| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B3 | 東京CR | 30 | 434 | 111 | 41 | 101 | 40.6 | 1 | 5 | 20.0 | 28 | 39 | 71.8 | 27 | 33 | 60 | 33 | 25 | 9 | 1 | 49 | 0 |
| 2017-18 | 28 | B3 | 埼玉 | 22 | 496 | 114 | 38 | 94 | 40.4 | 13 | 36 | 36.1 | 25 | 26 | 96.2 | 26 | 55 | 81 | 39 | 13 | 20 | 3 | 55 | 0 |
| 2018-19 | 29 | B3 | 埼玉 | 33 | 515 | 123 | 47 | 96 | 49.0 | 12 | 30 | 40.0 | 17 | 23 | 73.9 | 15 | 43 | 58 | 29 | 26 | 21 | 2 | 65 | 0 |
| 2019-20 | 30 | B3 | 埼玉 | 39 | 762 | 187 | 67 | 173 | 38.7 | 13 | 46 | 28.3 | 40 | 50 | 80.0 | 22 | 61 | 83 | 42 | 32 | 23 | 2 | 82 | 0 |
| 2020-21 | 31 | B3 | 埼玉 | 29 | 324 | 78 | 29 | 92 | 31.5 | 10 | 37 | 27.0 | 10 | 12 | 83.3 | 10 | 28 | 38 | 18 | 14 | 16 | 0 | 46 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B3 | 東京CR | 30 | 14.5 | 3.7 | 1.4 | 3.4 | 40.6 | 0.0 | 0.2 | 20.0 | 0.9 | 1.3 | 71.8 | 0.9 | 1.1 | 2.0 | 1.1 | 0.8 | 0.3 | 0.0 | 1.6 | 0.0 |
| 2017-18 | 28 | B3 | 埼玉 | 22 | 22.6 | 5.2 | 1.7 | 4.3 | 40.4 | 0.6 | 1.6 | 36.1 | 1.1 | 1.2 | 96.2 | 1.2 | 2.5 | 3.7 | 1.8 | 0.6 | 0.9 | 0.1 | 2.5 | 0.0 |
| 2018-19 | 29 | B3 | 埼玉 | 33 | 15.6 | 3.7 | 1.4 | 2.9 | 49.0 | 0.4 | 0.9 | 40.0 | 0.5 | 0.7 | 73.9 | 0.5 | 1.3 | 1.8 | 0.9 | 0.8 | 0.6 | 0.1 | 2.0 | 0.0 |
| 2019-20 | 30 | B3 | 埼玉 | 39 | 19.5 | 4.8 | 1.7 | 4.4 | 38.7 | 0.3 | 1.2 | 28.3 | 1.0 | 1.3 | 80.0 | 0.6 | 1.6 | 2.1 | 1.1 | 0.8 | 0.6 | 0.1 | 2.1 | 0.0 |
| 2020-21 | 31 | B3 | 埼玉 | 29 | 11.2 | 2.7 | 1.0 | 3.2 | 31.5 | 0.3 | 1.3 | 27.0 | 0.3 | 0.4 | 83.3 | 0.3 | 1.0 | 1.3 | 0.6 | 0.5 | 0.6 | 0.0 | 1.6 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B3 | 東京CR | 30 | 9.2 | 3.4 | 8.4 | 40.6 | 0.1 | 0.4 | 20.0 | 2.3 | 3.2 | 71.8 | 2.2 | 2.7 | 5.0 | 2.7 | 2.1 | 0.7 | 0.1 | 4.1 | 0.0 |
| 2017-18 | 28 | B3 | 埼玉 | 22 | 8.3 | 2.8 | 6.8 | 40.4 | 0.9 | 2.6 | 36.1 | 1.8 | 1.9 | 96.2 | 1.9 | 4.0 | 5.9 | 2.8 | 0.9 | 1.5 | 0.2 | 4.0 | 0.0 |
| 2018-19 | 29 | B3 | 埼玉 | 33 | 8.6 | 3.3 | 6.7 | 49.0 | 0.8 | 2.1 | 40.0 | 1.2 | 1.6 | 73.9 | 1.0 | 3.0 | 4.1 | 2.0 | 1.8 | 1.5 | 0.1 | 4.5 | 0.0 |
| 2019-20 | 30 | B3 | 埼玉 | 39 | 8.8 | 3.2 | 8.2 | 38.7 | 0.6 | 2.2 | 28.3 | 1.9 | 2.4 | 80.0 | 1.0 | 2.9 | 3.9 | 2.0 | 1.5 | 1.1 | 0.1 | 3.9 | 0.0 |
| 2020-21 | 31 | B3 | 埼玉 | 29 | 8.7 | 3.2 | 10.2 | 31.5 | 1.1 | 4.1 | 27.0 | 1.1 | 1.3 | 83.3 | 1.1 | 3.1 | 4.2 | 2.0 | 1.6 | 1.8 | 0.0 | 5.1 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B3 | 東京CR | 30 | 12.5 | 4.7 | 11.2 | 42.2 | 0.0 | 0.4 | 0.0 | 3.0 | 4.2 | 70.6 | 3.0 | 3.9 | 6.9 | 3.9 | 2.7 | 1.0 | 0.1 | 5.7 | -1.0 |
| 2017-18 | 28 | B3 | 埼玉 | 22 | 11.8 | 3.9 | 9.7 | 40.4 | 1.3 | 3.7 | 36.1 | 2.6 | 2.7 | 96.2 | 2.7 | 5.7 | 8.4 | 4.0 | 1.3 | 2.1 | 0.3 | 5.6 | +12.6 |
| 2018-19 | 29 | B3 | 埼玉 | 33 | 12.0 | 4.6 | 9.2 | 50.0 | 1.2 | 2.8 | 42.9 | 1.7 | 2.3 | 73.9 | 1.5 | 4.1 | 5.6 | 2.8 | 2.6 | 2.1 | 0.2 | 6.4 | +1.1 |
| 2019-20 | 30 | B3 | 埼玉 | 39 | 13.2 | 4.7 | 12.2 | 38.6 | 0.9 | 3.2 | 28.9 | 2.9 | 3.6 | 80.0 | 1.6 | 4.2 | 5.8 | 3.0 | 2.3 | 1.6 | 0.1 | 5.6 | -1.8 |
| 2020-21 | 31 | B3 | 埼玉 | 29 | 12.6 | 4.6 | 13.8 | 32.9 | 1.8 | 6.0 | 29.4 | 1.8 | 2.1 | 83.3 | 1.6 | 3.9 | 5.4 | 3.2 | 2.5 | 2.8 | 0.0 | 7.7 | -17.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B3 | 東京CR | 30 | 434 | 42.2 | 0.943 | 0.0 | 0.4 | 13.3 | 2.3 | 11.2 | 1.41 | 0.84 | 5.4 | 8.6 | 1.5 | 0.2 |
| 2017-18 | 28 | B3 | 埼玉 | 22 | 496 | 47.3 | 1.075 | 0.4 | 0.3 | 10.5 | 1.1 | 11.0 | 3.00 | 1.05 | 5.3 | 11.0 | 3.0 | 0.5 |
| 2018-19 | 29 | B3 | 埼玉 | 33 | 515 | 56.5 | 1.198 | 0.3 | 0.3 | 11.4 | 2.3 | 7.0 | 1.08 | 0.61 | 3.5 | 8.1 | 2.9 | 0.3 |
| 2019-20 | 30 | B3 | 埼玉 | 39 | 762 | 42.4 | 0.979 | 0.3 | 0.3 | 13.6 | 2.0 | 7.5 | 1.31 | 0.55 | 3.2 | 8.7 | 2.3 | 0.2 |
| 2020-21 | 31 | B3 | 埼玉 | 29 | 324 | 39.2 | 0.857 | 0.4 | 0.2 | 14.9 | 2.1 | 9.2 | 1.29 | 0.62 | 2.9 | 9.7 | 5.7 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B3 | 東京CR | 30 | 434 | +0.30 | +0.26 | +0.04 | -0.010 | -0.008 | +0.002 | +1.18 | +1.18 | 0.00 | +0.67 | -0.32 | +0.35 |
| 2017-18 | 28 | B3 | 埼玉 | 22 | 496 | +2.06 | +1.64 | +0.41 | +0.030 | +0.013 | -0.017 | +0.14 | -0.16 | -0.31 | -0.17 | -0.31 | -0.48 |
| 2018-19 | 29 | B3 | 埼玉 | 33 | 515 | +0.92 | +0.19 | +0.73 | +0.027 | +0.010 | -0.017 | -0.26 | -0.31 | -0.05 | +0.11 | +0.10 | +0.21 |
| 2019-20 | 30 | B3 | 埼玉 | 39 | 762 | +0.02 | +0.32 | -0.30 | -0.008 | -0.002 | +0.006 | +1.08 | +0.96 | -0.12 | -0.63 | -0.11 | -0.74 |
| 2020-21 | 31 | B3 | 埼玉 | 29 | 324 | -0.56 | -0.79 | +0.24 | -0.018 | -0.012 | +0.005 | -0.79 | -0.02 | +0.77 | +1.15 | -0.17 | +0.98 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B3 | 東京CR | 2.5 | 30 | 434 | -0.61 | -0.40 | -1.01 | -0.25 | -0.43 | -0.68 | +0.64 |
| 2017-18 | 28 | B3 | 埼玉 | 2.6 | 22 | 496 | +0.36 | +0.54 | +0.90 | +1.84 | +0.75 | +2.59 | +1.72 |
| 2018-19 | 29 | B3 | 埼玉 | 2.4 | 33 | 515 | -1.61 | -0.79 | -2.40 | -1.24 | +0.09 | -1.14 | +0.56 |
| 2019-20 | 30 | B3 | 埼玉 | 2.4 | 39 | 762 | -1.99 | -0.93 | -2.91 | -1.15 | -1.27 | -2.41 | +0.26 |
| 2020-21 | 31 | B3 | 埼玉 | 2.2 | 29 | 324 | -1.77 | -0.65 | -2.42 | -2.09 | -0.32 | -2.40 | +0.11 |