| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 27 | B3 | 岡山 | 34 | 5.9 | 2.1 | 0.8 | 1.9 | 41.5 | 0.1 | 0.2 | 25.0 | 0.4 | 0.8 | 57.7 | 0.5 | 0.6 | 1.1 | 0.2 | 0.3 | 0.1 | 0.1 | 1.5 | 0.0 |
| 2020-21 | 28 | B3 | 岡山 | 3 | 2.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.7 | 0.7 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 |
| 2021-22 | 29 | B3 | 山口 | 47 | 10.4 | 3.5 | 1.5 | 3.9 | 38.3 | 0.2 | 0.7 | 32.4 | 0.3 | 0.5 | 60.9 | 0.7 | 1.1 | 1.8 | 0.2 | 0.5 | 0.2 | 0.1 | 1.9 | 0.0 |
| 2022-23 | 30 | B3 | 山口 | 33 | 9.0 | 1.9 | 0.8 | 2.1 | 39.7 | 0.0 | 0.4 | 7.7 | 0.2 | 0.3 | 72.7 | 0.5 | 0.7 | 1.2 | 0.3 | 0.6 | 0.4 | 0.1 | 1.3 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 27 | B3 | 岡山 | 34 | 12.8 | 4.9 | 11.7 | 41.5 | 0.4 | 1.4 | 25.0 | 2.7 | 4.7 | 57.7 | 3.1 | 4.0 | 7.0 | 1.1 | 1.6 | 0.4 | 0.7 | 9.0 | 0.0 |
| 2020-21 | 28 | B3 | 岡山 | 3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 9.0 | 9.0 | 0.0 | 4.5 | 0.0 | 0.0 | 13.5 | 0.0 |
| 2021-22 | 29 | B3 | 山口 | 47 | 12.1 | 5.1 | 13.4 | 38.3 | 0.8 | 2.5 | 32.4 | 1.0 | 1.7 | 60.9 | 2.3 | 3.9 | 6.2 | 0.7 | 1.7 | 0.7 | 0.2 | 6.4 | 0.0 |
| 2022-23 | 30 | B3 | 山口 | 33 | 7.7 | 3.3 | 8.3 | 39.7 | 0.1 | 1.6 | 7.7 | 1.0 | 1.3 | 72.7 | 1.8 | 2.8 | 4.6 | 1.1 | 2.4 | 1.7 | 0.5 | 5.4 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 27 | B3 | 岡山 | 34 | 16.5 | 6.6 | 17.4 | 37.9 | 0.6 | 2.4 | 25.0 | 2.7 | 4.8 | 56.2 | 4.2 | 5.7 | 9.9 | 1.8 | 2.4 | 0.6 | 0.6 | 11.4 | -21.6 |
| 2020-21 | 28 | B3 | 岡山 | 3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 11.1 | 11.1 | 0.0 | 11.1 | 0.0 | 0.0 | 11.1 | +33.3 |
| 2021-22 | 29 | B3 | 山口 | 47 | 15.9 | 6.8 | 17.7 | 38.8 | 1.1 | 3.5 | 31.2 | 1.1 | 1.7 | 66.7 | 3.3 | 4.4 | 7.7 | 0.8 | 2.3 | 0.9 | 0.2 | 7.8 | -24.5 |
| 2022-23 | 30 | B3 | 山口 | 30 | 9.6 | 4.1 | 10.9 | 37.3 | 0.2 | 2.0 | 9.1 | 1.3 | 1.7 | 77.8 | 2.4 | 4.1 | 6.5 | 0.9 | 3.7 | 2.4 | 0.4 | 6.7 | -15.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 27 | B3 | 岡山 | 34 | 200 | -1.77 | -0.52 | -1.26 | -0.023 | -0.006 | +0.017 | -0.98 | +0.18 | +1.16 | -0.45 | +0.03 | -0.41 |
| 2020-21 | 28 | B3 | 岡山 | 3 | 8 | +0.11 | -0.05 | +0.16 | 0.000 | -0.001 | -0.001 | -0.09 | -0.12 | -0.03 | +0.22 | +0.01 | +0.23 |
| 2021-22 | 29 | B3 | 山口 | 47 | 491 | -2.35 | -0.61 | -1.73 | -0.022 | -0.010 | +0.013 | -2.04 | -1.34 | +0.70 | -0.82 | -0.28 | -1.11 |
| 2022-23 | 30 | B3 | 山口 | 30 | 296 | -1.11 | -1.72 | +0.61 | +0.005 | -0.010 | -0.014 | -2.65 | -1.17 | +1.48 | +1.27 | +0.43 | +1.71 |