 16.4% | 0.0% | 6.7% | 26.1% | 51.5% | 43.5% | 17.2% | 80.0% | 3.7% |
| 2025-26 | 24 | B1 | 北海道 | 59 | 651 | 1.137 | 57.1% | 3.3% | 39.5% | 17.9% | 53.8% | 6.1% | 35.4% | 46.7% | 41.4% | 13.7% | 82.8% | 12.3% |
| 2026-27 | 25 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 15 | 1.000 | - | 0.0% | - | 0.0% | 100.0% | 25.0% | 0.0% | 25.0% | 0.0% | 25.0% | 100.0% | 25.0% |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 22 | B1 | 北海道 | 26 | 395 | -1.69 | -0.56 | -1.13 | -0.012 | -0.002 | +0.010 | -1.29 | -0.94 | +0.35 | -0.26 | -0.14 | -0.40 |
| 2024-25 | 23 | B1 | 北海道 | 43 | 356 | -0.11 | -0.38 | +0.27 | -0.016 | -0.005 | +0.010 | +0.21 | +0.04 | -0.17 | +0.62 | -0.04 | +0.58 |
| 2025-26 | 24 | B1 | 北海道 | 59 | 651 | -0.27 | +0.57 | -0.84 | -0.005 | 0.000 | +0.005 | +0.06 | -0.18 | -0.24 | +0.24 | -0.37 | -0.13 |
| 2026-27 | 25 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 15 | -0.03 | +0.13 | -0.16 | -0.003 | +0.001 | +0.004 | -0.02 | -0.07 | -0.06 | -0.19 | -0.08 | -0.27 |