| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 32 | B3 | 大塚商会 | 32 | 765 | 239 | 77 | 190 | 40.5 | 17 | 61 | 27.9 | 68 | 89 | 76.4 | 31 | 110 | 141 | 121 | 109 | 16 | 14 | 80 | 0 |
| 2017-18 | 33 | B3 | 大塚商会 | 30 | 716 | 245 | 84 | 181 | 46.4 | 14 | 54 | 25.9 | 63 | 93 | 67.7 | 24 | 94 | 118 | 150 | 107 | 23 | 5 | 70 | 0 |
| 2018-19 | 34 | B3 | 越谷 | 32 | 584 | 148 | 55 | 116 | 47.4 | 11 | 38 | 28.9 | 27 | 41 | 65.9 | 30 | 60 | 90 | 131 | 83 | 34 | 1 | 74 | 0 |
| 2019-20 | 35 | B2 | 越谷 | 34 | 561 | 104 | 43 | 120 | 35.8 | 7 | 41 | 17.1 | 11 | 14 | 78.6 | 15 | 69 | 84 | 97 | 77 | 14 | 7 | 58 | -215 |
| 2020-21 | 36 | B2 | 愛媛 | 5 | 39 | 6 | 3 | 5 | 60.0 | 0 | 2 | 0.0 | 0 | 0 | - | 1 | 7 | 8 | 8 | 4 | 0 | 1 | 5 | +5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 32 | B3 | 大塚商会 | 32 | 23.9 | 7.5 | 2.4 | 5.9 | 40.5 | 0.5 | 1.9 | 27.9 | 2.1 | 2.8 | 76.4 | 1.0 | 3.4 | 4.4 | 3.8 | 3.4 | 0.5 | 0.4 | 2.5 | 0.0 |
| 2017-18 | 33 | B3 | 大塚商会 | 30 | 23.9 | 8.2 | 2.8 | 6.0 | 46.4 | 0.5 | 1.8 | 25.9 | 2.1 | 3.1 | 67.7 | 0.8 | 3.1 | 3.9 | 5.0 | 3.6 | 0.8 | 0.2 | 2.3 | 0.0 |
| 2018-19 | 34 | B3 | 越谷 | 32 | 18.2 | 4.6 | 1.7 | 3.6 | 47.4 | 0.3 | 1.2 | 28.9 | 0.8 | 1.3 | 65.9 | 0.9 | 1.9 | 2.8 | 4.1 | 2.6 | 1.1 | 0.0 | 2.3 | 0.0 |
| 2019-20 | 35 | B2 | 越谷 | 34 | 16.5 | 3.1 | 1.3 | 3.5 | 35.8 | 0.2 | 1.2 | 17.1 | 0.3 | 0.4 | 78.6 | 0.4 | 2.0 | 2.5 | 2.9 | 2.3 | 0.4 | 0.2 | 1.7 | -6.3 |
| 2020-21 | 36 | B2 | 愛媛 | 5 | 7.8 | 1.2 | 0.6 | 1.0 | 60.0 | 0.0 | 0.4 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.2 | 1.4 | 1.6 | 1.6 | 0.8 | 0.0 | 0.2 | 1.0 | +1.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 32 | B3 | 大塚商会 | 32 | 11.2 | 3.6 | 8.9 | 40.5 | 0.8 | 2.9 | 27.9 | 3.2 | 4.2 | 76.4 | 1.5 | 5.2 | 6.6 | 5.7 | 5.1 | 0.8 | 0.7 | 3.8 | 0.0 |
| 2017-18 | 33 | B3 | 大塚商会 | 30 | 12.3 | 4.2 | 9.1 | 46.4 | 0.7 | 2.7 | 25.9 | 3.2 | 4.7 | 67.7 | 1.2 | 4.7 | 5.9 | 7.5 | 5.4 | 1.2 | 0.3 | 3.5 | 0.0 |
| 2018-19 | 34 | B3 | 越谷 | 32 | 9.1 | 3.4 | 7.2 | 47.4 | 0.7 | 2.3 | 28.9 | 1.7 | 2.5 | 65.9 | 1.8 | 3.7 | 5.5 | 8.1 | 5.1 | 2.1 | 0.1 | 4.6 | 0.0 |
| 2019-20 | 35 | B2 | 越谷 | 34 | 6.7 | 2.8 | 7.7 | 35.8 | 0.4 | 2.6 | 17.1 | 0.7 | 0.9 | 78.6 | 1.0 | 4.4 | 5.4 | 6.2 | 4.9 | 0.9 | 0.4 | 3.7 | -13.8 |
| 2020-21 | 36 | B2 | 愛媛 | 5 | 5.5 | 2.8 | 4.6 | 60.0 | 0.0 | 1.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.9 | 6.5 | 7.4 | 7.4 | 3.7 | 0.0 | 0.9 | 4.6 | +4.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 32 | B3 | 大塚商会 | 32 | 15.6 | 5.1 | 12.7 | 40.2 | 1.1 | 4.1 | 27.9 | 4.3 | 5.7 | 75.3 | 2.0 | 7.4 | 9.4 | 8.1 | 7.2 | 1.1 | 0.9 | 4.7 | +4.8 |
| 2017-18 | 33 | B3 | 大塚商会 | 30 | 17.7 | 6.1 | 13.1 | 46.4 | 1.0 | 3.9 | 25.9 | 4.6 | 6.7 | 67.7 | 1.7 | 6.8 | 8.5 | 10.8 | 7.6 | 1.7 | 0.4 | 4.6 | +13.1 |
| 2018-19 | 34 | B3 | 越谷 | 32 | 12.8 | 4.8 | 10.1 | 47.4 | 1.0 | 3.3 | 28.9 | 2.3 | 3.4 | 66.7 | 2.6 | 5.2 | 7.8 | 11.4 | 7.2 | 3.0 | 0.1 | 5.6 | +14.3 |
| 2019-20 | 35 | B2 | 越谷 | 34 | 9.2 | 3.8 | 10.9 | 35.3 | 0.5 | 3.7 | 15.0 | 1.0 | 1.3 | 78.6 | 1.4 | 6.3 | 7.7 | 8.9 | 7.0 | 1.3 | 0.6 | 4.6 | -20.3 |
| 2020-21 | 36 | B2 | 愛媛 | 3 | 9.4 | 4.7 | 7.8 | 60.0 | 0.0 | 3.1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 1.6 | 9.4 | 10.9 | 9.4 | 6.2 | 0.0 | 1.6 | 4.7 | +1.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 32 | B3 | 大塚商会 | 32 | 765 | 44.7 | 1.026 | 0.3 | 0.5 | 19.3 | 6.2 | 26.5 | 1.12 | 1.37 | 4.2 | 14.0 | 1.5 | 1.5 |
| 2017-18 | 33 | B3 | 大塚商会 | 30 | 716 | 50.3 | 1.109 | 0.3 | 0.5 | 20.7 | 6.7 | 28.1 | 1.42 | 1.36 | 4.3 | 13.1 | 2.5 | 0.5 |
| 2018-19 | 34 | B3 | 越谷 | 32 | 584 | 52.2 | 1.114 | 0.3 | 0.3 | 16.3 | 6.3 | 26.9 | 1.58 | 1.65 | 6.4 | 11.9 | 4.2 | 0.2 |
| 2019-20 | 35 | B2 | 越谷 | 34 | 561 | 37.8 | 0.815 | 0.3 | 0.1 | 16.0 | 6.1 | 24.9 | 1.26 | 1.56 | 2.9 | 14.3 | 2.2 | 1.2 |
| 2020-21 | 36 | B2 | 愛媛 | 3 | 39 | 60.0 | 1.200 | 0.4 | 0.0 | 13.6 | 6.1 | 23.1 | 1.50 | 1.70 | 5.3 | 18.2 | 0.0 | 2.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 32 | B3 | 大塚商会 | 32 | 765 | +0.72 | -0.49 | +1.21 | +0.021 | +0.006 | -0.015 | +0.57 | +0.14 | -0.44 | -0.49 | +0.78 | +0.29 |
| 2017-18 | 33 | B3 | 大塚商会 | 30 | 716 | +2.27 | +1.64 | +0.63 | +0.043 | +0.026 | -0.017 | +0.02 | -0.20 | -0.22 | -0.60 | +0.12 | -0.48 |
| 2018-19 | 34 | B3 | 越谷 | 32 | 584 | +1.66 | +0.79 | +0.88 | +0.019 | +0.022 | +0.003 | +1.19 | +0.61 | -0.58 | +0.38 | +0.85 | +1.23 |
| 2019-20 | 35 | B2 | 越谷 | 34 | 560 | -3.62 | -2.82 | -0.81 | -0.036 | -0.015 | +0.021 | -0.05 | -0.15 | -0.10 | -1.23 | +1.16 | -0.07 |
| 2020-21 | 36 | B2 | 愛媛 | 3 | 39 | +0.28 | +0.10 | +0.18 | +0.016 | +0.004 | -0.012 | -0.35 | -0.19 | +0.16 | +0.05 | +0.09 | +0.13 |